امکان بازی کردن StarCraft II به صورت LAN وجود ندارد !

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
starcraftiia4.jpg

Blizzard رسما تایید کرد که StarCraft II در حقیقت از بخش LAN پشتیبانی نمیکند و فاقد این قسمت است. Blizzard در این رابطه توضیح داده است که: ما هم اکنون هیچ برنامه ای برای پشتیبانی از LAN در SC2 نداریم و قصد داریم تا با امکاناتی که به Battle.net اضافه میکنیم ان را به ایده ال ترین محیط برای بازی کردن به صورت مالتی پلیر در بیاوریم. این تصمیم برای ما بسیار سخت بود زیرا این طور فکر میکنیم که دور شدن از LAN و ارتقا Battle.net بهترین کار برای بالا بردن کیفیت بخش مالتی پلیر بوده است. بعضی از امکانات Battle.net مانند قابلیت ارتباطی پیشرفته تر، اچیومنت ها، stat-tracking و... باعث میشود که پلیر ها بیشتر به این شبکه متصل بشوند و ما هم میخواهیم که با این کار سطح گیم پلی Star Craft 2 را در بخش مالتی پلیر بالا تر ببریم. اطلاعات بیشتر در رابطه با Battle.net و قابلیت های ان برای Star Craft 2 در اینده نزدیک منتشر خواهد شد.

منبع

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
فقط برای جلو گیری بیشتر از پرویت با اینکه هکر هها هم بیکار نمیشینین
مفهمومی ترش این میشه :

فقط داخل پرانتر جایگزین کنید :laughing:
باعث میشود که پلیر ها ($$) بیشتر به این شبکه (حساب شرکت) متصل(ریخته ) بشوند

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
چه دليل مسخره ايي اورده، بابا شايد خيلي ها دلشون بخواد تو خونه خودشون با 2 تا PC بازي كنن، پس با اين حساب تو مسابقات Wcg هم اونجا ملت بايد وصل شن بتل نت :-" اصلا مگه MMO ئه:mad: اين بليزارد برا بالا بردن مشتريهاش هميشه با پايين نگه داشتن گرافيك بازيهاش به قولي خودش كاري مي كرد كه هر كسي با هر سيستمي بتونه از بازيهاش لذت ببره حالا اين كاري كه الان داره انجام ميده كه خلاف اهداف اين شركته، به نظر من با برداشتن سيستم Lan كلي از مشتريها رو از دست ميده

تا همين الان كه من اين پست و مي زنم 2418 نفر امضاء دادن كه اين lanئه كوفتي رو برگردون
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?LANSC2

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
واقعا ادم نمی دونه باید چی بگه بابا ما که نمی تونیم به B.net متصل شیم چیکار باید بکنیم. من که با شماره یک این بازی هنوز هم زندگی می کنم. حالا شایدم نظرشون رو برگردوندن ولی این کار نسبت به سوابق این شرکت :(

خداوندا تو را شکر می گوییم که به ما امید می دهی و به سران Bllizard عقل می دهی تا در برگرداندن قسمت lan عظمی راسخ داشته باشیم
آمین

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
شما آقایون اگر اینقدر علاقه دارید به این بازی جیب مبارک رو شل کنید اورجینالش رو بخرید هم آنلاین میشه بازی کرد هم شب راحت میخوابید
اینم مثل قضیه چرا PS3 کپی خور نمیشه هست :D

تا همين الان كه من اين پست و مي زنم 2418 نفر امضاء دادن كه اين lanئه كوفتي رو برگردون

2418 pirate :biggrin1:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
به نظر من با برداشتن سيستم Lan كلي از مشتريها رو از دست ميده
مسلماً با هدف افزایش مشتری‌ها این تصمیم رو گرفته.

نکته اینه که الان بلیزارد دیگه احتیاجی به جلب توجه همه‌ی گیمرها نداره، چون همه می‌دونن که سطح گیم‌هاش در چه حدی هست. بنابراین، این خودِ بلیزارده که تصمیم می‌گیره بازیکن‌ها چه جوری بازی کنن. یعنی می‌خوام بگم الان بلیزارد به حدی قدرت داره که میتونه حکم کنه که چی چه‌جوری باشه! یعنی تیریپ «گیم ما خیلی خفنه. LAN هم نداره. همینه که هست!»

این کار رو هم برای این انجام میده که هزاران گیمری که بازی رو پایرت می‌کنن، مجبور بشن بازی رو بخرن. و خیلی‌ها هم مجبور میشن. و بلیزارد هم نسبت به کسایی که به خاطر نداشتن LAN، این گیم رو نمیتونن مالتی بازی کنن (پایرتها‌) (خود ما ها :-")، میگه: «به جهنم!»

نه اینکه من از این قضیه که AN نداره، دفاع کرده باشم هاااااا! اما بلیزارده دیگه، همینه که هست.

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خیلی مسخره هست.حالا که ما دو تا کامپیوتر پیدا کردیم تو خونه لن بزنیم اینا اینجوری می کنن.دنیای خیلی بدی شده.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
مسلماً با هدف افزایش مشتری‌ها این تصمیم رو گرفته.

نکته اینه که الان بلیزارد دیگه احتیاجی به جلب توجه همه‌ی گیمرها نداره، چون همه می‌دونن که سطح گیم‌هاش در چه حدی هست. بنابراین، این خودِ بلیزارده که تصمیم می‌گیره بازیکن‌ها چه جوری بازی کنن. یعنی می‌خوام بگم الان بلیزارد به حدی قدرت داره که میتونه حکم کنه که چی چه‌جوری باشه! یعنی تیریپ «گیم ما خیلی خفنه. LAN هم نداره. همینه که هست!»

این کار رو هم برای این انجام میده که هزاران گیمری که بازی رو پایرت می‌کنن، مجبور بشن بازی رو بخرن. و خیلی‌ها هم مجبور میشن. و بلیزارد هم نسبت به کسایی که به خاطر نداشتن LAN، این گیم رو نمیتونن مالتی بازی کنن (پایرتها‌) (خود ما ها :-")، میگه: «به جهنم!»

نه اینکه من از این قضیه که AN نداره، دفاع کرده باشم هاااااا! اما بلیزارده دیگه، همینه که هست.

در اینکه بلیزارد هیچ وقت بازی متوسط نمیده بیرون شکی نیست. علاوه بر بازیسازی بسیار مناسب نباید وجود Fan Base بزرگی که همه مشکلات بازی را به سازندگان میگویند و درست حسابی (!!!) تحلیل میکنند و پیشنهاد می دهند (مثل همون قضایای دیابلو3 و پیشنهاداتی که ملت دادند و حتی با دستکاری عکسهای بازی گفته بودند که میخواهیم اینجوری باشه ) را از یاد برد.

نکته دیگر هم اینه که در سبک استراتژی بازیهای درست حسابی که ارزش داشته باشند در این چند سال اخیر شاید به ده هم نرسه .. دلیل موفقیشون هم متفاوت بودن با Starcraft بوده.
مثلا Supreme Commander نوه Total Annihilation
Company of Heroes با Micro Management و المان های دیگرش
نزدیکترین شاید در این چند سال WarHammer 40k : Dawn of War بوده که با اتکا به سابقه اش و Universe درست حسابی WarHammer 40k و طرفداران و تجربیات بخش Table Top اش خودش را از Starcraft متفاوت کرده (به قول خارجکی ها Differentiate ). که حتی سیستم Single بازی مثل همون بازیهای TableTop هست که توش نمیشه Base ساخت و غیره.

این نبودن بازی دیگر توی همین مایه ها ، باعث میشه که خود Starcraft 1 رقیب اصلی SC2 باشه و اصولا طرفداران این پلتفورم(PC) هم برعکس طرفداران اونوری :D وقتی نگارش جدید بازی میاد چشم بسته نمیرن سراغش.

در پایان، به جز ما دزدان دریایی (الان به کسی که برنخورد) برای بقیه آینده روشنی دیده میشه چون اگر بازی خوبی باشه ملت بازی میکنند و اگر بازی بدی باشه به Starcraft 1 ادامه می دهند.

البته نبودن LAN نگران کننده است چون دو روز دیگه ممکنه Diablo 3 هم LAN نداشته باشه و باید بریم سراغ Battle.Net. ولی با توجه به اینکه قراره بازی بسیار مزخرفی باشه (:D) خیلی مهم نیست.

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
شما آقایون اگر اینقدر علاقه دارید به این بازی جیب مبارک رو شل کنید اورجینالش رو بخرید هم آنلاین میشه بازی کرد هم شب راحت میخوابید

شما مثله اینکه از قیمت اینترنت تو این مرزوبوم خبر نداری ؟
اگه اینترنت با قیمت مناسب براه بود که مشکلی بابت اوریج خریدن نبود.

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
يه نكته اي كه كسي اينجا ظاهرا بهش توجه نمي كنه اينه كه اكثريت ما تو ايران چه اين بازي رو اورجينال بخريم چه نخريم به دلايلي كه خودتون بهتر مي دونيد نمي تونيم مثل ادم وصل شيم به بتل نت و بازي كنيم دوم اينكه اين خيلي بي انصافيه كه هر كسي به حذف سيستم Lan از بازي معترضه بگيم پايرت! يعني تو همون كشورهاي پيشرفته با اينترنت پرسرعت فراگير هيچ كس نيست كه بخواد يه Lanparty را بندازه! يا كلا Lan تو بازيها برا قشنگي بوده و ما خبر نداشتيم.

پست جالبه يكي از يوزرها تو فوروم sc2 armory مربوط به همين قضيه:

I posted this over in the Blizz forums, but I figure this is as good a place to discuss it.

Ok, this has to be said. Pirates will be pirates. Nothing Blizzard does will change this fact. Those who would pirate the game without LAN would pirate the game with LAN.

Also, why is there even this discussion about no LAN increasing piracy? That is just stupid. This shows a complete lack of understanding of the pirate mind. No matter what reason they give for pirating the game (DRM, "unfair" copyright laws, too expensive, blah blah) it all boils down to them feeling they deserve something for nothing.

The only thing I could see people doing that would be even REMOTELY justified, would be to create homemade bnet servers to essentially play LAN, but even if you had to do this to be able to play multiplayer (no internet connection) there is NO REASON OR POSSIBLE JUSTIFICATION for pirating the game. NONE. PERIOD​
.
http://www.sc2armory.com/forums/topic/7988

آخرین ویرایش:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
چه دليل مسخره ايي اورده، بابا شايد خيلي ها دلشون بخواد تو خونه خودشون با 2 تا PC بازي كنن، پس با اين حساب تو مسابقات Wcg هم اونجا ملت بايد وصل شن بتل نت :-" اصلا مگه MMO ئه:mad: اين بليزارد برا بالا بردن مشتريهاش هميشه با پايين نگه داشتن گرافيك بازيهاش به قولي خودش كاري مي كرد كه هر كسي با هر سيستمي بتونه از بازيهاش لذت ببره حالا اين كاري كه الان داره انجام ميده كه خلاف اهداف اين شركته، به نظر من با برداشتن سيستم Lan كلي از مشتريها رو از دست ميده

احتمالاً منظورتون از جمله «با برداشتن سيستم Lan كلي از مشتريها رو از دست ميده
» اینه که « با برداشتن سیستم Lan کلی از Pirate ها، مالتی پلیر Starcraft 2 رو از دست میدن»؟
الان که تو دنیا همه انسان ها به اینترنت سریع دسترسی دارند، دلیلی وجود نداره این وضعیت باعث ایجاد مشکل بشه.
در مورد پست دوم هم که نقل قول کردید، اون آقا هم به طور مشخص اشتباه می کنه که خیال می کنه pirate ها همیشه پایرت می مونن. خیلی از اینا مجبور می شن بازی رو بخرن. حداقل در مورد یک pirate اطمینان دارم که بزودی به مشتری های بلیز اضافه خواهد شد. البته خدا نکنه.:biggrin1:

adamfazai

کاربر سایت
Apr 15, 2007
8
به نظر من چند تا نکته وجود داره:

1. تجربه ی یک عمر به من ثابت کرده که بازی ها رو -حداقل بازی های بلیزارد رو- باید اوریجینالش رو خرید و استفاده کرد.

2. من خودم شخصا مشکلی با اینکه LAN رو برداشتم ندارم اما خوب بودنش بهتر از نبودنشه. به قول یکی از بچه ها اومدیمو یه جا خواستیم هاب وصل کنیم با هم شبکه بزنیم.

3. اینکه LAN رو برداشتن به نظر من دلیلش این نیست که بلیزارد فقط به پول فکر می کنه. این شرکت برنامه های بلند مدتی برای بازی ها داره و یه جورایی هم در سیر تاریخی بازی ها نقش داره.
پشت این قضیه برنامه های تحقیقاتی هست نه پول. اینکه هر چقدر تعداد بازی کننده های بیشتری بازی رو انلاین انجام بدن به اون ها کمک زیادی می کنه که روی سیستم هایی که بعدا قراره در بازی های کامپیوتری اضافه بشه کمک کنه. در حقیقت بتل نت محیط کاملا مساعدی برای انجام تحقیقات در موضوعات مختلف این بازی هاست.

هر چند اگر تنها بخواهیم به یک شرکت بازی سازی در دنیا حق پول در اوردن محض رو بدیم اون حقه بلیزارده.

اما خوب چون بلیزارد سیستم مدیریتی قوی ای داره فقط مسایل مالی مد نظرش نیست.
بجز مدیران مالی این شرکت از تیم های برنامه نویسی. تیم های طراحی و هنری هم تشکیل شده که حداقلش اینه که اون ادم ها اگر نه بیشتر اما کمتر هم نه به فلسفه و زیبایی خود بازی ها فکر می کنند و اینکه چطور می بتونن این صنعت رو گسترش بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر