امکانات جدید گروه کاربران Premium

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
بهزاد جان پست #107

درود

امکانات جدید از اوایل سال 92 به سایت اضافه خواهند شد

همچنان پیشنهادات خود را در همین تاپیک قرار دهید

به کاربری که بهترین پیشنهاد را ارائه دهد یک سال اکانت پرمیوم رایگان هدیه خواهد شد

با تشکر
بازی‌سنتر

حالا پست #108

به به :d

چنتا وسیله مرتبط با گیمینگ در نظر بگیرید (با توجه با خواسته هر شخص مثلا اگه pcباز بود cd-key یا موس گیمینگ یا یک بازی ارزان قیمت تو استیم, اگه xboxباز بود گلد سه ماهه یا کنترلر یا پوینت اگه psباز بود بازی ارجینال یا دسته و ...)
هر ماه یکبار بین کل افراد پرمیوم قرعکشی برگزار بشه و برنده بگه از بین اینا کدوم رو میخواد, بعد شما هم براش میخرید و میفرستینش. لازم نیست اول کار برید همه وسایل رو بخرید, بعد از هر بار قرعکشی بعد از اینکه مشخص شد برنده کدوم یکی رو میخواد میرید میخرید.

به نظرم یکی از مهیجترین کارهایی هستش که میتونید انجام بدید, کلا قرعکشی جو انجمن رو هم تغییر میده و بازدیدها رو زیاد و فعالیتها رو چن برابر میکنه. با این کار افراد خیلی بیشتری ترغیب میشن که اکانت پرمیوم بگیرن. خدایی پیشنهاد از این بهتر فک نمیکنم جایی پیدا بشه . هم به نفع شماس, هم به نفع کاربرا.

قربون دستت بهزاد جون, اکانت یه ساله پرمیوم ما رو رزرو کن :d

حالا پست اول همین تاپیک :

قرعه کشی ماهیانه بین کاربران پرمیوم و اهدای بازی‌های (PC ،PS3 یا XBOX 360) به انتخاب کاربر تا سقف 25 هزار تومان

-------

اکانت گلد ما کِی اکتیو میشه ؟:d

Death Mentor

کاربر سایت
Feb 2, 2013
220
نام
I do not remember
من با همه ی این ها موافق ام .
اما ی نظری دارم اونم اینه که گروه Premium دو دسته باشن یکی همین که ابی یکیم همین طلایی که امکانات بیشتری به کاربراش میده .ی خوبیم که داره به کاربران حق انتخاب میده. البته من خودم به شخصه Premium جدید رو انتخاب میکنم.
[h=2][/h]

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
به نظر من خیلی خوبه که همه ی امکانات رو ادم یکجا داشته باشه ولی باز هم تعرفه ها بالاست مگر اینکه چیزی رو بخواین قرار بدین که واقعا منحصر به فرد باشه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این سایز آواتار و امضا رو لُطفا برای اعضای ویژه خیلی افزایش بدید :D
تنها چیزی که منو راغب میکنه پرمیویم بشم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
قرعه کشی ماهیانه بین کاربران پرمیوم و اهدای بازی‌های (PC ،PS3 یا XBOX 360) به انتخاب کاربر تا سقف 25 هزار تومان

اوریجینال ؟ یعنی اگه واقعا این کارو میکنید من هستم :d

B3HNAM.M

کاربر سایت
Apr 15, 2011
288
نام
بهنام
یعنی ماهایی که الان پریمیومیم تکلیفمون چیه؟

کمتر پول دادیم نسبت به این خوشگلایی که تازه میخوان پریمیوم شن خب

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اوریجینال ؟ یعنی اگه واقعا این کارو میکنید من هستم :d

شما اگه جایی رو میشناسی که بازی اورجینال رو 25 هزار تومن میفروشن بگو کجاس مام هر ماه بازی اورجینال میدیم!

یعنی ماهایی که الان پریمیومیم تکلیفمون چیه؟

کمتر پول دادیم نسبت به این خوشگلایی که تازه میخوان پریمیوم شن خب

شما یا توی همین حالت فعلی باقی میمونین تا اعتبار اکانتتون به پایان برسه یا با پرداخت تفاوت اکانتتون رو تبدیل می‌کنید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
منم نظرم اینه که 2 دسته بشن پریمیوم که هر کس با توجه به چیزایی که نیاز داره انتخاب کنه مثلا" من همین آبی برام کافیه یه نفر دوست داره طلایی باشه
هزینه طلایی همین باشه خوبه آبی هم نصبت به قبل زیاد تغیر نکنه !!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بهزاد جان به سایز و اندازه امضا و آواتار اضافه نمیکنید ؟

فک کنم همین قدر باشه کاملا استاندارده . برای دلیل حرفم کافیه یه سری به فروم های دیگه بزنی تا ببینی فرومشون به چه طویله ای تبدیل شده ! با امضاهای مافوق تخیلی ، آواتارهای مزخرف و .... بازی سنتر استانداردهای فوق العاده ای بین فروم های فارسی VB داره که واقعا قابل تحسینه . نمیدونم خود ادمین ها هم میدونناین موضوع رو یا نه ! اما خوب میدونم این استاندارد ها با یه سری کد های مخصوص به قالب VB اضافه شدن که بقیه فروم های VB اونارو ندارن . به نظرم فروم همه چیزش کاملا رسمی و عالیه .

---------- نوشته در 03:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 AM ارسال شده بود ----------

این یکی هم که فک کنم شاهکار جدید کد های بازی سنتره !

x8737_Untitled.jpg

قبلا که اینطوری نبود ! همین امشب اینطوری شده ! کلمه انگلیسی رو مخفف مینویسی ، یه فلش میاد که درستش و بهت میگه ! نمیدونم شاید این قابلیت قبلا بوده ! شایدم تازه اضافه شده ! به هر حال بازی سنتر مثل گوگل همیشه یه سری کد های ریز کاربردی بی نظیر اضافه میکنه که واقعا کاربردی هستن . اصلا قابل حس نیستن . اما یه زمانهایی میبینیشون . دقیقا مثل روشی که گوگل تو آزمایشگاه جیمیلش پیاده میکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر