امولاتور قوی برای پلی استیشن 2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوستان عزیز و گرامی بهترین امولاتور سگا برای سونی2/فایل امولاتور و چند بازی کم حجم در زیر موجود.لطفا بعد از دانلود امولاتور سگا این تنضیمات را در امولاتور انجام بدید 1 روی change options دایره بزنید 2 renderer روی 16 قرار بدید البته توی بازی هم میشه تعغییر داد با دکمه مثلث ولی بهترینش همون 16 بیت 3 برای region حتما گزینه Europe انتخاب بشه وگرنه با مشکلاتی در بازی مواجه خواهید شد 4 وارد display options شده wait for vsync رو با دکمه راست به گزینه always تعغییر داده و روی done دکمه دایره زده تا به اول تنضیمات برگرده 5 حالا روی گزینه save cfg as default دکمه دایره زده تا تنضیمات ذخیره بشه.دوستان عزیز به هیچ وجه به تنضیمات دیگه دست نزنید چرا که به مشکل بر خواهید خورد.6 عزیزان لطفا بازیهای سگارو با region اروپا یا worlds دانلود کنید .چرا که در بازی بسیار کم یا بدون مشکل مواجه خواهید شد7 بعد از دانلود بازی حتما بازی رو از حالت فشرده خارج کنید بازیهای سگا بسیار کم حجم هستند.ی امولاتور قبلا داشتیم به نام pgen که اصلا قابل مقایسه با این امولاتور نیست و بسیار مشکل داشت.اسم این امولاتور PicoDrive v.13(v1.51b) هست ی امولاتور قوی..........هر چند بازی دانلود کردید بریزید داخل پوشه Roms//چندتا بازی نوستالژی براتون دانلود کردم از حالت فشرده خارج کنید و در پوشه Roms قرار بدید// سوالی بود در خدمتم ALL rights reserved background.png

Attachments

• picodrive.rar
    658.5 KB · مشاهده: 21
  • Aladdin (Europe).rar
    1.1 MB · مشاهده: 3
  • Earthworm Jim 2 (Europe).rar
    1.6 MB · مشاهده: 3
  • Jungle Book, The (Europe).rar
    1.2 MB · مشاهده: 3
  • Pinocchio (Europe).rar
    1.3 MB · مشاهده: 3
  • Pitfall - The Mayan Adventure (Europe).rar
    1.2 MB · مشاهده: 3
  • Shinobi III - Return of the Ninja Master (Europe).rar
    604.9 KB · مشاهده: 3
  • Sonic & Knuckles (World).rar
    1.2 MB · مشاهده: 6

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام دوستان عزیز و گرامی بهترین امولاتور سگا برای سونی2/فایل امولاتور و چند بازی کم حجم در زیر موجود.لطفا بعد از دانلود امولاتور سگا این تنضیمات را در امولاتور انجام بدید 1 روی change options دایره بزنید 2 renderer روی 16 قرار بدید البته توی بازی هم میشه تعغییر داد با دکمه مثلث ولی بهترینش همون 16 بیت 3 برای region حتما گزینه Europe انتخاب بشه وگرنه با مشکلاتی در بازی مواجه خواهید شد 4 وارد display options شده wait for vsync رو با دکمه راست به گزینه always تعغییر داده و روی done دکمه دایره زده تا به اول تنضیمات برگرده 5 حالا روی گزینه save cfg as default دکمه دایره زده تا تنضیمات ذخیره بشه.دوستان عزیز به هیچ وجه به تنضیمات دیگه دست نزنید چرا که به مشکل بر خواهید خورد.6 عزیزان لطفا بازیهای سگارو با region اروپا یا worlds دانلود کنید .چرا که در بازی بسیار کم یا بدون مشکل مواجه خواهید شد7 بعد از دانلود بازی حتما بازی رو از حالت فشرده خارج کنید بازیهای سگا بسیار کم حجم هستند.ی امولاتور قبلا داشتیم به نام pgen که اصلا قابل مقایسه با این امولاتور نیست و بسیار مشکل داشت.اسم این امولاتور PicoDrive v.13(v1.51b) هست ی امولاتور قوی..........هر چند بازی دانلود کردید بریزید داخل پوشه Roms//چندتا بازی نوستالژی براتون دانلود کردم از حالت فشرده خارج کنید و در پوشه Roms قرار بدید// سوالی بود در خدمتم ALL rights reservedView attachment 237554
خیلی ممنون 🌺🌷
برای کنسول های دیگه هم emulator معرفی کن💐

آخرین ویرایش:

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
429
نام
سعید
ممنون
یک لیست، از بیشتر امولاتور های موجود برای PS2 هم اینجا وجود داره
لیست تمام شبیه ساز های PS2
البته من برای سگا امولاتور PGEN رو لیست کردم، مطمعن نیستم اینی که شما ذکر کردید کامل تره یا اون چون اینو تست نکردم

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون
یک لیست، از بیشتر امولاتور های موجود برای PS2 هم اینجا وجود داره
لیست تمام شبیه ساز های PS2
البته من برای سگا امولاتور PGEN رو لیست کردم، مطمعن نیستم اینی که شما ذکر کردید کامل تره یا اون چون اینو تست نکردم
سلام دوست گرامی و عزیز لطفا با تنظیماتی که به این امولاتور اشاره کردم توجه کنید امتحانش کنید.و با PGEN مقایسش کنید

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
دوستان عزیز خنده دار ترین و گرانترین دستگاه سگا این دستگاه رو 2 سال پیش 350 هزار تمن میفروختند .40 تا بازی هم بیشتر نداره .میشه اضافه کرد که دچار مشکل میشه ..حالا قیمت رو ببینید......من برای سگا و میکرو اتاری و پلی استیشن1 از امولاتور های بسیار قوی که مثل خود سخت افزارها اجرا میکنه رو در ایکس باکس 360 انجام میدم بدون هیچ نوع کوچکترین مشکلی خرید سگا مگا درایو مینی Capture.PNG

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان عزیز خنده دار ترین و گرانترین دستگاه سگا این دستگاه رو 2 سال پیش 350 هزار تمن میفروختند .40 تا بازی هم بیشتر نداره .میشه اضافه کرد که دچار مشکل میشه ..حالا قیمت رو ببینید......من برای سگا و میکرو اتاری و پلی استیشن1 از امولاتور های بسیار قوی که مثل خود سخت افزارها اجرا میکنه رو در ایکس باکس 360 انجام میدم بدون هیچ نوع کوچکترین مشکلی خرید سگا مگا درایو مینیView attachment 237840
دقیقا
این همه شبیه ساز وجود داره که در سیستم‌ها و کنسولهای مختلف و حتی در گوشی های دیگه قابل اجرا هستند. به شخصه در مورد کنسولهای که راحت شبیه سازی میشن دیگه از خود اون کنسول استفاده نمیکنم چون امکانات شبیه ساز واقعا بالاتر هستش. البته این نظر شخصی هستش و دلایل دوستان برای بازی با یک کنسول مورد نظر کاملا محترم.

behzadpersian

کاربر سایت
Oct 22, 2020
12
سلام region Europe بعضی بازی ها را اجرا نمی کرد region گذاشتم
USA Japan Europe درست شد
بازی های سگا از سایت Streets of Rage 2 @ NES Ninja با فرمت bin و Verified good dump دانلود کنید تا بازی مشکلی نداشته باشه
چندتا بازی برای دانلود گذاشتم

Attachments

• Battletoads (W) [!].zip
    350.3 KB · مشاهده: 1
  • Comix Zone (E) (M4) [!].zip
    1.5 MB · مشاهده: 0
  • Home Alone 2 - Lost in New York (U) [!].zip
    371.3 KB · مشاهده: 0
  • Streets of Rage (W) (REV00) [!].zip
    364.4 KB · مشاهده: 0
  • Streets of Rage 2 (U) [!].zip
    1,010.7 KB · مشاهده: 0