اموزش جی تگ تمامی مدلهای ایکس باکس بدون نیاز به برد جی تگ

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
س

لام وقت بخیر.
من یه اسلیم دارم مدل ۲۰۱۱ و متاسفانه بعضی بازیها رو اجرا نمیکنه یا وسط بازی هنگ میکنه و غیره و تصمیم گرفتم جیتگ ش کنم و یا اگر بشه آموزشی که دادید و بدون نیاز به برد جیتگ بشه....و اگر امکانش هست شماره تماس یا آدرس کسی که توپخونه هست رو بدید تا حضوری برم و دستگاه رو تبدیل کنم...پیشاپیش ممنون و چون احتمال داره با توجه به اینترنت به پست دسترسی داشته باشم ، اگر امکانش هست شماره و اسمش رو برام پیامک کنید به این شماره..بازم ممنون
09214870143
با سلام وقت بخیر دوست عزیز و گرامی...از تاریخ دستگاه شما پیداست که دستگاتون مدل ترینیتی هست یعنی از این دستگاها که پنل جلوش لمسی هست...دوست گرامی با جی تگ کردن دستگاه شما نمیتونید از هنگ کردن یا موقع اجرای بازی خودبخود از بازی خاج شدن توسط دستگاه راحت بشید...جی تگ فقط برای اینکه دیگه از دیسک بازی استفاده نکنید مفیده / اما کسانی که دستگاشونو جی تگ میکنند دستگاه بطورکل از حالت استاندارد خارج میشه ...ی نکته در مورد دستگاه غیر جیتگ اگه دقت کرده باشید موقعی که ی دیسک بازی رو میخواهید روی فلش یا هارد بریزید دستگاه اگه تا وسط یا اول یا چند درصد هم مونده باشه کپی تموم بشه و دیسک بازی خراب باشه دستگاه اون بازی رو داخل فلش نمیریزه و هیچ فضایی از هارد یا فلش اشغال نمیشه چون دستگاه استاندارده...اما در دستگاهای جی تگ شده اینطور نیست بازی با ایراد چه دانلود و چه از طریق دیسک بازی رو اجرا میکنه اما معلوم نمیشه کجای بازی دستگاه هنگ کنه ....به هر حال .....شما میتونید دستگاتونو جی تگ کنید و جایی هم که میرید بپرسید که مدل جی تگ شمارو RGH3 بزنند..چون تا اونجایی که من میدونم کمتر کسی RGH3 میزنه...هزینش هم بین 180 هزار تا 200 هزار تمن هست هر چند RGH3 رو باید نصف بگیرند ولی خب متاصفانه کامل میگیرند....دستگاتون 1 تا 2 ساعت زمان میبره ولی به شخصی بدید که قابل اعتماد باشه...از داخل سیستم دستگاه شماره سریال رو یادداشت کنید که موقع تحویل شماره سریال یکی باشه//حتما از شخصی که داره دستگاتونو جی تگ میکنه بخواید ناند اوریجینالتونو بریزه توی ی فلش و در جایی نگهداریش کنید که ی موقع خواستید به قبل از جی تگ برگردید با این ناند بتونید برگردید حجمش هم بسیار کمه...با ارزوی موفقیت دوست گرامی

• Like
Reactions: aidin-m

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
بله دوست گرامی شما به پروگرامر نیازی ندارید .فقط سیمکشی فرق داره .و ی مقاومت 10 کیلو اهم و یک دیود n4148 نیاز دارید توجه بفرمایید که قطب درست دیود به کجا وصل میشه ....که باید فیلم مربوط به دستگاتون رو دانلود کنید متاسفانه به دلیل قطعی اینترنت و نبود دسترسی به یوتیوب امکان قرار دادن سایتش نیست ولی شما میتونید این گزینه که مربوی به دستگاه تون هست و راحت هم اموزش میده در یوتیوب سرچ کنیدالبته Detailed Jasper and Falcon Xbox 360 RGH3 tutorial guide for 2022! RGH 3 instant boots در این فیلم از پروگرامر استفاده میکنه ولی برای شما نیازی نیست

قبل از هر چیز حتما شماره CPU KEY دستگاتونو یا یادداش کنید یا عکس بگیرید..برای یادداشت کردن یا عکس گرفتن از CPU KEY موقع خاموش بودن دستگاه دکمه اجکت رو بزنید ..بعد مطابق با فیلم قبلی با برنامه simple nand flasher اقدام به خارج کردن فایل RGH2 دستگاتون کنید و مواظب باشید فایل رو گم نکنید...بعد از جدا سازی فایل RGH2 رو با برنامه JRUNNER به RGH3 تبدیل کنید تا اینجا با فیلم قبلی...حتما به یاد داشته باش بعد از تبدیل به RGH3 و رایتش توسط برنامه simple nand flasher روی دستگاه . دستگاه میخواد ری استارت بشه که شما نباید اجازه بدید ... وقتی خاموش شد شما برق اداپتورو دستگاه رو بکشید..تا دستگاه روشن نشه چون تبدیل شده خطرناکه..حتما دسته دستگاتونو هم کنار بگذارید که موقع انجام این کار دستگاتون روشن نشه ..خب دوست گرامی تا اینجا مشکلی نیست ..دوست گرامی با قرار دادن عکس و توضیح برای شما نمیتونید خوب پیش برید بهتره فیلمی که بالا تایپ کردمو در یوتیوب بزنید و دانلودش کنید بعد اقدام کنید..سوالی بود درخدمتم.فیلم مربوط به دستکاتون جسپر
سلام با تشکر ازآقا سپهر ودیگر دوستان که زحمت میکشن ودانششون رو اینجا به اشتراک میذارن لطفا راهنمایی کنید که مقاومت 10کیلو اهم ، چند وات چند درصد باشه وهمچنین جهت صحیح دیود به چه شکل باشد

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام با تشکر ازآقا سپهر ودیگر دوستان که زحمت میکشن ودانششون رو اینجا به اشتراک میذارن لطفا راهنمایی کنید که مقاومت 10کیلو اهم ، چند وات چند درصد باشه وهمچنین جهت صحیح دیود به چه شکل باشد
با سلام دوست گرامی اگه دستگاتون مدل فت جسپر یا فالکون هست به شکل عکس توجه بفرمایید //در ضمن از مقاومت 22 کیلو اهم با رنگهای /قرمز/قرمز/نارنجی/طلایی.... 1/4 وات 5 درصد .برای نقطه PLL و دیود N4148 برای نقطه POST//عکس زیر هم با زوم کردن با بهترین سیم کشی....لطفا بعد از خارج کردن ناند RGH2 با برنامه simple nand flasher ناند دستگاه رو گم نکنید ذخیرش کنید و بقیه کار را در کامپیوتر با برنامه J-Runner with Extras انجام بدید دوستان عزیز و گرامی موقع لحیم کاری هویه را زیاد روی نقطه های اتصال نگه ندارید چرا که باعث کنده شدن نقطه مدار میشه و دردسر با احتیاط
سوالی بود در خدمتم
114842441.jpg
d8bdb135-c4f6-4929-938d-bb7fa6d5e2ac.jpg

دوستان عزیز توجه بفرمایید برای دستگاهای جی تگ شده از قبل نیازی به پروگرامر جی تگ نیست و کار اسون تره....با برنامه simple 360 nand flasher در خود ایکس باکس ناند RGH2 خود را استخراج کنید بعد از استخراج CPU key رو هم میده و بعد ناند استخراج شده را به فلش انتقال داده و به کامپیوتر بزنید و با برنامه jrunner with extra ناند رو لود کنید و CPU key و تیک RGH3 سپس create xebuild image و بعد از این کار به شما ی فایل به نام updflash میده که شما باید این فایل رو باز با برنامه simple 360 nand flasher روی دستگاتون با زدن دکمه A رایتش کنید//توجه داشته باشید هشدار بعد از اینکه ناند updflash روی دستگاه رایت شد دستگاه به طور اتوماتیک خاموش و روشن میشه که شما نباید به دستگاه اجازه بدید روشن بشه برای جلوگیری از روشن شدن دستگاه میتونید اداپتور دستگاه رو جدا کنید ....تا اینجا شما 50 درصد کار RGH3 رو انجام دادید .حالا وقت اون رسیده که دستگاه رو کاملا باز کنید و اون برد جیتگ رو خارج و سیم کشی RGH3 رو انجام بدید مواظب باشید سیمها به کجا باید وصل شوند...با اشتباه زدن سیمها باید با دستگاتون خداحافظی کنید ...بعد از سیم کشی و اطمینان پیچهای دستگاه رو ببندید فن دستگاه رو وصل کنید و دستگاه رو روشن کنید دستگاه باید بطور استاندار روشن بشه ..اینکه شما از قبل دستگاتون جیتگ بوده و با این روش RGH3 رو اعمال کردید میشه اپگرید RGH2 بهRGH3...مشکلی بود در خدمتم دوستان گرامی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: silent ops

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
با سلام به تمامی عزیزان در بازی سنتر.اموزش جی تگ کردن تمامی مدلهای ایکس باکس 360 بجز مدلهای وینچستر بدون برد جی تگ.اگه شما از اون دسته اشخاصی هستید که دستگاتون بعد از جی تگ کردن دیر بوت میشه با این فیلم مشکلات شما حل میشه و فقط با 2 عدد سیم و ی مقاومت دستگاتونو جی تگ کنید .خوبی این کار این هست که دستگاه بطور استاندارد بوت میشه بدون کوچکترین تاخیر.کسانی که دستگاشونو جی تگ نکردند فقط با 500 تمن خودشون دستگاشونو جی تگ کنند.البته این دوستان باید پروگرامر مخصوص جی تگ رو داشته باشند.ولی کسانی که دستگاشون جی تگ شده خودشون بدون پروگرامر انجام بدند.هشدار...کسانی که در کار خود عجله کنند و با کوچکترین اشتباه باید با دستگاشون برای همیشه خدا حافظی کنند.این کار بسیار سادست برای کسانی که تا حدودی تخصص در الکترونیکی و لحیم کاری دارند لطفا نترسید و کارو انجام بدید.لطفا با دقت به فیلم نگاه کنید و برای راحتی کارتون فیلم رو دانلود کنید.لطفا برای جی تگ کردن 300 هزار تمن به کسانی که دستگاه جی تگ میکنند پرداخت نکنید البته بعضی از انها از این روش انجام میدند که هزینش فقط 500 تومان هست ولی همون 300 هزار تمنو دریافت میکنند.هشدار بنده از چند ماه پیش این کارهارو برای تمامی مدلهای ایکس باکس 360 برای مشتریام انجام داده ام و نتیجشو دیدم.دوستان عزیز برای نصب سیم PLL حتما از مقاومت 1 و 3 کیلو استفاده کنید .سیم PLL رو مستقیم استفاده نکنید.از برد کوچکی که در فیلم ازش استفاده میکنه نیازی نیست .بنده هیچ پاسخگویی در قبال کار اشتباه شما عزیزان ندارم.لطفا مشکلاتتون رو در این تاپیک بپرسید در اصرع وقت پاسخ خواهم داد با ارزوی موفقیت.................................. ALL rights reserved

با سلام وتشکر بابت پاسخگوئی به سئوالات بنده وسایر دوستان ، لطفا مقدار مقاومت + وات + درصد ، وعکس از سیم کشی pll وpost fixبرای کرونا 4گیگ رو هم بفرمائید. با سپاس

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با سلام وتشکر بابت پاسخگوئی به سئوالات بنده وسایر دوستان ، لطفا مقدار مقاومت + وات + درصد ، وعکس از سیم کشی pll وpost fixبرای کرونا 4گیگ رو هم بفرمائید. با سپاس
با سلام خواهش میکنم دوست گرامی //برای دستگاهای کرونا 4 گیگ از مقاومت قهوه ای /سیاه/ قرمز/طلایی/ 1 کیلو اهم 1/2 وات 5 درصد....سیم کشی هم برای تمامی مادربرد کرونا یکسان هست بجز ورژنهای 3 و 4 که به کیت post fix نیاز دارند..برای ورژن 1 یا2 نیازی به کیت post fix نیست و سیم post از پشت نصب میشه ...ولی اگه ورژن 3 و 4 بود سیم post باید به کیت post fix وصل بشه از بالا //با ارزوی موفقیت..سوالی بود در خدمتم
ttttt.PNG
S360_corona_cpu_postfix_adapter_big.gif
نقطه دقیق PLL عکس 7777.PNG

آخرین ویرایش:

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با سلام دوستان عزیز و گرامی کنسولهایی که ناندشون مشکل داره قابل ترمیم نیست...نرم افزارایی هستند ولی در کل اگه ناند ترمیم شده رو در نرم افزار J-Runner لود کنید باز میبینید خبری از ترمیم نبوده و bad block ها قابل رویتند..اما شما نیازی نیست که bad block هارو ترمیم کنید چرا که J-Runner خودش این کارو بصورت اتوماتیک offset انجام داده. به عکس زیر دقت کنید.خیلی جالب که بدونید خود ایکس باکس هم در محیط xell برای ترمیم remap میکنه. اصلا نیازی نیست نگران bad block ها باشید.و به کارتون ادامه بدید. همین که بعداز 2 بار استخراج ناند و مشاهده nand are the same در J-Runner کافیه..موفق باشید
767676.PNG
dddddddddd.PNG

آخرین ویرایش:

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
سلام امین اقا دوست گرامی و عزیز...بله چرا که نه ....اما به یاد داشته باش اگه پروگرامر مخصوص جیتگ نداشته باشی خودت نمیتونی این کارو انجام بدی....چند مدل پروگرامر جیتگ وجود داره که قیمتش بالای 1 میلیون هست تازه اونم مدل چینیش..ولی من مدل اصلیشو دارم و باهاش هزاران ایکس باکس 360 جیتگ میکنم که قیمتش دو ملیونو 500 هزار تمن..بعدشم ارزش جی تگ کردن در این هست که یکیش برای مثال از دیسک استفاده نمیکنی..موقعی به پروگرامر جیتگ نیاز نداری که دستگات جی تگ شده باشه اون وقت با 2 عدد سیم کشی و اپدیت RGH2 به RGH3 برد جیتگ رو کلا خارج میکنی و دستگاه به طور استاندارد بوت میشه ... تصویر اصلی پروگرامر جیتگ در زیر هست به نام NAND X ...البته جنس چینی هم بد نیست....جنس چینی قاب نداره فقط ی برده.. ولی اصلیش قاب داره ....با ارزوی موفقیت دوست گرامی
View attachment 273635
View attachment 273636
باسلام خدمت آقا سپهر
من با nand-x میخواستم ناند یه کرونا 4 گیگ رو بخونم اما با ارور eMMc tool مواجه شدم لطفا راهنمایی کنید ایراد از کجا میتونه باشه با سپاس

Attachments

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    96.8 KB · مشاهده: 8
  • ۲۰۲۲۱۲۲۸_۲۲۱۳۰۲.jpg
    ۲۰۲۲۱۲۲۸_۲۲۱۳۰۲.jpg
    429.4 KB · مشاهده: 4
  • ۲۰۲۲۱۲۲۸_۲۲۱۳۱۹.jpg
    ۲۰۲۲۱۲۲۸_۲۲۱۳۱۹.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 5
  • ۲۰۲۲۱۲۲۸_۲۲۱۳۳۱.jpg
    ۲۰۲۲۱۲۲۸_۲۲۱۳۳۱.jpg
    1.4 MB · مشاهده: 6
آخرین ویرایش:

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
با سلام خواهش میکنم دوست گرامی //برای دستگاهای کرونا 4 گیگ از مقاومت قهوه ای /سیاه/ قرمز/طلایی/ 1 کیلو اهم 1/2 وات 5 درصد....سیم کشی هم برای تمامی مادربرد کرونا یکسان هست بجز ورژنهای 3 و 4 که به کیت post fix نیاز دارند..برای ورژن 1 یا2 نیازی به کیت post fix نیست و سیم post از پشت نصب میشه ...ولی اگه ورژن 3 و 4 بود سیم post باید به کیت post fix وصل بشه از بالا //با ارزوی موفقیت..سوالی بود در خدمتم
View attachment 279084
View attachment 279086
نقطه دقیق PLL عکس View attachment 279087
آقا سپهر سلام
با توجه این عکس (عکس اول کرونا ورژن2) دستگاه من ورژنش 2 میشه ، اما با توجه به شکل خازن هادر زیر هیت سینک در عکس دوم(ورژن.؟) ورژن 2 نمیشه.
در حال حاضر دستگاه من ورژنش چیه وایا نیاز به پست فیکس هست یا نه ؟ با سپاس

آقا سپهر سلام
عکس از دستگاه خودم ۲۰۲۲۱۲۲۹_۰۰۳۴۴۳.jpg ۲۰۲۲۱۲۲۹_۰۰۳۴۵۵.jpg

Attachments

• کرونا ورژن 2.PNG
    کرونا ورژن 2.PNG
    504.3 KB · مشاهده: 9
  • ورژن .؟.PNG
    ورژن .؟.PNG
    549.3 KB · مشاهده: 19

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
باسلام خدمت آقا سپهر
من با nand-x میخواستم ناند یه کرونا 4 گیگ رو بخونم اما با ارور eMMc tool مواجه شدم لطفا راهنمایی کنید ایراد از کجا میتونه باشه با سپاس
سلام دوست گرامی برای کرونا 4 گیگ ها شما نباید از nand-x استفاده کنید چون اصلا جواب نمیده.شما باید با یک خشاب رم و رم ریدر ساده این کار رو انجام بدید /شما باید خشاب رم رو باز کنید و سیم کشی داخلی رو انجام بدید و خشاب رو ببندید .بعد خشاب رو داخل ی رم ریدر بزنید..من از این مدل رم ریدر استفاده کردم عکس زیر با یک عدد مقاومت 68 اهم 5 درصد 1 وات...ابی/خاکستری/سیاه/طلایی/ توجه داشته باشید که بعد از درست کردن این رم ریدر ارزان قیمت و اتصال صحیح در مدل کرونا 4 گیگ به کامیوتر پیغامی به شما نمایش داده میشود که ایا میخواهید فرمت کنید که شما باید گزینه نه رو بزنید پس حواستون جمع باشه که فرمت نکنید!!!!!!!!!!!!!!!محل اتصال رم ریدر در کرونا 4 گیگ در تصویر موجوده... 1 نقطه اتصال به کریستال..باز هم دقت کنید بعد از نوشتن ECC شما باید سر رم ریدر .و حتی سیم اتصال به کریستال رو جدا کنید خیلی مهمه!!!!!!!!در کل بعد از هر روشن کردن دستگاه این کار را انجام بدید وفتی کارتون تموم شد کلا سیمهای رم ریدرو از مادر برد دستگاه جدا کنید.سعی کنید از سیمهای نرم استفاده کنید که از زیر خشاب خارج بشند...موقع لحیم کاری زیار روی نقطه های اتصال هویه نگه ندارید چون باعث جدا شدن نقطه اتصال میشه..و سعی کنید به سیمهای نقطه اتصال فشار نیاورید چراکه نقطه های اتصال زود کنده میشوند ..با ارزوی موفقیت برای دوستان عزیز
corona version 4 gb nand reader.PNG

آقا سپهر سلام
با توجه این عکس (عکس اول کرونا ورژن2) دستگاه من ورژنش 2 میشه ، اما با توجه به شکل خازن هادر زیر هیت سینک در عکس دوم(ورژن.؟) ورژن 2 نمیشه.
در حال حاضر دستگاه من ورژنش چیه وایا نیاز به پست فیکس هست یا نه ؟ با سپاس
دوست گرامی دستگاه شما ورژن 2 /4 گیگ کرونا هست...شما به خازنها نگاه نکنید .به داخل عکس که دورش ی مربع قرمز هست دقت کنید که ایا اون مدارهای ریز وجود دارند یا نه اگه مدارها وجود دارند به پست فیکس نیازی نیست اگه نه نیازه دوست گرامی.....هشدار بدون هیت سینک دستگاه رو روشن نکنید چرا که XCGPU دستگاتون در عرض میلی ثانیه میسوزه و باید با دستگاه خداحافظی کنید پس مراقب باشید...........SEPEHR
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.PNG

• Like
Reactions: aidin-m and blak

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
سلام دوست گرامی برای کرونا 4 گیگ ها شما نباید از nand-x استفاده کنید چون اصلا جواب نمیده.شما باید با یک خشاب رم و رم ریدر ساده این کار رو انجام بدید /شما باید خشاب رم رو باز کنید و سیم کشی داخلی رو انجام بدید و خشاب رو ببندید .بعد خشاب رو داخل ی رم ریدر بزنید..من از این مدل رم ریدر استفاده کردم عکس زیر با یک عدد مقاومت 68 اهم 5 درصد 1 وات...ابی/خاکستری/سیاه/طلایی/ توجه داشته باشید که بعد از درست کردن این رم ریدر ارزان قیمت و اتصال صحیح در مدل کرونا 4 گیگ به کامیوتر پیغامی به شما نمایش داده میشود که ایا میخواهید فرمت کنید که شما باید گزینه نه رو بزنید پس حواستون جمع باشه که فرمت نکنید!!!!!!!!!!!!!!!محل اتصال رم ریدر در کرونا 4 گیگ در تصویر موجوده... 1 نقطه اتصال به کریستال..باز هم دقت کنید بعد از نوشتن ECC شما باید سر رم ریدر .و حتی سیم اتصال به کریستال رو جدا کنید خیلی مهمه!!!!!!!!در کل بعد از هر روشن کردن دستگاه این کار را انجام بدید وفتی کارتون تموم شد کلا سیمهای رم ریدرو از مادر برد دستگاه جدا کنید.سعی کنید از سیمهای نرم استفاده کنید که از زیر خشاب خارج بشند...موقع لحیم کاری زیار روی نقطه های اتصال هویه نگه ندارید چون باعث جدا شدن نقطه اتصال میشه..و سعی کنید به سیمهای نقطه اتصال فشار نیاورید چراکه نقطه های اتصال زود کنده میشوند ..با ارزوی موفقیت برای دوستان عزیز
View attachment 280208
با سلام خدمت آقا سپهر
من طبق نقشه کار رو انجام دادم ، پس از وصل کردن پاور و رم ریدر به لپ تاب پیغام فرمت اومد و من کنسل رو زدم اما برنامه جی رانر کنسول رو نمیشناسه و ناند رو نمیتونه بخونه به نظرتون میتونه به نسخه ویندوز ویانسخه جی رانر ربط داشته باشه ویا قطر سیم نقطه اتصال کریستال ویا . .
من کارت ریدر رو با سیم نمره 30( طول حدود30 سانت) به برد دستگاه لحیم کردم( البته مستقیم، بدون استفاده از رم ریدر) برای نقطه اتصال کریستال هم از یکی ازسیم های داخل بسته بردکول رانر که سایز 30 وشاید هم نازکتر، استفاده کردم)
با سپاس

Attachments

• ۲۰۲۳۰۱۰۱_۱۰۴۹۲۵.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۱_۱۰۴۹۲۵.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 11
  • ۲۰۲۳۰۱۰۱_۱۲۳۳۱۹.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۱_۱۲۳۳۱۹.jpg
    1.2 MB · مشاهده: 10
  • ۲۰۲۳۰۱۰۱_۲۱۳۰۵۴.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۱_۲۱۳۰۵۴.jpg
    1.6 MB · مشاهده: 13
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: blak

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
با سلام خدمت آقا سپهر
من طبق نقشه کار رو انجام دادم ، پس از وصل کردن پاور و رم ریدر به لپ تاب پیغام فرمت اومد و من کنسل رو زدم اما برنامه جی رانر کنسول رو نمیشناسه و ناند رو نمیتونه بخونه به نظرتون میتونه به نسخه ویندوز ویانسخه جی رانر ربط داشته باشه ویا قطر سیم نقطه اتصال کریستال ویا . .
من کارت ریدر رو با سیم نمره 30( طول حدود30 سانت) به برد دستگاه لحیم کردم( البته مستقیم، بدون استفاده از رم ریدر) برای نقطه اتصال کریستال هم از یکی ازسیم های داخل بسته بردکول رانر که سایز 30 وشاید هم نازکتر، استفاده کردم)
با سپاس
سلام دوست گرامی سیمهاتو تا میتونی کوتاه کن 10 سانت و از کابل ارتقا یو اس بی استفاده کن...از مقاومت استفاده کردی؟؟..به ویندوز ربطی نداره..ولی از اخرین ورژن jrunner with extra استفاده کن...اگه تونستی از این رم ریدرهای تک خشاب استفاده کنی بهتره..اگه نتونی موفق بشی باید از raspberry pi pico استفاده کنی سرعتشم بالاست..البته قیمتاش تو سایت طرب هست از 150 تا 450 هزار..ولی من از روش رم ریدر استفاده میکنم.عکس زیر و سیم کشی.روی نقطه اتصال ایکس باکست که سبز رنگه ببین مداری که میاد مقاومت داره نداره باید ی سیم کوچیک بهش اتصال بدی وگرنه نمیتونی ناندو بگیری ارور میده..البته اگه از raspberry pi pico استفاده کنی .وگرنه نیازی نیست
PicoFlasher4gbreads.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aidin-m and blak

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
با سلام دوستان عزیز کاربران گرامی ....هشدار..برای اعمال RGH3 روی دستگاتون عملیات نرم افزاری برای همه مدل دستگاه ایکس باکس 360 یکسان هست.... توجه بفرمایید مهم فقط روش سیم کشی فرق میکنه لطفا توجه بفرمایید .اشتباه زدن این دو سیم میتونه صدمه جدی و منجر به از دست دادن دستگاتون بشه ..لطفا اگه نمیدونید ..بپرسید و مدل دستگاتونو بگید تا فیلم مربوط به دستگاتونو براتون بفرستم...........SEPEHRPUOR......با تشکرفراوان از مدیریت و سایت قوی و فعال بازی سنتر
با سلام خدمت آقا سپهر عزیز
در صورت امکان مقدار مقاومت+ وات ودرصد ،در اسلیم با برد ترینیتی با نقشه سیم کشی قرار بدید. باسپاس

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
View attachment 279084
View attachment 279086
نقطه دقیق PLL عکس View attachment 279087
سلام خدمت آقا سپهر عزیز
دستگاه من کرونا 4گیگ ورژن 2 هست که با راهنمایی وکمک شما موفق به ساخت کارت ریدر وخواندن ناند شدم، بعد ازcrate XELL و WriteXELL وگرفتن CPU Key و CrateXeBuild و Write Nand ، دستگاه با برنامه Xbox 360 TEST kit بالا میاد و بازی های داخل هارد قابل اجرا نیست وبرنامه dash launch هم نصب نمیشه آواتار هم ندارم لطفا بفرمایید ایراد کار از کجا میتونه باشه؟ باسپاس

Attachments

• ۲۰۲۳۰۱۰۶_۲۳۴۶۱۳.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۶_۲۳۴۶۱۳.jpg
    2.1 MB · مشاهده: 3
  • ۲۰۲۳۰۱۰۶_۲۳۴۵۵۶.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۶_۲۳۴۵۵۶.jpg
    2.3 MB · مشاهده: 4
  • ۲۰۲۳۰۱۰۷_۰۰۰۱۱۰.jpg
    ۲۰۲۳۰۱۰۷_۰۰۰۱۱۰.jpg
    940 KB · مشاهده: 8
  • Create XeBuild.JPG
    Create XeBuild.JPG
    169.7 KB · مشاهده: 9

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام خدمت آقا سپهر عزیز
دستگاه من کرونا 4گیگ ورژن 2 هست که با راهنمایی وکمک شما موفق به ساخت کارت ریدر وخواندن ناند شدم، بعد ازcrate XELL و WriteXELL وگرفتن CPU Key و CrateXeBuild و Write Nand ، دستگاه با برنامه Xbox 360 TEST kit بالا میاد و بازی های داخل هارد قابل اجرا نیست وبرنامه dash launch هم نصب نمیشه آواتار هم ندارم لطفا بفرمایید ایراد کار از کجا میتونه باشه؟ باسپاس
سلام دوست گرامی..بهتره بدون Xbox 360 TEST kit از دستگاتون استفاده کنید ..و با هارد همه برنامها و بازیها رو بدون مشکل اجرا کنید//و برای اوردن اواتار به داشبردتون سر بزنید ببینید ورژن داشبردتون چنده..دقت کنید که باید سیستم اپدیت داشبردتونو دانلود کنید .بعد داخل فلش بریزید و در داشبورد اصلی دستگاتون فلش رو وارد کنید پیغامی برای اپدیت میاد که شما بله بزنید بعد از اپدیت اواتار شما برمیگرده...فقط دقت کنید اپدیت کنونی دستگاتون شمارش چنده که همون شماره رو دانلود کنید اگه بالاتر دانلود کنید و اپدیت کنید دستگاتون صدمه میخوره..در ضمن یادتون باشه بعد از دانلود SystemUpdate$ رو به ystemUpdate$$ تعقیر بدید تا دستگاه شناسایی بکنه.با عرض پوزش دیر جواب میدم بس که سرعت اینترنت زیاده####

با سلام خدمت آقا سپهر عزیز
در صورت امکان مقدار مقاومت+ وات ودرصد ،در اسلیم با برد ترینیتی با نقشه سیم کشی قرار بدید. باسپاس
سلام دوست گرامی /مقاومت 3.3 کیلو اهم 3 وات...در ضمن بعضی از ترینیتیها برد کرونا دارند...البته اگه چیپ HANA پایین قاب هارد باشه.. ترینیتیه ....اگه نباشه کروناست
popop.PNG

PLL.PNG
pll1.PNG
post.PNG
post2.PNG

aidin-m

عضو جدید
Jan 5, 2011
33
نام
امین
سلام دوست گرامی..بهتره بدون Xbox 360 TEST kit از دستگاتون استفاده کنید ..و با هارد همه برنامها و بازیها رو بدون مشکل اجرا کنید//و برای اوردن اواتار به داشبردتون سر بزنید ببینید ورژن داشبردتون چنده..دقت کنید که باید سیستم اپدیت داشبردتونو دانلود کنید .بعد داخل فلش بریزید و در داشبورد اصلی دستگاتون فلش رو وارد کنید پیغامی برای اپدیت میاد که شما بله بزنید بعد از اپدیت اواتار شما برمیگرده...فقط دقت کنید اپدیت کنونی دستگاتون شمارش چنده که همون شماره رو دانلود کنید اگه بالاتر دانلود کنید و اپدیت کنید دستگاتون صدمه میخوره..در ضمن یادتون باشه بعد از دانلود SystemUpdate$ رو بهystemUpdate$$ تعقیر بدید تا دستگاه شناسایی بکنه.با عرض پوزش دیر جواب میدم بس که سرعت اینترنت زیاده####
سلام وسپاس
برنامه Xbox 360 TEST kitرو چطور حذف کنم فایل آپدیت رو نمیگیره(ystemUpdate$$) دی و دی رام و بازیهای هارد و رو نمیشناسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر