امتیاز شما به بازی های Move

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد
خیلی شیک : ‌Racket Sports : 2/10

بابا اینجوریا هم نیست دیگه حداقل 7 از 10 رو میگیره ‍‍!!
به همون آرم یوبی سافت هم بخای نمره بدی باید 4 بدی دیگه ....:d

قبول دارم مثل اسپورت چمپیون نیست ولی دیگه اینقد هم بد نیست !

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
Sport Champion : 9/10 این که دیگه نیازی به تعریف نداره . خصوصا پینگ پونگ و شمشیر بازیش .
باهاله خوبیش اینکه میشه چند نفره بازی کرد .start the party : 9/10
Top Spin 4 : 9/10 واقعا حال کردن . خیلی عالی بود .
-----------

بقیه رو هم بعدا نمره میدم !!

آخرین ویرایش:

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
Topspin 4 خیلی عالیه با موو. بی موو هم عالیه. ولی با موو دورهمی خیلی حال می ده.
Sports Champions خوبه. شمشیرش رو خوشم نیومد. پینگ پنگش خیلی دقیق نیست و والیبال هم همینطور. ولی در کل باز برای دور همی عالیه.
BLOQ فوق العاده ست این بازی. خصوصا بخش های دو نفره که خیلی ابتکارهای زیادی زدن برای لذت بخش بودن بازی. شاید بهترین بازی موو که من تاحالا دیدم.
Echochrome 2 هم خیلی قشنگه. تنها مشکلش وقتشه که نمی نویسه، ولی می گه the time is up. غیر ازین عالیه.
Deblob 2 که موو بودنش خیلی بی معنیه. مثل اینکه بگن فیفا با مووه، اونوقت دکمه موو دکمه ی پاس باشه فقط و تکون دادنش تو بازی تاثیری نداشته باشه!
Killzone 3 کلا خیلی با بازیش حال نکردم. دو نفری که campaign رو می ری مزه میده. موو هم خیلی سخت بود اوایلش. ولی کلا چون همش با موو نیست و دسته باید دستت بگیری، خیلی به من یکی حال نداد.

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
KZ3 9/10 ميدم
چون خيلي فاز ميده ولي 2،3 دور كه بازي رو باش تموم كني ،‌( تو بعضي قسمتا ) مثل اين ميمونه كه شلنگ دستته داري آب پاشي ميكني ، دستتو گرفتي رو هوا اينورو اونور ميكني Helghastهاي بيچاره هم پرپر ميشن ، با Sharp Shooter ديگه 10 رو ميدم .
Sports Champions 10/10
خيلي شاخه و واقعا پينگ پنگش حرف نداره همچنين بقيشون
ما پينگ پنگ رو تو خوابگاه بازي ميكرديم ، هركي با هر سطحي ( حالا ديگه قهرمان المپيكم نه ) كه بازي ميكرد مثل خر كيف ميكرد (خرترينشونم خودم )
اينقد طرفدار داشت كه بعضي وقتا پسرا (با اون عشقي كه به كامبت دارن ) MK رو از تو PS3 در مياوردن Sports Champions ميزاشتن .
پینگ پنگش خیلی دقیق نیست
ِDon't think so

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
من اینجا یه اصلاحیه بزنم!

Sports Champions رو الان کمی بیشتر بازی کردم. پینگ پنگش قلق داره و بلدی می خواد. آدم دستش که بیاد، نمیشه اون موقع گفت که دقیق نیست. والیبال هم باز قلق داره و وقتی اونم دست آدم بیاد، تازه مزه ی بازی در میاد!

paj

کاربر سایت
Mar 2, 2009
28
sport champions از ۱۰ نمره ۸ میدم ( اون دو تا رو نگه داشتم اگر بازی باحال تری دیدم جا داشته باشم;) )
dance to broadwayاز ۱۰ نمره ۶ میدم
*top spin4 از ۱۰ نمره۶۰۵ مشکلش اینه که نویگیشن هم باید باشه.
tv superstarاز ۱۰ نمره ۳

آخرین ویرایش:

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
sport champion 10/10 من هم مثل بقیه دربارش حرف نمی زنم
kz3 8.7 /10 باهاش حال کردم
eye pet 8/10 با حال بود
start the party 8.5 /10 چند نفرش خیلی حال میده