امتیازهای Batman: Arkham Knight

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
Kotaku: Yes

Eurogamer - EN

------------------------------------------------------------
Polygon 100
God is a Geek 100
Videogamer 100
AusGamers 100
Attack of the Fanboy 100
Guardian 100
Digital Spy 100
Impulsegamer 100
Twinfinite 100
Empire 100

------------------------------------------------------
LevelUP 98
Canadian Online Gamers 98
GameCrate 98
GameCrate 98
Digital Chumps 96

Game Informer 95
Hobby Consolas 95
Multiplayer.it 95
XGN 95
NZGamer 95
MondoXbox 95
CGMagazine 95
IGN Spain 94
Meristation (Spanish) 93
Atomix 93
GamesVillage.it 93
InsideGamer.nl 93

IGN 92

Xbox Achievements 92
LaPS4 92
Vandal Online 91
GamesTM 90
Gamesreactor 90

Gameblog.fr 90
Everyeye.it 90
Torontosun 90
SpazioGames 90
Cheat Code Central 90
The Escapist 90
Digital Trends 90

Gamer.no 90
Gamer.nl 90
Gaming Age 90
3DJuegos 90
Eurogamer Italy 90
GameTrailers 90
Post Arcade (National Post
) 90

Official Xbox Magazine UK 90

We Got This Covered 90
Eurogamer Poland 90
Arcade Sushi 90
PlayStation LifeStyle 90
Dealspwn 90
IGN Italia 90
GamingTrend 90
ZTGD 90
Lazygamer 90
Pure Xbox 90
Playstation Universe 90

Videogameszone-Germany 87
GRYOnline.pl 85
Merlin'in Kazanı (Turkey)
[PS4] 85
Worth Playing
85
PSX-Sense.nl 85
PLAY!Zine 85
Gamesradar 80
USgamer 80

JeuxActu 80
TheSixthAxis 80
GAMES.CZ 80

Game Revolution 80
Slant Magazine 80
Hardcore Gamer 80
Push Square 80
Giant Bomb 80
Digitally Downloaded 80
Washington Post 80
EDGE 80
Gamestyle 80
Quarter to Three 80

-------------------------------------------------------

Gamespot 70

Metro 70
Shacknews 70
70
Destructoid

4PLAYERS 67
EGM 65
Kill Screen 65

Merlin'in Kazanı (Turkey)
[PC] 60
New York Daily News
[XboxONE] 60

متای نسخه PS4 از 72 نقد: 88

متای نسخه Xbox One از 8 نقد: 85

متای نسخه PC از 6 نقد: 67

آخرین ویرایش:

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
خب پس خواهشا از اون نظرات شخصی قشنگت اینجا نزار :d

یه نظر رو نمیتونی تحمل کنی حاج ایمان ، تحملت پایینه :D
انجمن جای نظرات مختلفه . . . اسم تاپیک اگر پاتوق طرفداران بتمن بود من هیچی نمیگفتم ولی . . . . نظرمون رو گفتیم.
lp5q_42424.jpg

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
یه نظر رو نمیتونی تحمل کنی حاج ایمان ، تحملت پایینه :D
انجمن جای نظرات مختلفه . . . اسم تاپیک اگر پاتوق طرفداران بتمن بود من هیچی نمیگفتم ولی . . . . نظرمون رو گفتیم.
lp5q_42424.jpg

این عقیدت رو من هم همون اوایل که اومدم این جا داشتم و تو تاپیک tlou خالی کردم خودمو :D ولی پیشنهاد میشه نکن این کارو به نفعت نیست !

بازی هر طور حساب کنی یه بازی معمولی نیست و شما که از طرفدارای فیلم های بتمن تو سینما هستی ، اگه این بازی رو انجام بدی متوجه میشی شباهت وحشتناکی داره به اخرین فیلم نولان :|

اجباری هم نیست بازی کنی ولی پیشنهاد میکنم بازی کن نظرت عوض میشه در موردش ;)

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
نسخه قبلی بتمن همون مرحله اول رو رفتم . . . پاکش کردم . . .

شاید بازی با کنترلر فاز دیگه ای داره . . . بعدا شاید دوبار امتحان کنم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
متا 90 یا 80 چه فرقی برای شما داره مهم لذت از باری هست مگه شما سنجشتون روی یک بازی از نظر منتقد هست یا لذت خودتون؟

وقتی چند تا منتقد هستند امثال تام جیک دیگه نقد ارزش نداره از هر بازی خوشتون بیاد برید بازی کنیدکاری به یه مشت نمره نداشته باشید

بتمن چه 80چه 90 چه 100بدون شک بهترین بازی ساخته شده از یک قهرمان فیلم سینمایی و کمیک هست

Sergeant Finix

کاربر سایت
Jun 23, 2015
18
نام
Marcus
مهمتر از این نقد ها خود شما هستین دوستان.
درسته که نمرات مهم هستن.اما بازیکن هست که نظر نهایی رو میده و اینکه از بازی لذت بره یا نه.
شخصا بازی هایی رو بازی کردم که نمرات نه چندان جالبی گرفتن اما از بازی کردنشون لذت بردم رزیدنت اویل 6 و بعضا بازی هایی که نمرات بالایی گرفتن و اصلا خوشم نیومد مثل دارک سولز 2.
پس زیاد درگیر عدد و رقم نباشید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
لول طرف دلش پره از نسخه ی PC میگه بتمن = بازی معمولی یا یکی دیگه میگه بازی اصلا در حد و اندازه بالای 9 نیست :)) من وقعا الان چی بگم :| تو دلت پره میتونی بری با متا PC حال کنی :)
پ.ن : دیگه بعضیا شورش رو در اوردن خودم PC گیمرم ولی قرار نیست چنین دید چیپی رو به خودم بگیرم. بازی از هر نظر کامل و اینو میشه تو تک تک نمایشای بازی دید حالا وارنر گند کاری میکنه سر اون قضایا سیزن پس و الان ـه نسخه ی PC ربطی به خود بازی و سازندش نداره :)

آخرین ویرایش:

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
به نظرم کسی که بخواد با این بازی حال کنه کار به اینکه کی چی نمره داده یا نداده نداره.... (نظر منه !!)
Arkham Origins مثال بارزی بود برای من... متاش شاید پایینتر از دو شاهکار قبلی این سری بوده باشه اما برای من به همون اندازه ای که دو شماره قبلش لذت بخش بود, اینم برای من لذت بخش بود... با وجود تمام تغییراتی هم که تو بخش شخصیت ها مثل جوکر یا عوض شدن صدا پیشه بتمن داشت بازم جذاب بود.

الانم سایت های بسیار بزرگ و معتبر نمرات بالا دادن... حالا متا بشه 90 یا 89 در هر صورت باید لذت برد از بازی....

بسیاری از سایت ها هم تنها مشکل بازی رو ماشین بتمن میدونن که اونم باز سلیقه ایه و خیلی ها خوششون میاد یه سری هم حال نمیکنن! در کل فقط نسخه PC بتمن فعلا غیر قابل انتظار ترین چیزی بوده که میتونست برای طرفداران این سری روی این پلتفرم رخ بده که کاملا از سازنده و ناشری مثل اینا بعید بود.... بخصوص وقتی با پورت عالیی که سری قبل داشت مقایسه کنیم اصلا قابل قیاس نیست این اتفاقات و امیدوارم به طور کامل هر چه سریع تر این مشکلات رفع بشه.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
لول طرف دلش پره از نسخه ی PC میگه بتمن = بازی معمولی یا یکی دیگه میگه بازی اصلا در حد و اندازه بالای 9 نیست :)) من وقعا الان چی بگم :| تو دلت پره میتونی بری با متا PC حال کنی :)
پ.ن : دیگه بعضیا شورش رو در اوردن خودم PC گیمرم ولی قرار نیست چنین دید چیپی رو به خودم بگیرم. بازی از هر نظر کامل و اینو میشه تو تک تک نمایشای بازی ببینی حالا وارنز گند کاری میکنه سر اون قضایا سیزن پس و الان ـه نسخه ی PC ربطی به خود بازی و سازندش نداره :)

دقیقا حرف دلمو زدی :D

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
شما چطور به این مرحله رسیدید که ظاهرا ps4 خریدید ولی خرید بازی اورجینال اینقدر دور از ذهنتونه :-o

به استیمم یه سر بزن ایديولوژیت نسبت به زندگی عوض میشه :bighug:
[/SPOILER]

چرا چیزی پیدا نمیکنه پس؟! :-؟

10061143517881624772_Untitled.jpg

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
من خودم منتظر بازی بودم اما با این گندی که نسخه ی pc زده و خیلی ها رو هم شاکی کرده pc گیمر ها هم حق دارن ناراحت باشن...حتی اگه بازی فوق العاده هم باشه وقتی نتونی بازیش کنی چه فائده داره؟!حالا چه یه شاهکار باشه چه یه آشغال به تمام معنا...مگه یونیتی نبود که به خاطر بهینه نبودن بازی اونهمه کوبیده شد و متاش هم به زور به 70 رسید؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
من خودم منتظر بازی بودم اما با این گندی که نسخه ی pc زده و خیلی ها رو هم شاکی کرده pc گیمر ها هم حق دارن ناراحت باشن...حتی اگه بازی فوق العاده هم باشه وقتی نتونی بازیش کنی چه فائده داره؟!حالا چه یه شاهکار باشه چه یه آشغال به تمام معنا...مگه یونیتی نبود که به خاطر بهینه نبودن بازی اونهمه کوبیده شد و متاش هم به زور به 70 رسید؟

تند نرو داداش دیگه بازی مثه یونیتی غیر قابل بازی نیست :D

مطمئنم هر گیم دیگه ای بود انقد به خاطر بهینه نبودنش سرزنش نمیشد اما انتظارات از راکستدی بالاست! با توجه به نسخه ارکهام سیتی که خیلی بهینه بود کسی انتظار چنین پورتی نداشت!هرچند به نظر من مقصر اصلی WB هست!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
مگه یونیتی نبود که به خاطر بهینه نبودن بازی اونهمه کوبیده شد و متاش هم به زور به 70 رسید؟
قرق Unity و AK این هست که Unity روی 3 تا پلتفرمی که عرضه شد بهینه نشده بود ولی AK فقط نسخه PC بهینه نشده هست که در حال حاضر هم دارن روش کار می کنن.

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
پ.ن : دیخودم گه بعضیا شورش رو در اوردن خودم PC گیمرم ولی قرار نیست چنین دید چیپی رو به بگیرم. بازی از هر نظر کامل و اینو میشه تو تک تک نمایشای بازی دید حالا وارنر گند کاری میکنه سر اون قضایا سیزن پس و الان ـه نسخه ی PC ربطی به خود بازی و سازندش نداره :)

49c2_000001.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر