امتیازات Wo Long: Fallen Dynasty

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    98
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Wo Long: Fallen Dynasty​

header.jpg

Platforms: PlayStation 5/4, Xbox One/Series, PC
Developers: Team Ninja, Koei Tecmo
Genres: Fighting game, Action-adventure game, H&S
Publishers: Koei Tecmo, CE-Asia(Asia), KOEI TECMO AMERICA
Mode: Multiplayer video game
Producer(s): Fumihiko Yasuda; Masaaki Yamagiwa

Release Date: March 3, 2023

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
META
PC --> 82
Xbox X --> 80
PS5 --> 81

OPEN
82
🔹️🔹️🔹️🔹️

Screenshot_20230302-162808_Chrome.jpg
Screenshot_20230302-162746_Chrome.jpg
Screenshot_20230303-074331_Chrome.jpg

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,004
نام
امیر حسین
کلا بیس بازیهای nioh و چیزای شبیه به اون عموما زیر ۸۴ نمیاد. اون دمویی که من دیدم ازش, قشنگ ۸۶ رو داره. سری nioh رو من همیشه به سری سولز ترجیح دادم و به شدت ازش لذت می برم. اما مشکل بزرگ این سری محیط تکراری و ماموریت های فرعی کپی پیست و تکراری هست.
اگر این بازی بتونه از محیط تکراری و ماموریت فرعی تکراری دوری کنه, قطعا امتیاز بالایی میگیره.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
کلا بیس بازیهای nioh و چیزای شبیه به اون عموما زیر ۸۴ نمیاد. اون دمویی که من دیدم ازش, قشنگ ۸۶ رو داره. سری nioh رو من همیشه به سری سولز ترجیح دادم و به شدت ازش لذت می برم. اما مشکل بزرگ این سری محیط تکراری و ماموریت های فرعی کپی پیست و تکراری هست.
اگر این بازی بتونه از محیط تکراری و ماموریت فرعی تکراری دوری کنه, قطعا امتیاز بالایی میگیره.
من خودم گیم پلی nioh خیلی دوست دارم یکجوری مخلوط nina gaiden و دارک سولزه ولی دوست داشتم اون ساختار مرحله ایش هم مثل داک سولز یک مپ پیوسته باشه اینجوری اون مرحله های تکراری دیگه نمی دیدیم هرچند روند داستان سری به شکل گذر چند سال در مراحل بازیه

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سیستم Parry بازی و Movement کرکتر و اون Urge پیدا کردن پرچم های کوچیک و بزرگ یک مرحله و فارم کردن لول و فارم کردن لوت توی این بازی فوق العاده اعتیادآور کار شده...

من Wo Long رو تا اینجا از Nioh ها بیشتر دوست داشتم با اینکه Nioh 2 سرسام آور اعتیاد داد بهم... 😁

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
فکر نکنم تو 10 سال اخیر هیچ بازی ای را اندازه nioh 2 بازی کرده باشم و کلا از سبک بازی ای که تیم نینجا میسازه خیلی بیشتر از بازی های فرام حال میکنم.اینم پری اردر کردم اماده ام برای جمعه 8 و نیم صبح .
متاشم در حد همون نیو 2 بگیره حتی پایین ترم اوکیه برام مهم گیم پلی هست که به قول بچه ها بد اعتیاد اوره :x :x

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
تنها چیزی که شاید رو مخ باشه پروفومنس بازی هست... امیدوارم بازی روون باشه
روی PC که خیلی شرایط خوبی نداره.
ولی احتمالا روی کنسولها طبق روال اخیر مشکلی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر