امتیازات Trine 3: The Artifacts of Power

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
header.jpg

سازنده: Frozenbyte
سبک: Platform, puzzle, action role-playing
پلتفرم: Microsoft Windows

نسخه سوم از عنوان نام آشنای Trine ساخته Frozenbyte که برای مدتی به صورت Early Access در Steam بود ، به صورت نهایی ریلیز شد
در این نسخه تغییرات بنیادینی از جمله تغییر بازی از 2 بعدی به 3 بعدی اتفاق افتاده، این عنوان دنباله Trine 2 هست

امتیازات:

Softpedia: 9/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
انگار گند زده بازی :|
دوربین بازی که تغییر کرده و کلا سبک بازی رو بهم ریخته به کنار مراحلش خیلی خسته کننده میشه و معماهاش اصلا در حد قدیم نیست:| نسخه بتای بازی با اینکه از نظر رنگبندی و گیم پلی و ... مثل نسخه های قبلی زیبا بود اما دوربینش رسما بعضی جاها سوم شخص میشد و برا من کلا خیلی خسته کننده میشد بعضی جاها در صورتی که عاشق نسخه های قبلیش بودم.

IGN Spain: 7.5/10
Vandal Online: 7.5/10
3DJuegos: 7.5/10
GameWatcher: 7.5/10
IGN Italia: 7.4/10
NZGamer: 7.0/10
Shacknews: 7.0/10
GRYOnline.pl: 6.5/10
PC Games (Germany): 6.5/10
Digitally Downloaded: 6.0/10
Metro GameCentral: 6.0/10
GamingTrend: 4.0/10

متا هم از 13 نقد 68

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
گویا این تغییر دوربین بازی براشون خیلی خرج داشته و همین خاطر یه جورایی از سر و ته بازی زدن و کوتاهتر و کم ارزشتر از نسخه ای قبلی شده!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گویا این تغییر دوربین بازی براشون خیلی خرج داشته و همین خاطر یه جورایی از سر و ته بازی زدن و کوتاهتر و کم ارزشتر از نسخه ای قبلی شده!
تغییر دوربین یک بخش کاره، توی بعضی از نقدا که من خوندم میگفتن انگار بازی رو نصفه کاره دادن بیرون و خیلی بیشتر از این کار داشته.
همون بتاش که مراحلش محدوده هم اونقدرا جذابیتی نداشت واسه من چون طراحی مراحلش اصلا مثل گذشته جالب و هوشمندانه درست نشده بود.

در کل اگه بخوان نسخه دیگه ای هم عرضه کنن مطمئنن برمیگردن به همون دوربین قدیم بازی.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دوربین بازی هم بعضا با اشکالاتی همراه هست و کاملا ایده عال نیست و خیلی هم در روند گیمپلی تاثیر نداشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر