امتیازات Total War: WARHAMMER III

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
images

Release Date: 17 February 2022​

Developer: Creative Assembly​

Publisher: SEGA​

(Platforms: PC (STEAM, GamePass​

Genres: Strategy​

t1.jpg

t2.jpg

آخرین ویرایش:

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
ماکرو توی یک سال اخیر سنگ تموم گذاشته برای گیم پس تو حوزه استراتژی. البته یک بخش بزرگیش برمیگرده به ارتباط خوبش با سگا.

Age Of Empire 4, Total War Warhammer 3, Crusader King 3, Humankind, Two Point Hospital, Two Point Campus

سلاطین سبک را همه را Day One آورده روی گیم پس. توتال وار هم همین الان با وجود گیم پس بازم تو جدول فروش استیم اوله. موفقیتی بی نظیر برای کریتیو اسمبلی و سگا فکر کنم با این بازی رخ بده.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
من خیلی در جریان سری نیستم (یه ده سال پیش اومدم Total War Shogun 2 رو استارت هیچی حالیم نشد :D)
ولی فکر کنم بین نسخه های اخیر این یکی از بهترین نمرات رو داره (و کلا بین RTS هایی که عرضه شدن این چند ساله)

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من خیلی در جریان سری نیستم (یه ده سال پیش اومدم Total War Shogun 2 رو استارت هیچی حالیم نشد :D)
ولی فکر کنم بین نسخه های اخیر این یکی از بهترین نمرات رو داره (و کلا بین RTS هایی که عرضه شدن این چند ساله)

اون سری تاریخی هست. این سری وارهمر سه تا نسخه کلا با این بازی ازش عرضه شده که مخصوص دنیای وارهمر هست. این نسخه هم طبق گفته خودشون آخرین نسخه هست.

کسایی که سه تا نسخه را داشته باشند به محتوای یکپارچه Grand یا همون نقشه بزرگ شامل تمام نژادها میتونن دسترسی داشته باشند.

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

کلا این دو سال اخیر خیلی خوب بودن برای RTS بازا ! از اون طرف Age of Empire داشتیم ، اینجا Totalwar Warhammer و باز میشه به Crusader Kings 3 اشاره کرد که متا 90 گرفت ، Stronghold جدید آمد که البته مالی نبود ولی توی ایران خیلی طرفدار داره :D ریمستر روم آمد ، Evil Genius بعد از مدت ها آمد ، Desperados و Warcraft Reforged و ... هم که جایه خود ! خلاصه خیلی بازی های خوبی آمد این چندوفته توی این مدل سبک ها که متاسفانه خیلی هم عامه پسند نیستند.

Soheil

کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بازی با 44 نقد سبز بدون نقد Mixed یا Negative متای 88 را تا الان بدست آورده. این زمان اضافی که به CA دادن واقعا جواب داده. فقط Rome و Shogun 2 و Empire متاشون از این بالاتره توی تاریخ این شرکت. :D

متای عناوین قبلی وارهمر :
Warhammer Total War 86
Warhammer 2 Total War 87

از این دوتا هم بالاتر بوده تا الان.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر