امتیازات The Witcher 3: Wild Hunt

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
The Witcher 3: Wild Hunt

91331014520036804714.jpg

The Witcher 3: Wild Hunt is One of the Best Games Ever Made
GameSpot

Even if the plot isn’t terribly interesting, the many characters who play a part in it are, and along with the excellent combat and RPG gameplay, they elevate The Witcher 3 to a plane few other RPGs inhabit
IGN

It stands out for its wonderful writing, variety of quests and things to do in the world, and how your choices have impact in interesting ways
GameInformer

The Witcher 3: Wild Hunt is a thoughtful, diverse, and frequently awe-inspiring adventure. Its stories are deep and satisfying, unafraid to touch on themes of personal character, presenting players with choices and consequences that aren’t about turning into a hero or a villain In the end, it’s quite simply one of the best RPGs ever made
GameTrailers

Metacritic - PS4/XONE/PC

GameSpot - 10/10
We Got This Covered - 10/10
Play UK - 10/10
Twinfinite - 10/10
Playstation Official Magazine Aus - 10/10
HardCore Gamer - 10/10
Digital Spy - 10/10
Push Square - 10/10
GamePlanet - 10/10
Guardian - 10/10
AusGamers - 10/10
Eurogamer Poland - 10/10
Impulsegamer - 10/10
Telegraph - 10/10
GameTrailers - 9.8/10
GameInformer - 9.8/10
Meristation - 9.6/10
JeuxActu - 9.5/10
Multiplayer.it - 9.5/10
IGN Spain - 9.5/10
XGN - 9.5/10
3D JUegos - 9.5/10
Hobby Consolas - 9.5/10
IGN- 9.3/10
Vandal Online - 9.4/10
LaPS4 - 9.4/10
IGN Italia - 9.1/10
GameBlog.fr - 9/10
GameReactor - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Metro GameCentral - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
GRYOnline.pl - 8.5/10
GamesVillage - 8.7/10
SpazioGames - 8.5/10
InsideGamer.nl - 8.5/10
Destructoid - 8/10
GamesRadar+ - 8/10
Playstation Official Magazine UK - 8/10

3cynn81do17lolda7yzb.png

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یادش بخیر من گفتم بدون شک بالای 90 میگیره یه عده میگفتن 90 که خیلیه فوقش 75 به بالا! ایکاش یه سیستم رتبه دهی به پستا بود قشنگ حال اون یه عده رو میگرفتم :D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
DIGITAL SPY : 10/10

GAMER.NL :
9.5/10

ACTIONTRIP :
9.4/10

GAMER.NO : 9/10

THESIXTHAXIS: 9/10

ARCADESUSHI : 9/10

CHEAT CODE CENTRAL : 9/10

GAME REVOLUTION : 7/10

اولین نقد زرد رنگ بازی .

یک مقدار نقد ها دیر به دیر میاد و حتی USER ها هم خیلی کم نقد کردن که نشان از این هست که بازی خیلی خیلی عظیم هست و تمام کردنش خیلی طول میکشه :x:bighug:

آخرین ویرایش:

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
خب بهترین گیم سال هم معلوم شد (البته چندتا شاخ دیگه هم توراهه اما فکر نکنم شاخشون از این تیزتر باشه از جمله arkham Knight )

ljmd

کاربر سایت
Oct 19, 2014
77
من يه 20 ساعتي از بازي رو رفتم جلو تا الان بازي نسبتا كم ايراد بوده و خيلي خوب بوده اما به هيچ وجه نمرش 10نيست
نمره اي كه ميشه براي اين بازي در نظر گرفت 8 هست و البته حد اكثر 9
من تو متا ديدم از 50 تا نقدي كه بازي دريافت كرده كلا 9 تا سايت و مجله به بازي نمره 10 دادن واقعا برام سوال اين چند تا سايت چه جوري به اين بازي نمره كامل دادن !!!! نميدونم شايد جو گير شدن يا چيز ديگه ، حالا gs كه نمراتش يه 5 , 6 سالي هست تو ديوار و پرت پلاس و زياد نمرش واسم مهم نيست اما اون چند سايت ديگه چرا نمره كامل دادن .
اكثر سايت ها چه معمولي ها و چه سرشناس ها به بازي بين 9 تا 9.3 دادن كه معقول به نظر مي رسه
البته چندتا سايت سخت گير مثل gamesradar به نظرم بدون جوگيري و شتاب زدگي با نوشتن يه نقد جون دار به بازي نمره 8 يا 8.5 دادن كه خيلي جالب بود .
راستي edge نمرش نداده هنوز ؟؟

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
من يه 20 ساعتي از بازي رو رفتم جلو تا الان بازي نسبتا كم ايراد بوده و خيلي خوب بوده اما به هيچ وجه نمرش 10نيست
من تو متا ديدم از 50 تا نقدي كه بازي دريافت كرده كلا 9 تا سايت و مجله به بازي نمره 10 دادن واقعا برام سوال اين چند تا سايت چه جوري به اين بازي نمره كامل دادن !!!! نميدونم شايد جو گير شدن يا چيز ديگه ، حالا gs كه نمراتش يه 5 , 6 سالي هست تو ديوار و پرت پلاس و زياد نمرش واسم مهم نيست اما اون چند سايت ديگه چرا نمره كامل دادن .
اكثر سايت ها چه معمولي ها و چه سرشناس ها به بازي بين 9 تا 9.3 دادن كه معقول به نظر مي رسه
البته چندتا سايت سخت گير مثل gamesradar به نظرم بدون جوگيري و شتاب زدگي با نوشتن يه نقد جون دار به بازي نمره 8 يا 8.5 دادن كه خيلي جالب بود .

میگی بازی حق 10 رو نداره؟!
خب دلیل بیار چ ضعفی توش دیدی :d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

ساده است همونطوری که شما به بازی 8 میدی ، اونا هم 10 میدن.تموم شد.بحثنی نمیمونه.

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
خوب برادرم مجبورت نکردن که rpg بازی کنی برو با halo حال کن.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
من جات بودم با آجر میزدم تو سر KVO که بعد از 7 سال !!! 10 داد ، اون هم به این بازی :| :D

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
البته کسی منکر این نیست که بتمن و TW3 بازیهای خیلی خوبی هستن و همینطور BB ولی...
Og2bU.jpg

شرمنده" این فریادو که زد پرونده گوتی 2015 بسته شدl-)

دلم بدجور واس اسنیک میسوزه
کلا رو هواست الان :d
بیاین الکی ب خودمون امیدواری بدیم بگیم syndicate. هم میتونه متاش بالا ۹۰ باشه (ب امید اون روز رویایی! :d )

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
Jim Sterling 8.5/10

Had it not been mired by bizarre lapses in design and a plethora of disturbing problems, The Witcher 3: Wild Hunt would be almost bloody perfect. As it stands, CD Projekt Red has still put together something downright delicious. A truly great game that rises its head above its own hot water to proudly present a prosperous experience that only the most deliriously expectant could feel shortchanged by.

پ .ن : منتظر نقدش بودم و فهمیدم Jim معکوس تام چیک هستش :d منتقد خیلی خوبیه و نمره های خوبی هم میده ولی موردی که تو نقداش اذیت میکنه چیزایی هست که انتقاد میکنه ولی انگار تو بازی همچین چیزی نیست! این 4 یا 5 امین باره که میبینم اینطوری نقد میکنه :d حتی توی کامنت ها هم بهش اعتراض کردن ولی کلا منتقد خوبی هست و قلم فوق العاده ای هم داره! ویژگی منفی یا شاید هم مثبت نقداش تیکه انداختن به یوبی سافت تا جایی هست که میشه :

This isn’t a cookie-cutter Ubisoft open world adventure, filled to the brim with vapid McGuffins that you’re expected to collect for their own sake. There’s craft and effort put into every extraneous detail, and with so much to do you’ll likely miss at least 50% of it, that’s a hell of a lot of effort!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر