امتیازات The Quarry

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
The Quarry
99.jpg

Developer: Supermassive Games
Publisher: 2K Games
Platform: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Jun 10, 2022

🔹️🔹️🔹️
Meta

20220619_235630.jpg
Ps5
78
20220619_235711.jpg
Xbox Series x
84
20220619_235651.jpg

🔹️🔹️🔹️
open
79
20220619_235227.jpg
🔹️🔹️🔹️
GameGrin 10/10
GamingTrend 9.5/10
Gamepur 9.5/10
GameSpot 9/10
Shacknews 9/10
God is a Geek 9/10
Wccftech 9/10
AusGamers 9/10
FingerGuns 9/10
VG247 8/10
IGN Spain 8/10
Game Rant 8/10
Twinfinite 8/10
TrustedReviews 8/10
TrustedReviews 8/10
GameSpew 8/10
Dexerto 8/10
GameWatcher 7/10
Hardcore Gamer 7/10
Checkpoint Gaming 7/10

آخرین ویرایش:

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
بخشی از نقد ها :

Gaming Trend 9.5/10

The Quarry یک تجربه‌ی ترسناک تنش‌زا با شخصیت‌های دوست‌داشتنی است. سر در آوردن از راز مرکزی بازی بسیار سرگرم‌کننده است و بازی خودش را خیلی جدی نمی‌گیرد. این بهترین بازی Supermassive Games تا به امروز است.

GameSpot 9/10

Supermassive Games از این مهم که The Quarry در واقع یک فیلم تعاملی است فاصله نمی‌گیرد. مکانیک‌های بازی از زمانی که Until Dawn هفت سال قبل منتشر شد تغییری نکرده‌اند. سیستم ساده‌ی انتخاب و عواقب هم‌چنان در خلق تعلیق موثر است و باعث می‌شود تا تصمیمات شما اهمیت بالایی داشته باشند. شخصیت‌های بازی دلنشین هستند و باعث می‌شوند تا به آن‌ها اهمیت بدهید. The Quarry یک بازی ترسناک معرکه و بهترین اثر Supermassive Games تا به امروز است.

Game Informer 8.5/10

دوست داشتم که در بازی اصلی شاهد کنترل بیشتری از سوی خود بازیکن بودیم. با این حال نمی‌توانم انکار کنم که تصمیمات شما بسیار اثرگذار هستند و به لحظات ماندگاری ختم می‌شوند. رازهای تاریک و تلاش برای زنده نگه داشتن شخصیت‌ها باعث می‌شوند تا لحظه‌ی پایان بازی به صندلی خود میخ شوید.

IGN Spain 8/10

The Quarry یک ماجراجویی ترسناک سرگرم‌کننده است که نامه‌ای عاشقانه برای این ژانر به حساب می‌رود. اگر می‌توانید، آن را با دوستان خود تجربه کنید.

VG247 8/10

The Quarry بدون ایرادات نیست، اما ابدا نمی‌توان آن را اثر بدی خواند. این بازی سرگرم‌کننده و درگیرکننده است و سرنوشت شخصیت‌ها واقعا در دستان شما قرار دارد. همانند اکثر بازی‌های Supermassive Games، بهتر است The Quarry را با گروهی از دوستان تجربه کنید.

PC Gamer 7/10

The Quarry شامل یک داستان ترسناک درگیرکننده می‌شود، اما المان‌های تعاملی آن بعضا مانع خلق تنش می‌شوند.

GamesRadar 6/10

یک ماجراجویی ترسناک سرگرم‌کننده با ریتم ضعیف که هم کند آغاز می‌شود و هم سریع به پایان می‌رسد.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
بازی های قبلی مثل man of medan فوق العاده بود . کشتی جن زده .
house of ashes هم عالی بود مخصوصا لوکیشن ها و محیط و گرافیک هنری معابد زیرزمین ... این یکی هم مثل اینکه عالی از آب در اومده .

فقط little hope کمی خسته کننده بود .

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
همینکه می گی بازی اگه حتی متا یا یوزرش قرمز می شد باز هم نظرم این بود، این همون قطعیتیه که هیچ منطقی پشتش نیست، باز هم می گم نظر شخصی وقتی اهمیت داره که منطقی پشتش باشه، با بازی حال کردی خیلی هم عالی، اینکه در خیلی موارد بازی از استانداردهایی که خود استودیو تعریف کرده بسیار عقبتره فکته، الان CrossFireX چه ربطی به House of Ashes داره :D مقیاست بر اساس زباله بودن هم باشه باید با این سبک مقایسه بشه،فکر نمی کنم بر کسی پوشیده باشه که عاشق بازی های اینتراکتیودرامام، یعنی همون روزی که اکثرا دیوید کیج رو می کوبیدن من از سبک کارش دفاع می کردم، این سری جای دفاعی نداره وگرنه خودم اولین کسی بودم که تمام قد ازش دفاع میکردم با دلیل
البته انجین ساخت until dawn با بقیه بازیهاشون فرق داشت و انجین گوریلا گیمز بود
اینا بعد ساخت اون همه چیزو دوباره از صفر شروع کردن به اینجا رسیدن

• Like
Reactions: Taha75

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
البته انجین ساخت until dawn با بقیه بازیهاشون فرق داشت و انجین گوریلا گیمز بود
اینا بعد ساخت اون همه چیزو دوباره از صفر شروع کردن به اینجا رسیدن
در مورد انجین بازی بحث نکردم و گرافیک تکنیکی سری هم مشکل آنچنانی نداره، مشکل اصلی The Dark Pictures Anthology پرداخت روایت سطحی و همینطور کارکترهای های بی خودشه، حتی همون کلیشه رو هم نمی تونه در قالب گیم پلی بازی بهش جذابیت بده، کمترین انتظاری که از این سبک داری کارکترهای تاثیرگذار و لایه لایه بودن داستانه، اینکه ناامید کننده بودن بازی رو تقصیر انجینشون بندازیم از اون حرفاست، اینکه در 3 نسخه نتونستن موفق باشن مشخصا ایراد رو نمی شه به مسائل جانبی مربوط کرد

آخرین ویرایش:
  • Poker Face
  • Like
Reactions: Rodan and Taha75

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,639
بزرگترین سوال gaming من و تعجبم اینه که چطوری House of Ashes ازش تعریف میشه؟چطوری تو استیم امتیازش بالاس؟چطوری تونستم تحمل کنم تا آخر تمومش کنم؟ واقعا بازی به این ضعیفی ندیدم.حتی یه دور گذاشتم اون qte هایی که نیم ساعت یبار میخواست رو فشار ندم ببینم چی میشه مثلا؟؟یعنی meh... از ۳۰ تا اگه 20 تاشو فشار ندی شخصیت میمیره.بقیش رو راحت باشید. فقط تماشا کنید.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
این آمارا تا وقتی خودت House of Ashes رو بازی نکرده باشی مترومعیار درستی برای سنجشش نیست، بازی از هر نظر زبالست، بازی حتی اجازه نمی ده بازیکن کمی کنترل کارکترها رو به دست بگیره و پس از چند قدم مدام کات سین باید ببینی، عملا حس تعامل با محیط رو از بین می بره و به قدری کسالت آوره که لم داده بودم با یک دست بازی رو انجام می دادم! اصول اولیه این بازی ها بر نحوه تعامل با کارکترهاست، ولی توی همین قسمت جدا از اینکه حرفی برای گفتن نداره و منزجر کنندست، به قدری کارکترها مخصوصا ریچل مدل و شخصیت پردازیشون تک بعدی و تو دیواره که فراموش میکنی داری یک بازی تعاملی رو انجام می دی و سربه نیست شدنشون برات هیچ اهمیتی نداره، توهینه اگه بگم بازی داستان داشت، حالا داستان هیچی، در همون نمایش ترسو دلهره هم ناموفقه بازی، مشکل اصلیشون اینه که از اشتباهات قبلیشون درس نمی گیرن، اینا بعد از اپیزود دوم سری، باید پروندشو می بستن و بجای اینکه انرژیشون رو بذارن سر موردی که هیچ نتیجه مثبتی در پی نداشته، می رفتن سراغ فرمول موفق گذشتشون که الان پس از مدت ها دوباره باهاش نتیجه گرفتن
سخت در اشتباهی من بازیش کردم عالی بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
نمیدونم انجینی که استفاده میکنن چیه اما Supermassive بازیاش یکی از بهترین شیدرای پوست رو داره که دیدم، حتی Dark picture ـا هم معرکه بود از این نظر، باز تو The Quarry بهتر هم شده، مشکلی که قبلیا داشت انیمیشنای صورت خیلی حالت مصنوعی داشت مخصوصا حرکات چشما که خب اینجا از نظر انیمیشن هم خیلی خیلی بهتر شده و ترکیبش با این شیدرا نتیجه واقع گرایانه ای رو ارائه میده.

1654830967006.png 1654831309414.png

1654831865563.png 1654831709802.png

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
بازی در دسترسه، اول گفتم فقط اپنینگ رو ببینم چون خیانته اگه روز بازی کنم، اینطور شد که تقریبا نیم ساعته مجذوبم کرده،درست می گن، از همون شروع گیم طورایی وایب UD می ده، کاربران بازیسنتر هم عشق دهه 80، وقتی بازی شروع شد برید در بخش Display سینماتیک فیلتر رو اونطور که دوس دارید تغییر بدید، 3تا ماد داره، 80s که حالت VHS طور می ده، کلاسیک تم سیاه سفید، ایندی هم افکت Film Grain می ده، تا پاسی از شب بدرود، با دوال سنس چه شود

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
The Dark Pictures Anthology House of Ashes
کاراکترهای نچسب داستان ابکی گرافیک هنری پایین تر از نسخه های قبلی حتی گیم پلیش هم افت کرده
من همه نسخه های این بازی رو تموم کردم و این نسخه واقعا پسرفت بود نگاهی به تاپیک امتیازات همین جا هم بندازید همه ناراضین
به نظرم بهترین کارشون until dawn بوده گذشته از این نسخه که بازی نکردم هم انیمیشن هاش بهتر بود هم گرافیکش هم داستانش هم هنر پیشه های معروف خوبی توشون بودن احتمالا به خاطر پشتیبانی سونی بوده کلا انیمیشن ها مخصوصا برای صورتش یک حالت غیر طبیعی داره
همشون مذخرفن‌. بورینگ کسالت بار . کلا سبک خسته کننده شش هفت ساعت نگاه میکنید نه اینترکشنی نه چیزی همش دمو سینمایی با جزییات محیطی که اصلا بالا نیست اتفاقا .مقایسه کنید محیطهای بازی های همین آنتالوژی رو با بازی های مدرن جزییات اصلا وجود نداره انمیشین‌ها غیر طبیعی و ...
چهل دقیقه ای یکبار یک دکمه میاد رو‌صفحه میگه فشار بده .تمام بازی های این سبک از همون فارنهایت و هوی رین بگیر بیا تا این اقتباس های مثلا مدرن و بیاند تو‌سولز و .... همه رو‌هم یک‌بازی اکشن توپ رو نمیرارزن .

• Smile

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
کسی نظر بد در مورد این نسخه نداده که نظرشو شخصی نگه داره .
برا خودش داده زیاد مهم نیست مگر گیم اسپات اول و آخره یا آلفا و امگاست؟ این سبک‌باید مثل اشاره کلیک های احمقانه منقرض بشه .‌‌‌‌‌‌‌‌‌بشینیی شش ساعت نگاه کنی یک مشت ادم کشته بشن انگار ادم داره تو‌فیلم مذخرف جیغ زندگی میکنه پنج دقیقه doom eternal یا evil within یا RE به همه اینا می ارزه .

• Smile

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
اولا یه چیزی وجود داره به نام علاقه و هیچ سبکی مزخرف زاده نشده و کسی دوست نداره یه چیز عادیه.
هیچ کدوم از بازیهای هوی رین، فارنهایت، بیاند، دیترویت نه آشغال بودن و نه شبیه اون.
کسی که اکشن دوست داره میتونه اکشن بازی کنه، اگه بازی ای رو دوست نداره میتونه ایراد بگیره ولی دادن لفظ آشغال به بازیهایی که کلی طرفدار داره بی نهایت خنده داره و از تفکر کاملا مستبدانه و خود بزرگ بینانه میاد

2022-06-12_0-59-06.jpg 2022-06-12_0-58-03.jpg 2022-06-12_1-00-25.jpg 2022-06-12_1-00-53.jpg

میشه یه روزی رو تو بازیسنتر ببینیم که بازی ای که طرف دوست نداره رو صرف اینکه رو کنسول دیگه میاد و یا ژانرش رو کلا خوشش نمیاد، آشغال بنامه.
بازیهای داستان محور که اکشن ندارن یا کم دارن، بعضی اوقات خیلی حال میدن که بشینی و ببینی life is strange چیه و دنیای بازی فقط شلیک تیر نیست بلکه دیدن داستان کلویی هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر