امتیازات The Quarry

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
The Quarry
99.jpg

Developer: Supermassive Games
Publisher: 2K Games
Platform: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X
Jun 10, 2022

🔹️🔹️🔹️
Meta

20220619_235630.jpg
Ps5
78
20220619_235711.jpg
Xbox Series x
84
20220619_235651.jpg

🔹️🔹️🔹️
open
79
20220619_235227.jpg
🔹️🔹️🔹️
GameGrin 10/10
GamingTrend 9.5/10
Gamepur 9.5/10
GameSpot 9/10
Shacknews 9/10
God is a Geek 9/10
Wccftech 9/10
AusGamers 9/10
FingerGuns 9/10
VG247 8/10
IGN Spain 8/10
Game Rant 8/10
Twinfinite 8/10
TrustedReviews 8/10
TrustedReviews 8/10
GameSpew 8/10
Dexerto 8/10
GameWatcher 7/10
Hardcore Gamer 7/10
Checkpoint Gaming 7/10

آخرین ویرایش:

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
البته بازی با سبک فرق داره
الان بتلفیلد 2042 زبالست به عنوان مثال(با هر متر و معیاری) ولی ژانر fps هم زبالست؟
نه آخه سبک و بازی توی این مقایسه فرقی نداره، همین بتل رو هم ممکنه ی تعداد خوششون بیاد و بگی زباله بهش، خوشایند اون افراد نباشه. حالا اینجا هم ی نفر به ی سبک گفته زباله (مثل اینکه به صدتا بازی گفته باشه زباله). نکته اینکه فردی که خودش همچین رفتاری داره نباید بقیه رو بازخواست کنه بخاطر این نحوه گویش

• Like
Reactions: Taha75

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
ربطی نداره، اون فردی هم که خوشش اومد منو نقل کرد گفتم خیلی هم خوبه که شما خوشت اومده، شما که یک قسمت کوچک کامنت منو برش می زنی پس دنبالشم بخون، گفتم با توجه به این موارد تجربه من از بازی این بوده. در مورد خوبو بد بودن بازی همه نظر می دن، تجربه من این بوده و دلیل آوردم، حالا شما دلیل منطقی داری بیان میکنی با هم بحث می کنیم
این دو رفتارت کلا تضاد همن، تو اومدی بنابر نظر و متر و معیارخودت ی بازی رو زباله خطاب کردی. ی کاربر دیگه طبق نظر خودش صدتا بازی رو زباله خطاب کرده. بعد شما اومدی بهش حمله کردی که چرا همچین چیزی گفته؟؟ لول

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
این دو رفتارت کلا تضاد همن، تو اومدی بنابر نظر و متر و معیارخودت ی بازی رو زباله خطاب کردی. ی کاربر دیگه طبق نظر خودش صدتا بازی رو زباله خطاب کرده. بعد شما اومدی بهش حمله کردی که چرا همچین چیزی گفته؟؟ لول
فهمیدنش سخت نیست، من از یک بازی توی یک سبک بدم اومده، نه اینکه کل بازی های اون سبک رو زیر سوال ببرم، من به Detroit: Become Human امتیاز 9 دادم فارنهایت یکی از بازی های تاثیرگذار این سبک بود برام،The Wolf Among Us فوق العاده بود، UD به همین شکل، همه سبک ها به همین صورته، نمی شه کل بازی های یک سبک رو عالی خطاب کرد یا زباله، این چه منطقیه؟ بستگی به کیفیت بازی داره، با توجه به گفته خود شما چطوری می شه 100 بازی یا کل ژانر رو زباله خطاب کرد!؟ مترومعیارشو برای من مشخص کن حتی نظر شخصی. بگو چطور می شه که یک ژانر قبلو الانو بعدش زباله باشه و پروندشو بست

آخرین ویرایش:

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
فهمیدنش سخت نیست، من از یک بازی توی یک سبک بدم اومده، نه اینکه کل بازی های اون سبک رو زیر سوال ببرم، من به Detroit: Become Human امتیاز 9 دادم فارنهایت یکی از بازی های تاثیرگذار این سبک بود برام،The Wolf Among Us فوق العاده بود، UD به همین شکل، همه سبک ها به همین صورته، نمی شه کل بازی های یک سبک رو عالی خطاب کرد یا زباله، این چه منطقیه؟ بستگی به کیفیت بازی داره، با توجه به گفته خود شما چطوری می شه 100 تا یا کل ژانر رو زباله خطاب کرد!؟ مترومعیارشو برای من مشخص کن حتی نظر شخصی. بگو چطور می شه که یک ژانر قبلو الانو بعدش زباله باشه و پروندشو بست
کلا با موضوعی به نام سلیقه آشنایی داری دیگه انشاالله؟ از مهم ترین موارد برای لذت بردن از بازی سلیقه ست، اون کاربرد سلیقه ش نبوده، سخت نیست فهمیدنش. اون بازی هم ک شما گفتی اشغال سلیقه ت نیست، چطور توی ی بازی عیب نداره اشغال گفتن؟ بیخیال

• Like

Moh.sen

کاربر سایت
May 24, 2022
42
رو کنسول عذاب و غیر قابل تحمله این سبک، باز رو pc با ce میشه اسپید هک زد انیمیشن و صحنه های الکی کش دار رو رد کرد زوتر برسی تش.
باز فرمول tt بهتر بود، چون کشش این سبک بیشتر از یکی دوساعت نیست،
داستان و روایت ها هم که اونقدر نازله بزور درام تعاملی به خورد مخاطب میره، وگرنه تهیه کننده های درجه چندم سینما هم، این سطح کارارو برا فیلم رد میکنند

• Smile

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
اولا یه چیزی وجود داره به نام علاقه و هیچ سبکی مزخرف زاده نشده و کسی دوست نداره یه چیز عادیه.
هیچ کدوم از بازیهای هوی رین، فارنهایت، بیاند، دیترویت نه آشغال بودن و نه شبیه اون.
کسی که اکشن دوست داره میتونه اکشن بازی کنه، اگه بازی ای رو دوست نداره میتونه ایراد بگیره ولی دادن لفظ آشغال به بازیهایی که کلی طرفدار داره بی نهایت خنده داره و از تفکر کاملا مستبدانه و خود بزرگ بینانه میاد

View attachment 259053View attachment 259054View attachment 259055View attachment 259056

میشه یه روزی رو تو بازیسنتر ببینیم که بازی ای که طرف دوست نداره رو صرف اینکه رو کنسول دیگه میاد و یا ژانرش رو کلا خوشش نمیاد، آشغال بنامه.
بازیهای داستان محور که اکشن ندارن یا کم دارن، بعضی اوقات خیلی حال میدن که بشینی و ببینی life is strange چیه و دنیای بازی فقط شلیک تیر نیست بلکه دیدن داستان کلویی هست.
این نظر شما است این سبک کسالت بارترین سبک بازی های رایانه ای است شاید بجای اینکه به نظر یکی دیگه بی احترامی کنی این بازی ها رو جمع کنی بزاری تو نایلکس زباله بندازی بیرون که یک ساعت انالوگ تاب ندی تا طرف دسته در رو باز کنه

ضمنا یاد بگیردرست هم حرف بزن کسی به شخصی بی احترامی نکرد به یک بازی ایراد گرفت متوجه شدی بازی است بازی نون شب نیست حمله شخصی نکن اسم فرد نیومد گفتیم سبک مذخرفه و هست و کسالت بار چکار افکار مردم داری بی احترامی میکنی ؟؟

.شما همون که گفتم مجدد این بازی ها کلا از دم زباله دان تاریخ .همه هم میدونن برای همین هیچ کسی جدیشون نمگیره .

بابا virtue signallingهم‌نده از تفکرات مستبد و خود بزرگ بینانه 🤣🤣شما که سبک مذخرف‌رو به زور‌به‌خورد مردم میدی خود بزرگبین نیستی؟!

آخرین ویرایش:
  • Smile

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
این نظر تو است این سبک کسالت بارترین سبک بازی های رایانه ای است شاید بجای اینکه به نظر یکی دیگه بی احترامی کنی این بازی ها رو جمع کنی بزاری تو نایلکس زباله بندازی بیرون که یک ساعت انالوگ تاب ندی تا طرف دسته در رو باز کنه

ضمنا یاد بگیردرست هم حرف بزن شعور داشته باش کسی به شخصی بی احترامی نکرد به یک بازی ایراد گرفت متوجه شدی حمله شخصی نکن .شما همون که گفتم مجدد این بازی ها کلا از دم زباله دان تاریخ .همه هم میدونن برای همین هیچ کسی جدیشون نمگیره .
چون پیام خصوصی دادی همینجا جوااب میدم.
اولا اگه بی احترامی پیدا کردی، من نوشتم رو هم ویرایش نکردم، گزارش رو بزن
ثانیا کسی بی احترامی نکرده و ثالثا کجا یه بازی بوده گفتی این سبک و سبک پوینت اند کلیک آشغاله و گفتم هم این تم افکارت رو دور بنداز،گفتن اینکه اینا همه آشغالن آخر احترامه.
من پستمو نه پاک میکنم نه ویرایش، گزارش کنید و اگه خواستی ببینی همه چی رو میدونن تو همین فروم، تاپیک همین بازیه، ببین چند نفر دنبال بایپس دموی بازی بودن.
جوابی دیگه نخواهم داد.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
ثانیا کسی بی احترامی نکرده و ثالثا کجا یه بازی بوده گفتی این سبک و سبک پوینت اند کلیک آشغاله و گفتم هم این تم افکارت رو دور بنداز،گفتن اینکه اینا همه آشغالن آخر احترامه.
من پستمو نه پاک میکنم نه ویرایش، گزارش کنید و اگه خواستی ببینی همه چی رو میدونن تو همین فروم، تاپیک همین بازیه، ببین چند نفر دنبال بایپس دموی بازی بودن.
جوابی دیگه نخواهم داد.
اصلا معلوم نیست چی نوشتی باشه .جوابی ندارم والا..

گزارش؟؟چیه این ۱۹۸۴؟؟بی خیال

• Smile

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,662
نام
طاها
این نظر شما است این سبک کسالت بارترین سبک بازی های رایانه ای است شاید بجای اینکه به نظر یکی دیگه بی احترامی کنی این بازی ها رو جمع کنی بزاری تو نایلکس زباله بندازی بیرون که یک ساعت انالوگ تاب ندی تا طرف دسته در رو باز کنه

ضمنا یاد بگیردرست هم حرف بزن کسی به شخصی بی احترامی نکرد به یک بازی ایراد گرفت متوجه شدی بازی است بازی نون شب نیست حمله شخصی نکن اسم فرد نیومد گفتیم سبک مذخرفه و هست و کسالت بار چکار افکار مردم داری بی احترامی میکنی ؟؟

.شما همون که گفتم مجدد این بازی ها کلا از دم زباله دان تاریخ .همه هم میدونن برای همین هیچ کسی جدیشون نمگیره .

بابا virtue signallingهم‌نده از تفکرات مستبد و خود بزرگ بینانه 🤣🤣شما که سبک مذخرف‌رو به زور‌به‌خورد مردم میدی خود بزرگبین نیستی؟!
از بیشترین لذت ها سر بازی های مردگان متحرک بردم . بازی هوی رین هم عالیه . این سبک بازی فقط صبر زیاد می طلبه و سر انتخاب هایی که می کنی و اینکه پایان های متفاوتی داره فوق العاده هست ( سرنوشت افراد دست خودت هست خیلی جالبه) . کلمه زباله نظر شخصی شماست . مثلاً من بازی نقش آفرینی دوست ندارم ولی زباله نیست . در بازگو کردن نظرات شخصی در یک جامعه بهتره نوع گویش را اصلاح کنید .

جوابی دیگه نخواهم داد.
اینقدر این سبک بازی باحاله روز اول اشتراکی پول دادم رفتم . این سبک بازی چلنج گیم پلی نداره. بیشتر عذاب وجدان و این داستان ها روی بازیباز تاثیر داره که جالبه . گاهی لازمه بدور از اکشن در دنیای بازی غرق بشی مثل بازی های دیوید کیج یا لایف ایز استرنج که واقعا زیبا بودند . حتی true color برام واقعا لذت بخش و جالب بود

اصلا معلوم نیست چی نوشتی باشه .جوابی ندارم والا..

گزارش؟؟چیه این ۱۹۸۴؟؟بی خیال
صلوات بفرست بگذر . تاپیک هایی که ازشون خوشت نمیاد ازشون رد شو تا اینجوری اصطکاک و داستان ایجاد نکنه . مگه آدم مجبوره خود آزاری کنه

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846

با کسالت بار خیلییییی موافقم. تازه واسه من بدبخت که باید پلاتینیومشون هم میکردم...
heavy rain
detroit
beyond two souls
until down
اینکه یه بار بازی کنی خوبن. ولی پلاتینیومشون فاجعه س. ده ها دور باید بری با کات سین های تکراری غیر قابل اسکیپ. من دیگه بازی های این داوود قفس و این گروه رو بازی نمیکنم. واقعا مثه فاجعه س بیش از یه دور بازی کردنشون. عذابه!

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
امیدوارم 2K پتانسیل اینارو ببینه و همکاری‌های بیشتری با هم داشته باشن. چون معلوم شد کیفیت نازل اون سری Dark Pictures Anthology یکی از دلایلش بودجه‌ پایینشون هم بوده و زیر نظر ناشر بزرگی مثل 2K میتونن محصولات به مراتب بهتری تولید کنند.
فقط بازم به نظرم پرایس تگ ۶۰ دلاری واسه این بازیا یکم زیاده. :D یادش بخیر تل‌تیل بازی‌های شاهکارشو با قیمت ۲۰ دلار میداد هر چند که از لحاظ پروداکشن ولیو خیلی هزینه‌اشون کمتر بود ولی این اینترکتیو دراماهای AAA هم اونقدری هزینه‌اشون زیاد نمیشه. فکر کنم پرخرج‌ترین بازی داوود قفس حدود ۴۰ ۵۰ میلیون دلار شده بود هزینه ساختش که جلو بقیه بازیای AAA شوخیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر