امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,207
ببین بنظر من بحث در مورد بازی تموم شدست یعنی انتقاد جدیدی در مورد بازی نمونده که گفته نشده باشه. یه سری حرفها میزنید که حالا درست یا غلط تا فیها خالدون باز شده و جوابشم داده شده. یه جاهایی باید پذیرفت آدما قرار نیست به توافق برسن و باید بحث رو تمومش کرد. دیگه بحث انتقاد به تلو ریقش درومده. واقعا لوث شده.

اگر انتقادم از حدش خارج بشه علاوه بر اینکه ایجاد مقاومت می کنه باعث میشه جو بهم بریزه. کسی اگر هیتر نیست و حرف جدیدی هم نداره باید متوقف بکنه . مشکل من با SkillUP هم همینه. روز اول من اومدم با چند تا از بچه ها اینجا بحث کردم ازش دفاع کردم. این آدمی بود من نقدشو میزدم تو دهن امثال IGN , Gamespot الان کارش به جایی رسیده که باید به امثال انگری جو و یوزر اسکور آویزون شه. یعنی برای اینکه بگه حرف من درسته تا اینجا نزول کرده. چقدر خوب بود تر و تمیز حرفشو میزد و کنار می ایستاد تا کلاسش حفظ بشه. همونکاری که سر نقدش به RDR2 کرد.
حرف من در مورد منتقدین بازی هم همینه برای اینکه حرفشون رو به کرسی بنشونن باید خیلی مراقب باشن بدون اینکه خودشون متوجه بشن تبدیل به هیتر بازی نشن.
بحث امروز از جایی باز شد که نمره انگری جو اومد و مثل خیلی از تاپیک های دیگه اینجا هم نقدش قرار گرفت و با قرار گرفتنش هر دو طرف سفره دلشون رو دوباره باز کردن:D پس چیزی نیست که بخوایم فقط بندازیم گردن یه طرف. مخالفا دیگه حرف نزنن چون چیز جدیدی برا گفتن نیست ولی طرفدارها هر چقد میخوان به به چه چه کنن:D مگه هر روز داره نکته مثبت جدیدی به بازی اضافه میشه یبار گفتید بازی رو دوست داشتید تموم شد رفت دیگه:D
بعدشم خیلی از پستهایی طرفدارهای بازی در این تاپیک و تاپیک اصلی بازی هم تحریک کنندس به جر و بحث. یعنی طرف میاد میگه بازی خیلی هم خوب بود هر کی هم خوشش نیومده هیتره. خب این با خودش کنش میاره و بلطبع مخالفان بازی هم پاشون دوباره به بحث باز میشه.
در کل میخوام بگم هیچ چیز یه طرفه نیست و یه سری رفتارها از هر دو طرف داره باعث ایجاد جر و بحث میشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من نمیدونم چرا یه عده یوتیوبر ها رو دوست دارن ، چرا فقط اونایی که منفی هستن و هیت ورزیدن رو پوشش میدن .....

میشه بدون دلقک بازی و سک×سیسم هم راجع یه بازی حرف زد ...

کل حرفاش رو ول کنیم ، من خیلی با دو سه دقیقه آخرش موافقم ، دقیقا حسی که خودم داشتم ...

She is final boss , but I really dont
want to kill her

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
‏‎من هنوز نمی‌دونم بعضی‌ها چطور محصولی رو قبل از عرضه و تجربه، می‌بینن، تحلیل و تعقل می‌کنن و در نهایت نظر می‌دن. من اصلا می‌گم شما فکر کن هیچ شناختی از خالق اثر نداری. برخورد بدون ذهنیت با اثر همیشه به تجربه‌ی بهتری ختم می‌شه
‏‎‎در مورد افرادی مثل نیل دراکمن و کوجیما و... دیگه تصویرشون تو ذهن یه عده حک شد به عنوان دشمن!
تا ابد دیگه اینا بازی بسازن یه سری ندید میگن بده و به درد نمیخوره!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یه لیست بود که سایت هایی که مونده بودن رو مشخص میکرد... اگه داریش بذار ببینیم چی مونده که تکلیف قرعه کشی معلوم بشه...
نمی شه منم قرعه کشی کنید 95 هم برادر 94 دیگه:D
می خواستم بدمش به کسی که نیاز داره که نشد.

• Smile
Reactions: IMANOKA

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
عاقا دم شما گرم که بدون هشدار لینک فرستادی و برای منی که نه لیک دیده بودم و نه اسپویلر،بازی رو لو دادی:|فقط دمت گرم بهم بگو اونقدر داستان غیر قابل پیشبینی هست که منی که هیچی از جزئیات نمیدونم بازم سورپرايز شم؟(همون یک ثانیه اول که دیدم بستمش)
بی زحمت بین بحث هاتون یکی که بازی رو تموم کرده بگه اونقدر بازی پیچش داستانی داره که با لو رفتن این مورد هنوز سوپرایز کنه آدمو؟ :Dحقیقتا من هیچ چیزی از جزئیات نمیدونم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
بی زحمت بین بحث هاتون یکی که بازی رو تموم کرده بگه اونقدر بازی پیچش داستانی داره که با لو رفتن این مورد هنوز سوپرایز کنه آدمو؟ :Dحقیقتا من هیچ چیزی از جزئیات نمیدونم

اره خیالت راحت
چیز مهمی ندیدی. خودت بازی کنی متوجه میشی
اون صحنه هیچی نیس در مقابل اتفاقات بازی

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
میری تاپیک اسپویل و بحث های داستانی ملت دارن در مورد امتیازات حرف میزنن، بعد برمیگردی اینور تو تاپیک امتیازات میبینی یکی یه چیز اسپویل دار گذاشته. :D مگه میشه بازیسنتر رو دوست نداشت بخاطر این چیزاش؟:)) بگذریم...

آقا من امیدوارم به کسی توهین نشه و به قصد بدی هم این حرف رو نمیزنم، ولی واقعا بنظرم این حجم از اهمیت دادن به مدیا توی همچین زمینه ای ترسناک و وحشتناکه. :D روی صحبتمم با هر دو طرفه، یعنی چه اونی که داره دنبال امتیاز 100 میگرده از سایتای مختلف تا حرفشو ثابت کنه و چه اونی که اینقدر پیگیر نظر منفی از فلان استریمره. :D رها کنید رفقا! حالا اگه بازی رلیز نشده بود یه چیزی، اما الان که دیگه بازی اومده و تکلیفش برای هرکی که تموم کنه معلومه.

حالا من خودمم زیاد یوتیوبرها و استریمرها رو دنبال نمیکنم بجز موارد خاص، اما استثنائا لتس پلی Jacksepticeye رو نشستم دیدم، (اونم صرفا برای سرگرمی) این بابا تو کار نمره دادن نیست اما وقتی بازی رو تموم میکنه 30-40 دقیقه ای در موردش حرف میزنه. جالبه بعد از اینکه مشکلات و نقاط قوت بازی رو از نظر خودش میگه، یخورده هم در مورد این حرف میزنه که فارغ از خوب و بد بودن، اینکه بازی یه چیز فن سرویس در نیومده قابل احترامه. میگه که چنین بازیایی یه بستر مناسبی رو به وجود میارن تا ملت بحثای خوبی رو تو فضای مجازی انجام بدن، و منم کاملا موافقم باهاش. اما ای کاش که اینجا هم بیشتر بحثا پیرامون خود بازی بود تا واکنش ها به بازی! :D میدونم که اینجا تاپیک امتیازات هست و شاید براتون عجیب باشه که یکی همچین چیزی رو اینجا بگه... But come on :D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
امتیاز گیمفا تو OpenCritic ثبت شد.

سامری انگلیسیش (تم داستان رو هم گفته، اما اسپویل نداره):

گرامر انگلیسیشون هم مثل کیفیت نقدشونه :)) خدایی چرا اپن کریتیک اصلا این دلقکا رو راه میده به سایتش.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
حالا من خودمم زیاد یوتیوبرها و استریمرها رو دنبال نمیکنم بجز موارد خاص، اما استثنائا لتس پلی Jacksepticeye رو نشستم دیدم، (اونم صرفا برای سرگرمی) این بابا تو کار نمره دادن نیست اما وقتی بازی رو تموم میکنه 30-40 دقیقه ای در موردش حرف میزنه
جک خدایی شاید نمره نده، ولی من توی عمرم ندیدم از بازی بدش بیاد.
خیلی مثبته بنده خدا:D
البته حتی ایشون هم با ساختار و Pacing بازی مشکل داشت.

• Like
Reactions: Ludens

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
هرچقدر بیشتر بازی می‌کنم، بیشتر می‌خندم به طرز تفکری که میگه داستان TLoU2 رو میشه فقط با یوتیوب‌خور کردن و دیدن کاتسین‌هاش درک کرد و در موردش نظر داد و نیازی نیست به طور کامل تک‌تک لحظاتش رو تجربه کنیم!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
بچه های ناتی داگ بیشترین زمانشونو صرف کار روی گیمپلی و لول دیزاین و هوش مصنوعی و گرافیک و غیره کردن که بتونن داستانشونو بهتر روایت کنن . حالا اگه داستان توی قسمتایی از نظر شما ایراد داره مشکلی نیست ،( از نظر بنده داستان و روایتش تو اوج قرار داره) خیلی هم خوب . برخورد نظرات مخالف باهم همیشه باعث تکامل یه پدیده میشن . ولی اینکه جنبه های دیگه ی این اثرو نبینیم و توجه نکنیم که این حد از پختگی و توجه به جزئیات و مهندسی درست توی تلو ۲ چه تاثیر خوبی میتونه روی آینده ی صنعت گیم بذاره به نظرم بی انصافیه .
اگه فقط چهارتا استودیو پیدا شن و بخاطر کل کل و رقابت با ناتی داگ کیفیت کاریشونو بالاتر ببرن و بخوان رو دست اینا بزنن ، آینده ی مدیوم گیم درخشان میشه . ( کلی میگم وگرنه خودم از وجود امثال راکستار و ... خبر دارم )

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
با تمام احترام یه اثر هنری نخود لوبیا نیست که بریزیم تو یه ظرف بگیم جدا کنید اگه دو تا کرم خورده هم توش داشت مشکلی نداره میزاریمش کنار یه اثر هنری باید تمام قسمت هاش در راستای هم به هدفی که میخان ارائه بدن کمک کنن اون زمانه که واقعا کاری که انجام دادن درسته الانم حرف بسیاری از دوستان همینه تلو پارت 2 تمام اجزای بازی در راستای داستان بازیه و داستان بازی هم از نظر بسیاری مشکلات بسیار زیادی داره خیلی ها هم داستان بازی رو بدون اشکال می دونن برای همینه کسی که با داستان حال کردن براشون 10/10 هست و برعکسش هم هست که یهو میشه 6/10 این قضیه برای مثلا ماریو فرق داره چون اونجا همون قسمت های بازی در راستای ارائه گیم پلی بی نقصه
تا وقتی هم که این افراد به اصطلاح منتقد که بسیاریشون هنوز فرق ریوو و نقد رو نمی دونن و میان با دسته بندی بازی رو نقد می کنن مثلا
گیم پلی 10
داستان 10
گرافیک 8
امتیاز کلی 10
این اتفاق ها ادامه پیدا می کنه و نقد ها در حد همون عدد و دلیل برتری همون متا می مونه و البته صنعت ویدیو گیم هم با این وضعیت در حد همون سرگرمی باقی می مونه نکته ای که تو مثلا سینما ثابت نیست و متای بالا دلیل بر برتری هیچ فیلمی نیست وگرنه مثلا بوی هود و مونلایت احتمالا بهترین فیلم های تاریخ سینما می شدن ولی اینطور نیست
این صنعت هم تا وقتی که منتقد های جدی و البته خبره نداشته باشه که واقعا منتقد باشن متر و معیار داشته باشن فرم ویدیو گیم رو بفهمن و البته سخت گیر باشن هیچوقت اون پیشرفتی که شما مد نظرت هست رو نمی کنن و در حد همون سرگرمی ساده باقی می مونن

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
استثنائا لتس پلی Jacksepticeye رو نشستم دیدم
دقیقا درست میگی ، اینم نظرش در مورد کل بازی مختصر و مفید

151597
151599

توی استریم اش یک ساعت توضیح داده بود.
با بخش هایی اش مشکل داره ولی در کل خوشش اومده.
دیگه اون دوستمون خودشم استریم اش رو دیده که میگه.:/
خوب در تایید حرفای ایشون توییتشو گذاشتم دیگه . :D نظر کلیشم اینه که گذاشتم . تمام ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر