امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
9qco_44787c3a-5a75-40d7-8589-343f1f1f65c8.jpeg
تعداد 10 های part 1 از 98 نقد ثبت شده ,42
تعداد 10 های part 2 از 85 نقد ثبت شده, 48
دوتا امتیاز ۱۰/۱۰ دیگه هست هنوز ثبت نشده البته :D
——

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
دوتا امتیاز ۱۰/۱۰ دیگه هست هنوز ثبت نشده البته :D
امین فکر کنم حدود ۳۵ نقد دیگه ثبت میشه براش که در مجموع میشه ۱۲۰ نقد.
با همین فرمول بریم جلو اگه فرض کنیم نصفشون نمره کامل بدن میشه حدود ۱۸ نمره کامل دیگه . که در مجموع ۶۶ نمره کامل میگیریه.
فقط میمونه ۱۷ نقد دیگه که امیدوارم نمرات پرت و پلایی توشون نباشه :D

البته که همه اینا حدس و گمانه :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
147235

نکته‌ی اول اینه که پارت دو الان در صدر لیست نمرات بازی‌های عرضه شده روی PS4 تشریف داره و از RDR 2 جلو زده.
نکته‌ی دوم اینه که توی این لیست از 5 تا بازی، دوتاش بازی‌های ناتی‌داگه. یا به صورت دقیق‌تر، دوتاش The Last of Usـه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من شخصا مازیار رو به جرم تشکیل گروهک انتحاری 88 و ایجاد آنتی هایپ در فروم مرتد اعلام میکنم و خواستار کیک شدنش به مدت نامعلومم:D ما سر UC4 هم یه تیم آنتی هایپ داشتیم که متاسفانه بن دائم نشدن، وگرنه امروز شاهد شکل گیری تیم های مرتد 88 طور نبودیم:D
تیم 88 جانبازان خط شکن بودن برای محافظت از فن های واقعی از دست هیتر ها و نا امید شدگان، ریج زده ها... آنتی دراکمن ها، هموفوب ها.... و ده ها گروه دیگه ..

اینه دستمزد ما؟؟؟ :(

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM

خب پری لود هم که اومده و ما میریم که داشته باشیمش اخرین شاهکار رو .

بازی در رده متای ۹۶ چند رتبه اومد بالا و به نظرم با توجه به تعداد نقدهای باقی مانده حدود ۳۰ نقد اگه بتونه اینارو با همین روند ادامه بده و شیرین کاری پیش نیاد ، به نظرم متای ۹۷ چرت و پرت محض دور از دسترس نیست .

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,866
نام
میلاد
تیم 88 جانبازان خط شکن بودن برای محافظت از فن های واقعی از دست هیتر ها و نا امید شدگان، ریج زده ها... آنتی دراکمن ها، هموفوب ها.... و ده ها گروه دیگه ..

میبینی مازیار؟ قدرت رو نمیدونن که :(
.
.
.
.
.
حالا خودت بگو چند وقت میخوای بن بشی؟ :D :))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

ببین همه خائنان مام میهن وقتی گرفتار میشن خودشونو میزنن به موش مردگی و میگن ما قصدمون خدمت بود و این حرفا...

من رایم یک سال بنه با اعمال شاقه. ببین از خونت گذشتم :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
راجع به تلو٢ یک نکته ای که وجود داره اینه که اولین بازی ای هست نیل دراکمن بعد از جدایی بروس استرلی بازی رو ساخته. خیلی ها بعد از جدایی بروس با شک و شبهه به نسخه دوم نگاه میکردن و بعضی ها باور داشتن بازی نمیتونه به اندازه نسخه اول درخشان ظاهر شه ( تم تاریک تر و خشن تر مسائل جنسی بیشتر و مواردی که اوایل باعث انتقادهایی میشد همه رو بخاطر نبود بروس و تاثیر کامل نیل دراکمن میدونستن ). اما الان میشه فهمید جدایی بروس نتنها تاثیر منفی ای بر بازی نداشته بلکه بازی حتی شاید بهتر از نسخه اول ظاهر شده ( باید منتظر فصل جوایز بود ) . من نقدها رو نخوندم مبادا چیزی از بازی برام اسپویل بشه منتها نقش اصلی بروس استرلی توی پیش برد داستان در قالب گیم پلی بود، من تا اونجایی که متوجه شدم ندیدم جایی از گیم پلی بازی ایرادی گرفته باشن و حتی بازی رو اونقدر گسترده تر دونستن که با یک بار بازی کردن نمیشه به تمام محتوای بازی دسترسی پیدا کرد. درکل خیلی اتفاق خوشایندیه که بعد از جدا شدن یکی از مهره های اصلی ناتی داگ تیم افت نکرده و با قدرت داره پیش میره، اتفاقی که برای همه استودیوهای بازیسازی به این شکل رخ نمیده و این نشون از تاثیرگذاری و مدریت بالای نیل دراکمن در تیم توسعه داره.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
راجع به تلو٢ یک نکته ای که وجود داره اینه که اولین بازی ای هست نیل دراکمن بعد از جدایی بروس استرلی بازی رو ساخته. خیلی ها بعد از جدایی بروس با شک و شبهه به نسخه دوم نگاه میکردن و بعضی ها باور داشتن بازی نمیتونه به اندازه نسخه اول درخشان ظاهر شه ( تم تاریک تر و خشن تر مسائل جنسی بیشتر و مواردی که اوایل باعث انتقادهایی میشد همه رو بخاطر نبود بروس و تاثیر کامل نیل دراکمن میدونستن ). اما الان میشه فهمید جدایی بروس نتنها تاثیر منفی ای بر بازی نداشته بلکه بازی حتی شاید بهتر از نسخه اول ظاهر شده ( باید منتظر فصل جوایز بود ) . من نقدها رو نخوندم مبادا چیزی از بازی برام اسپویل بشه منتها نقش اصلی بروس استرلی توی پیش برد داستان در قالب گیم پلی بود، من تا اونجایی که متوجه شدم ندیدم جایی از گیم پلی بازی ایرادی گرفته باشن و حتی بازی رو اونقدر گسترده تر دونستن که با یک بار بازی کردن نمیشه به تمام محتوای بازی دسترسی پیدا کرد. درکل خیلی اتفاق خوشایندیه که بعد از جدا شدن یکی از مهره های اصلی ناتی داگ تیم افت نکرده و با قدرت داره پیش میره، اتفاقی که برای همه استودیوهای بازیسازی به این شکل رخ نمیده و این نشون از تاثیرگذاری و مدریت بالای نیل دراکمن در تیم توسعه داره.
جالبه بدونی نیل دراکمن تم خیلی خیلی تاریک‌تر از چیزی که The Last of Us داره رو برای نسخه اول میخواسته و بروس جلوش رو گرفته و نزاشته اینکارو کنه! این خشونت افسار گسیخته‌ی بازی در راستای بیان داستان و روایت اون، ناشی از آزادی و مدیریت تمام و کمال دراکمن توی پیاده‌سازی ایده‌هاش روی پروژه PartII هست. فکر نمیکردم زمانی این حرف رو بزنم اما خوشحالم بروس توی ساخت این نسخه دخالتی نداشت!

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
جالبه بدونی نیل دراکمن تم خیلی خیلی تاریک‌تر از چیزی که The Last of Us داره رو برای نسخه اول میخواسته و بروس جلوش رو گرفته و نزاشته اینکارو کنه! این خشونت افسار گسیخته‌ی بازی در راستای بیان داستان و روایت اون، ناشی از آزادی و مدیریت تمام و کمال دراکمن توی پیاده‌سازی ایده‌هاش روی پروژه PartII هست. فکر نمیکردم زمانی این حرف رو بزنم اما خوشحالم بروس توی ساخت این نسخه دخالتی نداشت!
این بیچاره همیشه جلوشو گرفتن. سر آنچ ۲ هم میخواست النا رو بکشه که امی جلوشو گرفت :|

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
ناتی داگ خیلی بیشتر از بروس و نیل و امثالهم هستش ، من در پستهای قبلی گفتم که اینهمه دهه ناتی داگ همیشه در اوج قله بوده و علت این به نظرم ساختار استودیو برمیگرده ، یعنی امثال نیل و بروس قبلا تو ناتی داگ زیاد بودن و مطمئن باش با رفتن اینا هم مشکلی براشون پیش نمیاد ، یعنی احتمالا یکی مثل علی اکبر استاد اسدی هم بیاد تو ناتی داگ کارگردانی بکنه ، جو استودیو میگیرتش و میشه نیل دراکمن :D
در کل میخوام بگم ساختار و سازماندهی استودیو خیلی مهم و حیاطی هستش و اینه عامل موفقیت ناتی داگ .

گرچه نیل دراکمن واقعا خداست :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر