امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,033
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199
یعنی هروقت میرم تو صفحه متا اون ته آی جی ان ژاپن و میبینم اعصابم خورد میشه. خدایی چی میخواستی که ۷ دادی؟
میدونم تو متا هرسایتی ضریب خودشو داره ولی کاشکی میشد سایتایی مثل متاکریتیک مثل مسایل دیگه اماری از انحراف از معیار استفاده میکردن و همیشه نمره های پرت بالا و پایین و حذف میکردن. اینجوری هم دیگه کسی شیرین بازی در نمیاورد و هم منتقدهای ذوب در یک پلتفرم به هر چرای ۱۰ نمیدادن.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
یعنی هروقت میرم تو صفحه متا اون ته آی جی ان ژاپن و میبینم اعصابم خورد میشه. خدایی چی میخواستی که ۷ دادی؟
میدونم تو متا هرسایتی ضریب خودشو داره ولی کاشکی میشد سایتایی مثل متاکریتیک مثل مسایل دیگه اماری از انحراف از معیار استفاده میکردن و همیشه نمره های پرت بالا و پایین و حذف میکردن. اینجوری هم دیگه کسی شیرین بازی در نمیاورد و هم منتقدهای ذوب در یک پلتفرم به هر چرای ۱۰ نمیدادن.
داشتم به این فکر میکردم اگر وضعیت نقدهای بازی مثل GoW بود، یعنی نمره چرت و پرت نداشت الان میانگینش چند بود؟ ۹۸ مایل به ۹۹ :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من 92 زده بودم اگر قرار باشه به روی من بیارن تو رو باید بیارن تو میدون اصلی شهر به روش داعشی از خجالتت در بیان :D
نگاه کن عزیزم... من 97 زدم... الان تو تو تیم خیانت کار هایی

147225

و اما دوستانی که متای حق بازی رو درست پیش بینی کردن.. ولی به لطف گیم اسپات و ign جاپان و دوستان به حقشون نرسیدن...

Knigh_homi

کاربر سایت
Sep 4, 2017
199

View attachment 147225

و اما دوستانی که متای حق بازی رو درست پیش بینی کردن.. ولی به لطف گیم اسپات و ign جاپان و دوستان به حقشون نرسیدن...
عاشق اون یوزر اخریم که به ۹۹ رای داده
If you know

xerexplay

کاربر سایت
Dec 14, 2018
46
نام
Khashayar Bakhshandeh
قیافه اکس باکس فنا موقع دیدن نتایج متای TLOU 2 ?

سرورهای ناتی داگ هک شد.....
بخشی از داستان بازی رو لو دادن هکر های.....
به هر روشی متوسل شدن بعضی ها که ارزش ساخته ناتی داگ رو زیر سوال ببرن?
ولی خوشبختانه نتیجه تلاش شبانه روزی ناتی داگ بزرگ رو همه داریم میبینیم چی واسمون ساختن ?
96?
=))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

View attachment 147225

همین دیگه قلب و زبونت یکی نیست. رفتی اونجا 97 زدی بعد میای برای من تیم 88 تشکیل میدی. ببین ا.ضاع در چه حد داغون بود که دشمنان داشتن بتو اقتدا میکردن. من گناهم حدس غلطه ولی تو باید به دورویی متهم بشی بعد هم برای عبرت سایرین عکس سر بریدتو بزنن سر در تاپیک بازی :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
راستشو بگم تا حالا نمرات هیچ بازی در این حد بهم نچسبیده بود , چون از همون نمایش E3 حمله و حاشیه ای نبود که برا ND و این بازی درست نکرده باشن !
اول از اون قضیه kiss معروف که تا مدت ها داستان داشتیم تا داستان همیشگی دانگرید مخصوصا همون نمایش E3 که خیلی ها فکر میکردن نمایش کاملا فیک بوده . بعد رسیدیم به داستان کرانچ که بیش از حد معمول بزرگ نمایی کردن و بعضی ها صرفا بخاطر هیت به بازی این موضوع رو خیلی بولد کردن , بعدش نوبت لیک های بازی شد که اوج هیتری رو نشون داد ! خیلی ها تلاش میکردن که فقط برا همه اسپویل کنن بعضی ها جشن گرفته بودن , یه یوتیوبر گویا نیم ساعت رقصیده بوده , هر وقت همین فروم رو رفرش میکردم تاپیک لیک ها رو میدیدم که همیشه با کاربرهای هیتر بالا میاد ! واقعا با این وضعیت و فشارها این 96 ارزشش 99 هست ... خیلی ارزش داره برا همین هر یدونه 10 که میگیره اینقدر کیف میده

ویرایش : سگ کشی رو یادم رفت !

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
همین دیگه قلب و زبونت یکی نیست. رفتی اونجا 97 زدی بعد میای برای من تیم 88 تشکیل میدی. ببین ا.ضاع در چه حد داغون بود که دشمنان داشتن بتو اقتدا میکردن. من گناهم حدس غلطه ولی تو باید به دورویی متهم بشی بعد هم برای عبرت سایرین عکس سر بریدتو بزنن سر در تاپیک بازی :D
من همون موقع هم که 97 دادم نوشتم از نظرم حق بازی این متاست. نه اینکه پیش بینی متا باشه و ریج ریویو ها خرابش می کنن...

در حالی که منم در اشتباه بودم حقش 99 بود که ریج ریویو ها خرابش کردن

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
من همون موقع هم که 97 دادم نوشتم از نظرم حق بازی این متاست. نه اینکه پیش بینی متا باشه و ریج ریویو ها خرابش می کنن...

در حالی که منم در اشتباه بودم حقش 99 بود که ریج ریویو ها خرابش کردن
من یادمه اون اوایل یکی گفت به خاطر این لیک‌ها ۹۲ اینا میشه و گفتی من که دارم به ۸۷ ۸۸ فکر می‌کنم :D تنها کسی که انتظار نداشتم بزنه ۹۲ احسان بود :| عجیب بود اصا

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
من مطمئن نیستم که تیم سردبیری گیم‌سپات به طور سیستماتیک نقدای بازی‌های حساسش رو اینجوری بین منتقدهاش پخش می‌کنه یا نه. ولی عجیبه که سال‌های قبل هم سر بازی‌های گنده چنین بحث‌هایی بود.
به هر حال اگه کاملاً به طور معمول بازی رو داده باشن به منتقد، خیلی جالبه که تا این حد دستش رو برای ابراز نظراتش باز می‌ذارن، ولو اینکه به نظر خیلی‌های ما اشکالات گرفته شده منطقی نباشه یا امتیاز داده شده در مقایسه با نمرات بقیه وب‌سایت‌های معتبر «داده‌ی پرت» به حساب بیاد. یادش بخیر یه زمانی توی همین سایت ما می‌خواستیم نمره ۱۰ بدیم باید ۵ نفر تاییدش می‌کردن. ۵ نفر! البته وضع سال‌های اخیر که واقعاً خیلی خوبه و دست منتقد از هر لحاظی بسیار باز.
با این حال خیلی خوشحالم که قرار نیست نقد این بازی رو من بنویسم. دوست ندارم تا این حد فشار روم باشه که حتی قبل از اینکه بازی رو شروع کنم، ملت انتظار نمره غیر از ۱۰ نداشته باشن و در غیر این‌صورت با خاک یکسانت می‌کنن. جداً فنای ایرانی یکی از آتیشی‌ترین دسته طرفدارای دنیان در هر زمینه‌ای. ایشالا که مشکل پیش نیاد باهاشون هیچ‌وقت :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

من شخصا مازیار رو به جرم تشکیل گروهک انتحاری 88 و ایجاد آنتی هایپ در فروم مرتد اعلام میکنم و خواستار کیک شدنش به مدت نامعلومم:D ما سر UC4 هم یه تیم آنتی هایپ داشتیم که متاسفانه بن دائم نشدن، وگرنه امروز شاهد شکل گیری تیم های مرتد 88 طور نبودیم:D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
من مطمئن نیستم که تیم سردبیری گیم‌سپات به طور سیستماتیک نقدای بازی‌های حساسش رو اینجوری بین منتقدهاش پخش می‌کنه یا نه. ولی عجیبه که سال‌های قبل هم سر بازی‌های گنده چنین بحث‌هایی بود.
به هر حال اگه کاملاً به طور معمول بازی رو داده باشن به منتقد، خیلی جالبه که تا این حد دستش رو برای ابراز نظراتش باز می‌ذارن، ولو اینکه به نظر خیلی‌های ما اشکالات گرفته شده منطقی نباشه یا امتیاز داده شده در مقایسه با نمرات بقیه وب‌سایت‌های معتبر «داده‌ی پرت» به حساب بیاد. یادش بخیر یه زمانی توی همین سایت ما می‌خواستیم نمره ۱۰ بدیم باید ۵ نفر تاییدش می‌کردن. ۵ نفر! البته وضع سال‌های اخیر که واقعاً خیلی خوبه و دست منتقد از هر لحاظی بسیار باز.
با این حال خیلی خوشحالم که قرار نیست نقد این بازی رو من بنویسم. دوست ندارم تا این حد فشار روم باشه که حتی قبل از اینکه بازی رو شروع کنم، ملت انتظار نمره غیر از ۱۰ نداشته باشن و در غیر این‌صورت با خاک یکسانت می‌کنن. جداً فنای ایرانی یکی از آتیشی‌ترین دسته طرفدارای دنیان در هر زمینه‌ای. ایشالا که مشکل پیش نیاد باهاشون هیچ‌وقت :D
اینجوری که میگید نیست یادم یکی از ویدیو های گیم اسپات میدیدم توش یکی از منتقد ها میگفت نمره دادن تو این سایت خیلی سخت و مثلا سر mgs4 سردبیر اصلا زیر بار ده دادن نمیرفته و کلی بحث بوده سرش.
ولی این که فشار برای این بازی ها رو منتقد ها زیاده کاملا قبول دارم و یادم سر قسمت اول تام مک شی رو تا مدت ها مورد عنایت قرار دادن فکر کنم از گیم اسپات اخراج شد. من اگه منتقد بودم اصلا دوست نداشتم نقد کنم این جور بازی ها رو :D

• Like
Reactions: benjohn and c@rn@ge

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
خدا کنه بهترین بازی سال هم بشه
چون شرط گنده ای بستم با یکی از دوستان اون گفت سایبرپانک
خلاصه که خیلی امیدوار شدم با این نمره :D
هیچو وقت شرط بندی نکنین حرامه