امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,041
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
خارج از شوخی بازی های nd بعد از u3برای من یکی درمیان hit and miss شدن، انچارد ۲ شاهکار بود u3 رو اصلا دوست نداشتم، tlouبی نظیر بود ولی u4ضعیف بود به نظرم lost legacyعالی بود امیدوارم اخرین بازی شون این روند سینوسی برای من رو بهم بزنه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
خارج از شوخی بازی های nd بعد از u3برای من یکی درمیان hit and miss شدن، انچارد ۲ شاهکار بود u3 رو اصلا دوست نداشتم، tlouبی نظیر بود ولی u4ضعیف بود به نظرم lost legacyعالی بود امیدوارم اخرین بازی شون این روند سینوسی برای من رو بهم بزنه
اون The Lost Legacy چون نسخه فرعی محسوب میشه و اصلاً از اول قرار بود DLC باشه، توی این آمار و ارقام جاش نمی‌دیم و بعد از U4 نوبت TLoU2 هست که طبق این روند سینوسی قراره بترکونه! :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
نظر غیر محبوب: به نظر من این دختر خیلی کیوت و باحال اگه از نزدیک میدیدمش قطعا سعی میکردم مخش بزنم :D
اصلا این که الی گی هست باعث میشه بیشتر همزاد پنداری باهاش بکنم چون جفتمون به جنس مؤنث علاقه داریم:D
نه اتفاقا من خودم طرفدارشم بنظرم دختر با نمکیه. هم از نظر چهره هم ادا اطفار

@Dinosaur

آریا تو دام نیفت. این دوستمون دیگه بعد استاد اسدی چیزی برای از دست دادن نداره:D. UC4 بازی فوق العاده ای بود و هست و خواهد بود. بهتر ازین نمیتونستن داستان نیت رو تموم کنن :((

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
اون The Lost Legacy چون نسخه فرعی محسوب میشه و اصلاً از اول قرار بود DLC باشه، توی این آمار و ارقام جاش نمی‌دیم و بعد از U4 نوبت TLoU2 هست که طبق این روند سینوسی قراره بترکونه! :D
این مدلی حساب کنی حله ?

• Like
Reactions: Dinosaur

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,401
نام
امین
متاش زیر 99 بشه باید در استودیو رو تخته کنن، اصلا چه معنی داره این همه امکانات زیر 99؟

پ.ن: این پست اوریجیناله، اصله جنسه تازه نسخه پیشرفته هم هست قبلا اگه همچین چیزی دیدید مقلدام بودن قدر این یکی رو بدونید نسخه بعدی میره 7، 8 سال دیگه :*
یادش بخیر اون پستت در مورد تخته کردن در استودیو ND در‌صورت متای زیر ۹۳ Uncharted 4 یا رقابت Horizon Zero Dawn با Ride to the Hell در کسب متای قرمز، اورجینال خودت هست :D!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
بعضی مواقع خود بازی نقد نمیشه و حواشی در نظر گرفته میشه یا محتواش حاشیه ساز میشه... درست مثل دیز گان که با اینکه مشکلات فنی داشت،، ولی مشکلات فنی تنها دلیل کم شدن نمرات نبود...
دقیقا. تنها دلیل کم شدن نمرات Days Gone مشکلات فنیش نبود. چون شیش کیلو مشکل دیگه هم داره! :D یجای دیگه هم گفته بودم، بنظر من Days Gone شبیه نوجوون‌هایی بود که داشت زور می‌زد خودشو بین آدم بزرگا جا بزنه. حالا کاری به این نقدی که گذاشتی ندارم، ولی DG بنظر من اصلا وارد منطقه‌ی "تابو" نشد. یا اگرم می‌خواست بشه، خیلی مبتدیانه و مسخره وارد شد. در واقع مال این حرفا نبود اصلا! :D واقعا اگه می‌خوان ادامه‌ی بهتری براش بسازن، حداقل کاری که باید بکنن اینه که یه کارگردان و یکی دوتا نویسنده‌ی درست حسابی استخدام کنن.

راجب پارت دو هم، ببین این بازی با این گیم‌پلی و لول دیزاین و صداگذاری و موسیقی و دستاورهای فنی و... در بدترین حالت، ینی حتی اگه نصف منتقدا حالشون از خشونت و داستان بازی هم بهم بخوره، عمرا زیر 92 بشه.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان
دقیقا. تنها دلیل کم شدن نمرات Days Gone مشکلات فنیش نبود. چون شیش کیلو مشکل دیگه هم داره! :D یجای دیگه هم گفته بودم، بنظر من Days Gone شبیه نوجوون‌هایی بود که داشت زور می‌زد خودشو بین آدم بزرگا جا بزنه. حالا کاری به این نقدی که گذاشتی ندارم، ولی DG بنظر من اصلا وارد منطقه‌ی "تابو" نشد. یا اگرم می‌خواست بشه، خیلی مبتدیانه و مسخره وارد شد. در واقع مال این حرفا نبود اصلا! :D واقعا اگه می‌خوان ادامه‌ی بهتری براش بسازن، حداقل کاری که باید بکنن اینه که یه کارگردان و یکی دوتا نویسنده‌ی درست حسابی استخدام کنن.

راجب پارت دو هم، ببین این بازی با این گیم‌پلی و لول دیزاین و صداگذاری و موسیقی و دستاورهای فنی و... در بدترین حالت، ینی حتی اگه نصف منتقدا حالشون از خشونت و داستان بازی هم بهم بخوره، عمرا زیر 92 بشه.

اتفاقا به نظر من DG یکی از آندر ریت ترین بازی های سونی تو این نسله، من دوستش داشتم و از تجربه تک تک ساعت های بازی لذت بردم، مشکل کم نداشت، اما نکات مثب هم همینطور و شاید اگه بودجه و پروداکشن بیشتر و عظیم تری داشت میتونست خیلی خیلی موفق تر عمل کنه. به همین دلیل امیدوارم به واسطه فروش خوبش سونی توجه بیشتری به بند بکنه و DG2 با تیم بزرگتر و حوصله بیشتری ساخته بشه. مسلما نباید از همه بازی ها انتظار کیفیتی مثل کارهای ND و SM و GG داشت، ولی فکر میکنم میتونه یه IP خیلی خوب و موفق برای سونی و PS باشه و شاید جهش شماره دومش آدم رو یاد جهش UC2 بندازه (میزان پیشرفت منظورمه نه کیفیت نهایی).

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
اتفاقا به نظر من DG یکی از آندر ریت ترین بازی های سونی تو این نسله، من دوستش داشتم و از تجربه تک تک ساعت های بازی لذت بردم، مشکل کم نداشت، اما نکات مثب هم همینطور و شاید اگه بودجه و پروداکشن بیشتر و عظیم تری داشت میتونست خیلی خیلی موفق تر عمل کنه. به همین دلیل امیدوارم به واسطه فروش خوبش سونی توجه بیشتری به بند بکنه و DG2 با تیم بزرگتر و حوصله بیشتری ساخته بشه. مسلما نباید از همه بازی ها انتظار کیفیتی مثل کارهای ND و SM و GG داشت، ولی فکر میکنم میتونه یه IP خیلی خوب و موفق برای سونی و PS باشه و شاید جهش شماره دومش آدم رو یاد جهش UC2 بندازه (میزان پیشرفت منظورمه نه کیفیت نهایی).
دیز گان هیچی نداشت. بی جهت بزرگ نکنین. بند اشتباه کرد کلا وارد این سبک زامبی محور شد. تو این ژانر آخرین ما رو داریم که صد برابر بهتر از days gone هستش.اینها توانایی ساختن بازی جهان باز رو ندارن.بهتره برن سراغ یک ای پی جدید و خطی با توجه به تیم کوچکی که دارن به نظرم تو بازی های خطی و یا نیمه اپن ورد شاید بهتر عمل کنن...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,207
نام
ماکان
دیز گان هیچی نداشت. بی جهت بزرگ نکنین. بند اشتباه کرد کلا وارد این سبک زامبی محور شد. تو این ژانر آخرین ما رو داریم که صد برابر بهتر از days gone هستش.اینها توانایی ساختن بازی جهان باز رو ندارن.بهتره برن سراغ یک ای پی جدید و خطی با توجه به تیم کوچکی که دارن به نظرم تو بازی های خطی و یا نیمه اپن ورد شاید بهتر عمل کنن...

دوست عزیز من دارم نظر شخصی خودم رو میگم، شما هم میتونی نظر خودت رو داشته باشی نه اینکه برای من و باقی دوستانی که خوششون امد تعیین تکلیف کنی چه رفتاری داشته باشیم و آیا بند اشتباه کرد یا نه. فکر میکنم فروش خوب بازی هم نشون میده خیلی از گیمرها دوست داشتن این بازی و لذت بردن از بازی کردنش. بخصوص من از موتور بازی به شدت خوشم امد، ایده هوردش هم عالی بود و حتا ND هم معترفه در مواردی از DG الهام گرفته و شاید حتا هورد رو هم ببینیم. به هر صورت امیدوارم شماره دوم بازی بیاد و با بزرگ تر کردن تیم تولید نواقث و ایرادات رو رفع کنه و یه بازی کامل تر رو ببینیم. بازم میگم DG به نظر من پتانسیل تبدیل شدن به یه IP بزرگ و خوب رو داره و چون زامبی ها همیشه سوژه داغ و جذابی خواهند بود و هیچ وقت از مد نمیفتن، تازگیش رو هم از دست نمیده.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,212
دوست عزیز من دارم نظر شخصی خودم رو میگم، شما هم میتونی نظر خودت رو داشته باشی نه اینکه برای من و باقی دوستانی که خوششون امد تعیین تکلیف کنی چه رفتاری داشته باشیم و آیا بند اشتباه کرد یا نه. فکر میکنم فروش خوب بازی هم نشون میده خیلی از گیمرها دوست داشتن این بازی و لذت بردن از بازی کردنش. بخصوص من از موتور بازی به شدت خوشم امد، ایده هوردش هم عالی بود و حتا ND هم معترفه در مواردی از DG الهام گرفته و شاید حتا هورد رو هم ببینیم. به هر صورت امیدوارم شماره دوم بازی بیاد و با بزرگ تر کردن تیم تولید نواقث و ایرادات رو رفع کنه و یه بازی کامل تر رو ببینیم. بازم میگم DG به نظر من پتانسیل تبدیل شدن به یه IP بزرگ و خوب رو داره و چون زامبی ها همیشه سوژه داغ و جذابی خواهند بود و هیچ وقت از مد نمیفتن، تازگیش رو هم از دست نمیده.
دوست عزیز آخه نظر شخصی باید یک مبنایی داشته باشه...بنده صحبتم اینه تو این سبک بازی داریم با کیفیت به مراتب بالاتر.استودیو بند هم با توجه به اینکه تیم کوچکی هستن توانایی اپن ورد ساختن رو نداره.اینو نشون دادن با بازی قبلیشون.متای بازی هم همین رو نشون میده.بنده دوست دارم bendخودشو در حد سانتا و ناتی داگ نشون بده در اینده نه صرفا یک استودیو با یک بازی معمولی و نوب پسند

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
دوست عزیز آخه نظر شخصی باید یک مبنایی داشته باشه...بنده صحبتم اینه تو این سبک بازی داریم با کیفیت به مراتب بالاتر.استودیو بند هم با توجه به اینکه تیم کوچکی هستن توانایی اپن ورد ساختن رو نداره.اینو نشون دادن با بازی قبلیشون.متای بازی هم همین رو نشون میده.بنده دوست دارم bendخودشو در حد سانتا و ناتی داگ نشون بده در اینده نه صرفا یک استودیو با یک بازی معمولی و نوب پسند
البته اینکه شما میگی چون تیم کوچیکه بازی ow نسازه بره خطی بسازه
اصلا این ربطی به هم ندارن استدیو های کوچکی هستن که ow میسازن و استدیو بزرگی هستن که خطی میسازن
Ow بودن یا خطی بودن نشانه عظمت یه استدیو نیس کیفیت بازیش که مهم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر