امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
یا مقلب القلوب ، واویلا ، بالاخره رسید لحظه موعود . من هنوز تو انتخاب کردن مشکل دارم چه گزینه ای بزنم یکی کمکم کنه :D
لطفا کمک ها مثل @voldmort و‌ @Boss نباشه که امید و علی اخرین بار سر بازی DS منو هوایی کردن زدم ۹۲ :D
به راه راست هدایتم کنید

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
مطمئنم یه سری گیر میدن به داستانش(به لحاظ اخلاقی و طیف سنی و...) و یه مقدار از نمرشون کم میکنن. پیش بینی من 94 عه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یه خاطره از نمرات نسخه اول بگیم !

اولین سایتی که چک کردم گیم اسپات بود . زارت ۸ :| با همین قیافه رفتم سراغ بقیه از دم ۱۰ داده بودن . اونموقع به این ضرب المثل که با دهن سگ دریا نجس نمیشه رسیدیم:D امیدوارم این سری هاپو نداشته باشیم‌که از این مثال ها نخوایم بزنیم دوباره :D

Screenshot_20200610-161653_Chrome.jpg

پیش بینی بدی نکرده بودم اون زمان به عنوان یه new ip :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,252

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من توی تاپیک پیش‌بینی امتیازها زده بودم ۹۱. :D چون هم منتظر یه سری امتیاز عجیب غریب بودم (هنوز هم هستم) و هم اون روزها جَو به شدت علیه ناتی‌داگ بود و هر کی از راه می‌رسید یه مشتی تو صورت اینا می‌زد بابت ماجراهای کرانچ و قضیه در حدی شده بود که احتمال می‌دادم ناخودآگاه روی بعضی امتیازها هم تأثیر بذاره.
بعدش یه بخش‌هایی از بازی لیک شد و انقدر یه عده داد و فریاد کردن و بدتر از داعش دست به حملات انتحاری زدن که دیگه گفتم هیچی! :D از اون بازی‌هایی میشه که داستان‌شون کلی مخالف پیدا می‌کنه و امتیازها رو میاره پایین. انتظارم هم داشت کم‌کم می‌رسید به محدوده‌ی ۸۵! :-"
ولی بعدش دوباره یه جَو خفنی درست شد و خیلی از اون‌هایی که بازی رو تموم کردن، این روزها به شدت تعریف می‌کنن و هنوز credits بازی در حال پایین رفتن هست، می‌رن سراغ نوبت دوم! همین تعریف و تمجیدها هم باعث شد بزنم ۹۳ و ببینیم آخرش چی میشه. در مجموع با توجه به چیزهایی که توی این چند وقت دیدم و صحبت‌هایی که شنیدم، پتانسیلش رو داره که راحت از این بالاتر بره ولی همچنان احتمال حمله‌ی بعضی سایت‌ها رو می‌دم که برای معروف شدن و تو چشم اومدن امتیاز پایین بدن.
------------
بحث تاپیک امتیازهای نسخه‌ی اول شد و جا داره یادی کنیم از این ماجرا که برای من همچنان به‌یادموندنی‌ترین اتفاق توی تاپیک‌های امتیاز بازیسنتر هست! :D
@daxpax

wlzk_vvv.jpg

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
من توی تاپیک پیش‌بینی امتیازها زده بودم ۹۱. :D چون هم منتظر یه سری امتیاز عجیب غریب بودم (هنوز هم هستم) و هم اون روزها جَو به شدت علیه ناتی‌داگ بود و هر کی از راه می‌رسید یه مشتی تو صورت اینا می‌زد بابت ماجراهای کرانچ و قضیه در حدی شده بود که احتمال می‌دادم ناخودآگاه روی بعضی امتیازها هم تأثیر بذاره.
بعدش یه بخش‌هایی از بازی لیک شد و انقدر یه عده داد و فریاد کردن و بدتر از داعش دست به حملات انتحاری زدن که دیگه گفتم هیچی! :D از اون بازی‌هایی میشه که داستان‌شون کلی مخالف پیدا می‌کنه و امتیازها رو میاره پایین. انتظارم هم داشت کم‌کم می‌رسید به محدوده‌ی ۸۵! :-"
ولی بعدش دوباره یه جَو خفنی درست شد و خیلی از اون‌هایی که بازی رو تموم کردن، این روزها به شدت تعریف می‌کنن و هنوز credits بازی در حال پایین رفتن هست، می‌رن سراغ نوبت دوم! همین تعریف و تمجیدها هم باعث شد بزنم ۹۳ و ببینیم آخرش چی میشه. در مجموع با توجه به چیزهایی که توی این چند وقت دیدم و صحبت‌هایی که شنیدم، پتانسیلش رو داره که راحت از این بالاتر بره ولی همچنان احتمال حمله‌ی بعضی سایت‌ها رو می‌دم که برای معروف شدن و تو چشم اومدن امتیاز پایین بدن.
------------
بحث تاپیک امتیازهای نسخه‌ی اول شد و جا داره یادی کنیم از این ماجرا که برای من همچنان به‌یادموندنی‌ترین اتفاق توی تاپیک‌های امتیاز بازیسنتر هست! :D
@daxpax

wlzk_vvv.jpg
حماسه جوری بود بیچاره رو استاد اسدی قفل شد :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
------------
@daxpax

wlzk_vvv.jpg
منم تو تاپیک بازی 91 پیش بینی کرده بودم. ولی الان کردمش 92. بنظرم یه سری امتیاز بد و فاجعه خواهیم داشت. یه سری از لیکا دروغ بودن ولی اون بخشیش که بخاطرش یه عده گریبان جر دادن و خفتان چسبوندن و سر به بیابون گذاشتن کاملا درسته با رسم شکل و ویدئو و عکسم قابل اثباته. بهمین جهت من مثل بعضی از دوستان به 96 و اینا فکر نمیکنم.
ولی در کل همیشه نمره متا برای من فقط جو تاپیکشو و دعوا و کل کلاش جذابه. نظر خودم مهمه برام که خوشم اومده و براش خیلی هایپم :D
در مورد پیش بینی خودم هم بگم که من عکس استاد اسدی اینا نمیزارم. اتفاقا از ته دل دوست دارم حدسم اشتباه باشه و بازی متاش بشه 99

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
حماسه جوری بود بیچاره رو استاد اسدی قفل شد :D
والا من خودم هم اون زمان همین نظر رو داشتم! :D یعنی مثل دوست‌مون عاشق بازی‌های ناتی‌داگ بودم، ولی یه شک و تردیدهایی هم داشتم در مورد TLoU.
آخه ناتی‌داگ از دوران Crash Bandicoot به بعد همیشه بازی‌های شاد و شنگول و آبرنگی می‌ساخت و مثلاً همون Uncharted هم با اینکه آدمیزادی شده بود و خبری از جک جونور نبود، باز خیلی رنگارنگ بود. برای همین یه دفعه تغییر مسیرشون به یه دنیای زامبی‌زده و به شدت خشن و خونین برام عجیب بود و فکر می‌کردم بازی در نهایت یه چیز خیلی خوب (نه فوق‌العاده) از آب دربیاد که به پای Uncharted نمی‌رسه. ولی در گمراهی به سر می‌بردم و خوشبختانه سراغ شرط‌بندی هم نرفتم! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر