امتیازات The Last of Us Part II

پیش بینی دقیق شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    369
  • نظرسنجی بسته شده است .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
146004

The Last of Us Part II

Release Date: 19 June 2020
Developer: Naughty Dog
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Platforms: PS4, PS4 Pro

SmartSelect_20240127_112654_Samsung Internet.jpg
KeenGamer-----------------100
The Digital Fix-------------100
BaziCenter-----------------100
Gaming Age----------------100
The Sydney-----------------100
Digital Chumps------------100
Games.cz-------------------100
Screen Rant----------------100
GameOver.gr--------------100
Washington Post---------100
GRYOnline.pl---------------100
Digital Trends--------------100
Gamer.nl--------------------100
Comicbook.com----------100
Vgames---------------------100
Gamersky-------------------100
Power Unlimited----------100
Everyeye.it-----------------100
SpazioGames-------------100
Malditos Nerds------------100
Game Rant------------------100
Impulsegamer--------------100
Telegraph-------------------100
Guardian---------------------100
DarkStation-----------------100
Shacknews------------------100
Gameblog.fr-----------------100
VG247------------------------100
IGN-----------------------------100
Game Informer--------------100
Trusted Reviews------------100
VGC-----------------------------100
We Got This Covered------100
JeuxActu----------------------100
M3-------------------------------100
PlayStation LifeStyle-------100
PlayStation Universe-------100
Post Arcade------------------100
Push Square------------------100
TheSixthAxis-----------------100
GameSpew--------------------100
GamesRadar+----------------100
GamingTrend-----------------100
God is a Geek----------------100
Hardcore Gamer------------100
Attack of the Fanboy-------100
Carole Quintaine-------------100
COGconnected--------------100
Critical Hit--------------------100
Daily Star----------------------100
Digitally Downloaded------100
EGM----------------------------100
Eurogamer Italy-------------100
Areajugones-----------------100

Hobby Consolas-------------99
Game Over Online-----------98
XGN------------------------------98
Atomix--------------------------98
GamePro Germany----------97
Vandal---------------------------97
Multiplayer.it------------------97
Cheat Code Central----------96
Forbes--------------------------95
LevelUp-------------------------95
Worth Playing-----------------95
Gaming Nexus----------------95
3DJuegos----------------------95
Merlin'in Kazan---------------95
The Games Machine--------95
Jeuxvideo.com---------------95
Millenium-----------------------95
Easy Allies----------------------95
Wccftech------------------------95
Press Start Australia--------95
PSX-Sense.nl------------------95
GamesBeat---------------------95
IGN Italia------------------------95
4Players.de--------------------94
Meristation---------------------93
AusGamers--------------------92
Player 2--------------------------91
DualShockers-----------------90
Noisy Pixel---------------------90

Edge Magazine---------------90
USgamer------------------------90
VideoGamer--------------------90
Video Chums-------------------90
Metro GameCentral----------90
CGMagazine--------------------90
Gamer.no------------------------90

Destructoid----------------------85
Gamers Heroes----------------80
New York Daily News---------80
Digital Spy-----------------------80
New Game Network-----------80
Stevivor---------------------------80
GameSpot------------------------80

ZTGD------------------------------75
Riot Pixels------------------------72
TheGamer------------------------70
Game Revolution---------------70
GAMINGbible--------------------70
IGN Japan------------------------70
Cultured Vultures---------------65

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,101
نام
پوریا
من the road ندیدم اما خیلی فیلم ها الان از walking dead الهام گرفتن اینم شاید یکی از اون ها باشه نمی دونم کلش دیدی یا نه اما این سبک زامبی که به صدا خیلی حساس هستن حالت های بقا و تصمیمات سختی که ادم در این شرایط می گیره شهری که به فنا رفته و ادما گروهی برای خودشون کمپ یا گروه زدن و هیچ گروهی به گروه دیگه رحم نمی کنه همه سعی در دور زدن ادما هستن یا حتی walking dead که جون یکی نجات می دادن بعد طرف تو زرد از اب در می یومد حالا نمی دونم بازی بازی کردی یا نه یا خیلی شبیه به این سریال ساخته.
بله هم بازی رو پلی دادم و هم سریالش رو دیدم ولی بعید از رفتن ریک، ولش کردم. در کل زیاد شباهتی باهاش نمیبینم. فقط توی بحث زامبی. فضای Last of Us رو تاریکتر میدونم. بیخیال، خیلی آف تاپیک شد.

پ.ن: نمیدونم چرا بعضی از دوستان تا یه نظر میبینن که اصلا باهاش موافق نیستن، سریع عکس العمل منفی نشون میدن. دوست عزیز هر کسی یه نظری داره، لزوما هم شبیه هم نیستن. نمیدونم چرا تا اینجور نظرات رو میبینید سریع گارد میگیرید یا بعضا مسخره اش میکنید. کلی گفتم و منظورم با شخص خاصی نیست.

• Like
Reactions: toomaj

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
یه پارادوکسی رو تو ذهن من یادآوری کرد تجربه‌ی پارت دو. اونم اینکه هنر - در هر فرمی - هرچقدر کمتر در معرض دید باشه، می‌تونه راحت‌تر خودش رو ارائه بده و خالص‌تر باشه. اینکه برای بیان عقاید و افکارت (جالبه خیلیا می‌گن نیل عقاید خودش رو تو بازی چپونده. نه پس، می‌خوای عقاید و افکار شما رو تو چیزی که خلق کرده بچپونه تا خوشحال شی؟!) رو بیاری به خلق یک اثر، و مجبور باشی از فیلتر شرکت‌های گنده بگذرونیش و حرفای مردمی که بنا به دلایلی و به هر طریقی می‌خوان بدون تجربه کردن چیزی که ساختی، باهات ساز مخالف بزنن و بهت حمله کنن رو تحمل کنی، یا مثلا تهدید به مرگ شی، بهم یادآوری کرد که همین پارت دو چقدر می‌تونست بُرنده‌تر از اینی باشه که الان هست، اگه یه بازی ایندی بود، و اگه این همه انتظار و نگاه "بی‌طرفانه" به سمتش نبود.
حالا پارادوکسش کجاست؟ پارادوکسش اونجاست که این بازی اگه ایندی بود، نه می‌تونست اینقدر تاثیرگذار باشه، نه می‌تونست حرفش رو به این همه آدم برسونه - این قضیه تو مدیوم گیم شدیدتر هم هست - ولی اگه ایندی بود، با آرامش بیشتری حرفش رو می‌زد؛ هم راحت تر، هم حتی شجاعانه‌تر. پارادوکس غم‌انگیزیه و متاسفانه باید باهاش کنار اومد کرد.

149842

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
رکورد فروش انحصاریها رو که به احتمال زیاد میزنه. تعداد نقدهای 10/10 هم که بین همه ی انحصاریهای PS و Xbox اوله. میانگین امتیازش هم بین همه ی انحصاریهای PS و Xbox در دو نسل اخیر بعد از Uncharted 2 ، دومه .
تو همین بازیسنتر خودمون هم تاپیک اصلی هم تاپیک امتیازهاش رکورد نوشته رو بین همه ی بازیها داره .
آخر سال هم با ضیافت GOTY ها میزبان شما عزیزان هستیم . تا میتونید با User Score از خودتون پذیرایی کنید که متاسفانه از شام و ناهار هیچ خبری نیست :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من the road ندیدم اما خیلی فیلم ها الان از walking dead الهام گرفتن اینم شاید یکی از اون ها باشه نمی دونم کلش دیدی یا نه اما این سبک زامبی که به صدا خیلی حساس هستن حالت های بقا و تصمیمات سختی که ادم در این شرایط می گیره شهری که به فنا رفته و ادما گروهی برای خودشون کمپ یا گروه زدن و هیچ گروهی به گروه دیگه رحم نمی کنه همه سعی در دور زدن ادما هستن یا حتی walking dead که جون یکی نجات می دادن بعد طرف تو زرد از اب در می یومد حالا نمی دونم بازی بازی کردی یا نه یا خیلی شبیه به این سریال ساخته.
شباهت twd با tlou فقط بحث اخرالزمانی بودن و زامبی داشتنه. وقتی هم نسخه اول بازی اومدد فقط 2 فصل اون سریال اومده بود. سریال twd هم فقط سه فصل اولش خوب بود بقیه اش یه سریال زرد و داغون حساب میشه اصلا در حد این بازی نیست

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
10/10
ثبت نمیشه .
چون نمره خودمه بعد از به پایان رسوندن بازی :D
باید یه تصمیم جدی بگیرم که کدوم بازی رو از لیست بهترین های All Time خودم خط بزنم :x
چجوری به این موسیقی ۸ میدید اخه لامصبا :D
این گیم پلی رو نمره نباید بهش داد چون خودش قشنگ متره :D

چجوری منتظر PART III بمونیم :(
احتمالا اواخر عمر PS5 بیاد مثل الان نسل بعد رو بده تو حاشیه و تو متن تمام اخبار به تنهایی قرار بگیره :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
قرار نیست کل دنیا از بازی خوششون بیاد. بازی که متاش 95 هست نیاز به اثبات چیزی نداره . منظور دوستان اینجا این هست که اونایی که بازی رو review bomb کردن خیلی هاشون اصلا بازی رو از نزدیک هم ندیدن حالا شما برو 100 تا توییت از ادم معروف بزار که از بازی راضی نبودن چیزی رو ثابت نمیکنه. فکر کنم اینارو خودتم میدونی حالا منظروت از این پست چیه رو نفهمیدم ؟ خب الان چون ایشون حال نکرده پس باید بگیم بازی بدیه ؟ والا منم میتونم بگردم خیلی از همین ادمارو پیدا کنم از BOTW خششون نیومده باشه

پ.ن

دلیل پستت رو فهمیدم too much salt :D
الان ایشان هدفش اینه که فقط بازیابی نینتندو میتونن بی عیب و نقصی و ۹۷ باشن ،، همین کار ها رو تو تاپیک گاد هم میکرد ، جدی نگیرید

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
الان ایشان هدفش اینه که فقط بازیابی نینتندو میتونن بی عیب و نقصی و ۹۷ باشن ،، همین کار ها رو تو تاپیک گاد هم میکرد ، جدی نگیرید

:|
این بهم برخورد... گاو رو من تو همون تاپیکش تو بخش PS4 گفتم باهاش در حد یکی از بهترین بازی های این نسل حال کردم
پستم باید اون جا باشه هنوز :|

جدا خودتون هر وقت من پست میدم پای نینتندو رو وسط می کشید. :D واقعا هیچ ربطی به هم ندارن. :D

کلا کاری به سونی هم نداره، تاپیک امتیاز هر بازی باشه یه چهلتا اسپم پشت سر هم میده که زلدا متاش ۹۸ و سوپر ماریو خیلی خوبه

:| :|

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
این همه آدم که ادعای بی طرف بودن یا روشن فکری داشتن شکل اصلیشون رو سر امتیاز های بازی نشون دادن خدا به داد برسه اگه بازی goty بشه
این داستان تازه شروع شده، قراره خیلی چیزای بیشتر از متا زیر سوال بره ،، و جاش رو توییت های دو خطی بگیره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بله هم بازی رو پلی دادم و هم سریالش رو دیدم ولی بعید از رفتن ریک، ولش کردم. در کل زیاد شباهتی باهاش نمیبینم. فقط توی بحث زامبی. فضای Last of Us رو تاریکتر میدونم. بیخیال، خیلی آف تاپیک شد.

پ.ن: نمیدونم چرا بعضی از دوستان تا یه نظر میبینن که اصلا باهاش موافق نیستن، سریع عکس العمل منفی نشون میدن. دوست عزیز هر کسی یه نظری داره، لزوما هم شبیه هم نیستن. نمیدونم چرا تا اینجور نظرات رو میبینید سریع گارد میگیرید یا بعضا مسخره اش میکنید. کلی گفتم و منظورم با شخص خاصی نیست.
این پست اگر بازی رو استارت نزنید نخونید شاید برداشت غلطی بکنید.
کجاش اف تاپیته راجب خود بازیه دیگه اتفاقا شباهتش خیلی زیاده بالا هم چند موردشم گفتم بقیش اسپویل داستانی می شه بگم اما همین مثالی هم که زدی دقیقا شباهتش هست با این اوصاف باید باید لست هم ولش کنی:D
حرفتم اصلا قبول ندارم ما محیط سیاه تر و کثیف تر و خشن تر از واکینگ دد نداریم. بماند که این سریال قرار بود 3 تا سیزن باشه تموم شه به خاطر استقبال خیلی شدیدش و پول پرستی تا 10 تا هم رفت و خلاصه به بی راهه کشید. اما چیزی از ارزش اصلیش کم نمی کنه اونم خلاقیتش هست.
کلا پایه گذار این سبک زامبی هنری طور که روایت متفاوتی از اخر الزمان و نحوه ی برخورد و تغییر شخصیت ادما داره همین سریال هست چیزی که همین الانشم داره اتفاق می افته. شاید سینما به بن بست خورده باشه اما راهش سریال ها دارن با قدرت ادامه می دن.

آخرین ویرایش:

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
همین پارت دو چقدر می‌تونست بُرنده‌تر از اینی باشه که الان هست

جسارتا جز اینکه یه داستان فوق العاده رو به یه مسیری انداخته نه تنها خودش غیرضروری به نظر میاد و حتی خود بسنده هم نیست(Part II) هیچ اتفاقات و معانی پارت اولش رو هم خواه ناخواه تحت شعاع قرار می‌ده و لوث می‌کنه(تو زندگی واقعی چون مدام اتفاقات جدید می‌افته معانی اکت‌های پیشین طبعا مدام عوض می‌شه چاره ای نیست ولی اینجا قصه‌س شما یه جا میتونی ببندیش و معنیت به سرانجام برسه و خاصیتش هم به همینه) و بخاطر همین یک سری از داستان ناراضین و اینکه یه سری تابو رو اضافه کرده که منم همین الان می‌تونم با دست چلاقم یه صفحه‌ی اینستا باز کنم توش در مورد چالد ابیوز و ریپ مثلا آرت ورک بکشم بزارم ینی‌خود به خود چیزی محسوب نمی‌شه برندگی دیگه‌ش رو می‌شه لطفا توضیح بدین؟

مثلا اون مردمی که جول توی آخر پارت وان جونشون رو به کفشش گرفت به جاش یه دختر بچه رو نجات داد خود همین ما مردم معمولی بودیم ولی چون برای خلا وجودیش دست به هر کاری زد و این چیزیه که ما همه فک می‌کنیم این رو به خودمون بدهکاریم و همچنان که یه حس نیمچه Trauma از اتفاقات داشتیم اما از جول خوشمون اومد بخاطر این. اگه به این تروتمیزی این تعارضات رو می‌شونی تو وجود من آره بُرنده‌ای.

حالا این پارت تو برندگیش کجاشه چرا ما هرچی میبینیم mehیم پس؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,171
نام
حامد
رکورد فروش انحصاریها رو که به احتمال زیاد میزنه. تعداد نقدهای 10/10 هم که بین همه ی انحصاریهای PS و Xbox اوله. میانگین امتیازش هم بین همه ی انحصاریهای PS و Xbox در دو نسل اخیر بعد از Uncharted 2 ، دومه .
تو همین بازیسنتر خودمون هم تاپیک اصلی هم تاپیک امتیازهاش رکورد نوشته رو بین همه ی بازیها داره .
آخر سال هم با ضیافت GOTY ها میزبان شما عزیزان هستیم . تا میتونید با User Score از خودتون پذیرایی کنید که متاسفانه از شام و ناهار هیچ خبری نیست :D
وسیله ایاب و ذهابم نیست که، این همه مهمون پیاده برگردن؟ :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,408
نام
محمد
5.8/10
اینا بیشتر برای گاید هاشون مشهور هستن ولی خب توی متا ثبت نمیشه.
اسپویل داستانی داره.
داستان رو شکست مفتضحانه میدونه، و معتقده اینقدر Pacing و روایت کش داده شده و بده که خیلی از پلیرا رو فراری میده برای بار دوم بازی رو برن و یک بار بیشتر نمیرن.
معتقده بازی ارزش 60 دلار رو نداره و وایسید ارزون بشه.
یک جریان خیلی خنده داری هم میگه توی استریم این بازی براش اتفاقی افتاده، که توی زندگی اش ندیده سر هیچ بازی ملت سر توی چت در خواست اش رو داشته باشن و واکنششون خیلی جالب بوده:)) حالا کسایی که بازی رو تموم کردن میتونن حدس بزنن چیه:D
جالبه تو این تاپیک ترول آزاده ، ولی پست مرتبط با امتیاز ها و اینکه بازی ارزش ۶۰ دلار نداره پاک میشه
اون گفته به من چه....بیا زیر ویدیو اش هرچی دلت میخواد بهش بگو:D
ترول هم که نیست چون توی نقدشه.
خلاصه:
Don't shot the messenger :D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
95
GameCrate
Jun 22, 2020
"If you are the type of person who is going to raise a stink over Ellie being gay or Lev being ??? or the game suggesting that self-centered individualism is toxic, and you know who you are, just stay away. This game isn’t for you...But for everyone else, this is one of the greatest masterpieces that the PS4 has produced. I’ll admit, I came into this title with a skeptical eye, ready to knock it down a peg from all the praise other critics had been giving it, but even with that pre-existing bias, I can’t deny that this is an amazing game, and you should play it

خلاص. دیگه این همه داستان نداره، از کانسپت بازی خوشت نیومده ایگنورش کن.

بازی ۲۴ تا ۹.۵ به بالا داره ، جدا هیج جوره نمیتونستن این چند دهم رو از نمرشون کم نکنن ... وقتی به بازی میگی greatest masterpiece ، دیگه ۱۰ رو بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر