امتیازات The Callisto Protocol

پیش بینی امتیازات

• +۹۰

رای‌ها: 10 5.3%
  • ۸۸-۸۹

رای‌ها: 31 16.3%
  • ۸۶-۸۷

رای‌ها: 37 19.5%
  • ۸۴-۸۵

رای‌ها: 46 24.2%
  • ۸۲-۸۳

رای‌ها: 21 11.1%
  • ۸۰-۸۱

رای‌ها: 15 7.9%
  • ۷۸-۷۹

رای‌ها: 4 2.1%
  • ۷۶-۷۷

رای‌ها: 18 9.5%
  • پایین تر از ۷۵

رای‌ها: 8 4.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
The-Callisto-Protocol-neuer-blutiger-Trailer.jpg
The Callisto Protocol

Release Date: December 2, 2022
Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One, PC
Publisher: Krafton
Developer: Striking Distance Studios
Genres: Horror, Sci-fi, Action
Game Director: Glen Schofield

Unled.jpg Untitled.jpg

The Games Machine 9.1/10
Hobby Consolas 9/10
Gfinity 9/10
The Loadout 9/10
Carole Quintaine 9/10
4Players.de 8.9/10
Gameblog.fr 8/10
GAMINGbible 8/10
MeuPlayStation 8.2/10
Multiplayer.it 8/1
IGN France 8/10
Press Start Australia 8/10
Everyeye.it 7.5/10
PlayStation Universe 7.5/10
Jeuxvideo.com 7.5/10
Player 2 7.5/10
M3 7/10
IGN 7/10
Push Square 7/10
Game Informer 6/10
VGC 6/10
TheGamer 5/10
Dexerto 10/10
PlaySense 9/10
Areajugones 9/10
Carole Quintaine 9/10
JeuxActu 9/10
PC Games 8.5/10
God is a Geek 8.5/10
PSX Brasil 8.5/10
MeuPlayStation 7.5/10
Checkpoint Gaming 7.5/10
GamersRD 7.5/10
GamePro Germany 6.6/10
Inverse 6/10
Metro GameCentral 6/10
Atomix 8.8/10
GRYOnline.pl 8.5/10
Digital Chumps 8.5/10
SpazioGames 8.3/10
The Independent 8/10
MGG 8/10
LevelUp 7.5/10
Wccftech 7.2/10
NME 6/10
GamesRadar+ 6/10

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
خوب من کمی بازی کردم راستش تا اینجا که خیلی خوشم اومده از نظر بصری که خیلی خوبه و بخاطر ماهیت خود بازی اگه با raytracing بازی بشه تا الان تنها بازی بوده که به نظر من روشن بودنش تاثیر میزاره چون به شخصه میگم rt خیلی overrated هست. بازی هم به شدت سخت هست به صورت بی وقفه به F میرین و اگه درست حرکات دشمن رو در نظر نگیرین خیلی راحت نابود میشین این برای درجه سختی مدیوم هست که دارم میگم و اگه دقت نکنین هم میزان زیادی چون و مهمات رو ممکنه از دست بدین. به صورت کلی که من بازی رو پسندیدم.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
بازی رو روی ps5 و سری ایکس بازی کنید
بازی فعلا رو pc مشکل فنی داره
اکثر کسایی که بازی کردن روی ps5 و سری ایکس دارن از بازی تعریف میکنن
بازی دست کمی از یه شوکیس گرافیک نداره
به نقدهای منتقدا هم زیاد توجه نکنید و زیاد جدی نگیرید.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ظاهرا کامبت بازی برا تعداد دشمنای محدود طراحی شده واسه همین وقتی با تعداد زیادی دشمن بر خورد میکنی به شکل غیر منصفانه ای بازی تنبیهت میکنه درجه سختی که الان خیلی بهش گیر دادن دقیقا واسه همینه . خلاصه سازنده ها به نظر میرسه نتونستن مرز بین کامبت واقع گرایانه و کامبت کار آمد رو تعیین کنن نتیجش شده ی کامبت کلانکی درهم بر هم !!!

بر خلاف اون چیزی هم که فکرش می‌کردیم ظاهرا المان های بقای خیلی کمی داره و از صد کیلومتری Dead Space هم رد نمیشه .

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
همین Gamespot به Saints Row جدیده که به لعنت خدا هم نمیارزه 6 داده بعد به این بازی 5
یه مشت ابله جمع شدن دور هم اسم خودشونو گذاشتن منتقد
هنوز که هنوزه نمره 4 واشنگتون پست به uncharted 4 از یادم نرفته

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
این دوگانگی و بازی کثیف رو تموم کنین :D. حالا نمرات مهم هستن یا نه!؟ یا نخیر، نمرات فقط زمانی مهم هستن که باب میل ما باشه :D؟ کسایی که اینجا جمع شدن واضح هستش نمرات براشون مهمه، بعد میگن "نمرات و نظرات منتقدین مهم نیست" دقیقا TGA سال پیش از جلو چشمام رد شد که وقتی همین منتقدین به FH5 رای ندادن یه عده گفتن بازی سال و این مراسم/منتقدا اعتبار ندارن بلاح بلاح بلاح...

کالیستو ایراداتش جزیی نیست برای همین این نمرات رو گرفته. باس/پازل/ کرکتر اصلی و فرعی/ داستان/بالانس نبودن کمبت. کسی هم صرفا بخاطر گرافیک ویدیو گیم نمیزنه. تنها تو بعد صدا گذاری بازی 10/10 هستش.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
از همون اول که گیم پلی و تریلر دادن، واقعا نفهمیدم که ملت چی دیدن تو این بازی که اینقدر بولدش کردن :-?? یه کپی متوسط به پایین از دد اسپیس با گرافیک خوب، همین! hogwarts legacy و ریمیک دد اسپیس هم تو نوبتن برای لیگ زرد (یا سبز نزدیک بر زرد)

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
سالی نهایتا ۵تا بازی هست که همه مطمن هستند از کیفیت ‌و نمراتش

بقیه بازی ها هستند که متوسط رو به بالا هستند

بازی که تو سبک وحشت باشه IPجدید باشه نمراتش به مراتب خوب باشه. یعنی کارش به خوبی انجام داده

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
بابا بازی خوب نیست دیگه قبول کنید متا همیشه یه دید کلی درباره بازیا میده و بازی ای که امتیاز پایینی داره همیشه یه دلیلی داشته که متاش پایین اومده من ندیدم بازی ای رو که کیفیتی که داره با متایی که گرفته متناسب نبوده باشه

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
بهتر بود قبل از عرضه بازی رو می دادن چند تا تستر و ایراداتش در میومد و نهایتا با یه سال تاخیر بازی کم ایرادتری میدادن بیرون . الان این نمرات میتونه توی فروش بازی تاثیر بذاره حتی در بلند مدت به استدویی سازنده ضربه بزنه .
در کل این امتیازم نمیتونه جلوی لذت بردن از این بازی رو بگیره بازیهایی مثل within evil هم امتیازشون بالاتر از این بازی نبوده .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A.M.K

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
وضعیت پورت‌های pc نگران کننده است! کلا عادت شده بازیا روز لانچ کلی مشکل داشته باشن و بعد کم کم شروع کنن رو‌ پورت pc کار کنن!

• Sad
Reactions: Taha75

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در مورد این قضیه اهمیت متا :

به لطف عمو گیب (:D) برا من خیلی وقته User Review های استیم شده مرجع قضاوت کردن بازیا . امتیازی که یک بازی میگیره تو بازه های زمانی مختلف متغیره و اینجور نیست که روی سنگ اون امتیاز واسه همیشه حک بشه یعنی شما میتونی قشنگ متوجه بشی ی‍ بازی زمان لانچ گند زده داره به مرور زمان بهتر و بهتر میشه مورد بعدی تعداد امتیازاتی که میگیره به خاطر Sample بالا تر قطعا از اعتبار بیشتری برخورداره تا نهایتا 100 تا به اصطلاح منتقد . خلاصه من ترجیح میدم دنبال نظرات ملتی باشم که مثل خودم صرفا گیمرن نه منتقدی که میخواد هرجور شده نقدش رو تا تنور داغه روز اول برسونه به امبارگو ‌

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر