امتیازات Tekken 8

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
اگه دقت کرده باشی با وجود T8 و SF6 هیچکس حاضر نیست بره نسخه قبلیشونو بازی کنه. با این حال این وسط خیلیا حاضرن برن مورتال ۱۱ رو بجا ۱ بازی کنن! :D
همین خودش گویای وضعیت مورتال جدید هست نسبت به ۲تا فایتینگ دیگه.
دیروز چک کردم مورتال 11 همش 200 تا پلیر کمتر داشت تو استیم
حتی مورتال XL هم به طرز عجیبی محبوبه نسبت به مورتال کامبت های جدید تر و حتی بازی های هم دوره خودش

در مورد تکن هم این که تکن 6 و تکن تگ 2 مال 2 نسل پیش هستن و از بین کنسول های جدید فقط روی ایکس باکس قابل بازی هستن هم تو عدم محبوبیتشون بی تاثیر نیست، مخصوصا تگ 2

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Erehx

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,811
نام
شیخ صدرا
بعنوان کسی که دویست ساعت تا الان مورتال زده بهت بگم که حق دارن در بعضی جهات بازی خیلی ناقصی داشته یسریاش برطرف شدن ولی فعلا مشکل داره بازی تا حایی خود پلیرای معروفی مثل سونیک و غیره توی استریماشون میگفتن اگر تغییرات مثبت انجام نشه به همین تیکن جدید کوچ میکنن ولی نه دیگه در حد میکوبنش که بیاین بگین (البته نظرتون محترمه)نون خشونت و نوستالژیشو میخوره بازی گیمپلی بدی نداره دیگه
من خودم بشخصه از این تیکن جدید خیلی خوشم اومد بخاطر دموش و دوست دارم بزودی بگیرمش و تجربش کنم اگر وضعیت سرورا خوب باشه که عالی میشه چون من توی مورتال بخش انلاینش مشکلی ندارم امیدوارم حداقل مثل مورتال باشه...

گيم پلى بدى نداره ولى با حضور sf و تيكن؛هر بازى ديگه ايي بود تو همون نسل ٧ كلا از خاطرات محو ميشد ولى يه حالت كالت طور داره.
من خودم اصلازفايتينگ باز نيستم ولى هميشه مورتال كمبت رو نصب دارم رو كنسول :D

• Like
Reactions: Jaw

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
گيم پلى بدى نداره ولى با حضور sf و تيكن؛هر بازى ديگه ايي بود تو همون نسل ٧ كلا از خاطرات محو ميشد ولى يه حالت كالت طور داره.
من خودم اصلازفايتينگ باز نيستم ولى هميشه مورتال كمبت رو نصب دارم رو كنسول :D
متاسفانه چون تنها بازی فایتینگ محبوب تو ایران هست آدم حتما باید نصب داشته باشه برای بازی کردن با دوست و فامیل :D

Amin_am78

عضو جدید
Mar 24, 2020
4
امروز بازی عرضه شد و می‌تونم بگم به عنوان یه فن تکن واقعا تو پوست خودم نمی‌گنجم :D :D :D :D
بعد از مدت‌ها بازی موردعلاقم به دوران اوجش برگشت🔥🔥🔥🔥
از چیزایی که دیده بودم قبل اینکه نمرات بیاد میدونستم بالا ۹۰ میشه
اگه نمیشد تعجب داشت و منتقدا خیلی نامرد بودن

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
اگه دقت کرده باشی با وجود T8 و SF6 هیچکس حاضر نیست بره نسخه قبلیشونو بازی کنه. با این حال این وسط خیلیا حاضرن برن مورتال ۱۱ رو بجا ۱ بازی کنن! :D
همین خودش گویای وضعیت مورتال جدید هست نسبت به ۲تا فایتینگ دیگه.
مورتال کمبتx بهترین بوده و خواهد موند،
باید همونو پشتیبانی میکردن،، بجای اینکه هر دو سال یه نسخه جدید بدن

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
بررسی بازی Tekken 8 - بازی سنتر
بازی سنتر: ۹/۱۰
در متاکریتیک و اپن کریتیک هم ثبت خواهد شد.
ایرادات به بخش تک نفره رو درک نمیکنم

الان کدوم بازی فایتینگ تک نفره کامل تر از این داره؟ یا اینکه یکی از بخشای اساسی تکن یعنی کاستومایزیشن کلا ندید گرفته شده

• Like
Reactions: Destro

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
بررسی بازی Tekken 8 - بازی سنتر
بازی سنتر: ۹/۱۰
در متاکریتیک و اپن کریتیک هم ثبت خواهد شد.
نمره خوبی دادین به بازی دمتونم گرم ولی بخش تکنفره بازی هم خیلی محتوا داره نسبت به بازی های مشابه:
Tekken Ball
Pvp offilne /battle ghost mode
Arcade quest
Character episode storyline
Main story mode
اینا کم نیستش واقعا!اگر احساس کردین کمه یه سر به مورتال جدبد بزنین پس...

• Like
Reactions: Destro

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,094
نام
MohammadAli
  • Smile
  • Like
Reactions: Destro and Jaw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند