امتیازات Tekken 8

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
به‌به یه فایتینگ خوب دیگه. امسال چه سالی بشه واسه اونایی که تورنومنت‌هارو دنبال میکنن. هم SF6 داریم هم تکن ۸. امیدوارم مشکل سرور تکن ۸ واسه ما حل بشه و یه روزی با خیال راحت بریم سراغش. هر چند همین الان با محتوای آفلاین و استوری خوبش هم ارزش خرید داره واسه اونایی که اهل PvP نباشن.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
به به چه نمره های . نقد IGN رو داشتم نگاه میکردم . PVPخیلی خفن کار شده . در مورد آنلاینش توضیح داد که Cross play کار می‌کنه و Rematch هم داره که به لابی برنگردی .

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
اقا جریان چیه انقد از مورتال کامبت بد میگید
میدونم خرید عای درون برنامه ایش خیلی زیاده و امکانات آنلاینشم خوب نیس ولی خب اصل کاری که گیمپلی باشه خیلی عالی بود ک.

از فایتینگای اخیر فقط عصف رو زیاد رفتم با یکمی دمو تکن ۸.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
آقا عالی
هارادا عالی مینوازد
تکن ۷ بخش داستانیش کوتاه بود و کمی تو ذوق میزد
ولی انگار ۸ ترکونده
بریم تو کارش

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
میدونم خرید عای درون برنامه ایش خیلی زیاده و امکانات آنلاینشم خوب نیس ولی خب اصل کاری که گیمپلی باشه خیلی عالی بود ک.

اگه دقت کرده باشی با وجود T8 و SF6 هیچکس حاضر نیست بره نسخه قبلیشونو بازی کنه. با این حال این وسط خیلیا حاضرن برن مورتال ۱۱ رو بجا ۱ بازی کنن! :D
همین خودش گویای وضعیت مورتال جدید هست نسبت به ۲تا فایتینگ دیگه.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani

بعنوان کسی که دویست ساعت تا الان مورتال زده بهت بگم که حق دارن در بعضی جهات بازی خیلی ناقصی داشته یسریاش برطرف شدن ولی فعلا مشکل داره بازی تا حایی خود پلیرای معروفی مثل سونیک و غیره توی استریماشون میگفتن اگر تغییرات مثبت انجام نشه به همین تیکن جدید کوچ میکنن ولی نه دیگه در حد میکوبنش که بیاین بگین (البته نظرتون محترمه)نون خشونت و نوستالژیشو میخوره بازی گیمپلی بدی نداره دیگه
من خودم بشخصه از این تیکن جدید خیلی خوشم اومد بخاطر دموش و دوست دارم بزودی بگیرمش و تجربش کنم اگر وضعیت سرورا خوب باشه که عالی میشه چون من توی مورتال بخش انلاینش مشکلی ندارم امیدوارم حداقل مثل مورتال باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر