امتیازات Streets of Rage 4

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
خیلی جالبه که بازی هنوز روی استیم قیمت نخورده و روی ویندوز استور اصلا نیومده در صورتی که فردا ریلیز رسمیش هست:-/
قیمت رسمیش که ۲۵ دلاره روی سوییچ قیمت خورده، اما امیدوارم روی روسیه بشه شیرین خریدش مثلا ۵۰۰ روبل :D

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خوب عالیه اما قیمتش!!!!
گیم پس از روز اول.
اگه یه لپتاپ ذغالی هم داشته باشه کسی، حیلی راحت میتونه گیم‌پس فعال کنه و این بازی هم که سیستم قوی نمیخواد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
واقعا با تمام وجود خوشحالم یکی از بهترین بازی های بچگیم برگشته... نقد IGN خیلی مزخرف بود... نمیدونم چرا با تصورات مسخره و احمقانه ایی که خودشون دارن اینطور این بازی رو سنجیدن:|

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
من اینو قدیما رو خود سگا جنسیس رفتم کل سریشو، یه بارم psn زمان PS3 چند هفته دان شد سونی رایگان بعدش ریمسترش رگ داد به همراه پلاس و یه چیز دیگه که یادم نمیاد. اون زمانم زدم تو گوشش و آنلاین کوآپ با رفیقم تمومش کردیم.
خوشحالم که تونسته راهشو پیدا کنه دوباره.

• Like
  • Angry
Reactions: sopranus and Sony+

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
خیلی کم پیش میاد ' اما یه وقتایی یه بازیایی عرضه میشن که اورجینال تهیه نکردنشون مساوی میشه با نادیده گرفتن خاطرات خوب کودکی . دوران خوشی که امکان ۲ نفره بازی کردن رو کنار همدیگه بوجود میاورد و بدون متوجه شدن گذر زمان روزمون رو شب میکردیم . امکان preorder برای این بازی فراهم نبود اما واقعا حیفه هم سن و سالای من اگه این بازی رو همین امروز حتی تهیه نکنن !+ اینکه بازی فوق العاده ظاهر شده و مطمینم اگه حتی یه بازی صرفا معمولی هم بود با اقبال عمومی خوبی مواجه میشد . پس تا دیر نشده شورش در شهر رو بخرید :D:D منم منتظرم رو ریجنم آزاد شه که تهیه ش کنم :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
چرا متنت مثل پسرخالهء کلاه قرمزی هستش زشته با این سن و سالت دو خط خوانا نمیتونی بنویسی؟
"یه بارم psn زمان PS3 چند هفته دان شد
سونی رایگان
بعدش ریمسترش رگ داد
به همراه پلاس
و یه چیز دیگه که یادم نمیاد"
جون جواد (خودم) یبار خودت بخونش.
همین تو رو توی این انجمن کم داشتیم!!!
اولا با گوشی بهتر از این نمیشه تایپ کرد اونم نصفه شب و خسته، دوما من املا و نوشتار فارسی که هیچ، انگلیسی و آلمانی هم در حد دانشگاهی میدونم و مدارکشون رو دارم. تو فروم و کامیونیتی همینه لازم نیست که نامه ی ادبی بنویسی!!
دوست دارم افعال و قیود و... رو همین شکلی تو جمله بذارم به کسیم ربط نداره زبان هم اجازه میده!
الانم ریپورتت میدم حساب کار دستت بیاد یاد بگیری بیخود پاچه ی ملت رو نگیری هیچ وقت.

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
بازی حال و هوای خوبی داره
تنها چیزی که اذیت کننده اس اینه که کاراکترها قابلیت دویدن ندارن! بازی رو کند کرده
آی تینک بازی عالی در اومده ?:D
ندویدنشم اوکیه منو یاد شورش 2 میندازه..ضربات هم به کوبندگیه شماره 2 هست?

• Like
Reactions: Need-More-Speed

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر