امتیازات Stray

پیش بینی شما از امتیاز بازی Stray در سایت Metacritic ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    119
  • نظرسنجی بسته شده است .

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین

12E4A989-BE40-454B-BF9E-3897C9E8E43C.jpeg

Stray

Developer: Bluetwelve, BlueTwelve Studio
Publisher: Annapurna Interactive
Platforms: PS5 | PS4 | PC
Genre(s): Adventure, 3D, Third-Person
Release Date: Jul 19, 2022

FireShot Capture 240 - Stray for PlayStation 5 Reviews - Metacritic - www.metacritic.com.png

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
ولی خودمونیم سوای اینکه بازی خوبیه قطعا، اون زمان قدیم ندیم تصور خودمون از بازیای PS5 و نسل نه یادتونه چی بود؟ 🤔 😁
الان برای Stray و Sifu و ریمسترها هایپیم... این وسط شاید سالی دو تا بازیم بیاد در حد اون تصورات که داشتیم شایدم نه.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
ولی خودمونیم سوای اینکه بازی خوبیه قطعا، اون زمان قدیم ندیم تصور خودمون از بازیای PS5 و نسل نه یادتونه چی بود؟ 🤔 😁
الان برای Stray و Sifu و ریمسترها هایپیم... این وسط شاید سالی دو تا بازیم بیاد در حد اون تصورات که داشتیم شایدم نه.
من این 2 سال فقط برای GoW:R و همین Stray انگیزه! :D دارم
ریمستر و ریمیک اصلا تو کتم نمیره، حتی 3 گانه gta که عمری صرفشون کردم رو اصلا نگاهش هم نکردم دلم نمی خواد اون حس قدیم تغییر کنه هرچیزی برای دوران خودش خوب بوده
البته همه گیری کرونا هم باعث مشکلات زیادی شده هم توی زنجیره تولید خود کنسول هم تولید محتوا

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
قطعا حداقل یک سال و نیم اول این نسل کیفیت و تعداد بازیها از مدت مشابه در نسل پیش برای PS بهتر بوده بدون شک.

یه ذهنیت اشتباه و عجیبی در این نسل بوجود اومده که ما فقط باید ناراضی باشیم و غُر بزنیم!

ما کِی تا حالا و روی چه پلتفرمی هر ماه یا هر فصل بازی AAA خفن و جدید داشتیم که الان مثلا اُفت کرده ؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
photo_2022-07-19_21-10-19.jpg
عنوان Stray رکورد بیشترین پلیر همزمان Steam عناوین Annapurna Interactive را زد
Stray رکورد تعداد بازیکنان همزمان را برای عناوین Annapurna Interactive در Steam را شکسته که به راحتی تبدیل به بزرگترین لانچ PC این کمپانی تا به حال شده

بیشترین پیک بازیکنان همزمان Annapurna Interactive

Stray - 50,555+
Twelve Minutes - 8,021
Outer Wilds - 7,936
Neon White - 3,277

View attachment doc_2022-07-19_21-53-10.mp4

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
2 ساعتی بازی کردم و هنوز نفهمیدم منظور گیمفا از "استفاده نکردن پتانسیل گربه ای"چیه.
تمام هدفم اینه این رو بفهمم
پ.ن: باید دست environment آرتیست های بازی رو بوسید :D فوق العادس طراحی محیطش

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
قطعا حداقل یک سال و نیم اول این نسل کیفیت و تعداد بازیها از مدت مشابه در نسل پیش برای PS بهتر بوده بدون شک.

یه ذهنیت اشتباه و عجیبی در این نسل بوجود اومده که ما فقط باید ناراضی باشیم و غُر بزنیم!

ما کِی تا حالا و روی چه پلتفرمی هر ماه یا هر فصل بازی AAA خفن و جدید داشتیم که الان مثلا اُفت کرده ؟
البته منظور من از زمان قدیم نسل هفت و قبلتر بود. نسل هشت که هیچ اون این روند رو شروع کرد. بعد من از لحاظ فنی منظورم بود بیشتر نه AAA بودن. همینطور کانسپت، قطعا همه فکر میکردن با یه کانسپتای خفن در حد ایجنت (حیف کنسل شد) طرف میشن نه گربه بازی و جوجه بازی:D (یاد اون بازی گربه و جوجه سگا یه آن افتادم اونم خیلی با حال بود. از این بازی خودمم خوشم اومده از آواتار و نام کاربریم فکر کنم مشخص باشه. حرفم چیز دیگه س)
امیدوارم به هر حال از این روند دربیاد صنعت گیم و دوباره خودشو پیدا کنه. چون الان با پیشرف تکنولوژی حق گیمرهاست کانسپتهای خفن مثل استارفیلد بیشتر و بیشتر ببینن

• Poker Face
Reactions: NaViiDii

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
گربه بازی و جوجه بازی:D
فک کنم همین بازیو اگه تجربه کنی دیگه نمیگی گربه بازی و جوجه بازی، گیمپلی آنچنانی نداره ولی در زمره بازی های هنری خیلی خوب مثل inside قرار میگیره

کانسپتهای خفن مثل استارفیلد بیشتر و بیشتر ببینن
استارفیلد دقیقا چه نوآوری داره که بهش بگیم "کانسپت خفن" ؟!
یه ترکیبی از Fallout 4 و No man's Sky هست. که حتی مشکلات انیمیشن و کامبت همیشگی بتسدا رو حل نکرده
البته منظورم این نیست بازی خوبی نمیشه خیلی هم فک میکنم خوب میشه ولی تا الان مشخص شده که حداقل انقلابی نیست..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر