امتیازات Skull Island: Rise of Kong

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات بازی

• 99

• +90

• +80

• +70

• +60

• +50

• +40

• +30

• +20

• +10

• 1

Results are only viewable after voting.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
TitledHeroArt_1920x1080_JPG-8faf9e5bccc02ad766c5.jpg
Developer: IguanaBee Studios
Publisher: GameMill Entertainment
Platforms: Playstation 5, Xbox Series X/S, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC (Steam)​

سلام دوستان
رقیب مستقیم The Lord of the Rings: Gollum و یکی از نامزدهای گوتی که چه عرض کنم، بهترین بازی نسل حتی
فعلا اولین امتیاز خودش رو از IGN گرفته و بنظر منتقد نتونسته اونطور که باید و شاید این اثر هنری رو چندان درک کنه

امتیازات بازی:
WayTooManyGames 5.0/10
IGN 3.0/10
Everyeye.it 3.0/10
Final Weapon 3.0/10
GamingBolt 2.0/10
PC Gamer 1.5/10
Gamereactor UK 1.0/10

متاکریتیک:
Screenshot_20231107_100346_Chrome.jpg

اوپن کریتیک:
Screenshot_20231107_100403_Chrome.jpg

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
کاش بیان بگن چی شد که اینجوری شد :D
یعنی حقیقتا کنجکاوم بدونم چه ایده‌ای داشتن و چی تو ذهنشون بود و برنامه چی بود و در نهایت چی شد که همچین خروجی‌ای داشتن! این زباله عملا هیچ چیز استانداردی نداره توش. یعنی غلام رو میبینی متوجه میشی خواستن یه بازی بسازن ولی خب ر*دن، اما اینا واقعا معلوم نی چی فکر میکردن. شایدم چندتا بچه ۱۴ ۱۵ ساله ساختنش :D در کل مرسی که تاپیک امتیازاشو زدی. حال نداشتم تو گوگل پیگیرش بشم :D

آخرین ویرایش:

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
"افتضاح"
"Skull Island: Rise of Kong خسته کننده، پر از باگ و کاملا تک بُعدی است. بازی‌ای که حتی در شکست‌هایش هم ذره‌ای جالب نیست."
من واقعا برام سواله چرا ۳؟ خب این بازی که زباله هست و اصلا نباید براش وقت گذاشت چیشد که این ۳ نمره گرفت؟ چه ویژگیش باعث شد که ۲ نگیره؟
سیستم نقد های دنیای گیم واقعا روز به روز عجیب تر میشه.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
Final Weapon: 3.0/10

Skull Island: Rise of Kong یک تجربه‌ی دردناک و سرشار از باگ است همراه با دنیای خالی و گیم‌پلی بدون هیجان. در کنار این‌ها این بازی با نداشتن حتی یک مپ قابل استفاده، تمام کردن هر مرحله را بسیار ناخوشایند و سخت کرده است. در ازای ۴۰ دلار، این بازی نه ارزش پول شما را دارد نه وقتتان.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
من واقعا برام سواله چرا ۳؟ خب این بازی که زباله هست و اصلا نباید براش وقت گذاشت چیشد که این ۳ نمره گرفت؟ چه ویژگیش باعث شد که ۲ نگیره؟
سیستم نقد های دنیای گیم واقعا روز به روز عجیب تر میشه.
معمولا از 5 به پایین دیگه مهم نیست چه نمره ای داده میشه، یعنی ارزش 1 و 2 یا 3 همشون یکیه

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
معمولا از 5 به پایین دیگه مهم نیست چه نمره ای داده میشه، یعنی ارزش 1 و 2 یا 3 همشون یکیه
پس اگه مهم نیست چرا کلا باید نمره داد؟ لابد یک معیاری وجود داره که این سیستم وجود داره. اگه ارزشش هم که به قول شما یکیه چرا یک نداد؟

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
پس اگه مهم نیست چرا کلا باید نمره داد؟ لابد یک معیاری وجود داره که این سیستم وجود داره. اگه ارزشش هم که به قول شما یکیه چرا یک نداد؟
مثلا من بازی نقد کردم که یعنی 1 هم براش زیاد بود ولی خب مثلا بهش دادم 3
منظورم این که متر و معیار اصلی برای بالای 5 هستش.
بین 6 و 7 خیلی فاصله است و همون اندازه بین 5 و6 خیلی فاصله است.
من خودم اینجوریم که یک بازی زیر 5 که نمره میگیره کلا دیگه برام اهمیت نداره 1 باشه یا 4 یا 5، در هر صورت اون بازی یک اثر ضعیف و رو به نابودیه

• Like
Reactions: 33505775

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر