امتیازات Sid Meier's Civilization VI

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
SnBf5upwGepPrkehbw7eHh-480-80.jpg

پلتفرم : pc

تاریخ عرضه : 21 اکتبر 2016

LevelUp 98/100

CGMagazine 95/100

Cheat Code Central 94/100

Meristation 92/100

USgamer 90/100

Eurogamer Italy 90/100

GameSpot 90/100

IGN Spain 89/100

Digital Trends : 90/100

The SixAxis : 10

Merlin'in Kazanı (Turkey) : 89

PCGamesN : 9

Telegraph : 10

gamecrate : 9​

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من نسخه قبلی رو بعد از یک هفته پاک کردم. البته نه به دلیل اینکه خوشم نمی اومد، به دلیل اینکه باعث شد به خاطر مشکلی که واسه مچ دستم به وجود آورده بود برم دکتر :)) جدی به حدی اعتیادآور بود که داوطلبانه (!) بی خیالش شدم چون با ماوس بخوام زیاد کار کنم دستم تعطیل میشه :D حالا اگه بشه این یکی رو به صورت کنترل شده میرم تا مشکلی واسم پیش نیاد :D امتیازها هم که مشخصا عالی هستن، همون نسخه قبلی هم متاش 90 شد. کلا این استودیو معمولا شاهکار میسازه، هنوز هم XCOM رو گاهی روی X1 بازی میکنم :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
من نسخه قبلی رو بعد از یک هفته پاک کردم. البته نه به دلیل اینکه خوشم نمی اومد، به دلیل اینکه باعث شد به خاطر مشکلی که واسه مچ دستم به وجود آورده بود برم دکتر :)) جدی به حدی اعتیادآور بود که داوطلبانه (!) بی خیالش شدم چون با ماوس بخوام زیاد کار کنم دستم تعطیل میشه :D حالا اگه بشه این یکی رو به صورت کنترل شده میرم تا مشکلی واسم پیش نیاد :D امتیازها هم که مشخصا عالی هستن، همون نسخه قبلی هم متاش 90 شد. کلا این استودیو معمولا شاهکار میسازه، هنوز هم XCOM رو گاهی روی X1 بازی میکنم :D
نمیدونم چرا جاده رفتن عناوین از xbox به win10 یکطرفه هست وگرنه اینو باید روی کنسول میدادن اگه همه چیز عادلانه پیش میرفت :D

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
بازم یک شاهکار دیگه.همچین بازی هایی واقعا پلتفرم PC رو همیشه سطح بالا نگه میداره.بازی هایی که باید حداقل پای هرکدوم 300-400 ساعتی بذاری.دو نسخه قبل رو منی که بیشتر از 10-20 ساعت دیگه نمیتونم صرف هیچ بازی بکنم شاید روی هم رفته بالای 200-300 ساعت بازی کردم.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
نمیدونم چرا جاده رفتن عناوین از xbox به win10 یکطرفه هست وگرنه اینو باید روی کنسول میدادن اگه همه چیز عادلانه پیش میرفت :D

کنترل بازی یکم Weird می شه آخه. هر چند اگه تاثیری توی گیم پلی PC نداشته باشه خوشحال هم می شم به شخصه واسه کنسول و حتی یخچال های سامسونگ هم بیاد:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد

آوردن Civilization روی کنسول خیلی سخته، اون نسخه ای هم که اومد اصلا به کاملی نسخه های اصلی نبود. ولی خب تجربه XCOM ثابت کرده که احتمالا اینم چند وقت دیگه برای کنسول میاد، هر چند کنترل XCOM کاملا برای کنسول ها بهینه شده بود و برای Civilization کار سازنده خیلی سخت تر هست.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نه وجدانا این دیگه Turn اخر هست، دیگه نمیرم...

*دروغی که 99 درصد سیویل بازها به خودشون میگن*

با شماره 5 زندگی کردم، کاشکی یه سیستم به راه و زنده داشتم که اینو هم تجربه میکردم :( داغ این و وارهمر همینجوری رو دلم هست

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
نه وجدانا این دیگه Turn اخر هست، دیگه نمیرم...

*دروغی که 99 درصد سیویل بازها به خودشون میگن*

با شماره 5 زندگی کردم، کاشکی یه سیستم به راه و زنده داشتم که اینو هم تجربه میکردم :( داغ این و وارهمر همینجوری رو دلم هست

فکر کنم سیستمی که پنج رو باز کرده باشه اینم خیلی راحت اجرا میکنه.در کل بازی سنگینی نیست (کلا Civ ها نبودن).

خیلی نا مردیه كنسول دار ها خصوصا پلی استیشن یدونه استراتژی درست حسابی ندارند:D

Xbox1 که تا چندماه Halo Wars 2 براش میاد.XCOM 1-2 هم که هست براش.دیگه سه تا استراتژی برای کنسول از سرشم زیاده:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
واسه PC Gamer ها Rock, Paper, Shutgun یه جورایی معتبر ترین حساب می شه. متاسفانه (از یه جهت دیگه خوشبختانه) چون نقد هاش امتیاز دار نیستن توی متا کریتیک نمی ره و خیلی توی کامیونیتی کنسول باز ها شناخته شده نیست. حداقل اینجا. به هر حال، توی نقدش اینا رو گفته:
The question I’ve been trying to answer, as I spent a final few hours with Civilization VI[official site] before writing this review, is simple: is it the best game in the series, or the best game in the series bar Civ IV? After more than a hundred hours of play, I still can’t say for sure. The fourth game has had ten years to work its way into my mind and it has endured, Civ VI is still young.
هولی شیت، پاراگراف اول نقد اومده با VI مقایسش کرده و با اینکه VI رو طرفای 10 سال بازی می کرده گفته نمی تونم تصمیم بگیرم بینشون. بهترین تعریفی که می شه به یه Civ داد همینه!

few 4X games emphasise the importance of geography to this degree. In Civ VI, the land makes a mark on you, just as you make your mark on the land.
*لبخند ملیحی روی چهره اش نقش می بندد"

One area where that can be clearly seen is the second of the changes to diplomacy: Casus Belli. These are reasons for declaring war and there are plenty of them, unlocked as you move through the eras.
یعنی می گی دیگه وقتی با دلایل قانع کننده بریم جنگ 60 تا صفحه Denounce باز نمی شه؟ Sign me up.

و در نهایت:
It is, quite simply, a thing of wonder, and a late contender for my personal game of the year.
من که قطعا Personal GOTYـیم رو پیدا کردم=P~

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر