امتیازات Sherlock Holmes:Chapter One

کارآگاهان عزیز، با هوش و ذکاوت و درایت و تامل و تعقل خود، با توجه به داده ها، متای بازی را مشخص کنید

• مجموع رای دهنده‌ها
    25
  • نظرسنجی بسته شده است .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
همیشه انسانها، دنبال قهرمان ها هستند. قهرمانانی که بتوانند عدالت را در هستی بگسترانند. برخی معتقدند که انسانها بخاطر راحت طلبی، قهرمانان را دوست دارند تا کار آنها را راحت کنند. این مبحث و درستی و غلطی آن به بحث ما مربوط نمیشود.
ولی قهرمانان و ابر قهرمانان به زور بازوی خود متکی هستند و اگر با موضوع انشای زور بازو بهتر است یا تفکر؟ روبرو میشدید، احتمالا علاقه به آنها باعث انتخاب زور بازو میشد، ولی قهرمان داستان ما، تفکر و تعقل را ترجیح میدهد. این شما و این

kiss7e15.gif

شرلوک برگشته ولی اینبار، نه بعنوان یک مرد میانسال پخته در لندن. بلکه یک جوان خام در یک جزیره مدیترانه ای با جان که همان واتسون آینده است.
جزیره ای زیبا که مانند بهشت است ولی فساد سیاسی و جرم و جنایت بیداد میکند، مردم با غریبه ها ارتباط خوبی ندارند و این کار شما را سخت میکند.
غرولندها را کنار بگذارید و به حل معماها بپردازید و مقصران را، به چنگال عدالت بسپارید.
بازی در استیم، اپیک و gog عرضه میشود.

امتیازات متاکریتیک

2021-11-18_13-14-34.jpg 2021-11-18_13-16-10.jpg
2021-11-18_13-15-44.jpg

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من دارم بازیش میکنم برای نقد. شهر رو خیلی خوب در آوردن و خیلی خوشگله. گیم پلی هم همون سیستم همیشگی قبلیه با یه خرده تفاوت های اندک. کلی پرونده مختلف برای بررسی هست و هر زمان که خواستین میتونین سوییچ کنین به دیگری و اون رو ادامه بدین. داستان رو هنوز نمیتونم نظر بدم تا تمومش کنم.

مدل ها خوب هستن منتها انیمیشن های صورت اصلا خوب نیست مثل کارهای قبلیشون و نمیدونم چرا روی این موضوع کار نمیکنن. سیستم مبارزات هم ساده هست و جای نگرانی نداره چون فقط جاهای خاص مبارزه هست و اینجوری نیست که توی شهر هر کی رو خواستین، بگیرین زیر مشت و لگد.

فقط تا اینجای کار بازی خیلی راحت و ساده پیش رفته و خبری از معماهای خوب نسخه های قبلی نبوده و شاید جلوتر پیداشون بشه.

من همه شماره ها رو بازی کردم و این یکی هم خوبه به جز یه سری موارد که باید ببینم تا آخر بازی رفع میشن یا نه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
من دارم بازیش میکنم برای نقد. شهر رو خیلی خوب در آوردن و خیلی خوشگله. گیم پلی هم همون سیستم همیشگی قبلیه با یه خرده تفاوت های اندک. کلی پرونده مختلف برای بررسی هست و هر زمان که خواستین میتونین سوییچ کنین به دیگری و اون رو ادامه بدین. داستان رو هنوز نمیتونم نظر بدم تا تمومش کنم.

مدل ها خوب هستن منتها انیمیشن های صورت اصلا خوب نیست مثل کارهای قبلیشون و نمیدونم چرا روی این موضوع کار نمیکنن. سیستم مبارزات هم ساده هست و جای نگرانی نداره چون فقط جاهای خاص مبارزه هست و اینجوری نیست که توی شهر هر کی رو خواستین، بگیرین زیر مشت و لگد.

فقط تا اینجای کار بازی خیلی راحت و ساده پیش رفته و خبری از معماهای خوب نسخه های قبلی نبوده و شاید جلوتر پیداشون بشه.

من همه شماره ها رو بازی کردم و این یکی هم خوبه به جز یه سری موارد که باید ببینم تا آخر بازی رفع میشن یا نه.
اکشن با تفنگ هم دارد یا فقط مبارزات فیزیکی ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اکشن با تفنگ هم دارد یا فقط مبارزات فیزیکی ؟
با تفنگه. به این صورت که وقتی نشونه میگیری، میره توی اسلوموشن و یه سری نقاط روی دشمن زرد میشن که باید اینا رو بزنی تا گیج بشن و بعد بری کنارش و یه QTE بری و ناک اوتشون کنی. یه سری آبجکت هم توی محیطه که میتونی از اونا هم استفاده کنی توی گیج کردنشون. یه سری از دشمن ها هم آرمور دارن که اول باید اونا رو بزنی تا بتونی نقاط حساسشون رو پیدا کنی. خود بازی توصیه میکنه که نکشی دشمنا رو تا بتونی دستگیرشون کنی و پول بیشتری گیرت بیاد.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
2021-11-17_14-46-47.jpg 2021-11-17_14-45-39.jpg 2021-11-17_14-48-16.jpg

آدم نمیدونه دم خروسو باور کنه یا قسم حضرت عباسو.
نه به صدی که دادن تو نقد pc نه به 40 ای که دادن. یعنی یه مشت منتقد، که ممکنه شیفته شرلوک بوده 100 داده و از ایرادات گذشته
از اونطرف هم یه کسی که تو سبک بازیهای این ژانر، شاید نقدی نکرده، اومده و با ردیف یکسری ایرادات 40 رو به بازی تقدیم کرده. واقعیت متا تو این دو نقد مشخصه.

2021-11-17_14-53-39.jpg

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من نقد ACG رو کامل دیدم، متاسفانه بازی برخلاف چیزی که به نظر میومد مشکلات فنی خیلی خیلی زیادی داره، گرافیکم که کلا تو آفسایده، البته سینکینگ سیتی هم تاحدودی این مشکلات رو داشت و از اون طرف گیم‌پلی و داستان خوبش جبران می‌کرد مشکلاتش رو ولی شرلوک مثل این‌که مشکلاتش یذره جدی‌تره!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من نقد ACG رو کامل دیدم، متاسفانه بازی برخلاف چیزی که به نظر میومد مشکلات فنی خیلی خیلی زیادی داره، گرافیکم که کلا تو آفسایده، البته سینکینگ سیتی هم تاحدودی این مشکلات رو داشت و از اون طرف گیم‌پلی و داستان خوبش جبران می‌کرد مشکلاتش رو ولی شرلوک مثل این‌که مشکلاتش یذره جدی‌تره!
من نسخه PC رو رفتم و مشکل فنی ندیدم. البته بعضی جاها یه خرده فریم دراپ داشتم که عجیب بود ولی در کل چیز دیگه ای ندیدم. گرافیک هم خوبه با توجه به توانایی سازنده و نورپردازی و طراحی شهر و مدل ها خیلی خوب هستن ولی انیمیشن های صورت اصلا خوب نیست. داستانش هم خیلی خوب بود و خصوصا پایانش واقعا جذبم کرد.

فقط تنها موارد آزار دهنده، نبود معماهای درست و حسابی و ریتم یکنواخت پرونده ها و استفاده نکردن از پتانسیل محیط سند باکس بازی بود. یه جورایی حس خالی بودن به آدم میده و دلیلی نمیبینی که بخوای همینجوری توش بچرخی. به نظرم این مورد رو باید حسابی بهش فکر کنن توی بازی بعدیشون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر