امتیازات Saints Row

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    64
  • نظرسنجی بسته شده است .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
اگه بالا 80 بگیره مهمه!
چند ساعت اولیه رو واسه کانتنت کریتورا فرستاده بودن تا حدودی نگاه کردم بنظر میاد به ریشه های Saints Row پایبند موندن، Skillup هم میگفت it's looking ok i guess فقط مشکل اینجاس رسما هیچ چیز جدیدی بنظر نمیاد داشته باشه، همون نسخه های قبلی هست با گرافیک/گیم پلی بهتر که خب افتضاحه وقتی میبینی آخرین Saints Row واسه PS3/360 اومده بعد ما 2022 هنوز یک جهش در حد یک نسل هم نمیبینیم داخلش.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
اونایی که زودتر دسترسی به نسخه فیزیکی داشتن اکثرا راضی هستن ولی مثل اینکه از مشکلات فنی هم رنج میبره که امیدوارم با پچ روز اول حل بشن.
با توجه به اینکه Volition و کلا سری SR همیشه بازیاش از کیفیت مشخصی برخوردار هستن متای +82 رو پیش‌بینی میکنم.

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
اگه بالا 80 بگیره مهمه!
چند ساعت اولیه رو واسه کانتنت کریتورا فرستاده بودن تا حدودی نگاه کردم بنظر میاد به ریشه های Saints Row پایبند موندن، Skillup هم میگفت it's looking ok i guess فقط مشکل اینجاس رسما هیچ چیز جدیدی بنظر نمیاد داشته باشه، همون نسخه های قبلی هست با گرافیک/گیم پلی بهتر که خب افتضاحه وقتی میبینی آخرین Saints Row واسه PS3/360 اومده بعد ما 2022 هنوز یک جهش در حد یک نسل هم نمیبینیم داخلش.
خلاقیت در طراحی مراحل و داستان سراییشون ته کشیده

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
بعد از فاجعه agents of mayhem انتظار یه بازگشت درست حسابی داشتم. حیف. امیدوارم استودیوشون تعطیل نشه.
متاسفانه ۱۰۰ درصد تعطیل میشن. اصلا بعد گند AOM میخاستن تعطیلشون کنن که این THQ Nordic خریدشون و یه فرصت دوباره داد. این بازی هم حکم Redemption رو براشون داشت که بازم گند زدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر