امتیازات Sackboy: A Big Adventure

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
179286

Sackboy: A Big Adventure

Release Date: November 12, 2020
Platforms: PS5, PS4
Developer: Sumo Digital
Publisher: Sony Interactive Entertainment

GamesRadar:
I've only spent a day with Sackboy so far, and it's hard to think of a game that has delivered so much joy in such a short time

Destructoid:
I came in expecting an adorable serviceable platformer and that's just what I got here. Sumo Digital generally does good work, so I'm excited to see what's next in Sackboy: A Big Adventure. Stay tuned for our full review

GamesRadar 100/100
Playstation Universe 95/100
Video Chums 93/100
4players.de 86/100
Vandal 83/100
Areajogunes 82/100
SpazioGames 81/100
VG247 80/100
Game Informer 80/100
Eurogamer Italy 80/100
Hobby Consolas 78/100
Gamer.nl 75/100
Gamereactor 80/100
The Gamer 70/100
TheSixthAxis 70/100
Gameblog.fr 60/100

181817

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
این چیه :|:|:|:|

Sackboy: A Big Adventure Review – TheSixthAxis

"An extra disappointment is that you are Sackboy and only ever Sackboy, despite Scarlet being a Sackgirl. Of course you can play dress up through the game, with some of the earliest costumes to unlock or buy being for Red Riding Hood and a punk rocker girl in a tartan skirt. We’re at a point now where girls, women and non-binary people should be able to choose to be referred to as Sackgirl, Sackling, Sackthing or a handful of other options in the cutscene dialogue, but there’s no option, and it leaves Sackboy: A Big Adventure feeling a bit behind the times.​
جمعی کتک لازم که متاسفانه دور از دسترس ما هستن همین...

پ.ن:در همین راستا (قند شکن روشن)

• Like
Reactions: Z-fan

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
فک کنم راحت دیگه میشه بهش گفت مظلوم‌ترین بازی لانچ...اکثر نقدا رسما دارن میگن بازی بشدت سوپرایزکننده بوده براشون و زیر سایه بقیه بازیهای بزرگتر قرار گرفته...
بعضی نقدا هم مستقیما دارن با دیمن سولز و اسپایدرمن مقایسه‌اش میکنن...آخه لعنتیا چه ربطی داره...حداقل میخوایید مقایسه کنید،‌ بازی رو با عناوین هم‌سبک مقایسه کنید نه بازیایی که همزمان باهاش عرضه شدن :|:D

182547

اینم نمیدونم دیدید یا نه ولی یه مرحله باحالی هم توی بازی هست که امروز اتفاقی تو یوتیوب دیدم و کل مرحله بر اساس یه آهنگ معروف ساخته شده...اگه نمیخوایید هیچی در مورد مراحل بدونید نبینید ولی شخصا با دیدنش خیلی کیف کردم و بیشتر علاقه‌مند شدم به تجربه بازی :)) چون فکر نمی‌کردم واسه Sackboy آهنگ به این معروفی لایسنس کرده باشن و مثل اینکه از این جور موارد چند مورد تو بازی هست :D :

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد

چقدر خوب و فانه این بازی
مشکل اصلیش این بود که بازی کواپ آنلاین نداره مخصوصا به این خاطر که بعضی مراحل نیاز به حداقل ۱ نفر دارن. ولی خب به طور کلی دووشواری نداره چون قراره با آپدیت اضافه شه

Easy Allies 8/10

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
واقعا جای خالی بازیهای پلتفرمر و شاد غیرایندی مثل این بازی روی کنسول های PS,XBOX خیلی بیشتر حس میشه و هرکس بخاد اینجور بازیها را بازی بکنه بهترین انتخاب سوییچه. ولی خب خوشحال کننده است که سونی اول نسل با Sackboy و AstraBot و جلوتر Ratchet علاقمندای سبک بازی های کارتونی و شاد را هم هدف قرار داده. خودم به شخصه با اینکه 30 سالمه ولی به شدت به اینجور بازی ها علاقه دارم. امیدوارم ادامه نسل هم اینجور بازیها بیشتر مورد توجه قرار بگیرن.

پ.ن : مرحله برونو مارز عالی بود :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر