امتیازات Ryse: Son of Rome

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
29825041398818016683.jpg
سازنده: Crytek
ناشر: Microsoft
پلتفرم: Xbox One
//
////////////////خوب////////////////
Venturebeat - 8.6/10
Xbox360achievements - 8/10
EGNNow.com - 7.5/10
Gameswelt - 7.5/10
EveryEye.it - 7.5/10
Kotaku - Yes

////////////////متوسط////////////////
GameTrailers - 7/10
polygon - 6/10
Destructoid - 5/10
ShackNews - 5/10
Gamereactor.eu - 5/10
Joystiq - 5/10
CVG - 5/10

////////////////ضعیف////////////////
Gameplanet - 4.5/10
Gamespot - 4/10
metro - 3/10

میانگین امتیازات: 61

نکات مثبت و منفی از دیدگاه برخی از منتقدین:
IGN
36401239245808632600.png

Kotaku
75099544533077231462.png

Gamespot
60363495487331551308.png

Gameinformer
71616964275600729367.png

oxm.co.uk
56259760954970269953.png

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
ممد نبینم عصبی بشی :biggrin1: داری رو knack مانور میدی در مقابل رایز ؟؟ :biggrin1:
Knack رو جناب ابر مهندس قرن، حضرت مارک سرنی کبیر، معمار ارشد PS4 ساختن، چرا مانور ندم روش؟ :-/ وقتی به صورت خود جوش Ryse میشه GoW Killer در نتیجه Knack هم قرار بود بشه بهترین پلتفرمر قرن، بله :D
پس ایشون داره کی رو تهدید میکنه ؟!
biggrin1.gif
چه میدونم :D تعداد صفحات تاپیک با وجود نمراتش نشون میده سطح ترول خیلی نازل بوده :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,002
نام
مهدی
من تو شوکم!داشتم به نمرات فکر میکردم.حدودا تو رنج 5-6 هست همشون.
حالا فروبری اومد گفت:
من حس میکنم تاپیک خنده داری میشه، مثلا یکی 2 میده یکی 9
:))
یه میانگین میگریم از 2 و 9=5.5
میانگین تقریبیه نمرات چنده؟5.5
=> 5.5=5.5 ==>:-o
وقتشه به فروبری ایمان بیاورید :praying:
:D :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,526
نام
میلاد
خب حداقل نکته مثبتی که این تاپیک 26 صفحه ای که داشت اینه که دوستانی که معتقد بودن گرافیک بازی چیز خاصی نداره، به گرافیک فنی قدرتمند بازی اعتراف کردن، همین هم خوبه انصافا :biggrin1: 26 صفحه در عرض 6 ساعت هم رکورد خیلی جالبی هست، ببینم بهتر میشه یا نه :biggrin1:
بزرگترین نکته ای که از این تاپیک میشد بهش رسید این بود که یه بازی انحصاری نسل هشتمی با رزولیشن 900p هم میتونه فریم 20 داشته باشه!:lol:
حالا این وسط یه نکته وجود داره!
به نظرت کرایتک بلد نبوده یه بازی انحصاری رو بهینه کنه (که اگر جواب مثبت باشه توانایی های فنی این سازنده و گرافیک بازی هم زیر سوال میره!) یا اینکه وان بیشتر از این نمیکشه!؟:-/ فکر نمیکنم جوابت این باشه که کرایتک چیزی بارش نیست!:biggrin1:میمونه یه جواب که ... آره:biggrin1:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
بزرگترین نکته ای که از این تاپیک میشد بهش رسید این بود که یه بازی انحصاری نسل هشتمی با رزولیشن 900p هم میتونه فریم 20 داشته باشه!:lol:
حالا این وسط یه نکته وجود داره!
به نظرت کرایتک بلد نبوده یه بازی انحصاری رو بهینه کنه (که اگر جواب مثبت باشه توانایی های فنی این سازنده و گرافیک بازی هم زیر سوال میره!) یا اینکه وان بیشتر از این نمیکشه!؟:-/ فکر نمیکنم جوابت این باشه که کرایتک چیزی بارش نیست!:biggrin1:میمونه یه جواب که ... آره:biggrin1:
اینو که صفحه قبل گفتی من هم جوابت رو دادم، چی شد دوباره برگشتی سر خونه اول؟ :-/ دوربین مخفیه؟ :-/ :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به این می گن خشم شب :biggrin1: یا مانور علیه دشمن فرضی :biggrin1:
:))
عالی بود :D

ولی بیشوخی برید یه چک بکنید ترول بوده ، با این وسعت که نه ولی بوده دیگه :D
چه میدونم :D تعداد صفحات تاپیک با وجود نمراتش نشون میده سطح ترول خیلی نازل بوده :D
اعصاب نداریا :-s حالا اگه شد بعد جوابت رو میدم :-" :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,189
اون سایت هایی که 3 و 4 و 5 دادن هم وحشتناک از گرافیکش تعریف کردن. دیگه بیشتر از این خودتون رو سوژه نکنید:D گرافیکش اصلا جای بحث نداره.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Knack رو جناب ابر مهندس قرن، حضرت مارک سرنی کبیر، معمار ارشد PS4 ساختن، چرا مانور ندم روش؟ :-/ وقتی به صورت خود جوش Ryse میشه GoW Killer در نتیجه Knack هم قرار بود بشه بهترین پلتفرمر قرن، بله :D
تو که به جاده خاکی نمیزدی ؟! الان فک میکنی کلیه طراحان کنسول موجود در ماکرو جمع بشن چی میسازن ؟؟ :D حالا شما به بزرگی ـه کنسولی که ساخته ببخشش ایشالا سرش خلوت میشه از خجالتت در میاد :D ولی آخه رایز رو کجای دلمون بزاریم با اونهمه بزرگنمایی و هایپ و سوراخ کردن چشم حسود و ... ؟ :D بابا گاو کجا بود ؟ چرا از هر دری سخنی میگی ؟ :D اصلا بازیای دیگه پاشون رو نیار وسط این رایز رو چیکارش کنیم ؟؟ :D

===
یه نفر ترجیحا امین رضا هر کودوم از نقدا که کلیت بازی رو به درستی نقد کرده بگه برم ببینم . فککنم بهترینش DF باشه .

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اون سایت هایی که 3 و 4 و 5 دادن هم وحشتناک از گرافیکش تعریف کردن. دیگه بیشتر از این خودتون رو سوژه نکنید:D گرافیکش اصلا جای بحث نداره.

گرافیکش جای بحث نداره . ولی فریم ریتش ظاهرا خیلی خیلی جای بحث داره :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,672
نام
سهيل
حضور به شدت قوي يك عده توي تاپيك انحصاري هاي مايكرو دقيقا حكم خود ترولي داره.حالا از ما گفتن.

باز خوبه اينور چندتا بازي هستش در موردش بشه بحث كرد.

در ضمن با توجه به حضور چند سالم توي اين فروم مطمئنم كه فن هاي سوني به بازي هاي دانلودي به جز اون يك مورد خاص علاقه خاصي نداشتن نميدونم الان فازشون چيه.

من نمي دونم اگه واقعا PS4 بازي درست درمون توي لانچ داشت مي خواستيد اينجا چيكار بكنيد.؟؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حضور به شدت قوي يك عده توي تاپيك انحصاري هاي مايكرو دقيقا حكم خود ترولي داره.حالا از ما گفتن.

باز خوبه اينور چندتا بازي هستش در موردش بشه بحث كرد.

در ضمن با توجه به حضور چند سالم توي اين فروم مطمئنم كه فن هاي سوني به بازي هاي دانلودي به جز اون يك مورد خاص علاقه خاصي نداشتن نميدونم الان فازشون چيه.

من نمي دونم اگه واقعا PS4 بازي درست درمون توي لانچ داشت مي خواستيد اينجا چيكار بكنيد.؟؟
چشم شما خودتو ناراحت نکن من میرم میگم بهشون :D

سهیل تازگیا بلا شدیا !! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,189
گرافیکش جای بحث نداره . ولی فریم ریتش ظاهرا خیلی خیلی جای بحث داره :d
فریم ریتش مشکل خاصی نداره. وگرنه سایت هایی که نقد کردن بهش اشاره میکردن، ولی حتی یک نفر هم از فریم ریت ایراد نگرفته.
کلا تو همین نسل هم 90% بازیها فریمشون قفله قفل نبود. اکثر بازیها کم و بیش افت فریم داشتن و یه چیز عادیه. اگه بیش از حد باشه سایت هایی که نقد میکنن بهش اشاره میکنن.

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
Phil Spencer :
من هر شب Ryse بازی می کنم و بعضی وقتها در حین بازی Ryse دکمه Pause را میزنم و به کاری که سازندگان این بازی کرده اند میخندم.کارشان فوق العاده است.

به چیزی که شما الان میخندی فیل اسپنسر 1 ماه پیش خندیده بود
:lol:

M

!_Meshki_!

چیزی که مهمه اینه که یرلی و رفقا با اون ادعا زایمان کردند ; حالا بزن بر سر و سینه .

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
انصافا از یه سریا دیگه انتظار نمی رفت!:d
ما یه سریا رو به عنوان قدیمی و فهمیده سایت میشناختیم!
:dپ.ن
52966809830053094981.png

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر