امتیازات Resident Evil 4 HD

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
ffhrfj2w8vuolur9yzol.jpg

این عنوان هم اولین امتیازش رو گرفت.

ٍEurogamer Italy : 7.0

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
چرا بابا تغییر کرده
کمی شفاف تر شده :D
در نظر کپکام کمی روشن تر کردن بازی = HD

کاش یه شهاب سنگ میافتاد رو سره کاپکوم تموم کارمنداش و کارگرداناش می مردن >:)
بابا ما خودمون شیشه tv یا مانیتور رو با دستمال تمیز می کردیم اونوقت بازی شفاف به نظر می رسید دیگه
تو خونه از بس شیشه تی وی و پی سی کثیفه هر وقت خودمون می خوایم خونگی بازی های رو به روش کاپکوم اچ دی کنیم با یه دستمال شیشه رو پاک می کنیم :))

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
الان این hd بود؟!!! این که هییییییییییییییچ تغییری نکرده خو!
برا 360 هم هست؟!
ریجن j این بازی همین الآن در دو DVD در دسترس هست.در ضمن یک بار هم گفتم اگر به دنبال تغییر اساسی در کیفیت و جزئیات هستید دنبال این بازی نرید که پشیمون میشید ولی اگر این موارد براتون تو الویت نیست و فقط می‌خواهید از بازی لذت ببرید حتماً تهیه کنید.من خودم این collection رو به خاطر code veronica که قبلا بازی نکرده بودم تهیه کردم.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من آخر نفهمیدم کدوم نسخه رو پورت کردن؟ PS2 رو یا Gamecube رو؟ خدا کنه GC رو پورت کرده باشن خودش یه نسل جلو بود همونو یک کم پولیش میکردی میشد RE5 از لحاظ گرافیکی ...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ولی کلا نمرات خوبی گرفته هرچند که خود HD هم نباشه
این بازی قبلا هم امتیازات بالایی گرفته بود ...
و همه این را قبول دارن

بحث اینه که مثل بقیه شماره های این سری ( 1 -2 - 3 ) که روی PSN برای خرید موجود هست، این بیشتر یک پورت ساده بوده تا HD Remake

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
من آخر نفهمیدم کدوم نسخه رو پورت کردن؟ PS2 رو یا Gamecube رو؟ خدا کنه GC رو پورت کرده باشن خودش یه نسل جلو بود همونو یک کم پولیش میکردی میشد RE5 از لحاظ گرافیکی ...
حالا چون جنازه ها توی گی کیوب آب نمیشدن یک نسل جلویه؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حالا چون جنازه ها توی گی کیوب آب نمیشدن یک نسل جلویه؟
شما فقط جنازه ها رو دیدی؟ نورپردازی بازی رو ندیدی؟ موهای لیان توی PS2 کجا توی GC کجا؟ سایه پردازی، نورپردازی، افکت آب و... همه توی GC یه سر و گردن جلو تر از PS2 بود. هر کدوم از کاتسین هایی که توی PS2 بود نگاه میکردی حس میکردی CG هستن در حالی که برداشته شده از نسخه ی GC بود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
این بازی قبلا هم امتیازات بالایی گرفته بود ...
و همه این را قبول دارن

بحث اینه که مثل بقیه شماره های این سری ( 1 -2 - 3 ) که روی PSN برای خرید موجود هست، این بیشتر یک پورت ساده بوده تا HD Remake
فقط یکم رو گرافیک و نورپردازی کار کردند اگه ریمک است حتما یک قسمت از داستانو باید تغییر داده باشند دیگه؟

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
فقط یکم رو گرافیک و نورپردازی کار کردند اگه ریمک است حتما یک قسمت از داستانو باید تغییر داده باشند دیگه؟

نه دیگه اگه داستان رو تغییر بدن میشه Reboot
این همون Remake هم که نه HD هست چون تویه Remake گرافیک کلا تغییر میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر