امتیازات Ratchet & Clank: Rift Apart

پیش‌بینی امتیاز در متاکریتیک ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    256
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
7.png

سازنده: Insomniac Games
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
تاریخ عرضه: June 11, 2021

tttttt.JPG

Het Nieuwsblad 10

Gaming Age | 10

Games.cz | 10

Comicbook.com | 10

Vgames | 10

GAMINGbible | 10

Launcher (The Washington Post) | 10

Daily Star | 10

GamesRadar+ | 10

VG247 | 10

We Got This Covered | 10

PCMag | 10

PLAY! Zine | 10

EGM | 10

GameOver.gr | 10

GamesBeat | 10

BaziCenter | 9.5

Digital Chumps
| 9.5

Power Unlimited | 9.5

Wccftech | 9.5

WellPlayed | 9.5

God is a Geek | 9.5

Press Start Australia | 9.5

Critical Hit | 9.5

Gaming Nexus | 9.5

GamingTrend | 9.5

Multiplayer.it | 9.4

THE GAMES MACHINE
| 9.3

Vandal | 9.3

COGconnected | 9.3

Hobby Consolas | 9.1

Player 2 | 9.1

GAMES.CH | 9.1

TierraGamer | 9

4Players.de | 9.1

Noisy Pixel | 9

The Sydney Morning Herald 9

MERLIN'IN KAZANI
| 9

Malditos Nerds | 9

Meristation | 9

IGN Japan | 9

Android Central | 9

GameMAG | 9

Post Arcade (National Post) | 9

IGN France | 9

IGN Portugal | 9

Game Rant | 9

GamingBolt | 9

Jeuxvideo.com | 9

MGG Spain | 9

Millenium | 9

TheSixthAxis | 9

Game Informer | 9

GameSpew | 9

IGN| 9

TrueGaming | 9

Trusted Reviews | 9

ZTGD | 9

Hardcore Gamer | 9

Shacknews | 9

Shindig | 9

Stevivor | 9

TheGamer | 9

Carole Quintaine | 9

CGMagazine | 9

Destructoid | 9

DualShockers | 9

Game Revolution | 9

GamePro Germany | 9

GameSpot | 9

Areajugones | 9

Attack of the Fanboy | 9

Worth Playing | 8.9

VideoChums 8.6

GRYOnline.pl | 8.5

Gamer.nl | 8.5

LevelUp | 8.5

Everyeye.it | 8.5

Easy Allies | 8.5

XGN | 8.5

JeuxActu | 8.5

IGN Italia | 8.4

SpazioGames | 8.2

Gameblog.fr | 8

M3 8

Digital Spy 8

GameByte | 8

Digital Trends | 8

AusGamers | 8

VideoGamer | 8

PSX-Sense.nl | 8

VGC | 8

Push Square | 8

Telegraph | 8

Digitally Downloaded | 8

IGN Spain | 7.5

Eurogamer Italy | 7.5

IndieWire | 7.5

PlayStation Universe | 7.5

EDGE | 7

Washington Post | 7

Metro GameCentral | 7

Gamer.no | 7

Gfinity | 7

93AC2269-500F-4197-A43E-C1E8C6FC8987.jpeg

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
چرا متاسفانه؟
اولا من خودمم میگم بازی واقعا زیباست و اتمسفرش فوق العادست اشتباه نشه

ولی بهترین گرافیک تاریخ بازی های ویدئویی؟ :|
رد دد ۲ , ۳ گانه آساسین ها مخصوصا والهالا , مترو اکسدس اینا چند نمونن که چند ساله اخیر اومدن از این بازی بهتره گرافیکشون
بازی های اخیر یوبی همشون باید جلوی یونیتی لنگ بندازن از نظر گرافیکی:D

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
دقیقا ، من نمیدونم ملت با چه متر و معیاری آشغال هایی مثل والاهالا رو شوکیس گرافیکی میدونن؟ روی ps5 یک ساعت هم نتونستم تحملش کنم و کلا پاکش کردم ، ولی هنوز دنبال اینم کی یونیتی رو روی 5 هم تجربه کنم .
------
برای اینکه آف تاپیک نشه ، واقعا امتیازات رچت و کلنک جدید در خور و شایسته این سری هستش

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
چرا متاسفانه؟
اولا من خودمم میگم بازی واقعا زیباست و اتمسفرش فوق العادست اشتباه نشه

ولی بهترین گرافیک تاریخ بازی های ویدئویی؟ :|
رد دد ۲ , ۳ گانه آساسین ها مخصوصا والهالا , مترو اکسدس اینا چند نمونن که چند ساله اخیر اومدن از این بازی بهتره گرافیکشون
لست دو و آنچارتد ۴ و تومب رایدر ( آخرین شماره) و هورایزن و گوست آف سوشیما هم هست . گرافیک فوق العاده دارند

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دقیقا ، من نمیدونم ملت با چه متر و معیاری آشغال هایی مثل والاهالا رو شوکیس گرافیکی میدونن؟ روی ps5 یک ساعت هم نتونستم تحملش کنم و کلا پاکش کردم ، ولی هنوز دنبال اینم کی یونیتی رو روی 5 هم تجربه کنم .
------
برای اینکه آف تاپیک نشه ، واقعا امتیازات رچت و کلنک جدید در خور و شایسته این سری هستش
اگه pc خوب داری یه سری ماد گرافیکی هست دیوانه کننده از قضا برای یونیتی هم اومده فرررر میخوری
دوستان حتما این ویدو رو ببینید فقط یه لیوان اب قندم بزارید کنارتون

Need4Speed

کاربر سایت
Jan 25, 2021
175
EDGE - 7/10 :D
چیزی که خیلیا در مورد ادج دقت نمیکنن اینه که برای این مجله، گیمپلی بالاتر و مهمتر از هر چیزی قرار داده. (کاملا هم منطقیه! چیزی هنر هشتم رو داره از هنر هفتم متمایز میکنه همین ویژگی گیمپلی هست. وگرنه بقیه چیزها بهترش رو داریم تو سینما می بینیم!)

همونطور که گفتم R&C: Rift Apart بیشتر یه شوکیس گرافیکی + SSDـه و بلحاظ گیمپلی کاملا در برابر پلتفورمرهای دیگه مثل ماریو اودیسی عقبه و کم میاره.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
چیزی که خیلیا در مورد ادج دقت نمیکنن اینه که برای این مجله، گیمپلی بالاتر و مهمتر از هر چیزی قرار داده. (کاملا هم منطقیه! چیزی هنر هشتم رو داره از هنر هفتم متمایز میکنه همین ویژگی گیمپلی هست. وگرنه بقیه چیزها بهترش رو داریم تو سینما می بینیم!)

همونطور که گفتم R&C: Rift Apart بیشتر یه شوکیس گرافیکی + SSDـه و بلحاظ گیمپلی کاملا در برابر پلتفورمرهای دیگه مثل ماریو اودیسی عقبه و کم میاره.

تو رو خدا از ماریو آدیسی این جا مایه نذارید :|
هیچ کی حوصله اون مدل درگیری رو نداره... راه به جایی هم نمیبره.

نمره EDGE هم تفسیر مفسیر نمیخواد
اینا کلا سخت گیر ترن. همین. چیز عجیبی نیست نمره ای که بدن پایین از میانگین متا باشه

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553

حرفتو بطور کلی قبول دارم در مورد اینکه گیمپلی در درجه اول اهمیت قرار داره برای یه گیم. واسه همین هم هست که از بازیای دیوید کیج و امثالهم متنفرم که بلد نیستن گیمپلی طراحی کنن. ولی به نظرم در مورد سری RC (و کلا بازیای اینسامنیاک) صدق نمیکنه که همیشه گیمپلی های با کیفیت و نوآورانه ای ارائه میده.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اگه pc خوب داری یه سری ماد گرافیکی هست دیوانه کننده از قضا برای یونیتی هم اومده فرررر میخوری
دوستان حتما این ویدو رو ببینید فقط یه لیوان اب قندم بزارید کنارتون
اینجا جاش نیس
ولی حالا که صحبتش شد باید بگم سگ یونیتی شرف داشت به تمام نسخه های جدید سری
والهالا رو حتی تا نصفه هاش هم نرفتم فروختمش
یعنی اگه بگن اومدن یونیتی رو برا نسل نهم آپگرید کردن همرا ری تریسینگ اما برا آپدیت باید ۳۰ دلار پول بدی من حاضرم اینکار رو بکنم

• Like
Reactions: blak and RONIIN

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما

قطعا اینکه R&C گیمپلی نداره غلط مطلقه. اتفاقا گیمپلی خیلی متنوعی داره و این چیزایی که شما میگی در موردش صدق نمیکنه ، البته کاری با مقایسه با Mario و ... ندارم.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
قطعا اینکه R&C گیمپلی نداره غلط مطلقه. اتفاقا گیمپلی خیلی متنوعی داره و این چیزایی که شما میگی در موردش صدق نمیکنه ، البته کاری با مقایسه با Mario و ... ندارم.
من رچت ۲۰۱۶ رو با اینکه ۵ سال پیش حس و حال بیشتری برای بازی کردن داشتم اما یه قسمتهایی از بازیش یک روند تکراری به خودش میگرفت و مثلا تو یکی از مراحل دوست داشتم زود تموم بشه ولی این رچت جدید اصلا دوست ندارم تموم بشه
لعنتی خیلی خوبه گاهی اوقات فقط تو محیط می چرخم و اسکرین شات میگیرم
رسما هر چی جلوتر میرم و وارد سیاره های جدید تر میشم گرافیک بازی هم بهتر و بهتر میشه گاهی اوقات واقعا باورم نمیشه این نورپردازی و دیتیلز محیط رو..
واقعا انتظار نداشتم ابتدای نسل همچین ویژوالی تو گیمینگ ببینم در مورد گیم پلی هم بسیار فان و باحاله بازی اینکه سعی کنی برای هر دشمنی بسته به نوع حمله کردنشون از یه اسلحه خاص استفاده کنی و اینکه Dash کردن و پرواز کردن هم خیلی حس خوبی میده و حتی ضربات میلی کامبت هم حس خوبی بهم میده
چقدر هم شخصیت ها پخته تر و جا افتاده تر از سری های قبلی شدن . شخصیت Rivet واقعا کیوت و دوست داشتنی هست و از همین الان حسابی تو دلم جا باز کرده
یه نکته مهم اینکه اگر دقت کنید نمای های کلوزشات از صورت کرکترها زیاد تو کات سینها میبینم و این لطف قدرت PS5 هست که میتونه تو نمای خیلی نزدیک از صورت کرکترها دیتیلز بالایی رو به نمایش بذاره در حالیکه نسلهای قبل این امکان در حالت ریل تایم کمتر وجود داشت چون زوم زیادی روی صورت کرکتر برابر بود با بیشتر دیده شدن کیفیت پایین تکسچرها و جزئیات..

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
من تا الان 7 مرحله از بازی ratchet رو بازی کردم و چیزی که برام جالبه اینه که مراحلی که محیط شهری داره به مراتب گرافیک خیلی بهتری داره نسبت به مراحل صحرایی یا سر سبز که من دوست داشتم بر عکس بود. از نظر شارپ بودن تصاویر و افکت های گرافیکی به نظرم این بازی حرف اول رو میزنه ولی این بازی به هر حال میخواید قبول کنید یا نه realism نیست . مثل فرق گرافیک انیمیشن میمونه با cgi کامپیوتری. من شخصا هنوز گرافیک دیمن سولز ریمیک و لست دو و گاد و گیرز 5 و گیرز هایو باسترز و رد دد 2 ( رو وان ایکس یاسری ایکس) رو بهتر میدونم به خاطر واقعی تر بودنش. شاید اشکال از من باشه. ولی همونطور که گفتم از نظر وضوح رنگ و شارپ بودن تصویر و افکت های گرافیکی و ری تریسینگ رچت از همه سرتره.

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
دلیل نمره‌ی 7 EDGE اینه که این بازی نسبت به نسخه‌های قبلی خودش تحول خاصی نداشته، نه بد بودن گیم‌پلی رچت، یا گیم‌پلی محور نبودنش! همون موقع که برای بازی یه SoP گذاشتن مشخص بود که بازی قراره به شدت polished و از نظر تکنیکی یه دستاورد باشه، اما گیم‌پلی‌ش فاقد نوآوری بود. اون پورتال‌ها خیلی جالب و جدیدن، ولی اینطور که من متوجه شدم (خودم بازی رو تجربه نکردم) تاثیر آنچنانی رو گیم‌پلی نداشتن.
اینا دلیل بر بد بودن رچت یا اینسامنیاک نیست. رچت به نسبت نسخه‌های قبلی پیشرفت داشته ولی پرش "انقلابی" نداشته. طبیعیه که مجله‌ای که هیچ وقت باهاش خیلی حال نمی‌کرده نظرش راجع بهش عوض نشه. اینسامنیاک هم به نظرم یکی از استودیوهای برتر دنیاست که راندمان عجیب و غریبی داره، اما این طور که به نظر میاد "انقلابی" بودن بازی‌هاشون براشون تو اولویت نیست. ساخت بازی‌های با کیفیت عالی تو تعداد بیشتر رو به ساخت بازی‌های کمتر اما انقلابی ترجیح می‌دن. اینم ایراد نیست و روش کار کردنشونه. هم خودشون راضین، هم ناشرشون، هم مشتری‌هاشون.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
آساسینز یونیتی واقعا گرافیکش عالی بود ولی محدود بود و همش شبیه هم بود
  • AC Unity: Paris – 2.40km2
  • AC Origins: Egypt – 80km2
  • AC Valhalla: Norway – 22km2 sea included; England – 120km2 sea included
  • AC Odyssey: Greece – 130km2 , 256 km2 sea included
Draw distance این بازیا mind blown تنوع محیطی بسیار زیاد و به جزئیات بسیار ریز هم پرداخته شده که از بازی های خطی هم بیشتره :|

AC ها به کنار RD 2 مپ سایزش ۳۱ کیلومتر مربعه شما هر نقطه ایی از این ۳۱ کیلومتره مربع قرار بگیرید اسکیرین شات بگیرید میتونید چاپش کنید به عنوان تابلو نقاشی بزنید به دیوار خیلی ها فراموش کردنه که الان میان راحت از جمله بهترین گرافیک تاریخ گیمینگ استفاده میکنن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آساسینز یونیتی واقعا گرافیکش عالی بود ولی محدود بود و همش شبیه هم بود
  • AC Unity: Paris – 2.40km2
  • AC Origins: Egypt – 80km2
  • AC Valhalla: Norway – 22km2 sea included; England – 120km2 sea included
  • AC Odyssey: Greece – 130km2 , 256 km2 sea included
Draw distance این بازیا mind blown تنوع محیطی بسیار زیاد و به جزئیات بسیار ریز هم پرداخته شده که از بازی های خطی هم بیشتره :|

AC ها به کنار RD 2 مپ سایزش ۳۱ کیلومتر مربعه شما هر نقطه ایی از این ۳۱ کیلومتره مربع قرار بگیرید اسکیرین شات بگیرید میتونید چاپش کنید به عنوان تابلو نقاشی بزنید به دیوار خیلی ها فراموش کردنه که الان میان راحت از جمله بهترین گرافیک تاریخ گیمینگ استفاده میکنن
درمورد شبیه بودن یونیتی کاملا مخالفم!
جزئیات شهری یونیتی رو بزار کنار اوریجینز(اودیسه و والهالا نزدم، ولی خو از اودیسه چرت و پرت زیاد دیدم:-" )
اوریجینز راحت دهکده ها و یا معبدهای تکراری و مشابه زیادی میتونی ببینی!
کل شهرهاش رو بزاری کنار هم به نظر من که از نظر تنوع و جزئیات به یونیتی نمیرسه!

بقیشم که " پر از خالیه" مخصوصا یه سری مناطقشکه رسما خالیه:-"

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
درمورد شبیه بودن یونیتی کاملا مخالفم!
جزئیات شهری یونیتی رو بزار کنار اوریجینز(اودیسه و والهالا نزدم، ولی خو از اودیسه چرت و پرت زیاد دیدم:-" )
اوریجینز راحت دهکده ها و یا معبدهای تکراری و مشابه زیادی میتونی ببینی!
کل شهرهاش رو بزاری کنار هم به نظر من که از نظر تنوع و جزئیات به یونیتی نمیرسه!

بقیشم که " پر از خالیه" مخصوصا یه سری مناطقشکه رسما خالیه:-"
روی بد نسخه ایی دست گذاشتی اتفاقا اورجینز بهترینه
قسمت سمت راست مپ بازی حالت رودخونه و سر و سبزی داره وسط مپ اهرامه پایینش بیابون بالا سمت چپم روم باستان اصلا شبیه هم نبود :D
بهت پیشنهاد میکنم اگه هنوز بازی رو داری دی ال سی the curse of the pharaohs رو امتحان کنی توی valley of kings ش چهار تا دنیای بعد از مرگ داره که هر کدومش مربوط به یه فرعونه چهار تا دنیا با تم های متفاوت واقعا زیبان از دستشون نده

ولی در کل انتخاب بین آساسینز ها سلیقست که چه تمی رو دوست داری از لحاظ فنی همشون عالین?

اتفاقا DLCها هم زدم، اون بحثش جداست
ولی خود بازی اصلی به نظرم تکرار توی ساختمون ها زیاد داشت!
یونیتی به عنوان محیط شهری، خود محیط شهری تنوع داشت، آره هرجاش یه آب و هوایی نداشت، ولی محیط شهریه متفاوت بود(اون چندتا گلیچ داستانیه بازی هم که محیط های متنوعی داشتن و عشق:x )

جزئیاتی که ساختمون های یونیتی داشتن(مخصوصا ساختمون های خاصش) واقعا توی اوریجینز دیده نمیشد به نظرم!
قبول دارم جالبش این بود خیلی ساختمونای رندوم هم میشد وارد شی و واردم میشدی همون تم فرانسوی و هنری خودشو داشت
=((elise

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: lomis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر