امتیازات Nioh2

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
131622

Nioh 2

Developer: Team Ninja
Genres : RPG - Action - RPg​

راس ساعت ۱:۳۰ نیمه شب امبارگوی این بازی برداشته شد.
نسخه ی دوم بازی بزرگ و زیبای Nioh2 که در تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۲۰ عرضه می شه, تاکنون امتیازات به شرح زیر کسب کرد:

1. Wccftech

96

2. PlayStation Universe

95

3. IGN

90

4. Meristation

90

5. TheSixthAxis

90

6. Gameblog.fr

90

7. Trusted Reviews

90

8. Press Start Australia

90

9. PSX-Sense.nl

90

10. RPG Site

90

11. GamesRadar+

90

12. God is a Geek

90

13. IGN Italia

90

14. Destructoid

90

15. Digitally Downloaded

90

16. Game Revolution

90

17. JeuxActu

85

18. Game Informer

85

19. Areajugones

85

20. Multiplayer.it

83

21. GamingTrend

80

22. Push Square

80

23. Shacknews

80

24. Stevivor

80

25. Hardcore Gamer

80

26. Daily Star

80

27. EGM

80

28. Eurogamer Italy

80

29. Gamer.no

80

30. CGMagazine

80

31. 3DJuegos

75

متای بازی: 87 از 53 نقد.

Attachments

• 20200311_014628.jpg
    20200311_014628.jpg
    249.4 KB · مشاهده: 23
آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دمشون گرم، فکر نمیکردم تو این نسخه هم بتونن اینقدر خوب عمل کنن... میخواستم با 100 گیگ وزیر جوان نسخه اولش رو دانلود کنم

• Like
Reactions: AMIN-1399F

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
دمو رو بازی کردم. چیزایی که تو نسخه اول اذیتم می کرد هنوزم رفع نشدن. ولی مشخصا enemy variety پیشرفت قابل توجهی داشته. مکانیک جدید که yokai core باشه سیستم مبارزات نسخه اول که به خودی خود متنوع بود رو عمیق تر کنه.

• Like
Reactions: Arima Kishou

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
به به
به نظر میرسه در حد نسخه اول عالی از کار در اومده البته از دمو هم مشخص بود، دست تیم نینجا درد نکنه
قدم دوم هم محکم و عالی ، بعدی د لست :D

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
کسایی که بازی رو بازی کردن قطعا میدونن که متای واقعی بازی زیر 90 نیست. متاسفانه به علت مقایسه با دارک سولز و همچنین تعصب برخی منتقدین روی سری سولز و یا تغییر ندادن فرمول و مکانیک موفق بازی در این نسخه شاید از دادن امتیاز واقعی و بالا خودداری کردن. اما اینکه نسخه ی دوم تونسته رنج 86 تا 87 برسه با بالای 40 نقد واقعا نشون میده که شاهکار از آب در اومده. خیلی ها نگران کسل کننده بودن بازی بودن. الان دیگه براشون مشخص شد که بازی عالیه.
کسایی که با این سری از بازیها اشنایی دارن میدونن که امتیاز بالای 85 گرفتن برای بازی ها با چنین سبکی واقعا سخته.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسایی که بازی رو بازی کردن قطعا میدونن که متای واقعی بازی زیر 90 نیست. متاسفانه به علت مقایسه با دارک سولز و همچنین تعصب برخی منتقدین روی سری سولز و یا تغییر ندادن فرمول و مکانیک موفق بازی در این نسخه شاید از دادن امتیاز واقعی و بالا خودداری کردن. اما اینکه نسخه ی دوم تونسته رنج 86 تا 87 برسه با بالای 40 نقد واقعا نشون میده که شاهکار از آب در اومده. خیلی ها نگران کسل کننده بودن بازی بودن. الان دیگه براشون مشخص شد که بازی عالیه.
کسایی که با این سری از بازیها اشنایی دارن میدونن که امتیاز بالای 85 گرفتن برای بازی ها با چنین سبکی واقعا سخته.

داداش داری برعکس می زنیا الان متای بازی های rgp که سوپر سخت هم باشن خوراک متای بالا هست یعنی این نسل اکریت بازی های سوپر سخت متای خوبی گرفتن.
البته در اینکه تیم نیجا کارش درسته شکی نیست هر چند قدیما خیلی بهتر از اینا بود اما شما شک نکن اگر بازی انحصاری نبود متای 0.5 هم از این کمتر می شد.

• Like
Reactions: Soulsborne

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
داداش داری برعکس می زنیا الان متای بازی های rgp که سوپر سخت هم باشن خوراک متای بالا هست یعنی این نسل اکریت بازی های سوپر سخت متای خوبی گرفتن.
البته در اینکه تیم نیجا کارش درسته شکی نیست هر چند قدیما خیلی بهتر از اینا بود اما شما شک نکن اگر بازی انحصاری نبود متای 0.5 هم از این کمتر می شد.
توی این سبک ما بازی خاصی جز ساخته های میازاکی نداریم حقیقتا. شاید اثار دیگه ای هم باشن اما چندان معروف و موفق نبودن . توی این سبک وقتی بازی ساخته میشه, ناخوداگاه با بازی مرجعش (حالا از هر لحاظ) مقایسه میشه و همچنین وقتی دومین نسخه ی بازی هم بیاد, قطعا اولین مسئله ای که بولد میشه اینه که چرا نسخه ی دوم نسبت به نسخه ی اول تغییرات عمده نداشته. برا همین گفتم برای بازیهای این سبک, کمی نقد ها سخت گیرانس. چون قطعا بازی با دارک سولز و سکیرو مقایسه میشه خواه و ناخواه. اینکه چنین بازی ای تونسته چنین امتیازی بگیره به نظرم نشون میده که واقعا عالی بوده.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
بیشترین پلی تایم من بعد از R6 شماره اول NIOH بود نزدیک 350 ساعت. دمو رو بازی کردم با اینکه پیشرفت قابل توجه ای نسبت به قبل نداشته ولی بسیار راضیم . نمرات هم که عالی شده

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
توی این سبک ما بازی خاصی جز ساخته های میازاکی نداریم حقیقتا. شاید اثار دیگه ای هم باشن اما چندان معروف و موفق نبودن . توی این سبک وقتی بازی ساخته میشه, ناخوداگاه با بازی مرجعش (حالا از هر لحاظ) مقایسه میشه و همچنین وقتی دومین نسخه ی بازی هم بیاد, قطعا اولین مسئله ای که بولد میشه اینه که چرا نسخه ی دوم نسبت به نسخه ی اول تغییرات عمده نداشته. برا همین گفتم برای بازیهای این سبک, کمی نقد ها سخت گیرانس. چون قطعا بازی با دارک سولز و سکیرو مقایسه میشه خواه و ناخواه. اینکه چنین بازی ای تونسته چنین امتیازی بگیره به نظرم نشون میده که واقعا عالی بوده.
علت نمره پایین بازی کپی پیست شدن خیلی از دشمن ها و آیتم های بازی از شماره اول توسط سازنده هاست! در یک کلام بازی تکراری هست و فقط گله های بیشمار دشمن رو بسمت بازیباز پرتاب میکنه. بیخودی گردن تاثیر سری سولز ننداز! از قدیمم گفتن کُپی هیچوقت به اصل جنس نمیرسه. :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یه سری دوستان اینجا جوری شیلنگ رو بازی گرفتن کسی نمرات بازی را نبینه فکر میکنه با متای دور و بر ۷۰ طرفه.من که بیصبرانه منتظر ۷.۳۰ جمعه صبح هستم بازی برام انلاک بشه بزنم تو رگش حالشو ببرم

• Like
Reactions: voldmort and Z-fan

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
علت نمره پایین بازی کپی پیست شدن خیلی از دشمن ها و آیتم های بازی از شماره اول توسط سازنده هاست! در یک کلام بازی تکراری هست و فقط گله های بیشمار دشمن رو بسمت بازیباز پرتاب میکنه. بیخودی گردن تاثیر سری سولز ننداز! از قدیمم گفتن کُپی هیچوقت به اصل جنس نمیرسه. :D
بازی تا الان 46 تا نقد داره که 45تاش بالای 8 هست و یدونه 7.5 داره فقط! نمره پایین و تکراری!LoL

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
امان از دست این کرونا که مدرسه ها رو تعطیل کرد... :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

131667

بازی تا الان 46 تا نقد داره که 45تاش بالای 8 هست و یدونه 7.5 داره فقط! نمره پایین و تکراری!LoL
شما اسم و ایدیش و الخصوص تاریخ ساختشو بین تا تهش برو:D
شخصا با چند هزار ساعت سولزبورن پلی کردن(حداقل تو BC میدونن تا چه حد فن سری ام) به خودم اجازه نمیدم بدون پلی کردن یه بازی ، انقدر بی منطق راجبش نظر بدم و بازی رو بکوبم اونوقت ایشون از روی متای 86 (از کی 86 شده نمره پایین؟) به این نکته پی بردن که بازی یک کپی پیست بی کیفیت و تکراریه
پ.ن:هی میخوام فعالیت نکنم نمیزارید که!:D

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
منظور من اشتباه متوجه شدن بعضیا... منکر خوبی های Nioh 2 نیستم. پست من در جواب اون بابایی هست که از سری سولز طلبکاره. بردار اگه سولز نبود که تیم نینجا با افتضاحی مثل Ninja Gaiden 3 هنوز داشت در منجلاب سبک HnS دست و پا میزد و آبروی هر چی اسم نینجا رو هم برده بود. این کپی برداری از مکانیک گیمپلی سولز بود که همچون هوای تازه به اونها نفس داد. اما نباید دیگه انتظار گرافه داشت و نمک خورده نمکدون رو شکست و متای بیشتر از هر یک از شماره های سولز رو بحق دونست! Nioh تا ابد زیر سایه ی منبع الهامش باقی خواهد ماند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر