امتیازات Metro Exodus

پیش بینی میانگین امتیازات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    116
  • نظرسنجی بسته شده است .

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
MetroExodus-feat-770x433.jpg

Publisher: Deep Silver, Koch Media
Developer: 4A Games
Initial Release Date: February 15, 2019
Platforms: PC, Xbox 1, PlayStation 4
AusGamers: 9.5/10
The Games Machine: 9.2/10​
Generación Xbox: 9.1/10
TrueAchievements: 9/10
Windows Central: 9/10
Screen Rant: 9/10
ZTGD: 9/10
TheSixthAxis: 9/10
Cheat Code Central: 9/10
GameStar: 9/10
Wccftech: 9/10
GamesRadar+: 9/10
Gameblog.fr: 9/10
PSX-Sense.nl: 9/10
Meristation: 8.6/10
DualShockers: 8.5/10
IGN Spain: 8.5/10
PlayStation Universe: 8.5/10
Gameplanet: 8.5/10
XGN: 8.5/10
GRYOnline.pl: 8.5/10
Vandal: 8.4/10
PC Invasion: 8/10
Worth Playing: 8/10
GameSpot: 8/10
Digital Trends: 8/10
Gaming Nexus: 8/10
Twinfinite: 8/10
GameSpew: 8/10
Game Revolution: 8/10
PCGamesN: 8/10
Hardcore Gamer: 8/10
Multiplayer.it: 8/10
GameOver.gr: 8/10
Jeuxvideo: 8/10
PC Gamer: 7.8/10
BaziCenter: 7.5/10
COGconnected: 7.6/10
The Daily Dot: 7/10
USgamer: 7/10
Destructoid: 7/10
EGM: 7/10
God is a Geek: 7/10
We Got This Covered: 7/10
Press Start Australia: 7/10
4Players.de: 6.8/10
Power Unlimited: 6.7/10
Digitally Downloaded: 6/10
Gamers Heroes: 6/10
Attack of the Fanboy: 6/10
Eurogamer: Recommended

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,172
نام
∂αнмα
GameCrate 93
Metro Exodus is a masterful execution of a dying breed of video game: the measured, finely tuned, linear single player action game. From start to finish it’s an amazing thrill ride that rarely takes a moment to catch its breath and it lacks the bloated filler that plague so many other games these days. Instead, Metro Exodus is all meat from head to toe and it’s well worth the time.

Variety 80
In general, Metro: Exodus feels like a big investment, but one that pays great dividends. It’s challenging, but like most challenging games the struggle makes success that much sweeter. It requires close attention to detail, but every second you spend learning about the world makes the hours to come that much more fascinating.

CGMagazine 80
I have some issues with Metro: Exodus. The larger story is completely off the wall ludicrous and makes everything that came before feel completely invalid. If I had been forced to live in a hole for 20 years, fight monsters and Nazis, and I was all a lie, I’m certainly not letting the people lying about it on my freedom train, much less call any shots. The smaller, more personal stories, however, often hit a little closer to home, and make life just a bit more interesting.

Game Rant 70
Metro Exodus‘s gorgeous visuals are somewhat undermined by the NPC clipping issues and texture pop-in, and one has to wonder if those issues would have been ironed out had the game spent some more time in the oven. But even though its technical issues, lack of genuine horror, and bland cast make it fall short of its predecessors, Metro Exodus is still a decent mix of the franchise’s traditional stealth/shooter gameplay and a semi-open world environment.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,826
امتیازهای زیر 8 از جمله امتیاز بازیسنتر بسیار سخت گیرانه وحتی غیر منصفانه است.
بازیسنتر یه جوری از جزییات ایراد گرفته که اگر در هربازی بخوایم به این شکل نگاه کنیم، هیچکدوم بالای 8 نخواهند شد.
نمیخام سر بحث رو باز کنم ولی همون god of war روهم اگر با این دقت نقد کنید قطعا امتیازش بالای 8 نخواهد اومد.
نمی دونم علت رو کجا باید جستجو کرد صادقانه بگم اهمیتی هم نداره به هرحال این اتفاقات جز جدایی ناپذیر دنیای مدیا بوده و هست.
من همیشه امتیاز نقدها رو صرفا نظر شخصی تلقی میکنم و هیچگاه ملاکی برای انتخابم در نظر نگرفته و نمیگیرم.
امیدوارم فن ها و گیمرها هم اینطوری فکر کنن که به فروش بازی ضربه نخوره.
تا در این بیابان بازیهای داستان محور و اتمسفریک ما بازهم بتونیم لذت تجربه کردن نسخه های بعدی metro رو بچشیم.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
امتیازهای زیر 8 از جمله امتیاز بازیسنتر بسیار سخت گیرانه وحتی غیر منصفانه است.
بازیسنتر یه جوری از جزییات ایراد گرفته که اگر در هربازی بخوایم به این شکل نگاه کنیم، هیچکدوم بالای 8 نخواهند شد.
نمیخام سر بحث رو باز کنم ولی همون god of war روهم اگر با این دقت نقد کنید قطعا امتیازش بالای 8 نخواهد اومد.
نمی دونم علت رو کجا باید جستجو کرد صادقانه بگم اهمیتی هم نداره به هرحال این اتفاقات جز جدایی ناپذیر دنیای مدیا بوده و هست.
من همیشه امتیاز نقدها رو صرفا نظر شخصی تلقی میکنم و هیچگاه ملاکی برای انتخابم در نظر نگرفته و نمیگیرم.
امیدوارم فن ها و گیمرها هم اینطوری فکر کنن که به فروش بازی ضربه نخوره.
تا در این بیابان بازیهای داستان محور و اتمسفریک ما بازهم بتونیم لذت تجربه کردن نسخه های بعدی metro رو بچشیم.
از بعد از نقد مضحک رزیدنت ایول۲ توسط بازیسنتر، دیگه کلا وقتی نقدی ازش میاد هم پیشبینیم در مورد نقدش درسته و هم واقعا میخندم. چون یه عده از اعصای تحریریه دارن تام چیک وار پیش به سوی مسیرهای مضحک برای دیده شدن بیشتر میرن. منم با نظر شما موافقم. شاید اگه‌انحصاریه سونی بود الان وضع دیگه ای داشت اون‌ نقد. به هر حال هر سایتی از یه جا به بعد باید ثابت کنه که سخت گیره. به قول شما، گاد آو وار و ویچر۳ رو هم ریز نگاه نیکردن ۷ میگرفت شاید! بیخیال :D
البته اهمیت چندانی هم‌نداره نمره ی بازیسنتر و امثالهم. چون ضریب خاصی نداره. بده و نده چندان مهم‌ نیس :D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
ایشالا در جریان هستی که نویسنده نقد RE2 اکس باکس فن هستش :D حتی سردبیر تحریریه هم اکس باکس فن هستن :D
اصا من ‌کار‌به فن ندارم. شما بگو‌پیسی فن یا ایکس باکس یا سونی یا نینتندو.
بحث من‌سره اینه که چرا اشکالات ریز رو سره‌بازی های بزرگ و اسم و رسم دار‌ نمیگیرن؟ چرا باید خراب کنن روی سر معدود بازیهای قصه گوی سینگل پلیر؟ همین بازیا اگه‌ نباشن دیگه چی میمونه؟ یه‌مشت‌ بازی انلاین.به والله ۱۵-۲۰ مشکل میشه از rdr2 گرفت. از بعضی مشکلات داستانی بگیر تا باگ و مشکل فنی بعضا.
من‌میگم اگه قراره ریز بشیم‌ و دنبال اشکال برا نمره کم‌کردن باشیم پس‌اینکارو برای تمام‌بازیها بکنیم. نه فقط برای یک بازی مظلوم مثل مترو.
این‌حرفمو ایشالله بعدا که دیگه هیج‌بازی داستانی نموند میفهمید :)

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,606
از بعد از نقد مضحک رزیدنت ایول۲ توسط بازیسنتر، دیگه کلا وقتی نقدی ازش میاد هم پیشبینیم در مورد نقدش درسته و هم واقعا میخندم. چون یه عده از اعصای تحریریه دارن تام چیک وار پیش به سوی مسیرهای مضحک برای دیده شدن بیشتر میرن. منم با نظر شما موافقم. شاید اگه‌انحصاریه سونی بود الان وضع دیگه ای داشت اون‌ نقد. به هر حال هر سایتی از یه جا به بعد باید ثابت کنه که سخت گیره. به قول شما، گاد آو وار و ویچر۳ رو هم ریز نگاه نیکردن ۷ میگرفت شاید! بیخیال :D
البته اهمیت چندانی هم‌نداره نمره ی بازیسنتر و امثالهم. چون ضریب خاصی نداره. بده و نده چندان مهم‌ نیس :D
منم از امتیاز RE2 تعجب کردم. خیلی برام عجیب بود این امتیاز.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
تبریک میگم بهتمام طرفداران بازی
امتیاز بازی برای فنای مترو بنظرم بسه
چون این افراد قشنگ میدونن چه بلایی سر last light اومد
ایرادهایی که ازبازی مترو میگیرن تا حدودی غیر منصفانس
مثلا یکی از ایرادهای بازی تو نسخه های قبلی هوش مصنوعی بوده
بازیهای بزرگ هم ایرادای هوش مصنوعی دارن
یعنی همه بازیها دارن ولی این مشکل تو مترو برای منتقدا مثل خار تو چشم هستش.
مترو نیازی به نقد نداره....
اتمسفر رو دستش نیست:x

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
هیچ وقت یادم نمیره ! سر همین بازی شاهکار گاد اف وار جدید با جناب کراتوس دو بار به باگ عجیبی خورده بودم و سر مبارزات شلوغ به یک باره ایشون بدنشون نصفش بالای زمین بود و نصفش زیر زمین دوربین بازی هم قاطی کرده بود و کریتوس گیر کرده بود بین بالای زمین و پایین زمین و بعدش دوربین زیر زمین رو داشت نشون میداد و به طبع چون طراحی نشده بود همه چیز سیاه بود و خلاصه وضعیتی بود ! ( ای کاش از اون باگ ها فیلم میگرفتم و میذاشتم تو بازیسنتر ) و مجبور شدم بازی رو از دوباره لود کنم ! یعنی از این باگایی بود که تو یه بازی درجه 2 و یا درجه 3 میبینید !!! چند تا باگ اساسی دیگه هم دیده بودم !

پس اگه نقد بازی دستم بود به خاطر همون باگ ها باید نابودش میکردم دیگه !؟ درسته ؟!! این طوری باشه و گیر الکی بخواید به هر بازی بدبد که هیچ بازی سالم نمیمونه ! و میشه به راحتی متای هر بازی رو به راحتی ترکوند !

بزنید بپوکونید بازی های داستانی رو به امید نسخه بعدی مترو که بره به طرف بتل رویال !! بعد میتونید یه نمره 9 و 10بزنید تنگش بابا جان !!!!!

صنعت گیم هم ببینیم میتونه کاری کنه استدیوی هایی مثل سازنده های مترو رو هم نابود کنه و تعطیل بشن !؟ اینا اصلا یه بودجه اون استدیو و این چیزا نگاهی نمیکنن که ! یعنی این چیزا براشون مهم نیست ! سازندگان مترو با توجه به بودجه و همین طور داستان کشور اکراین و ماجرا هایی که با روسیه داشتن و گرفتاری هایی که برای استدیوشون ایجاد شده بود با تمامی این این اوصاف رفتن نسخه سوم رو ساختن اونم با تغییرات زیاد نسبت به دو نسخه قبلش .

خلاصه من که بازی رو میگیرم و شک هم ندارم لذتش رو میبرم ولی امیدوارم این بازی و استدیوی سازندنش در آینده براش گرفتاری پیش نیاد و در استدیوش تخته نشه ! دیگه بسه ! تلفات نبود بسیاری از ای پی ها رو در این نسل هشتم قشنگ حسش کردیم و این هم امیدوارم اضافه نشه به لیست اضافه شده IP های تعطیل شده !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,567
نام
محمد
هیچ وقت یادم نمیره ! سر همین بازی شاهکار گاد اف وار جدید با جناب کراتوس دو بار به باگ عجیبی خورده بودم و سر مبارزات شلوغ به یک باره ایشون بدنشون نصفش بالای زمین بود و نصفش زیر زمین دوربین بازی هم قاطی کرده بود و کریتوس گیر کرده بود بین بالای زمین و پایین زمین و بعدش دوربین زیر زمین رو داشت نشون میداد و به طبع چون طراحی نشده بود همه چیز سیاه بود و خلاصه وضعیتی بود ! ( ای کاش از اون باگ ها فیلم میگرفتم و میذاشتم تو بازیسنتر ) و مجبور شدم بازی رو از دوباره لود کنم ! یعنی از این باگایی بود که تو یه بازی درجه 2 و یا درجه 3 میبینید !!! چند تا باگ اساسی دیگه هم دیده بودم !

پس اگه نقد بازی دستم بود به خاطر همون باگ ها باید نابودش میکردم دیگه !؟ درسته ؟!! این طوری باشه و گیر الکی بخواید به هر بازی بدبد که هیچ بازی سالم نمیمونه ! و میشه به راحتی متای هر بازی رو به راحتی ترکوند !

بزنید بپوکونید بازی های داستانی رو به امید نسخه بعدی مترو که بره به طرف بتل رویال !! بعد میتونید یه نمره 9 و 10بزنید تنگش بابا جان !!!!!

صنعت گیم هم ببینیم میتونه کاری کنه استدیوی هایی مثل سازنده های مترو رو هم نابود کنه و تعطیل بشن !؟ اینا اصلا یه بودجه اون استدیو و این چیزا نگاهی نمیکنن که ! یعنی این چیزا براشون مهم نیست ! سازندگان مترو با توجه به بودجه و همین طور داستان کشور اکراین و ماجرا هایی که با روسیه داشتن و گرفتاری هایی که برای استدیوشون ایجاد شده بود با تمامی این این اوصاف رفتن نسخه سوم رو ساختن اونم با تغییرات زیاد نسبت به دو نسخه قبلش .

خلاصه من که بازی رو میگیرم و شک هم ندارم لذتش رو میبرم ولی امیدوارم این بازی و استدیوی سازندنش در آینده براش گرفتاری پیش نیاد و در استدیوش تخته نشه ! دیگه بسه ! تلفات نبود بسیاری از ای پی ها رو در این نسل هشتم قشنگ حسش کردیم و این هم امیدوارم اضافه نشه به لیست اضافه شده IP های تعطیل شده !
شما نقد رو بخونی متوجه میشی به خاطر باگ یا ایرادهای الکی نمره ۷.۵ نگرفته. حداقل نقد رو بخونید و طبق اون نظر بدید تا آدم دلش نسوزه :D مشکل اصلی که تو نقد ذکر شده خسته کننده بودن یه سری بخش ها به دلیل وسیع تر شدن بازی هست که هم به روند گیم پلی ضربه زده و هم ریتم روایت داستان. فکر نکنم ایراد الکی باشه این. به علاوه ضعف هوش مصنوعی و ایرادات تکنیکی شامل لودینگ سه چهار دقیقه ای هم تو بازی وجود داره. شما خودت قبلا برای بازی سنتر نقد نوشتی و میدونی روند نقد نوشتن چطور هست. نویسنده مترو هم از طرفداران این سری هست ولی به نظرش این مواردی که تو نقدش آورده از ایرادات بازی هست و بهش ۷.۵ داده. اینکه چون بازی تک نفره هست و بخش آنلاین نداره پس حتما باید بالا بدیم هم حرف درستی نیست، کلی بازی تک نفره بودن که امتیاز بالایی از بازی سنتر گرفتن، آخرینش چند روز پیش عرضه شده بود، Kingdom Hearts 3 که نمره ۹ گرفته. در کل به نظرم اگه انتقادی هست با توجه به متن نقد باشه نه اینکه چرا نمره کم دادید و بازی های تک نفره دارن نابود میشن! البته میدونم صرفا منظورت بازی سنتر نیست ولی چون چند نفر دیگه هم فقط به نمره ایراد گرفتن اینا رو گفتم.

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
شما نقد رو بخونی متوجه میشی به خاطر باگ یا ایرادهای الکی نمره ۷.۵ نگرفته. حداقل نقد رو بخونید و طبق اون نظر بدید تا آدم دلش نسوزه :D مشکل اصلی که تو نقد ذکر شده خسته کننده بودن یه سری بخش ها به دلیل وسیع تر شدن بازی هست که هم به روند گیم پلی ضربه زده و هم ریتم روایت داستان. فکر نکنم ایراد الکی باشه این. به علاوه ضعف هوش مصنوعی و ایرادات تکنیکی شامل لودینگ سه چهار دقیقه ای هم تو بازی وجود داره. شما خودت قبلا برای بازی سنتر نقد نوشتی و میدونی روند نقد نوشتن چطور هست. نویسنده مترو هم از طرفداران این سری هست ولی به نظرش این مواردی که تو نقدش آورده از ایرادات بازی هست و بهش ۷.۵ داده. اینکه چون بازی تک نفره هست و بخش آنلاین نداره پس حتما باید بالا بدیم هم حرف درستی نیست، کلی بازی تک نفره بودن که امتیاز بالایی از بازی سنتر گرفتن، آخرینش چند روز پیش عرضه شده بود، Kingdom Hearts 3 که نمره ۹ گرفته. در کل به نظرم اگه انتقادی هست با توجه به متن نقد باشه نه اینکه چرا نمره کم دادید و بازی های تک نفره دارن نابود میشن! البته میدونم صرفا منظورت بازی سنتر نیست ولی چون چند نفر دیگه هم فقط به نمره ایراد گرفتن اینا رو گفتم.
همین که بازیسنتر داره بازی های روز رو نقد میکنه و امتیاز متا میده کلی جای شکر داره و من و کلی از دوستان از زحمات بیشمار شما و دوستانتان واقعا سپاسگزاریم !
لطفا با همین قدرت به کارتون ادامه بدید. صد در صد امتیازی که نویسنده اون نقد به بازی میده اون بازی بیشتر از این لایق امتیاز بالاتر نبوده !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,172
نام
∂αнмα
من راسیاتش هنوز نقد رو نخوندن ولی خوب صدرصد میدونم اگه چنین نمره ای گرفته از نظر منتقد لایق این نمره بوده متا بازی دور و بر 80 شده و نمره 7.5 رو به هیچ وجه خلاف جهت شنا کردن نمیبینم بازی اگه واقعا مشکلی نداشت قطعا نمره بالاتری میگرفت اینکه بگیم آره صنعت گیم فلان و بهمان و باید نمره بالاتری میدادید مصداق بارز خیانت کردن در حق سازنده با آسون گرفتن بهشه مثل پدری که بچش رو لوس میکنه بعدا که میخواد وارد جامعش کنه میشه غوز بالا غوز در کل پدرکشتگیی نمیبینم اینجا بازی چیزی که مستحقش بوده رو گرفته فقط بازیسنتر نیست یک عالمه منتقد دیگه هم همین نظر رو داشتن نیم نمره ی نمره پایین بالاتر هم باز هیچ فرقی به حالش نمیکرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر