امتیازات Mario Kart 8 Deluxe

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

Developer(s)Nintendo EPD
Publisher(s) Nintendo
Platform(s) Nintendo Switch

Release date

April 28, 2017[1]
April 28, 2017[2]
April 28, 2017[3]
April 28, 2017[4]
April 28, 2017[5]
Genre Racing

upload_2017-5-8_20-32-57.png

Nintendo Everything – “Thumbs Up”
IGN – 9.3 / 10
GameSpot – 9 / 10
GamesRadar – 5 / 5
GameXplain – “Liked-a-Lot
Game Informer – 9.25 / 10
GamesBeat – 90 / 100
Nintendo World Report – 85 / 100
Nintendo Life – 10 / 10
Destructoid – 9.5 / 10
GameReactor UK – 10 / 10
USGamer – 5 / 5
Famitsu Mario Kart 8 Deluxe (NSW) – 9/9/9/8

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این اگه همون نسخه wii u هست خیلی فانه. کرکر خندست بازی. بعد از crash team racing فقط این بازی بود که تونست جای خالی اونو پر کنه. لامصب خدای کل کل انداختنه. فقط لینک رو آخر آزاد نکردم. :D این نسخه همه شخصیت ها از اول آزادن؟ مهم نیست:D چون فعلا به دلیل نداشتن سوئیچ نمیتونم بازی کنم :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این اگه همون نسخه wii u هست خیلی فانه. کرکر خندست بازی. بعد از crash team racing فقط این بازی بود که تونست جای خالی اونو پر کنه. لامصب خدای کل کل انداختنه. فقط لینک رو آخر آزاد نکردم. :D این نسخه همه شخصیت ها از اول آزادن؟ مهم نیست:D چون فعلا به دلیل نداشتن سوئیچ نمیتونم بازی کنم :D

من اکثرماریو کارت ها بازی کردم از نسخه snes به بالا , چه کنسول ها خونگی نینتندو چه رو کنسول ها دستی
حتی نسخه ها ds - 3ds - 3ds - wii و .......
همه نسخه ها رو بازی کردم غیر از نسخه wiiu ( بازیشو پلمپ دارم اما بازیش نکردم )
حالا این نسخه wiiu کلا با تمام ماریو کارت ها قبلی فرق داره؟ یا شما اولین تجربه سری ماریو کارت داشتی براتون خیلی فان و جذاب اومده؟

• Like
Reactions: sadegh93

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من اکثرماریو کارت ها بازی کردم از نسخه snes به بالا , چه کنسول ها خونگی نینتندو چه رو کنسول ها دستی
حتی نسخه ها ds - 3ds - 3ds - wii و .......
همه نسخه ها رو بازی کردم غیر از نسخه wiiu ( بازیشو پلمپ دارم اما بازیش نکردم )
حالا این نسخه wiiu کلا با تمام ماریو کارت ها قبلی فرق داره؟ یا شما اولین تجربه سری ماریو کارت داشتی براتون خیلی فان و جذاب اومده؟
برا wii رو هم یه شماره بازی کرده بودم. البته نه خیلی. خیلی تفاوت ندارن. اما من چون اینو زیاد بازی کردم شاید خیلی بهم چسبیده.

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
حیف رغیب اصلیش CTR تازه داشت جون میگرفت ولی چی شد یونیورسال کند بردش شرور تحویلمون داد کرش نیترو کارت:-&
دقیقا. اون موقع نمی دونستم ناشر و سازنده ی بازی عوض شده.اصلا تو این عوالم نبودم. با چه ذوق و شوقی برای PS2 گرفتمش. برای منی که اصلا کرش رو با CTR میشناختم و طرف پلتفرمراش هم نمی رفتم اومدن اون بازی بهترین خبر ممکن بود. ولی حیف.فکر کنم با فاصله بزرگترین ناامیدیم از یه بازی همین نیترو کارت آشغال بود. دیسکش سر جمع یک ساعت هم دووم نیاورد تو دستگاه. پرتش کردم بیرون.
از ماریوکارت ها فقط نسخه ی DS رو بازی کردم. خیلی خوب بود ولی CTR برام یه چیز تکرار نشدنی بود =((

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دقیقا. اون موقع نمی دونستم ناشر و سازنده ی بازی عوض شده.اصلا تو این عوالم نبودم. با چه ذوق و شوقی برای PS2 گرفتمش. برای منی که اصلا کرش رو با CTR میشناختم و طرف پلتفرمراش هم نمی رفتم اومدن اون بازی بهترین خبر ممکن بود. ولی حیف.فکر کنم با فاصله بزرگترین ناامیدیم از یه بازی همین نیترو کارت آشغال بود. دیسکش سر جمع یک ساعت هم دووم نیاورد تو دستگاه. پرتش کردم بیرون.
از ماریوکارت ها فقط نسخه ی DS رو بازی کردم. خیلی خوب بود ولی CTR برام یه چیز تکرار نشدنی بود =((
این نسخه 8 رو اگر میتونید تجربه کنید به نظرم . نسخه ی ds هم البته خوبه به نظرم . من قبلا کمی بازیش کردم .
نسخه ی double dash هم قشنگه به نظرم .
کلا اکثر ماریو کارت ها جالبه به نظرم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

کراش CTR واقعا بینظیره من هنوز بازیش میکنم
کراش CTR برای مقابله با ماریو کارت اومد , و موفقم شد اما این ادامه پیدا نکرد
ماریو کارت DS خوب بود اما نه به خوبی ماریو کارت WII و GAMECUBE و ......., چون برای کنسول دستی بود و نسبتا محدودیت هایی داشت
مثل NEW SUPER MARIO BRIOS کنسول DS و WII هر دو عالی بودن اما نسخه WII خیلی خیلی متنوع تر - طولانی تر بود

این نسخه 8 رو اگر میتونید تجربه کنید به نظرم . نسخه ی ds هم البته خوبه به نظرم . من قبلا کمی بازیش کردم .

مگه DSI که خریده بودی زود فروختی اون موقع ؟
یادمه تو قسمت DS تاپیک زده بودی با عنوان چرا DS خریدید؟
اینم لینکش
چرا DS خریدید ؟
فکر نمیکردم انقدر زود فروخته باشی DSI

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
شکی نیست دوست عزیز. کلا دنیای نینتندو حس و حال خوبی میده بهم. حیف از لحاظ مالی و تا حدود زیادی هم زمانی فعلا برام مقدور نیست برم سراغشون.

راش CTR واقعا بینظیره من هنوز بازیش میکنم
کراش CTR برای مقابله با ماریو کارت اومد , و موفقم شد اما این ادامه پیدا نکرد
ماریو کارت DS خوب بود اما نه به خوبی ماریو کارت WII و GAMECUBE و ......., چون برای کنسول دستی بود و نسبتا محدودیت هایی داشت
مثل NEW SUPER MARIO BRIOS کنسول DS و WII هر دو عالی بودن اما نسخه WII خیلی خیلی متنوع تر - طولانی تر بود
به عنوان بازی کنسول دستی واقعا عالی بود ماریوکارت DS. اتفاقا تا اونجایی که میدونم اومدنش خیلی هم سروصدا کرد و به شدت هم محبوب بود. گرچه من دوست داشتم یه مد داستانی و چند تا باس هم داشته باشه ولی خب هدف توی اون نسخه بیشتر بازی آنلاین بود. نمی دونم ورژن های Wii یا Wii U یا همین 3DS حالت داستانی داشتن یا نه

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مگه DSI که خریده بودی زود فروختی اون موقع ؟
یادمه تو قسمت DS تاپیک زده بودی با عنوان چرا DS خریدید؟
اینم لینکش
چرا DS خریدید ؟
فکر نمیکردم انقدر زود فروخته باشی DSI
آره فروختمش خخخخ
البته روی 3ds هم دارمش و میشه برمش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به عنوان بازی کنسول دستی واقعا عالی بود ماریوکارت DS. اتفاقا تا اونجایی که میدونم اومدنش خیلی هم سروصدا کرد و به شدت هم محبوب بود. گرچه من دوست داشتم یه مد داستانی و چند تا باس هم داشته باشه ولی خب هدف توی اون نسخه بیشتر بازی آنلاین بود. نمی دونم ورژن های Wii یا Wii U یا همین 3DS حالت داستانی داشتن یا نه

کلا ماریو ها نمره خوب میگیرن و سرو صدا دارن
با اونی که از CTR تو ذهنه بخش داستانی بری مسابقه بدی الماس و کلید و ..... بگیری زمین باز شه باس فایت هر زمین بری فرق میکنه ماریو کارت
ماریو کارت همونیه که تو نسخه DS دیدی
ماریو کازت از اول برای چند نفره آفلاین بازی کردن اومد هم تو سوپر ننینتندو میشد مبدل خرید 4 دسته بازی کرد - هم خود نینتندو 64 که 4 جا اتصال گیم پد اشت - گیم کیوبم همینطور - WII که تا 4 تا ویموت و نانچاک همزمان بسییم ساپورت میکرد و ........
حالا از نسل هفت آنلاینم بهش اضافه شد

آره فروختمش خخخخ
البته روی 3ds هم دارمش و میشه برمش

من بخاطر تو جووو گیر شدم DS LITE فروختم روش 100 خورده ای هزار تومن گذاشتم DSI خریدم از بس از DSI تعریف میکردی :D
حالا معلوم شده خودت همون موقعی که خریدی فروختی =D>:D مثل WIIU به همه توصیه میکنی بخر اما یادمه خودت 2 سال پیش WIIU فروخته بودیش PS4 خریدی :p

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من بخاطر تو جووو گیر شدم DS LITE فروختم روش 100 خورده ای هزار تومن گذاشتم DSI خریدم از بس از DSI تعریف میکردی :D
حالا معلوم شده خودت همون موقعی که خریدی فروختی =D>:D مثل WIIU به همه توصیه میکنی بخر اما یادمه خودت 2 سال پیش WIIU فروخته بودیش PS4 خریدی :p

همون موقع که نفروختم . یه مدت دستم بودش . به نظرم فرق زیادی بین ds lite و dsi نیست . اگرم گفتم اون موقع که خیلی فرقه بین اینا اشتباه کردم . ولی جدا یادم نیست بگم dsi خیلی بهتر از ds lite هست . تازه lite بازی gba میاره

وی یو من حدود یک سال بیشتره دارم الان و راضی هستم ازش . (وی یو دومم هستش این )
بحث خرید و فروش من مرتبط نیست به اینجا ولی مثلا من 4 امین یا 5 امین باره که 3ds دارم الان . دوتا ps4 داشتم و الان ندارم کلا ps4 و ... یکمی زیاده روی کردم در خرید و فروش به نظرم

به همه هم توضیه نمیکنم بخرند وی یو یا کلا هر کنسولی من معمولا میگم اگه از بازیهای یه کنسول خوشتون میاد بخریدش

خوب یکم که چه عرض کنم . بیشتر از یکم حرفم نامرتبطه به اینجا
ببخشید دوستان

==========================

نمره متا با 42 نقد ثبت شده همچنان 94 هستش

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر