امتیازات Man of Medan

پیش‌بینی متا !

• +90

• 85-89

• 80-84

• 75-79

• 70-74

• زیر 70

Results are only viewable after voting.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بله داستان بازی مثل کتابای Clive Barker و Stephen King و ادگار آلن پو روایت میشه که داستانای ترسناک تعریف میکنن ولی هر کدوم تو یه زمان و موقعیت متفاوت اتفاق میفته. اینم یه سری مثل سری داستانای ترسناک این نویسنده هاست و راوی بازی یه شخصی هست که به اسم Curator میشناسیم و نمیدونیم طرف ما هست یا فقط داره داستانای خودشو میسازه .
داستان اول سری Man of Medan هست و داستان بعدی سال 2020 میاد. ولی از نظر ارتباط فکر نکنم مرتبط باشن.
شنیدم هر داستان به فاصله شش ماه از هم میاد . داستان بعدی Little Hope هست که باید در اسفند ۹۸ بیاد

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
شنیدم هر داستان به فاصله شش ماه از هم میاد . داستان بعدی Little Hope هست که باید در اسفند ۹۸ بیاد
واقعا این نمره های کم رو من درک نمیکنم :D
من خودم خیلی وقت بود جذب یه بازی نشده بودم بجز این چند روز که به شدت با Astral Chain و این بازی حال کردم خدا وکیلی گرافیک بازی خیلی real هستش کاملا هم بهینه بعد نحوه کارگردانی بازی و دوربین کاملا اون حس اضطراب و ترس و اینکه Panic کنی رو بهت القا میکنه نمیدونم دیگه چی میخوان
اینش حرص میده که متای بازی (70) از متای بازی broken درب و داغون پر از باگ Ancestors (69) یه نمره بیشتره
و بنظر من جالبترین نوآوری رو تو این ژانر داشته اونم اضافه کردن coop به بازی بوده که هرکس کاراکتر خودشو بازی میکنه

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر