امتیازات Mafia Definitive Edition

پیشبینی متا

• 90+!

رای‌ها: 1 1.3%
  • 85-90

رای‌ها: 11 14.7%
  • 80-85

رای‌ها: 36 48.0%
  • 75-80

رای‌ها: 22 29.3%
  • 70-75

رای‌ها: 5 6.7%
  • 70-

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    75
  • نظرسنجی بسته شده است .

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
Mafia-Definitive-Edition-PSN.jpeg

Developer: Hanger 13
Publisher: 2K Games
Platforms: PS4,XOne,Microsoft Windows
Genre: Action-Adventure
Release Date: 25 September 2020

powerup-gaming.com:9.7/10
9/10:gamewatcher
Destructoid:9/10
Hobby Consolas 85/100
God is a Geek 8.5/10
IGN: 8/10
PCGamesN 8/10
GameMAG 8/10
GamingBolt 8/10
PlayStation Universe 8/10
Press Start 8/10
DualShockers 8/10
Spaziogames 7.8/10
Power Unlimited 78/100
pushsquare:7/10
Gameblog 7/10
Game Rant 7/10
Gamespot:6/10
Game Informer 5.5 / 10

1600962480734.png
1600962501129.png
1600962570602.png
1600962583403.png
2020-09-24_192330.png

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
در این هنگر ۱۳ رو سریعتر تخته کنن بره تا بیشتر تر نزده به مافیا :| هر چند بد نیست متای بازی ولی انگار هوش مصنوعی و گیمپلی هیچ پیشرفتی نداشته

• Like
Reactions: ehsan M

P.S.5

کاربر سایت
Sep 21, 2020
227
چندتا از نقدا رو میدیدم بیشتر به مکانیکهای بازی گیر داده بودن . گانپلی و کامبت و ... میگن خیلی همه چی آبکیه و هیچ چالش خاصی واست ایجاد نمی کنه و تو بخش مخفی کاری و اینهام احتیاجی به تفکر نداره و راحت از پسش بر میای . از خطی بودن بیش از حدشم انتقاد کرده بودن که خب نسخه ی اولیه هم کاملا خطی بود . میتونستن حالا حداقل یه خورده آزادی عمل تو گیمپلی ایجاد کنن و یه جورایی این نقص و جبران کنن . هوش مصنوعی هم گویا مثل مافیا3 کاملا تعطیل تشریف داره ... کلا گیمپلیش مثل اینکه ایرادات اساسی داره و ابدا به روز نشده که هیچ . پسرفت هم کرده نسبت به گذشته . اما از داستان و اتمسفر و تغییرات جزئی داستان تعریف کردن اکثرا .
من که هرچی نمایش از بازی میومد رفته رفته ازش نا امید می شدم . اما هرکاری می کنم نمی تونم جلوی تجربه کردنش مقاومت کنم . حتی با این اوصافی که منتقدا کردن .
من نمیفهمم جدیدا چیه مد شده از خطی بودن مراحل ایراد مگیرن؟ این ایرادات چرت به RDR2 هم میگرفتن بابا بازی اسمش روشه و سبکشم مشخصه اپن ورلدی معمولی که تمرکزش داستانشه بازیایی مثل ویچر سه هزارتا حق انتخاب دارن چون rpgان بازیایی مثل zelda یا mgs5 آزادی عمل دارن چون تمرکزشون رو گیم پلیه و عملا داستان چندان شاخی ندارن حالا مافیا هم هرچقدر ناقص باشه به همین شکله یه اپن ورلد به سبک کلاسیک چی میخوان خوب هر دوتا رو که نمیشه با هم داشت!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
من نمیفهمم جدیدا چیه مد شده از خطی بودن مراحل ایراد مگیرن؟ این ایرادات چرت به RDR2 هم میگرفتن بابا بازی اسمش روشه و سبکشم مشخصه اپن ورلدی معمولی که تمرکزش داستانشه بازیایی مثل ویچر سه هزارتا حق انتخاب دارن چون rpgان بازیایی مثل zelda یا mgs5 آزادی عمل دارن چون تمرکزشون رو گیم پلیه و عملا داستان چندان شاخی ندارن حالا مافیا هم هرچقدر ناقص باشه به همین شکله یه اپن ورلد به سبک کلاسیک چی میخوان خوب هر دوتا رو که نمیشه با هم داشت!
ببین تو بازی مثل rdr2 شما کلی کار واسه انجام دادن تو دنیای بازی داری . از رندوم انکانترها بگیر تا ماموریتهای فرعی و ماهی گیری و بانتی هانتینگ و کلی چیز دیگه که تعدادشون هم کم نیست و می تونی خودتو تو دنیای بازی غرق کنی . تو مافیا عملا توی شهر کار خاصی نمیشه کرد که خب برای یه بازی که 18 سال پیش اومده چیز عجیبی نبود . اون زمان با وجود امثال gta3 ، مافیا تونست خودی نشون بده و دلیلش هم جدای از داستان و روایت بی نظیرش ، لول دیزاین فوق العاده اش برای یه بازی سند باکس بود . یعنی شما چنین لول دیزاینی رو اون زمان توی رقبا و حتی gta نمی دیدی . جدای از اون جزئیات منحصر به فردی که بازی داشت اونو کاملا توی یه مسیر دیگه نسبت به بقیه بازیها می برد منتهی طبیعیه الان منتقدا بخوان رو چنین مسائلی گیر بدن و نمره کم بکنن . شخصا اگه اینا می تونستن حس و حال نسخه ی قدیمی رو به روز کنن واسه من یکی کفایت می کرد . اما مشکلات جدی که این ریمیک داره باعث میشه یه تناقضی بین گرافیک به روز شده اش با المانهای دمده و از رده خارجش به وجود بیاد . جدای ازینکه یکی مثل من روی طراحی چهره ها و اینام حساسه که خب هنگر 13 بعضی چهره ها رو خوب درآورده و رو نه . باز اینها چیزی نیست که آدم بخواد خیلی بهش گیر بده و بعد چند ساعت بازی برات عادی میشه . منتهی یه گیمپلی فوق آبکی تو این دوره زمونه جواب نمی ده . اینا ورداشتن همون مافیا 3 رو ، لباس مافیا1 تنش کردن و دادن بیرون . مافیا 1 زمان خودش بازی چالشی بود . البته مثل اینکه اینجا یه مد کلاسیک داره که وضع و بهتر می کنه . حالا تا تجربه نکرد نمیشه خیلی نظر داد .هر چند در مجموع امتیازات بدی هم نگرفته تا الان .

OPGC

کاربر سایت
Aug 31, 2020
50
تا کی میخوایین از روی متا بازیای درجه یک رو از دست بدین
این منتقدا مگه کین اونام یکی مثل من و شما از فضا که نیومدن
تا خودم ادم بازی نکنه نمیشه نظر داد
نمونش هورایزن که نمراش خوب نبود ولی بازیش عالی بود که بشه 3 بار تا اخرش رفت(نسخه PC )

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
در کل امتیازات قابل قبولی گرفت من خودم هم میدونستم بیشتر بین 7 و 8 میچرخه نمراتش. چون از همون تریلرها مشخص بود دو تا ایراد اساسی داشت. ولی بازم صد در صد ارزش تجربه کردن داره. مخصوصا که واقعا به معنای واقعی ریمیک شده . ان شا الله تو نسل بعد بازیش میکنم. وقتی ارزونتر شد

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
باز دوباره یه چیزی جواب داد صدتا اسکی چپ و چلاق ازش ریخت بیرون.
POP هم تو همین مایه‌ها خواهد بود.

اینا مافیایی که این نسل ساختنم دمده بود چی تو خودشون دیدند بازی اون موقع رو خواستن به روز کنن؟

P.S.5

کاربر سایت
Sep 21, 2020
227
ببین تو بازی مثل rdr2 شما کلی کار واسه انجام دادن تو دنیای بازی داری . از رندوم انکانترها بگیر تا ماموریتهای فرعی و ماهی گیری و بانتی هانتینگ و کلی چیز دیگه که تعدادشون هم کم نیست و می تونی خودتو تو دنیای بازی غرق کنی . تو مافیا عملا توی شهر کار خاصی نمیشه کرد که خب برای یه بازی که 18 سال پیش اومده چیز عجیبی نبود . اون زمان با وجود امثال gta3 ، مافیا تونست خودی نشون بده و دلیلش هم جدای از داستان و روایت بی نظیرش ، لول دیزاین فوق العاده اش برای یه بازی سند باکس بود . یعنی شما چنین لول دیزاینی رو اون زمان توی رقبا و حتی gta نمی دیدی . جدای از اون جزئیات منحصر به فردی که بازی داشت اونو کاملا توی یه مسیر دیگه نسبت به بقیه بازیها می برد منتهی طبیعیه الان منتقدا بخوان رو چنین مسائلی گیر بدن و نمره کم بکنن . شخصا اگه اینا می تونستن حس و حال نسخه ی قدیمی رو به روز کنن واسه من یکی کفایت می کرد . اما مشکلات جدی که این ریمیک داره باعث میشه یه تناقضی بین گرافیک به روز شده اش با المانهای دمده و از رده خارجش به وجود بیاد . جدای ازینکه یکی مثل من روی طراحی چهره ها و اینام حساسه که خب هنگر 13 بعضی چهره ها رو خوب درآورده و رو نه . باز اینها چیزی نیست که آدم بخواد خیلی بهش گیر بده و بعد چند ساعت بازی برات عادی میشه . منتهی یه گیمپلی فوق آبکی تو این دوره زمونه جواب نمی ده . اینا ورداشتن همون مافیا 3 رو ، لباس مافیا1 تنش کردن و دادن بیرون . مافیا 1 زمان خودش بازی چالشی بود . البته مثل اینکه اینجا یه مد کلاسیک داره که وضع و بهتر می کنه . حالا تا تجربه نکرد نمیشه خیلی نظر داد .هر چند در مجموع امتیازات بدی هم نگرفته تا الان .
حالا بگیم مافیا ایراد داره چون قدیمیه ولی چرا این ایرادا رو از RDR2 میگیرن همونطور که گفتی بازی محتویاتش زیاده ولی بعد اینکه امثال mgs5 . zelda آمدن این قضیه لول دیزاین و گیم پلی خطی و اینکه گیم دیزاین راکستار outdated خیلی مد شده و بنظرم خیلی چیز بیخودیه برای چی انتظار دارن یه اپن ورلد با همچین داستانی چنین گیم پلیی داشته باشه؟ اصلا نمیشه همچین چیزی!

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
ترجیح میدم خاطرات بچگیم از همون نسخه قدیمی رو نگه دارم تا اینکه این بازیو بگیرم و بوخوره تو ذوقم :(
یکی میشه بلو پوینت. یکی هم میشه این.
حالا دوتا منتقد اشتباه میکنن و سلیقه ای نظر میدن. سه تا سلیقه ای نظر میدن. ولی دیگه متا زیر ۸۰ چندان قابل توجیح نیس. اونم چنین ip ای که داستان و اتمسفر و گیم پلی اش بی نهایت غنی بوده.
توی تاپیک بازی وقتی کارگردان اصلی بازی از ساخت این بازی انتقاد کرد و گفت بهش اعتمادی ندارم, من برگشتم گقتم که طرف حسودی کرده. ولی الان میفهمم منظورش چی بوده. حیف :( انتظار بالای ۸۵ داشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر