امتیازات Luigi's Mansion 3

پیش بینی نمرات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    37
  • نظرسنجی بسته شده است .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
یک اصلاحیه بزنم اینکه گفتم بعید میدونم گذر به این بازی بخوره به خاطر انحصاری بودن سوییچ بود که با این قیمت ها و مشغله های زندگی بعیده برم سراغ سوییچ و حالا اونم بین این همه زلدا و ماریو و ...لویجی 3 بزنم :D

ولی درباره توضیحی که دادی اتفاقا یکی از ضعف های PS4 و X1 به نظرم همینه که از این دست بازیها خیلی کم دارند. واقعا عنوان خاصی روی وان سراغ ندارم که این استایلی باشه و یا اگر هم باشه معمولا یا اون مرز باریک بین کمدی و لوس بودند رو نمیتونند رعایت کنند و یا گیمپلی اساسا سرگرم کننده نیست! بازیهایی ها سعی میکنند از اون شدت رئالیست دور بشن و هنوز یک بازی بمونند و کلی چیزه میزه فانتزی عجیب و غریب ببینی که در عین حال برات طبیعی جلوه کنه! یکجورایی pjd خوده پیرنگ داستان هم کمدی باشه!

آهاه، من فکر کردم با استایل بازی حال نمی کنی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Nintenderos 95
Hobby Consolas 92
Meristation 92
Power Unlimited 92
3DJuegos 90
Screen Rant 90
IGN Spain 90
Forbes 90
Everyeye.it 90
The Games Machine 90
Nintendo Enthusiast 90
Jeuxvideo.com 90
TheSixthAxis 90
Multiplayer.it 90
LevelUp 85
4Players.de 82
Daily Star 80
SpazioGames 80
Trusted Reviews 80

GamePro Germany 73
The control, however, has more B-movie quality. The key mapping made sure that I would have hurled my controller against some of the boss fights against the wall. Although I got used to it over time, it would have been even better if the keys had been assigned differently from the start.

ظاهرا اونایی هم که به بازی نسبتا پایین تر از میانگین رای دادن تو کنترل و دکمه چینی بازی مشکل داشتند

متای بازی از 57 تا نقد، 86 ـه هنوز

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan تا داداش بزرگتر هست اینا لوویجی زیاد تحویل نمیگیرن در حد ماریو [-(8-|

جامعه پرطراوت میم پرور نینتندو عوضش حسابی این موجود رو تحویل می گیره >:D<

پ.ن: شیلترشکن رو وا کنید این ویدیوئه رو ببینید... جدا می ارزه :D >:)

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
ظاهرا اونایی هم که به بازی نسبتا پایین تر از میانگین رای دادن تو کنترل و دکمه چینی بازی مشکل داشتند

من چند ساعتی هست بازی میکنم کنترل بازی ایرادی نداره ، مشکل اینه که احتمالا از دکمه های A Y B X برای قدرتا استفاده میکنن و اینجوری نمیشه همزمان با جوی استیک راست هدف گیری کرد . باید از ZL ZR L R استفاده کرد. برای هدف گیری هم میشه تنظیم کرد فقط در محور افق حرکت کنه و با ژیروسکوپ بالا پایین شه و اینم مشکلی نداره و اینکه اینپوت لگ بالا هم نداره که کنترل رو سخت کنه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
@Z-fan
جالبه من نمی‌دونستم استودیو سازنده این بازی خارجی و تو کانادا هست فکر کردم از استودیو های ژاپنی نیتندو هست طبعا استودیو های خارجی نمیتونن بازی با متای ۹۰ برای نیتندو بزنن همینم غنیمته

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan
جالبه من نمی‌دونستم استودیو سازنده این بازی خارجی و تو کانادا هست فکر کردم از استودیو های ژاپنی نیتندو هست طبعا استودیو های خارجی نمیتونن بازی با متای ۹۰ برای نیتندو بزنن همینم غنیمته

من این طور فکر نمی کنم :D

120860

بانجو کازویی، واسه دورانی که Rare جای این که زیر مجموعه مایکرو باشه، زیر مجموعه نینتندو بود و براش انحصاری میزد
متای نسخه بعدی بازی (Banjo-Toeei) هم 90 ـه

120861

اینم که متروید پرایمه :D... کار Retro Studios که قشنگ تو دل آمریکاست :D
سه گانه متروید پرایم هر سه تاشون متاشون بالای 90 ـه (برای همینه متروید پرایم 4 این قدر مهمه واسه نینتندو که یه بار از اول کنسل اش می کنه دوباره برش می گردونه دست رترو :D)

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
من این طور فکر نمی کنم :D

View attachment 120860

بانجو کازویی، واسه دورانی که Rare جای این که زیر مجموعه مایکرو باشه، زیر مجموعه نینتندو بود و براش انحصاری میزد
متای نسخه بعدی بازی (Banjo-Toeei) هم 90 ـه

View attachment 120861

اینم که متروید پرایمه :D... کار Retro Studios که قشنگ تو دل آمریکاست :D
سه گانه متروید پرایم هر سه تاشون متاشون بالای 90 ـه (برای همینه متروید پرایم 4 این قدر مهمه واسه نینتندو که یه بار از اول کنسل اش می کنه دوباره برش می گردونه دست رترو :D)
گذشته ها گذشته اگه لوویجی هم بیارن داخل استودیو داخلیشون کیفیتش می‌ره بالا فعلا بین لوویجی و ماریو تبعیض گذاشته میاموتو زلدا و ماریو خارج از استودیو داخلی باشم این نمیشن هنرمندانه کار میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر