امتیازات LEFT ALIVE

پیش بینی شما از میانگین نمرات بازی

• +95

• 90-94

• 85-89

• 80-84

• 75-79

• 70-74

• 65-69

• 65 به پایین

Results are only viewable after voting.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
left-alive-banner.png

Publisher: Square Enix
Developer: Square Enix
Genre: Survival Action Shooter
Release Date: March 5, 2019
Platforms: PS4, Microsoft Windows
...
Frontlinejp 55/100
Everyeye.it 5/10
PC Invasion 4/10
Gameblog 2/10
IGN Spain 5/10
Metro GameCentral 3/10
Hobby Consolas 6.8/10
Push Square 2/10
Eurogamer: No Recommendation
Jeuxvideo.com 30/100
DualShockers 3.5/10
Vandal 6/10
PlayStation LifeStyle 7/10
Multiplayer.it 3.5/10
4Players.de 6/10
TechRaptor 3/10

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
نمیدونم چرا اینقدر جو بدی نسبت به بازی هست...

خدایی که شوتر سوم شخص با ادویه ی ژاپنی و المان های آر پی جی و مخفی کاری + مبارزات و وجود مک و مبارزات عظیم + ریشه ای از سری Front Mission +در دست تولید بودن توسط اسکور اینکس و بالاتر از همه آرت بازی که توسط استاد شینکاوا طراحی شده دیگه آدم چی میخواد ؟

شاید من انتظارم نسبت به گرافیک بازی ها کلا پایینه و کاری باشون ندارم...
ولی طرفدار سر سخت سری FM هستم و بودم و این نسخه هم کلی مک و کاستومازیشن عالی معرفی شده و گرافیک هم خدایی خوب بود...
من کلا برای این بازی خیلی هایپم و حتی هایپشم تو ردیت پخش کردم...

یک بازی کلاسیک ژاپنیه...
خاطرات The 3rd Birthday هم زنده کرد برام این بازی...

خیلی خوبه خدایی بچه ها...
حتما تو رادارتون باشه...

پ.ن: ممنون از تاپیک زننده ی گل که به بازی اهمیت دادی...

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
نمیدونم چرا اینقدر جو بدی نسبت به بازی هست...

خدایی که شوتر سوم شخص با ادویه ی ژاپنی و المان های آر پی جی و مخفی کاری + مبارزات و وجود مک و مبارزات عظیم + ریشه ای از سری Front Mission +در دست تولید بودن توسط اسکور اینکس و بالاتر از همه آرت بازی که توسط استاد شینکاوا طراحی شده دیگه آدم چی میخواد ؟

شاید من انتظارم نسبت به گرافیک بازی ها کلا پایینه و کاری باشون ندارم...
ولی طرفدار سر سخت سری FM هستم و بودم و این نسخه هم کلی مک و کاستومازیشن عالی معرفی شده و گرافیک هم خدایی خوب بود...
من کلا برای این بازی خیلی هایپم و حتی هایپشم تو ردیت پخش کردم...

یک بازی کلاسیک ژاپنیه...
خاطرات The 3rd Birthday هم زنده کرد برام این بازی...

خیلی خوبه خدایی بچه ها...
حتما تو رادارتون باشه...

پ.ن: ممنون از تاپیک زننده ی گل که به بازی اهمیت دادی...
تو این شرایط اقتصادی، خیلی سخته که به مردم بگی به بازی‌های AA که احتمالاً Solid 7 باشن توجه کنن
ولی یه لذتی تو این مدل بازیا و تجربه‌گراییشون هست که تو بازیای 10 از 10 نیست

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
تو این شرایط اقتصادی، خیلی سخته که به مردم بگی به بازی‌های AA که احتمالاً Solid 7 باشن توجه کنن
ولی یه لذتی تو این مدل بازیا و تجربه‌گراییشون هست که تو بازیای 10 از 10 نیست

با هردو جملت خیلی خیلی موافقم سینا جان...
مخصوصا مورد اول که خدایی حالا آف تاپیک میشه ولی بعضا بازی های بزرگ هم بچه ها با این وضع به سختی میتونن تجربه کنن متاسفانه...

ولی من بیشتر منظورم این بود که میشه فن این بازی هم شد و در نهایت بر و بچ این بازی رو مثلا بجای اویل 2 بخرن....
مثل خودم... (از بس خنگم)
خخخ...
به پروداکشن ولیو و نمرش کاری ندارم - بیشتر به قول جمله ی دوم خودت منظورم هست که یک حسی میده که بازی های اولترا بزرگ نمیدن...
من بیشتر دنبال اینجور بازیام... (در کنار بازی های JRPG خودم)

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
تنها مشکل بازی بجز گرافیک انیمیشنای شخمیشه ایده بازی خوبه ولی این انیمیشنا کار خراب کرده اگه بخش مبارزه های پیاده رو حذف میکردن و همون روبات فقط میزاشتن سنگین تر بود:D

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
Frontlinejp 55/100
The Good: Fantastic art by Shinkawa Youji and mechanical designs by Yanase Takayuki.

The Bad: More problems than can be realistically summed up in short. Bad level design early in the game might also leave players with a far worse impression of the game than it actually is overall.

Conclusion: Left Alive is, to put it bluntly, not a good game. Countless contrivances, bugs, questionable level designs and balance decisions, and system-level issues make for an extremely rough experience. If one adjusts their expectations accordingly, however, it might offer some modicum of satisfaction at points

MOH3N_Dark

کاربر سایت
May 7, 2013
3,264
نام
محسن
Gameblog: 2/10
In a few days, once the papers are about to finish it, Left Alive will return to anonymity from the beginning, carrying with it the secret of its existence. Thanks to him, we remembered the charisma of PlayStation's Front Mission years ago and how incredible Metal Gear is on so many aspects. An incomprehensible and catastrophic attempt to survive and infiltrate, bad on all fronts, Left Alive deserves now to rest in peace.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر