امتیازات Kena: Bridge of Spirits

پیشبینی شما از میانگین امتیازات این بازی در متاکریتیک؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    199
  • نظرسنجی بسته شده است .

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
797
نام
سید محمد حسین
احتمالا بین 80 تا 84 بشه من 81 82 زدم موندم پیشخرید کنم یا دیسکشو بگیرم .مشکل این بازی های 30 40 دلاری تو ایران اینه که دیسکش که میاد قیمت یه بازی 60 70 دلاری را داره و هیچ تفاوتی نداره .
مثل اینکه بازی فعلا عرضه فیزیکی نداره =((

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
اینا تا دیروز انیمیشن کوتاه میساختن این اولین تجربه بازی سازیشون هستش خودم احتمال میدم منتقدا از محتوای کم + گیم پلی تکراری ایراد بگیرن خلاصه اگه بالا 80 بشه شاهکار کردن چون تیمشون همه از دم انیماتور ـه !!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اینا تا دیروز انیمیشن کوتاه میساختن این اولین تجربه بازی سازیشون هستش خودم احتمال میدم منتقدا از محتوای کم + گیم پلی تکراری ایراد بگیرن خلاصه اگه بالا 80 بشه شاهکار کردن چون تیمشون همه از دم انیماتور ـه !!
دقیقا. حتی اگه نگاه کنی متوجه میشی انیمیشن ها و استایل و دیزاین کرکتر بازی و باقی شخصیت ها شباهت به انیمیشن های پیکسار و دیزنی میده تا بازی:D خودشون هم تا قبل از ساخت بازی بیشتر توی کارهای تبلیغاتی انیمیشنی بودن و در حال حاضر هم با یه تیم انیمیشن ویتنامی همکاری میکنن.

امیدوارم در زمینه گیم پلی به اندازه کافی جذاب باشه. چون که حیفه با این دنیای فانتزی و شخصیت های با مزه، گیم پلی لنگ بزنه.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
این بازی ظاهر قشنگی داره ولی از اولش دلیل این همه هایپ رو براش متوجه نمیشدم.
جالبه تو این تاپیک اولین باری میبینم ملت نا امیدن ازش قبلا همه تعریف میکردن.
دقیقا همه ازش تعریف میکردن
البته من خودم اولش بدم می اومد بعد ازش خوشم اومد و امیدوارم موفق بشه ولی به قول شما الان که خبری از نمرات نیس همه میگن از اولم میدونستن چیز خاصی نیس

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
البته من خودم اولش بدم می اومد بعد ازش خوشم اومد و امیدوارم موفق بشه ولی به قول شما الان که خبری از نمرات نیس همه میگن از اولم میدونستن چیز خاصی نیس
اوایل معرفی که چیز خاصی از گیم پلی نشون ندادن همه بشدت خوششون اومده بود مخصوصا به دلیل گرافیک عالی و موجودات بامزش
ولی بعد از اینکه یکی دو تا گیم پلی ازش اومد مشخص شد که مکانیزمای گیم پلی جای کار دارن.
ولی بازم امیدوارم در کل بازی خوبی از آب دربیاد چون حیفه این موجودات بامزه رو فقط یه نسخه ببینیم :D

.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بحث از اولی دونستن چیز خاصی نیست و یا نالیدن ازش نیست:D

از همون اول معرفی گفتن که یه تیم انیماتور بودن، بیشتر تو کار تبلیغات بودن و اینکه اولین بازیشون هست

چیزی که ملت رو جذب کرد طراحی و گرافیک گوگولیش هست، که اون هنوزم جذابه:D

جلوتر هم گفتن بازی کوتاه هست، نمیگم ناامید کننده، ولی کلا با این قیمت برای این بازی خطرناکه :-"

+یه زمانی قرار بود اوایل عرضه نسل بعد بیاد و پر از هایپ و این حرفا!
الان از اون تاریخ قبلی 6ماه افتاده عقب تر، تب و تاب نسل جدید هم باهاش خوابیده دیگه:D

گیم پلیش هم بد نمیزنه واقعا! ولی خوب ساده ست، قرار نیست این بازی یه چیز یونیک و انقلابی تحویل بده:D
ولی فکر میکنم لذت بخش باشه و توی نقدها هم احتمالا به این اشاره میشه که لذت بخشه بازی:-"

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بحث از اولی دونستن چیز خاصی نیست و یا نالیدن ازش نیست:D

از همون اول معرفی گفتن که یه تیم انیماتور بودن، بیشتر تو کار تبلیغات بودن و اینکه اولین بازیشون هست

چیزی که ملت رو جذب کرد طراحی و گرافیک گوگولیش هست، که اون هنوزم جذابه:D

جلوتر هم گفتن بازی کوتاه هست، نمیگم ناامید کننده، ولی کلا با این قیمت برای این بازی خطرناکه :-"

+یه زمانی قرار بود اوایل عرضه نسل بعد بیاد و پر از هایپ و این حرفا!
الان از اون تاریخ قبلی 6ماه افتاده عقب تر، تب و تاب نسل جدید هم باهاش خوابیده دیگه:D

گیم پلیش هم بد نمیزنه واقعا! ولی خوب ساده ست، قرار نیست این بازی یه چیز یونیک و انقلابی تحویل بده:D
ولی فکر میکنم لذت بخش باشه و توی نقدها هم احتمالا به این اشاره میشه که لذت بخشه بازی:-"
منم عاشق همین گوگولی بودنش شدم :)
نه آخه با تمام اینا باز هایپ شدید و عجیبی داشت که یهو اگار خوابید
درکل خودم دوست دارم بازی خوبی باشه حال کنیم

• Like
Reactions: kamyy

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
بازی پیچ Opencritic نداره!
https://www.opencritic.com/game/11516/kena-bridge-of-spirits
دلیل اینکه تو لیست بازیهای ریلیز نشده نیست به خاطر اینه که تاریخ ریلیز بازی آپدیت نشده تو سایت و همون 24 آگست هستش

بازی هم به نظرم متاش سبز میشه (حدود 80-81 ) و هر چی بالاتر باشه به عنوان اولین بازی این استدیو موفقیت حساب میشه براشون

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and Thonkeyes

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر