امتیازات Horizon: Zero Dawn

پیش بینی میانگین امتیازات Horizon: Zero Dawn

• 94 به بالا

رای‌ها: 8 4.4%
  • 92-93

رای‌ها: 19 10.6%
  • 90-91

رای‌ها: 50 27.8%
  • 88-89

رای‌ها: 53 29.4%
  • 86-87

رای‌ها: 29 16.1%
  • 84-85

رای‌ها: 13 7.2%
  • 82-83

رای‌ها: 5 2.8%
  • 80-81

رای‌ها: 2 1.1%
  • 75-79

رای‌ها: 1 0.6%
  • 74 به پایین

رای‌ها: 0 0.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    180
  • نظرسنجی بسته شده است .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
من سه چهار روزه فقط دارم تو فروم های اون ور آبی ایمپرشن می‌خونم. مثل اینا که فداکاری میکنن جلوتر میرن میدون مینو پاکسازی کنن، منم جلو جلو رفتم روی میدون اسپویل خیال بقیه رو راحت کنم از امتیازا:D

نظرا شدیدا مثبته و خوب تر اینکه هرچی بازی جلوتر می‌ره مثبت‌تر می‌شه.
چیزایی هم شنیدم که اینقدر خفنه تا خودم بازی نکنم باور نمی‌کنم و اینجا هم نمی‌گم تا هیجانش برای بقیه بمونه.
فقط یه چشمه ش اینه که یه سری علنا گفتن المانهای اوپن ورد ویچر در برابر پویایی اوپن ورد این خشک و زمخت محسوب می‌شه:-"

در ضمن اگه بازی نود به بالا شد یکی سریع منو یه هفته بن کنه مگرنه میام تو این تاپیک از خوشحالی خودزنی میکنم رسما~X(:D
با وجود عالی بودن حرفات و این که خودم یکی از طرفدار سفت و سخت بازیم ولی به حرفا کاربرا خیلی توجه نکن اینا همه جو زدن:D مثل خودمون که هر بازی که براش هایپیم و کلی براش منتظر بودیم,داشتیم که زمان لانچ انچارتد 4 دوستان خارجی میگفتن opening بازی حتی از اخرین ما هم بهتر و قوی تره:D یا این که از همه لحاظ نسخه دوم رو میکنه تو پاچش:D نه این که انچارتد 4 بد بود من خودم دلوکسش رو گرفتم تا اخر بازی فکم رو زمین بود اصلا حالیم نمیشد زمان چجوری میگذره ولی خب:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,582
نام
Alireza
مثل اینکه نقد ویدیویی VideoGamer هم لیک شده : Horizon Zero Dawn Review - SFGate
البته به نظر میاد کامل نیست و کامل ادیت نشده! من خودم واسه اینکه برام اسپویل نشه کامل ندیدمش و فقط بطور مختصر دیدم. در کل از بازی خوششون اومده ولی توی ویدیو مقایسه‌‌اش کردن با بازیهای دیگه... مثلا گفته خیلی از ویژگی‌های بازی شبیه بازیهای Ubisoft هستش و اینکه از بازیهای دیگه چیزای زیادی قرض گرفته ولی به خوبی اون بازیها اجراش نکرده و از اینجور چیزا.
یکی از کاربرای Neogaf که ویدیو رو کامل دیده اینطوری توصیفش کرده:
VG's review is basically "game that borrows a lot of different things from different games, doesn't do a lot of them as well, but as a complete package, it's good"
But its distinct pieces aren't as good as the games it's borrowing from
Characterization, games like Uncharted does it better
Hunting, games like Far Cry does it better
Dialogue systems, games like Mass Effect does it better
Stealth, no comparison was made, but he said it's not as good as when the combat shifts to more action-based
مثلا واسه شخصیت‌پردازی گفته که بازیهایی مثل Uncharted توی اینکار بهتر بودن...یا بخش شکار کردن به اندازه‌ی بازیهایی مثل Far Cry خوب نیست! یا سیستم دیالوگ به بازیهایی مثل Mass Effect نمیرسه و ... یه چیز دیگه‌ هم اینکه از مخفی‌کاری بازی خیلی خوشش نیومده.
از بقیه‌ی موارد مثل شخصیت Aloy، گرافیک و محیط‌ها و ... خیلی راضی بوده و تعریف کرده.
حالا نمیدونم این ویدیوی نهایی هستش یا نه ولی با اینکه توی ویدیو خبری از امتیاز نیست ولی خیلیا حدس میزنن که امتیاز VideoGamer به بازی دور و بر 8 باشه. در کل بنطرم این مقایسه‌هایی که کرده خیلی عجیب‌غریبه و نقد جالبی به نظر نمیرسه...
پ.ن: امیدوارم این نکات منفی همش مضخرف باشه و بازی همه‌ چی تموم باشه و بترکونه [-o<
پ.ن2: بیشتر اینا از Neogaf استخراج شده پس ممکنه خیلی دقیق و کامل نباشه... یکی از دوستانِ ضداسپویلر(!) بره ویدیو رو کامل ببینه، ببینیم دیگه چی گفتن! :D

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
با وجود عالی بودن حرفات و این که خودم یکی از طرفدار سفت و سخت بازیم ولی به حرفا کاربرا خیلی توجه نکن اینا همه جو زدن:D مثل خودمون که هر بازی که براش هایپیم و کلی براش منتظر بودیم,داشتیم که زمان لانچ انچارتد 4 دوستان خارجی میگفتن opening بازی حتی از اخرین ما هم بهتر و قوی تره:D یا این که از همه لحاظ نسخه دوم رو میکنه تو پاچش:D نه این که انچارتد 4 بد بود من خودم دلوکسش رو گرفتم تا اخر بازی فکم رو زمین بود اصلا حالیم نمیشد زمان چجوری میگذره ولی خب:D

اینایی که من دیدم مقعول می خورد باشن. نه اینکه فقط بگن اینجای بازی عالیه اونجای بازی خارق العاده ست، با مثال حرف می زدن. حتی یکی شون اول زیاد تعریف نمی کرد و بیشتر خنثی حرف می زد، ولی بعد از یکی دو روز وقتی بازی ش از اوایل گذشت و دسترسی ش به محیطها و امکانات بیشتر شد اونم عنان از کف داد:D

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
همه چیز عالی با عشق روی بازی کارکردن گرافیکی که هیچ بازی تا به حال مثلش دیده نشده طراحی محیط جزئیات انیمیشن های ای لوی مخصوصا
موقع دویدن. هرجا که با چشم دیده میشه پلیر میتونه اونجا بره بدون یه ذره لودینگ گیم پلی خیلی روان و عالی بدون یک ذره افت فریم (باتوجه به پینمایشا)
زحمت چند ساله استدیو.همه چیز امادست برای تبدیل شدن ای لوی به یکی از نمادهای پلی استیشن

24593516224710267278.jpg
73284065190642009488.jpg

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
هایپ رو بالا ببریم:D کاربری گفته با خوندن یه نقدی تعجب نمیکنم اگه متاش 96 بشه!
فقط جهت اطلاع گفتم چون خودم زدم 88-89 دو روز دیگه ترورمون نکنید:D
همه چیز عالی با عشق روی بازی کارکردن گرافیکی که هیچ بازی تا به حال مثلش دیده نشده طراحی محیط جزئیات انیمیشن های ای لوی مخصوصا
موقع دویدن. هرجا که با چشم دیده میشه پلیر میتونه اونجا بره بدون یه ذره لودینگ گیم پلی خیلی روان و عالی بدون یک ذره افت فریم (باتوجه به پینمایشا)
زحمت چند ساله استدیو.همه چیز امادست برای تبدیل شدن ای لوی به یکی از نمادهای پلی استیشن

24593516224710267278.jpg
73284065190642009488.jpg
الان که دقت میکنم مردی شده واسه خودش:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
مثل اینکه نقد ویدیویی VideoGamer هم لیک شده : Horizon Zero Dawn Review - SFGate
البته به نظر میاد کامل نیست و کامل ادیت نشده! من خودم واسه اینکه برام اسپویل نشه کامل ندیدمش و فقط بطور مختصر دیدم. در کل از بازی خوششون اومده ولی توی ویدیو مقایسه‌‌اش کردن با بازیهای دیگه... مثلا گفته خیلی از ویژگی‌های بازی شبیه بازیهای Ubisoft هستش و اینکه از بازیهای دیگه چیزای زیادی قرض گرفته ولی به خوبی اون بازیها اجراش نکرده و از اینجور چیزا.
یکی از کاربرای Neogaf که ویدیو رو کامل دیده اینطوری توصیفش کرده:

مثلا واسه شخصیت‌پردازی گفته که بازیهایی مثل Uncharted توی اینکار بهتر بودن...یا بخش شکار کردن به اندازه‌ی بازیهایی مثل Far Cry خوب نیست! یا سیستم دیالوگ به بازیهایی مثل Mass Effect نمیرسه و ... یه چیز دیگه‌ هم اینکه از مخفی‌کاری بازی خیلی خوشش نیومده.
از بقیه‌ی موارد مثل شخصیت Aloy، گرافیک و محیط‌ها و ... خیلی راضی بوده و تعریف کرده.
حالا نمیدونم این ویدیوی نهایی هستش یا نه ولی با اینکه توی ویدیو خبری از امتیاز نیست ولی خیلیا حدس میزنن که امتیاز VideoGamer به بازی دور و بر 8 باشه. در کل بنطرم این مقایسه‌هایی که کرده خیلی عجیب‌غریبه و نقد جالبی به نظر نمیرسه...
پ.ن: امیدوارم این نکات منفی همش مضخرف باشه و بازی همه‌ چی تموم باشه و بترکونه [-o<
پ.ن2: بیشتر اینا از Neogaf استخراج شده پس ممکنه خیلی دقیق و کامل نباشه... یکی از دوستانِ ضداسپویلر(!) بره ویدیو رو کامل ببینه، ببینیم دیگه چی گفتن! :D
هنوز بازی نیومده شاهد نقدهای بی نهایت روشن فکرانه هستیم:|

danesh2000

کاربر سایت
Jul 3, 2013
56
با این جزییات ، دقت و ظرافتی که تو این مدت در زمینه های مختلف ، پیرامون بخش هایی از بازی مشاهده کردیم به نظر من اگر نویسندگان تونسته باشند داستان پرکششی رو در طول بازی به نمایش بذارند مطمئنا کسب متا بین 90 تا 94 دور از ذهن نیست ؛ واقعا کار برو بچه های گوریلا گیمز ستودنیه :-bd

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,972
نام
محمد
هایپ رو بالا ببریم:D کاربری گفته با خوندن یه نقدی تعجب نمیکنم اگه متاش 96 بشه!
فقط جهت اطلاع گفتم چون خودم زدم 88-89 دو روز دیگه ترورمون نکنید:D

الان که دقت میکنم مردی شده واسه خودش:D
انچارتد هم قرار بود 98 بشه شد 93.در نتیجه این همون 90-91 بشه خوبه.:D

• Like
Reactions: s.snake2

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حالا انقدرم توقعتون نبرید بالا فردا 80 81 شد شدید بخوره تو ذوقتون و دشنام به منتقد و فلان سایت من خودم هایپم رفته بالای 87 88 الان 80 ام بشه استارت خوبیه ولی اینجا بعضی ها دیگه در حد ناتی داگ رفتن بالا 93 95! :-"

• Like
Reactions: incoming

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,743
نام
علی
واقعا اگه قسمت هایی از نقد ویدیویی VG همینی که دوستمون گذاشت باشه خیلی عجیب غریبه :| مقایسه شخصیت پردازی یه IP جدید اونم RPG اپن وورد با بازی داستان محور و غولی مثل آنچارتد و یا Hunting games خطاب کردن فارکرای خیلی جکه دیگه !!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این که محدودیت نقد هاش 10 روز قبل از اومدنه یک شجاعت و پالس مثبت و اطمینان سازنده به کارشه ولی بعضی دوستان از عدم اگاهی یا اطلاعات فکر میکنن هر بازی زمان امبرگوش عقبتر باشه نثلا تضمینه متاش رو 90 که کلا از دم باطله این طرز فکر و مثال نقضش فراوون بوده من خودم به شخصه بعید میدونم متاش زیر 80 بشه ولی با این طرز فکری که یکسری دارن با 82 83 شدن فردا میان انتقاد میکشن به منتقد که نفهمه یا از چی ایراد گرفته و یا حالیش نیست مثالش از الان درباره VG و نقدش هست که یکسری سری موضع رادیکالی گرفتن با دلایل عجیب غریب من درآوردی که چرا شخصیت پردازی با انچارتد مقایسه کرده پس با چی مقایسه کنه با فوتبال؟ اون مقایسش شاید منظورش این بوده که شخصیت خشک و نچسب دراومده البته انتظار زیادی از گواریولا در این موارد نمیشه داشت ولی احتمالا گرافیکش عجیب غریب مورد تشویق و حیرت قرار میدن
من خودم زیاد تریلر و گیم پلس ندیدم از بازی ولی تا اونجایی که دیدم طراحی بصری و محیط و این دایناسور ها کاملا پرفکت بود

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
واقعا اگه قسمت هایی از نقد ویدیویی VG همینی که دوستمون گذاشت باشه خیلی عجیب غریبه :| مقایسه شخصیت پردازی یه IP جدید اونم RPG اپن وورد با بازی داستان محور و غولی مثل آنچارتد و یا Hunting games خطاب کردن فارکرای خیلی جکه دیگه !!
بیخیال بابا، من اصلا در جریان هورایزن نیستم زیاد، ولی فارکرای 1 نقطه قوت اگه داشته باشه همین شکارشه. می شه یه مثال بزنید چه بازی شکار بهتری از فارکرای داشته؟ چه بازی با تفنگ نهنگ کش می تونی بری فیل بکشی؟:D

• Like
Reactions: MK_COD

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Hunting, games like Far Cry does it better
کجای جمله خنده داره؟
Far Cry یه سری یونیکه! از نسخه سوم که تغییر و تحولات عظیمی تو سری اتفاق افتاد، تونست تقریبا کامل ترین گیم پلی رو بین بازی های شوتر جهان آزاد سند باکس ارائه بده و همین باعث شد بازی هایی که سال های بعد ساخته شدن، هر کدوم به نحوی به این بازی نگاه داشته باشن! این طبیعی محصول موفق همیشه میتونه الگو باشه!
هورایزن هم بازی ای هست که به شدت از فرمولی که یوبیسافت برای بازی های جهان آزاد خودش استفاده میکنه الهام برداری کرده، به شدت! یوبیسافت این فرمول رو انقدر بکار برده و اصلاح کرده که الان تقریبا کامل شده و حالا دیگه تقریبا زمان اصلاح فرمولش تموم شده و امکان جدید اضافه میکنه!
حالا این کجاش عجیبه که چنین فرمولی تو سری FC بهتر از بازی ای باشه که ازش شدیدا تاثیر گرفته؟ بخش شکار یکی از منحصر به فردترین و جذاب ترین بحش های FC هست، خنده دار نیست که بهتر از یه فرنچایز جدید باشه!
ضمنا، شما بحش شکار هورایزن رو تجربه کردی که زدی زیر خنده الان؟ یا سابقه سازنده هاش تو سبک بازی باعث شده خنده دار باشه این بحث؟
یه ویدیو 20 دقیقه از بازی گرفته بودم الان دیدم، واسه کانال خود سونی باشه فک کنم! انصافا نمیشه از آشنا بودن بازی چشم پوشی کرد، با این حال اگه بتونه یه ترکیب کامل از گیم پل ارائه بده، دنیای بازی چیزی کم نداره! همین می تونه بازی رو حسابی بکشه بالا!
در مورد آشنا بودن گیم پلی خیلی ها به این اشاره کردن، فقط من نیستم نمونه هندز آن پالیگان "While much of Horizon will appear familiar, if not downright rote, from a gameplay perspective, its beauty and its mysteries will help it stand out among its open-world ancestors."
البته البته، اینو میشه فراموش کرد، منتقدها هم ثابت کردند چشم پوشی می کنند اگر به خوبی از امکانات استفاده بشه! تو گیم پلی ها حداقل من اینو دیدم، گیم پلی بازی جذابه خصوصا سیستم مبارزه از نزدیک و تمام کننده ها که واقعا پیچیده هستند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر