امتیازات Heroes Of the Storm

Wrath-MaN

کاربر سایت
Jan 23, 2012
379
نام
رضا
بهترین بازی که امد یک جورای سبک خیلی جدید و قوی اورده تا بازی های شبیه به خودش رو کنار بزنه مانند lol , hon , dota

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
بازیش خیلی خوبه. نمیدونم چرا خیلی ها میان میگن اصلا فان نیست. من خودم لول بازی میکنم, تو لول اگه یک هم تیمیت dc شه از بازی باید 4v5 بازی کنی. اما تو اینجا چیزی به اسم dc نیست. خود bot میاد باهات تو team fight ها کمکشو میکنه.
یا اگه یه feeder تو بازیت باشه طرف رو fed کنه, یارو خودش میاد بازی رو تنهایی جمع میکنه.تو این بازی کلا همه چی بر اساس team work و objective ها میچرخه که همینش باعث میشه همیشه باید با تیمت باشی. اما بازم من لول رو بیشتر میپسندم. چون خیلی وقته که دارم بازیش میکنم. حالا شاید دارم بر اساس عادت این حرف رو میزنم. اما بگذریم, با این حال دلیلی نمیبینم که این بازی رو بعضی ها انقدر دست پایین می گیرن که حتی جلوی DOTA 2 هم قــــرارش نمیدن!!!.... :|

این وسط dota 2 ضعیفه یا این قویه ؟! تیکه به دوتا بود الان؟؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
من چند ساعت بازی کردم اصلا دست و دلم نمیره به بازی نمیدونم چرا جذاب نیست اون حس قدرت و گیم پلی جذاب که تو Lol یا Dota هست رو تو این بازی نداریم فقط باید با تیم همراه شد و Objective های تو مپ رو انجام داد که خیلی جذابیت خاصی نداره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر