امتیازات Heroes Of the Storm

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
mqdefault.jpg

Heroes-of-the-Storm-Review|GameSpot
720p 60fps

ko4nxpp3eu351kwuqh97.jpg

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
فک کنم تنها نمره ی منصفانه رو همین IGN داده, بازی واقعا در حد بقیه ی بازیای موبا نیست نه در حد DOTA2 نه حتی LOL حالا اومدن یه اسم برا خودشون درست کردن که بگن سبکش فرق داره ولی پایه و اساسش همون موباست و به قدری مکانیسما و سیستم بازی ضعیفه که آدم اصلا نمیتونه یه حالت رقابتی بهش نگاه کنه چون نه کریپ زدن مهمه نه دینای کردن داره مثل دوتا نه لول بندی درست و حسابی...
واقعا تنها نکته ی مثبت این بازی هیروهاشه وگرنه از نظر گیم پلی و رقابتی بودن و مکانیزم لول آپ و اسکیل و ... فوق العاده ضعیفه, فقط به خاطر اسم بلیزارد نمره های خوب گرفته...

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
بحث اینه که منتقد مشخصه با بازی آشنا نبوده، حرفایی که زده نصفش غلطه، چجور همچین آدمی میتونه یه بازی رو نقد کنه!
ضمن این که میگی نتیجش میشه این نقدها غیر از نقد IGN همه نقدای دیگه مثبت بوده و ازش تعریف کردن حتی یوروگیمر مدال طلا داده که میشه گفت معادله نمره کامله، پس مشخصه مشکل از IGN و منتقدشه!
دلیلی نداره چون یوروگیمر نمره کامل میده ign هم باید بده در کل متای بازی چی بشه مهم نیست چون Moba سبک بازی هست و تا 1 سال اینده میتونه بازی کاملا متفاوت از همین الانش باشه به صورت کامل من نقد ign رو خوندم و کاملا میفهمم چرا با بازی حال نکرده من اصلا برام مهم نیست کلا نقدا چی میگن چون خودم بازی کردم و بقیه بازی هایی تو سبک Moba هستن هم بازی کردم همه مدلشو به صورت کامل میدونم moba چیه پس نه نیازی به تعریف یوروگیمر و انتقاد ign ندارم که بخواد نظرم رو تحت تاثیر قرار بده. قبل از این که بازی نقداش بیاد میدونستم با چی طرفیم اگه همه نقدا خیلی مثبت بود بازی متاش راحت نمیامد رو 85 اونم از بلیزاردی میتونه سلطان این سبک باشه اما میبینیم بازیش خیلی راحت میاد زیر بقیه Moba ها قرار میگیره و اونقدرها هم شاهکار نبوده و دعوای اصلی هنوز بین dota و lol هست و متاسفانه جای سومی برای hots به این راحتی ها وجود نداره.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
دلیلی نداره چون یوروگیمر نمره کامل میده ign هم باید بده در کل متای بازی چی بشه مهم نیست چون Moba سبک بازی هست و تا 1 سال اینده میتونه بازی کاملا متفاوت از همین الانش باشه به صورت کامل من نقد ign رو خوندم و کاملا میفهمم چرا با بازی حال نکرده من اصلا برام مهم نیست کلا نقدا چی میگن چون خودم بازی کردم و بقیه بازی هایی تو سبک Moba هستن هم بازی کردم همه مدلشو به صورت کامل میدونم moba چیه پس نه نیازی به تعریف یوروگیمر و انتقاد ign ندارم که بخواد نظرم رو تحت تاثیر قرار بده. قبل از این که بازی نقداش بیاد میدونستم با چی طرفیم اگه همه نقدا خیلی مثبت بود بازی متاش راحت نمیامد رو 85 اونم از بلیزاردی میتونه سلطان این سبک باشه اما میبینیم بازیش خیلی راحت میاد زیر بقیه Moba ها قرار میگیره و اونقدرها هم شاهکار نبوده و دعوای اصلی هنوز بین dota و lol هست و متاسفانه جای سومی برای hots به این راحتی ها وجود نداره.
کسی اصلا در مورد نظر تو صحبت نمی کرد، بحث سر نقد اشتباه IGN و چرت و پرتایی که توش گفته بود، بود، حالا یهو واسه چی میای نظر خودت رو ابراز می کنی تو نقل قول من، اینو متوجه نمیشم??
ضمن این که بازم میگم وقتی همه منتقدا از یه بازی تعریف می کنن غیر از یکی، پس مشکل از همون یکیه و نه همه دیگه!

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
کسی اصلا در مورد نظر تو صحبت نمی کرد، بحث سر نقد اشتباه IGN و چرت و پرتایی که توش گفته بود، بود، حالا یهو واسه چی میای نظر خودت رو ابراز می کنی تو نقل قول من، اینو متوجه نمیشم??
ضمن این که بازم میگم وقتی همه منتقدا از یه بازی تعریف می کنن غیر از یکی، پس مشکل از همون یکیه و نه همه دیگه!

از این به بعد اطلاع میدم اگه بیشتر نقد ها برای یه بازی مثبت بود دیگه بقیه غلط میکنن نقد منفی بزارن واسه بازب ;)
الان چون شما بعضی از دوستان بازی رو میپسندید من غلط میکنم بگم اصلا با بازی حال نکردم :/

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
از این به بعد اطلاع میدم اگه بیشتر نقد ها برای یه بازی مثبت بود دیگه بقیه غلط میکنن نقد منفی بزارن واسه بازب ;)
الان چون شما بعضی از دوستان بازی رو میپسندید من غلط میکنم بگم اصلا با بازی حال نکردم :/
این غریب بازیا و رفتار دیگه جواب نمیده، به فکر راهکارهای تازه باشید!

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
این غریب بازیا و رفتار دیگه جواب نمیده، به فکر راهکارهای تازه باشید!
به عنوان کسی که بالای ۷ ۸ ساله دارم MOBA بازی میکنم با بازی حال نکردم. فن شدید بلیزارد هم هستم اما دیگه کاملا واضحه که کسی که HotS رو تو ign نقد کرده ذره ای از بازی حالیش نمیشه . من خودم بیشتر از ۱۰ ۱۲ ساعت نتونستم با بازی حال کنم اما اطلاعاتم از این بازی بیشتره این طرفه به اصطلاح منتقده .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
بازم میگم همه منتقدا از بازی تعریف نکردن متا اگرنه85 نمیشد به این راحتیا پس اون شاهکاری که تو برای خودت ساختی نیست این از این و من قبول دارم یه جاهایی منتقد اشتباه کرده و نظر خودم رو گفتم چون میتونه شبیه به همون منتقد باشه چون کاملا میفهمم چه تجربه ای از بازی داشته و به چیاش گیر داده و چرا یهو امده 6.5 داده اینم از این سعی داشتم داستانو برات روشن کنم اما تعصبت رو بازی نمیزاره هیچ چیزی رو قبول کنی برای همین نظرم رو گفتم و ممنونم که نمونه یه فن متعصب که میخواد یکم منطقی باشه رو نشونم دادی بعد میگن یارو امده چرا میگه فن بازی متعصبن :-jتو هر پستی هم که میدی داری جوشی تر میشی .

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
بنظر من بازی برای تازه وارد های این سبک میتونه لذت بخش باشه اما برای افرادی که تجربه طولانی مدت dota یا lol رو دارن خیلی زود خسته کننده میشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بازم میگم همه منتقدا از بازی تعریف نکردن متا اگرنه85 نمیشد به این راحتیا پس اون شاهکاری که تو برای خودت ساختی نیست این از این و من قبول دارم یه جاهایی منتقد اشتباه کرده و نظر خودم رو گفتم چون میتونه شبیه به همون منتقد باشه چون کاملا میفهمم چه تجربه ای از بازی داشته و به چیاش گیر داده و چرا یهو امده 6.5 داده اینم از این سعی داشتم داستانو برات روشن کنم اما تعصبت رو بازی نمیزاره هیچ چیزی رو قبول کنی برای همین نظرم رو گفتم و ممنونم که نمونه یه فن متعصب که میخواد یکم منطقی باشه رو نشونم دادی بعد میگن یارو امده چرا میگه فن بازی متعصبن :-jتو هر پستی هم که میدی داری جوشی تر میشی .
اولا 86 نه 85 دوما الان متای 86 پایینه که می گی منتقدا راضی نبودن ازش و شاهکار نیست؟ لول داری واقعا!!!
از اون جالب تر این که من هیچ دفاعی از بازی تا حالا تو هیچ پستی نکردم که می گی تعصب دارم، یه پست از من بیار که تعریف کرده باشم ازش، تا نمی دونی چی بگی میگی تعصب، بحث سر اشتباه منتقد IGN بود که یهو پریدی وسط و نظر خودت در مورد بازی رو گفتی و به خیال خودت متعصب بودن مارو ثابت کردی، بازم میگم یه پست از من بیار که گفته باشم بازی خوبه یا بده، بفهم بحث سر چیه بعد پست بده!!!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
یه سوال !الان چن مدتی میشه که گیر کردم برم سراغش یا نع...از یه طرف فن دوتا هستم از طرف دیگه هم همچنان نمیتونم از استار کرافت دل بکنم حالا به نظر دوستان میون این دو تا جایی واسه hots هم باقی میمونه؟؟:d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
اولا 86 نه 85 دوما الان متای 86 پایینه که می گی منتقدا راضی نبودن ازش و شاهکار نیست؟ لول داری واقعا!!!
از اون جالب تر این که من هیچ دفاعی از بازی تا حالا تو هیچ پستی نکردم که می گی تعصب دارم، یه پست از من بیار که تعریف کرده باشم ازش، تا نمی دونی چی بگی میگی تعصب، بحث سر اشتباه منتقد IGN بود که یهو پریدی وسط و نظر خودت در مورد بازی رو گفتی و به خیال خودت متعصب بودن مارو ثابت کردی، بازم میگم یه پست از من بیار که گفته باشم بازی خوبه یا بده، بفهم بحث سر چیه بعد پست بده!!!

پستت گویاست حرفی بیشتر ندارم برات .ارزشی نداره دیگه. نمیگیری بحث رو چیه حالا من هر چی بگم این در صورتیه که من تو پستمم گفتم این یارو اشتباه کرده ولی نمیخوای که گوش بدی.
یه سوال !الان چن مدتی میشه که گیر کردم برم سراغش یا نع...از یه طرف فن دوتا هستم از طرف دیگه هم همچنان نمیتونم از استار کرافت دل بکنم حالا به نظر دوستان میون این دو تا جایی واسه hots هم باقی میمونه؟؟:d

چرا باید از استارکرفت دل بکنی ؟ :dhots بازی راحتو ساده ای هست تو چند دست میفهمی چیه ولی استارکرفت بحث جدایی هست :d

آخرین ویرایش:

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
بازی خوبیه در حد 2 دست بازی کردن ، بیشتر از این در روز دیگه حوصله من که نکشید . کلا اگر دوتا یا لول بازی کرده باشید این سبکی دیگه براتون جذابیتی نداره و خیلی زود فراموش میشه.

Urinal Mint

کاربر سایت
Jul 23, 2011
236
نام
ETSPACE
بازیش خیلی خوبه. نمیدونم چرا خیلی ها میان میگن اصلا فان نیست. من خودم لول بازی میکنم, تو لول اگه یک هم تیمیت dc شه از بازی باید 4v5 بازی کنی. اما تو اینجا چیزی به اسم dc نیست. خود bot میاد باهات تو team fight ها کمکشو میکنه.
یا اگه یه feeder تو بازیت باشه طرف رو fed کنه, یارو خودش میاد بازی رو تنهایی جمع میکنه.تو این بازی کلا همه چی بر اساس team work و objective ها میچرخه که همینش باعث میشه همیشه باید با تیمت باشی. اما بازم من لول رو بیشتر میپسندم. چون خیلی وقته که دارم بازیش میکنم. حالا شاید دارم بر اساس عادت این حرف رو میزنم. اما بگذریم, با این حال دلیلی نمیبینم که این بازی رو بعضی ها انقدر دست پایین می گیرن که حتی جلوی DOTA 2 هم قــــرارش نمیدن!!!.... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر