امتیازات Halo 4

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
نیما قضیه خیلی ساده هست. یه سری دیگه به متوسط امتیازات کاری ندارن، همین پارسال مگه آریا نگفت دیگه با امتیازات سایت ها و مجلات کاری نداره؟ خب اینم مثل اون :D وقتی هم کسی میگه نمره متا واسش مهم نیست یعنی اینکه دیگه نمیاد به نمرات متا استناد کنه، واسه هیچ بازیی. قرار نیست که حتما همه یه چیزو قبول داشته باشن.

100% ولی این مال وقتیه که اگه مثلا یه روزی Halo 5 اومد و شد 97 و یا TLOU اومد و شد 84 و .... بازهم متا رو قبول نداشته باشن ... بعد تو فکر میکنی اگه مثلا الان Halo 4 شده بود 94 و IGN و GS 8 و 8.5 داده بودن کسی میومد میانگین بگیره بگه میشه 8.25 پس متا مهم نیست دیگه ؟!

من حرفی که زدم اینه که در کل متا رو نباید زیر سوال برد ، اما میشه مثلا بدون اون 2 - 3 تا امتیاز چرت و پرت در نظر گرفت ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
100% ولی این مال وقتیه که اگه مثلا یه روزی Halo 5 اومد و شد 97 و یا TLOU اومد و شد 84 و .... بازهم متا رو قبول نداشته باشن ... بعد تو فکر میکنی اگه مثلا الان Halo 4 شده بود 94 و IGN و GS 8 و 8.5 داده بودن کسی میومد میانگین بگیره بگه میشه 8.25 پس متا مهم نیست دیگه ؟!

من حرفی که زدم اینه که در کل متا رو نباید زیر سوال برد ، اما میشه مثلا بدون اون 2 - 3 تا امتیاز چرت و پرت در نظر گرفت ...
خب خودشون که گفتن دیگه از این به بعد کاری به متا ندارن، اگه بعدا یه انحصاری امتیاز بالا گرفت و به متا استناد کردن حرف تو درست ولی الان وقتی میگن دیگه کاری به متا نداریم باید به حرفشون احترام گذاشت. البته کسی متا رو زیر سوال نبرد، این قضیه ـش با زیر سوال بردن خیلی فرق داره :D مثلا من نمرات سایت X و Y و Z را اصلا قبول ندارم ولی معنیش این نیست که این سایت ها و نمراتش رو زیر سوال بردم. البته این وسط تام چیک و Q2T کلا جریانش فرق داره و اون همه جوره زیر سواله :D

fakeless

کاربر سایت
Sep 3, 2012
42
منکه نه متا واسم ملاکه نه vga نمیگم معتبر نیستنا واسه من ملاک نیست میدونم برای خیلیام ملاک نیست به نظر من نظر سایتای معروف مثل ign و gamespot و gametrailers و مجله edge و videogamer و یوروگیمر و گیم اینفورمر خیلی مهمتره چون تو متا سایتای دره پیت زیادن.
vga ام که تو منتقدای آخر سالش کارای عجیب میکنه مثل مجله پلی بوی! یا اینکه محل برگزاری تو سالن سونی! به نظر من تحت تاثیر سونی قرار داره انتخاباش.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کلاً هیلو خار چشم خیلیهاست !
البته اینکه امسال یه بازی انحصاری داشته باشی حتی با متای 87 خیلی بهتره که یه سال تو کف یه بازی انحصاری باشی و الان از حسادت بترکی :D

آخه مگه امسال دنیا تموم میشه که در حسرت باشن که دیگه انحصاری ندارن ؟ خودت که میدونی سال بعد چه خبره :D ( گرچه این بحث از بیخ مسخرست :D )

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
PS فن ها روحن تو اين تاپيك كه ديده نمی شن؟:-/
شايدم ما به پستاشون دسترسی نداريم ببينيم!
جالبه ميان tlou كه هيچ ربطی به اين بازی نداره رو علم می كنن و بعد داستان تخيلی از حمله بیرحمانه PS فن ها هم تعريف می كنن...8-|

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,763
نام
علی
کلاً هیلو خار چشم خیلیهاست !
البته اینکه امسال یه بازی انحصاری داشته باشی حتی با متای 87 خیلی بهتره که یه سال تو کف یه بازی انحصاری باشی و الان از حسادت بترکی :D

1 سال بخور نون تره یک عمر نوش جان کن کره
عوضش نمیگی سال دیگه چند تا بازی انحصاری مال سونی هست ولی ماکرو جز gear جدید چیز نداره تازه امسال سونی انحصاری های متوسط به بالایی داشته

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081

متا مهمه ولی واسه بعضی جاها. مثل زمانی که فروش مهمتر از متاست یا اون وقتی که نظر شخصی مهمتر از فروش و متاست.
تو بازیسنتر مقوله "اهمیت" بین اینها دست بدست میچرخه. خدارو هزار مرتبه شکر GOTY و Award از این گردونه "اهمیت" خارج شدن.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
هدف خاصی نیست. فقط برام جالب بود هیلو4 تنها بازی ایه که انقدر نمره ی متاش با نمره ی GS و IGN متفاوته، که تا حالا سابقه نداشته. مسلما هم نتونستی نقضش کنی که هی داری کلی حرف میزنی. باز هم گفتم، یه مقایسه بود، حالا اگه فکر میکنی با این مقایسه مواضعت به خطر افتاده (!) دیگه من نمیتونم کاریش کنم:D

اتفاقا با ربط ترین موضوع به پست من همینه:D اگه تو تونستی نمره ی متا رو زیر سوال ببری، چرا من نتونم؟:-/ خون تو رنگینتره آیا؟:-/ :D

مسلما من نخواستم نقضش کنم ، شاید اگه بگردی مورد مشابه پیدا بشه ، مثلا MGS میشه 10 .... و متاش 9.4 اختلافش 0.6 و اختلاف Halo 4 الان 0.7 ... ضمن اینکه خیلی از بازیهایی که نام بردی نقدی از Tom Chick براشون حساب نشده ، روانی بودن این شخصیت هم برای همه مشخص شده ، منم از اول گفتم ، شما کاملا حق دارید و حرفتون منطقیه که اون 2 تا امتیاز رو در نظر نگیرید ، با این حساب میشه 89 - 90 ولی اینکه بخوایم اینو به توطئه و ... ربطش بدیم خیلی مسخره ست ، اگر هم منظورت توطئه نیست توضیح بده که بنظرت چرا این اتفاق تاریخی برای Halo 4 افتاده ؟!

در مورد دوم هم من چند بار گفتم از نظر شخص خودم Halo 3 اصلا 9.4 نمیارزید و من وقتی بازی کردم فقط منتظر بودم زودتر تموم شه ، این حس من به بازی بود و 9.4 واسش زیاد بود بنظرمن ، فقط هم Halo 3 نبوده ، خیلی بازیهای دیگه هم بودن ، مثل Killzone 2 یا Batman: Arkham ها و ... این نظر و سلیقه من بوده ، یا بر عکسش هم زیاد بوده که میانگین یه بازی بنظرم خیلی براش کم بوده ، مثل Castlevania یا همین Sleeping Dogs و ... اما هیچوقت چیزی رو زیر سوال نبردم .
تو هم مسلما Halo 4 از نظرت حداقل 9.5 ارزش داره و متای الانش رو محق نمیدونی ، هیچ مشکلی با این موضوع نیست ، اما وقتی بخوای کلا یه چیزی رو از اعتبار ساقط کنی باید همیشگی باشه ، نه قضیه حزب باد که هرجا بنفع بود بیای وسط هرجا به ضرر بود بکشی کنار .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
برا من که متا مهم نیست ولی منطقی اینه اونای که میانگین امتیازات بازی رو میخوان باید این امتیازات سایت های خوشحال رو حذف کنن و میانگین بقیه رو حساب کنن

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,189
مسلما من نخواستم نقضش کنم ، شاید اگه بگردی مورد مشابه پیدا بشه ، مثلا MGS میشه 10 .... و متاش 9.4 اختلافش 0.6 و اختلاف Halo 4 الان 0.7 ... ضمن اینکه خیلی از بازیهایی که نام بردی نقدی از Tom Chick براشون حساب نشده ، روانی بودن این شخصیت هم برای همه مشخص شده ، منم از اول گفتم ، شما کاملا حق دارید و حرفتون منطقیه که اون 2 تا امتیاز رو در نظر نگیرید ، با این حساب میشه 89 - 90 ولی اینکه بخوایم اینو به توطئه و ... ربطش بدیم خیلی مسخره ست ، اگر هم منظورت توطئه نیست توضیح بده که بنظرت چرا این اتفاق تاریخی برای Halo 4 افتاده ؟!
من یه پست دادم و یه سری نمرات رو با هم مقایسه کردم، هیچ چیزی هم آخرش نگفتم. اگه مشکلی با اون پست من داری باید پیش خودت حلش کنی، من مسئول رفع ابهامات تو نیستم:D
در مورد دوم هم من چند بار گفتم از نظر شخص خودم Halo 3 اصلا 9.4 نمیارزید و من وقتی بازی کردم فقط منتظر بودم زودتر تموم شه ، این حس من به بازی بود و 9.4 واسش زیاد بود بنظرمن ، فقط هم Halo 3 نبوده ، خیلی بازیهای دیگه هم بودن ، مثل Killzone 2 یا Batman: Arkham ها و ... این نظر و سلیقه من بوده ، یا بر عکسش هم زیاد بوده که میانگین یه بازی بنظرم خیلی براش کم بوده ، مثل Castlevania یا همین Sleeping Dogs و ... اما هیچوقت چیزی رو زیر سوال نبردم .
تو هم مسلما Halo 4 از نظرت حداقل 9.5 ارزش داره و متای الانش رو محق نمیدونی ، هیچ مشکلی با این موضوع نیست ، اما وقتی بخوای کلا یه چیزی رو از اعتبار ساقط کنی باید همیشگی باشه ، نه قضیه حزب باد که هرجا بنفع بود بیای وسط هرجا به ضرر بود بکشی کنار .
گفتم که، وقتی تو نمرات هیلو3 رو کلا از اعتبار ساقط کردی، منم میتونم همین کارو درباره یه بازی دیگه بکنم. حالا اگه واسه تو نظر شخصی بوده، پس برای منم نظر شخصی بوده. اگر هم برای من از اعتبار ساقط کردنه اسمش، برای تو هم از اعتبار ساقط کردن بوده اسمش. منم میتونم بگم تو حزب بادی، چون اونجایی که به ضررت بود فلان بازی overrated شده بود، اونجایی هم که به نفعت بود نمرات کاملا حقش بوده و متاکریتیک خیلی هم خوبه و دمش گرم.

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
آخه واقعیت اینه که متا باید بیشتر واسه سازنده های یه بازی مهم باشه ، تا گیمر ها !!!

الان توی همین تاپیک و تاپیک های مشابه ،متا شده چماغ دست بچه ها تا بکوبن سر همدیگه !! واقعا کاربرد دیگه ای داشته ؟! آیا یه هیلو فن واقعی با مقایسه متای شماره های قبلی با متای HALO 4 ، از تجربه کردن این بازی منصرف شده؟؟

وقتی من HALO 4 رو پسندیدم و بی نهایت لذت بردم ، متای 30 هم حتی نمیتونه منو از لذت تجربه این بازی محروم کنه !!

بعضی از بازیها نیازی به هایپ شدن یا متای بالا گرفتن ندارن تا از این طریق برن تو چشم مردم .هیلو هم یکی از این بازیاست !! الان اگه GTA V به هر دلیلی نتونه متای 98 شماره قبلی رو بگیره ، آیا بازم دلیل بر اینه که از IV ضعیف تره ؟! اینجور بازیا و بسیاری دیگه که شامل انحصاری های سونی و مایکروسافت هم میشن ، اونقدر عظیم هستن که اینقدر بابتشون بحث نشه !!!

قبلا هم گفتم اگه یه نفر هیلو باز باشه ، با 1 ساعت پای HALO 4 نشستن میفهمه این بازی از هزاران امتیاز 10 هم خیلی بیشتر می ارزه !!!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
من یه پست دادم و یه سری نمرات رو با هم مقایسه کردم، هیچ چیزی هم آخرش نگفتم. اگه مشکلی با اون پست من داری باید پیش خودت حلش کنی، من مسئول رفع ابهامات تو نیستم:D

گفتم که، وقتی تو نمرات هیلو3 رو کلا از اعتبار ساقط کردی، منم میتونم همین کارو درباره یه بازی دیگه بکنم. حالا اگه واسه تو نظر شخصی بوده، پس برای منم نظر شخصی بوده. اگر هم برای من از اعتبار ساقط کردنه اسمش، برای تو هم از اعتبار ساقط کردن بوده اسمش. منم میتونم بگم تو حزب بادی، چون اونجایی که به ضررت بود فلان بازی overrated شده بود، اونجایی هم که به نفعت بود نمرات کاملا حقش بوده و متاکریتیک خیلی هم خوبه و دمش گرم.

قسمت اول رو که داری فرار میکنی ، ازت پرسیدم این مقایسه که گذاشتی بنظر تو چرا اینجوری شده ؟ دلیلش چیه که اختلاف Halo 4 اینجوریه ؟ باز بیا بگو مشکل خودته !!!! :))
قسمت دوم هم داری میپیچونی ، تو فکر میکنی کسی هست که امتیاز و نظر خودش دقیقا با متا یکی باشه ؟! من فکر نمیکنم ، من هم گفتم که خیلی وقتها بوده که امتیازهای یه بازی با نظر من متفاوت بوده ، اما من که کسی نیستم که ارزش بازیها رو تعیین کنم و بیان بگن فلانی گفته این بازی 10 فلان بازی 5 ، پس یه چیزی باید باشه که ملاک باشه حتی اگه با نظر من و تو 180 درجه فرق داشته باشه ، یکی همین میانگین امتیازاته و یکی هم جوایز آخر سال ، این 2 تا ملاک ارزش گذاری عمومی بازیها هستن جدا از سلیقه های هر فرد .
مثلا ما خیلیا رو داریم که عاشق GT5 هستن و اصلا برای خودشون Forza رو حساب نمیکنن ، اما طرفدارهای Forza خیلی راحت و با اعتماد بنفس میگن بهترین ریسینگ نسل مال ماست و طرف مقابل هم هیچی نمیتونه بگه ! خب این اعتماد بنفس از کجا اومده ؟ از همین میانگین امتیازات .

در نهایت حرف من اینه که باید برای افرادی که در این بحث ها و مقایسه ها شرکت میکنن یه منبعی باشه ، اگه کسی میخواد کلا فقط با علایق و سلایق خودش حال کنه و کاری به متا و ... نداشته باشه پس دیگه هیچوقت نباید در بحثها و کل کل ها شرکت کنه ، نه اینکه مثل بعضیا مودی باشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر