امتیازات Halo 4

• Thread starter Thread starter Behrooz
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behrooz

کاربر سایت
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:
از همون اوایل همین نسل دقیقا،تنها نمره ای که واسم اهمیت داشت نمره ی Gamespot بود و تمام . من نمیدونم شما دل به چی خوش کردید! این متا دقیقا بسته به شرایط آب و هوایی و فصلی امتیاز ازش بیرون میاد . یکی عقده داره میاد 2 میده دیگه ... خودشون هم اول نقدشون نوشتن که ما عقده داریم و هر کی چیزی یه ما گفت فلان بهمانش میکنیم و کلی فحش و فضیلت دیگه بار گیمر جماعت کردن ! کل صنعت گیم رو زیر سوال بردن ! خدایش اگه بگم پولی چیزی گرفتن اینا دروغ نگفتم و در از ذهن نیست ! یه همچین بلاهایی سر عنوان های دیگه هم میارن .طرف فن اتیش پاره Bungie بوده به هیچ صراتی هم مستقیم نمیشه و از روی علایق کثیف شخصیش به این شماره نمره داده ، میگه هر کاری کنین این هیلو اون هیلوـه مثل بانجی نمیشه واسمون ! و در اخر میده 2 !! :)) یکی بره نقد quarter رو ترجمه کنه بزاره خنده مصرف کنیم بخدا ...

به نظرم مشکل از متا نیس . متا فقط امتیازا رو میزاره . مشکل از اون منتقد هست . امتیاز quarter to three واسه بقیه بازیها هم ثبت شده دیگه . یا فقط به هیلو امتیاز داده ؟
دقیقا مشکل از متاست که نمره چنین عقب افتاده هایی رو هر سال سر بازیهای انحصاری میذاره

چقدر جالبید؟!
بابا وقتی بازی مورد علاقتون امتیازات پایین میگیره که نباید متارو زیر سوال ببریدآخه!! هروقت باب میلتونه از متا و ... مایه میزارید حالا که HALO کارو خراب کرده دیگه متا ارزش نداره!!! شاید یه منتقد مثل بعضیاتون از این سبک خوشش بیاد و باش حال کنه شایدم یکی مثل من یه دیقه کال اف دیوتی رو با 4تا شماره این بازی عوض نکنه!!!! سعی کنید به عقاید و تفکر بقیه احترام بذارید!!
البته دوست عزیز این جریان فرق داره این تام چیک فقط برای جلب توجه و بالا نگه داشتن امار بازدید سایتی که توش هست این حرکتو میکنه .....
معمولا هم بیشترین توجه گیمر ها حالا چه ps فن چه 360 فن به امتیازات این جور بازیهای بزرگ انحصاری هستش ..هر کی اونجا ببینه که یکی 2 به بازی داده مسلما میره ببینه چه خبره ...:d

چقدر جالبید؟!

بابا وقتی بازی مورد علاقتون امتیازات پایین میگیره که نباید متارو زیر سوال ببریدآخه!! هروقت باب میلتونه از متا و ... مایه میزارید حالا که HALO کارو خراب کرده دیگه متا ارزش نداره!!! شاید یه منتقد مثل بعضیاتون از این سبک خوشش بیاد و باش حال کنه شایدم یکی مثل من یه دیقه کال اف دیوتی رو با 4تا شماره این بازی عوض نکنه!!!! سعی کنید به عقاید و تفکر بقیه احترام بذارید!!

باشه باشه ... پس به 2/10 برای بازی Halo 4 احترام میگذاریم و سجده شکر میکنیم که 1 نداده !

21288_160.jpg

البته منم به این فکر میکردم ... که بانجی زیر میزی چیزی رد کنه ... بخواد ثابت کنه ... halo بی بانجی halo نیست ...

البته این که یه سایت رو در نظر بگیریم .. به صورت فردی خیلی هم درسته ... ولی کلی نمیشه ... خیلی خیلی کم پیش میاد که بیان بگن فلان سایت چند داده ووو میگن متای بازی چنده ... البته ..همون دفعات هم که بحث میشده ... چه سایتی چه نمره ای داده .. به خاطر همین نمرات قشنگ و خوشحال بوده ... که اعتبار متا رو خراب میکردن ...

48205135850469888946.png

الان بیشتر از اینکه واسه متای HALO 4 ،نگران باشم ،نگران سلامت عقلی این منتقد گرامی هستم!!!!!

یعنی این Tom Chick، فرقش با غده سرطانی چیه که کل فضای MetaCritic رو به گند کشیده؟؟!!

راستی این حرفمو که چند صفحه قبل زده بودم ،یادتونه؟؟! با نهایت تاسف ، به حقیقت پیوست :
HALO 4 هم دقیقا داره چوب تعداد زیاد نقدها رو میخوره و این باعث میشه یه منتقد معیوب الحال این وسط پیدا بشه و چنان سنگی در چاه بندازه که حتی جرثقیل هم نتونه بیاردش بیرون !!

آخرین ویرایش:
چقدر جالبید؟!
ببین دوست عزیز من مثلا اصلا نه فن این بازیم نه تا حالا راجع به این بازی یدونه کامنت دادم ولی این قضیه ی نمره و اینا خیلی ساله که واسم به یه موضوع بی اهمیت تبدیل شده. آخه شما همین الان نمره های بازی رو نگاه کن بیشتر نمرات روی 9 و 10 هستش، اونوقت یه سایت که یدفعه میاد 2 میده به نظرت چی رو میخواد ثابت کنه؟ میخواد بگه من خیلی حالیمه؟ یا مثلا تمام دنیا بوق تشریف دارن و فقط من میفهمم؟ ببین دلیلش دو تا چیز بیشتر نمیتونه باشه یا همینیه که گفتم و طرف عقده ی خود بزرگ بینی داره یا فن دو آتیشه ی کنسول رقیبه. غیر از این بخوای فکر کنی اشتباهه . بازی ای که فقط گرافیکش رو آدم توی کنسول 7 سال پیش میبینه و چشاش 4 تا میشه باید 2 بگیره؟ کلا بریزید دور این امتیاز بازی رو، بابا قدیم که ملت به این نمرات توجهی نداشتن خیلی خیلی بازی ها بیشتر به همه حال میداد و کلی جنگ و دعوا سر این موضوع کمتر بود. بعد هم یه حرفی رو بگم و برم اونم اینه که بازیه FPS ای که آخر این نسل میاد که تقریبا تمام ایده ها و تفکراتشون رو بازی سازها پیاده کردن، ولی این همه نمره ی بالای 9 و 10 میگیره یعنی شاهکار. یعنی اگه اول یا اواسط نسل میومد با نمره نمیشد وصفش کرد. تمام.

واقعا مسخرست.اکثر سایت ها معتبر نمرات عالی به بازی دادن پس احتمالش برا گوتی شدن زیاده وقتی گوتی شد قیافه این منتقد ها دیدنیه.اخه2 به هیلو4؟؟

ببین دوست عزیز من مثلا اصلا نه فن این بازیم نه تا حالا راجع به این بازی یدونه کامنت دادم ولی این قضیه ی نمره و اینا خیلی ساله که واسم به یه موضوع بی اهمیت تبدیل شده. آخه شما همین الان نمره های بازی رو نگاه کن بیشتر نمرات روی 9 و 10 هستش، اونوقت یه سایت که یدفعه میاد 2 میده به نظرت چی رو میخواد ثابت کنه؟ میخواد بگه من خیلی حالیمه؟ یا مثلا تمام دنیا بوق تشریف دارن و فقط من میفهمم؟ ببین دلیلش دو تا چیز بیشتر نمیتونه باشه یا همینیه که گفتم و طرف عقده ی خود بزرگ بینی داره یا فن دو آتیشه ی کنسول رقیبه. غیر از این بخوای فکر کنی اشتباهه . بازی ای که فقط گرافیکش رو آدم توی کنسول 7 سال پیش میبینه و چشاش 4 تا میشه باید 2 بگیره؟ کلا بریزید دور این امتیاز بازی رو، بابا قدیم که ملت به این نمرات توجهی نداشتن خیلی خیلی بازی ها بیشتر به همه حال میداد و کلی جنگ و دعوا سر این موضوع کمتر بود. بعد هم یه حرفی رو بگم و برم اونم اینه که بازیه FPS ای که آخر این نسل میاد که تقریبا تمام ایده ها و تفکراتشون رو بازی سازها پیاده کردن، ولی این همه نمره ی بالای 9 و 10 میگیره یعنی شاهکار. یعنی اگه اول یا اواسط نسل میومد با نمره نمیشد وصفش کرد. تمام.

نه ... مسئله اون دوستمون این نیست که فلانی 2 داده ... باید بهش احترام بزاریم ... مسئله ای که مطرح میکنه اینه که نمیشه که هر وقت یه چیزی به نفعمونه ... میشه خدا و وحی منزل و سر چشمه تمام استنادات ... بعد همین که یه شرایطی پیش میاد که به مذاقشون خوش نمیاد میشه ... بی اعتبار مسخره .... من که فقط مرجعم اینه .... و میزنن بت خودشون رو میشکنن ... !!!
تو همین تاپیک بودن کسایی که میومدن متا به رخ میکشدین ... الان میگن ... متا اعتبار نداره ..

تو همین تاپیک بودن کسایی که میومدن متا به رخ میکشدین ... الان میگن ... متا اعتبار نداره ..
بنده خودم متا به رخ می‌کشیدم و الان می‌گم اشتباه می‌کردم! و مسلما دیگه استناد نخواهم کرد به متا. می‌تونید بوک‌مارک کنید برای بحث‌ها و سال‌های بعدی.

چقدر جالبید؟!
مسئله سلیقه نیست ! یعنی قرار نیست وقتی من از یک بازی خوشم نمیاد مورد عنایتش قرار بدم ! هر سبک بازی یه پاره استاندارد داره و هربازی در اون سبک ساخته میشه باید مطابق اون استاندارد سنجش بشه . مثلا ممکنه یکی از اکشن ادونچر خوشش نیاد یا از سبک جنگ مدرن خوشش نیاد ولی وقتی بازی را که میخواد نقد کنه اون استانداردهای اون سبک را میرزه جلوش و بازی را نقد میکنه .
الان این طرفه داده 2 بعد اونوقت بر طبق کدوم مشکلات در این سبک این امتیاز را داده ؟!
بعد همین سایت خاطر نشان بشم به بازی forza 4 داده بود 4 از 10 !!! بعد اونوقت این به خوشش اومدن ربط داره ؟! مثلا forza 4 را با کدوم سبک ریسینگ شبیه ساز مقایسه کرده که بهش داده 4 ؟؟!!
یا همین اواخر به بازی jorney داده 4 !!

این یه واقعیته بعضی از افراد که پشته این سایتها میشنن مریض احوال هستند و سعی دارن با این چیزها خودشون را مطرح کنند الان اینجا مشکل با اعتبار metacritic نیست بلکه مشکل ما اینه که وقتی metacritic میبینه این سایتها همیشه سعی دارن متا را گند بزنن اونم بدون هیچ توجیح و و دلایله منطقی چرا باید این امتیاز ها را ثبت کنه ؟

یعنی اگه به صورت ریز نمرات هم بازی را نقد کنی که مثلا برای هر بخش صدا و گرافیک و موسیقی و گیم پلی و داستان و .........امتیاز بدی بازم امتیاز بازی از 7 دیگه نمیاد پایین الان این چطوری داده 2 ؟!!!

مسئله سلیقه نیست ! یعنی قرار نیست وقتی من از یک بازی خوشم نمیاد مورد عنایتش قرار بدم ! هر سبک بازی یه پاره استاندارد داره و هربازی در اون سبک ساخته میشه باید مطابق اون استاندارد سنجش بشه . مثلا ممکنه یکی از اکشن ادونچر خوشش نیاد یا از سبک جنگ مدرن خوشش نیاد ولی وقتی بازی را که میخواد نقد کنه اون استانداردها میرزه جلوش و بازی را نقد میکنه .
الان این طرفه داده 2 بعد اونوقت بر طبق کدوم مشکلات در این سبک این امتیاز را داده ؟!
بعد همین سایت خاطر نشان بشم به بازی forza 4 داده بود 4 از 10 !!! بعد اونوقت این به خوشش اومدن ربط داره ؟! مثلا forza 4 را با کدوم سبک ریسینگ شبیه ساز مقایسه کرده که بهش داده 4 ؟؟!!
یا همین اواخر به بازی jorney داده 4 !!

این یه واقعیته بعضی از افراد که پشته این سایتها میشنن مریض احوال هستند و سعی دارن با این چیزها خودشون را مطرح کنند الان اینجا مشکل با اعتبار metacritic نیست بلکه مشکل ما اینه که وقتی metacritic میبینه این سایتها همیشه سعی دارن متا را گند بزنن اونم بدون هیچ توجیح و و دلایله منطقی چرا باید این امتیاز ها را ثبت کنه ؟

یعنی اگه به صورت ریز نمرات هم بازی را نقد کنی که مثلا برای هر بخش صدا و گرافیک و موسیقی و گیم پلی و داستان و .........امتیاز بدی بازم امتیاز بازی از 7 دیگه نمیاد پایین الان این چطوری داده 2 ؟!!!

ببینید حرف شما کاملا درسته قطعا حق این بازی 2 نیست و در این هم هیچ شکی نیست اما این موضوع برای همه (اکثر) بازیها صدق میکنه مخصوصا انحصاری ها پس درکل قضیه تفاوتی ایجاد نمیکنه امتیازات فیفا13 یا انچارتد و... بازیهای دیگه نشون میده شرایط برای همه بازیها هست!

با این حساب بهتره بجای نمره و توجه به اون از بازی کردن لذت برد نه اینکه هروقت متای بازیی باب میلمون بود ازش حمایت کنیم و هر وقت نبود بیاییم متارو بکوبیم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or