امتیازات Hades

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
165020

Hades

ناشر: Super Giant Games
سازنده: Super Giant Games
سبک: اکشن - روگ لایک
تاریخ عرضه: پاییز 2020 (9 دسامبر 2019 به صورت ارلی اکسس)
پلتفرم ها: Switch - PC - PS4 - PS5 - Xbox One - Xbox Series X|S

مـتاکریتیـک | اوپن کریتیک
92 | 93

168326

LEVEL (Czech Republic) 100
EDGE 90

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
مشکل اینه بازی rogue like هست، و در کل دست و بالشون بسته میشه اگه بخوان به داستان درست حسابی بپردازن...
اینجا هم پایان سنتی به اون صورت وجود نداره :-":-":-"

حالا پایان واقعا نمیدونم چیه که زاگرئوس دوباره مجبور میشه برگرده پایین!
ولی 2تا انتظار دارم... یه پایان واقعی بزارن...و حالا بدون دلیل دیگه برگرده پایین:-" یا چه میدونم یه دلیلی سر هم کنند، لی یه چیزی باسه که ارزشش رو داشته باشه و از مادرش و ... اطلاعات کاملی بگیریم

یه انتظار دیگه م که به درد expansion میخوره اینه که بره المپ و با خداهای المپ بجنگه:D
اصولا خداها اهل خیانتن تو اساطیر یونان:-" و آدمای خوش قولی نیستن:D
انتظار دارم بعد از رسیدن به سطح...حالا بریم المپ و با اونا بجنگیم...یا حالا مثلا با یک خدایی که تو بازی نیست ولی قدرتی داره که به دلایلی بخواد باهامون بجنگه:D (یا یکی از خداهایی که توی اون دور ازش boonی نگرفته باشیم)

تو خود بازی هم چندجا اشاره میشه که تو براشون بازیچه ای، برسی سطح کاری به کارت ندارن و ...

نمیدونم isaac زدید یا نه، اونجا رسما بلند میشه با خدا و شیطان و همه چی میجنگه! داستان از فرار از دست مادرش شروع میشه، و بعد کار به جاهای عجیب میرسه تو آپدیت های بعد:D

یه توهم expansionپکی دیگه ... بردارن از اساطیر جاهای دیگه بندازن تو بازی:))
جنگ اساطیری ( Age of Mythology ) راه بندازن:))

اما خو عمرا:-"

میدونم مقایسه با Pyre اشتباهه... ولی اونجا هم ارزش تکرار داشت و xبار بازی رو میرفتیم، ولی آخرش یه پایان جامعی گیرمون اومد...
البته ایده ای ندارم اینجا چجوری میشه چنین پایانی ردیف کرد...ولی کار خودشونه، باید از پسش بر بیان:-"

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Smile
Reactions: Rize Mize and Z-fan

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
میگم نسخه فیت گرل مشکل داره؟ روی دو تا سیستم نصب کردم و همون ابتدای کار ارور میده

پ.ن: تایپک مشکلات نمیزنین؟:D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
فقط دو تا اشکال هست ! اولی اینکه نمیدونم از من یا از بازی که صدای شخصیت ها نسبت به موسیقی کم هست و از 3-4 باری که تا الان بازی رو باز کردم یکبار صداشون واضح و بلند بود و بقیه مواقع صداشون کم هست و نمیشه شنید.دومین مشکل هم این هست که بازی وسط بعضی مبارزه ها افت فریم پیدا میکنه که ممکن مشکل ساز بشه (بازی اونقدر خوب هست که این مشکلات خیلی به چشم نمیاد و آدم میتونه نادیده بگیره، ولی برای Supergiant که نصف قشنگی بازی هاشون به موسیقی و صداگذاری هست آدم حیفش میاد اینطوری باشه).

تو این دو هفته 2 تا آپدیت 50mb داد و مشکل افت فریم حل شد (یا حداقل من گذرم نیوفتاده) و هم مشکل صدا حل شد.
-----------------------------------------------------------------------------

با توجه به ذات بازی من احتمال میدادم که قرار باشه بعداز رسیدن به آخر دوباره برگردیم پایین ولی خب همش تو این فکر بودم با چه منطقی میخوان این کار رو بکنن ؟ یه موقع خراب نشه داستان و تو این فکر ها بودم که دیدم با یک ایده جالب هم دوباره رفتیم پایین و هم دوباره مجبور هستیم بریم بالا !!
فعلا 3 بار موفق شدم هیدس رو بزنم و اینطور که یه جا متنی به چشمم خورد انگار باز یک پایان اصلی دیگه هم داریم و ماجرا به یکبار زدن هیدس ختم نمیشه

گفتم هنوز به پایان اصلی نرسیدم و نمیدونم چی میشه ولی داستان پتانسیل داره که حالا یا بریم تو آسمون با زئوس و بقیه بجنگیم یا برای هیدس و مادرش مجبور بشیم با کسی چیزی بجنگیم، قشنگ با 2 تا محتوی اضافه یا آپدیت بازی میتونن گسترش بدن. دور از انتظار هست ولی بعید نیست چون بازی یکسال تو Early access بوده ممکن یه چیزایی اینور اونور آماده گذاشته باشن + موقعی که میخوای وارد طبقه جدید بشی تو اون نقشه ای که نشون میده یه قسمت برای باس آخر هست و حس میکنم بعدش باز ادامه داره برای همین نشون نمیدن :D

با اینکه هیدس اول خیلی جدی و عصبانی هست ولی هرچی جلوتر میریم شخصیتش باحال میشه به خصوص بابت دکوراسیون خونش :D به ویژه بابت اون چراغ رنگی ها :D (Blood and darkness, What have you done ؟)

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من بازی رو توی ارلی اکسس خریدم
شدیدا اعتیاد آوره و واقعا بابای کیبوردمو در آورد :)))
ولی حس میکنم اگه قرار نباشه به مرور کانتنت یا حتی دی ال سی به بازی اضافه کنن یه مقداری ناراحت میشم چون خیلی دل بستم به دنیاش...واقعا قشنگه

• Like
Reactions: XMohsen

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
BaziCenter 9.5/10
در نهایت ‏یکی از عناوینی که باید امسال هر کسی آن را تجربه کند، بدون شک بازی Hades است؛ مکتب نوینی که قطعا در آینده، روگ‌لایک‌ها را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

183311

-------------------------------------

Quarter to Three 10/10
تام چیک نمره کامل داده بهش :D
Hades success is very much indebted to its pacing. Game pacing is difficult in the best of circumstances; it’s impossible without extensive testing, consideration, and willingness to change things for the sake of player experience. This is all easy for people like me to say, with our monocles and berets and copies of the Chicago Manual of Style, plus maybe some Foucault if really pressed. “It’s all about the player experience.” “Design is law.” You can talk all day. But when the player starts getting frustrated at the lack of progress, or insufficient game cues, you might find yourself in a tough spot as a designer. How you get out of it, or if you even do, says a lot about your skill with design and production

183313

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
کاش یکی وساطت کنه لااقل رو ۵ بدن اینو ما هم بازی کنیمش. نه سوئیچ دارم نه پی‌سی :D بسه اینقدر دیدن استریم ملت و عذاب کشیدن

• Like
Reactions: Z-fan

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
کاش یکی وساطت کنه لااقل رو ۵ بدن اینو ما هم بازی کنیمش. نه سوئیچ دارم نه پی‌سی :D بسه اینقدر دیدن استریم ملت و عذاب کشیدن
پی سی قوی نمیخواد.حتی دوستام با گرافیک های اینتل چهار هزار با سی پی یو قدیمی ران کردن بازی بدون افت فریم.فقط هشت گیگ رم میخواد که لازمه.حتما تجربش کن خیلی اعتیاد اوره لعنتی.تکراری هم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر