امتیازات Grand Theft Auto V ( پست اول خوانده شود )

FLAWL3SS

کاربر سایت
با هر نوع مقایسه و نام بردن از بازیهای دیگر بشدت برخورد خواهد شد.

78617991720120155342.jpg

GodisaGeek – 10/10
LeveL - 10/10
Quarter To Three - 10/10
OPM AU - 10/10
AtomicGamer - 10/10
The Digital Fix - 10/10
D+PAD Mag - 10/10
ZTGD - 10/10
GRYOnline.pl - 10/10
Gameover.gr - 10/10
Playstation Universe - 10/10
GameRevolution - 10/10
ImpulseGamer - 10/10
DarkStation - 10/10
Gamestyle - 10/10
SlantMagazine - 10/10
LevelUP - 10/10
Games.cz - 10/10
EGM - 10/10
DarkZero - 10/10
Gameplanet -10/10
X360 Magazine UK - 10/10
SpazioGames - 10/10
Everyeye.it - 10/10
TheSixthAxis - 10/10
Gameblog.fr - 10/10
3DJuegos - 10/10
eurogamer.es - 10/10
Telegraph - 10/10
Guardian -
10/10
JeuxActu-
10/10
eurogamer.pt - 10/10
Gamer.nl - 10/10
Vandal Online - 10/10
The Globe And Mail - 10/10
HardCore Gamer Magazine - 10/10
Gamereactor Sweden - 10/10
Digital Spy - 10/10
IGN Italy - 10/10
PlayStation LifeStyle - 10/10
Gameractor Denmark - 10/10
Metro GameCentral - 10/10
Thunderbolt - 10/10
VideoGamer - 10/10
Gamer.no - 10/10
CVG – 10/10
IGN – 10/10
Strategy Informer - 10/10
OXM – 10/10
OXM US - 10/10
OPM -10/10
MondoXbox - 10/10
Xbox 360 Achievements – 10/10
LaPS3.com – 10/10
Edge – 10/10
eurogamer.it - 10/10
Eurogamer.de – 10/10
GiantBomb – 10/10
GamesTM - 10/10
Mersitation - 10/10
Machinima - 10/10
GamesRadar - 10/10

تا به حال 60 نمره کامل در متا ثبت شده.

NZGamer - 9.8/10
XGN - 9.8/10
Gametrailers - 9.8/10
Digital Chumps - 9.8/10
InsideGamer.nl -9.8/10
AusGamer - 9.8/10
GameInformer – 9.8/10
Multiplayer.it - 9.7/10
PSX - 9.5/10
Gamesbeat - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
GamingTrend - 9.5/10
NowGamer - 9.5/10
CheatCodeCentral - 9.4/10
Eurogamer – 9/10
Push Square - 9/10
Joystiq – 9/10
USgamer - 9/10
GamerLimit - 9/10
Destructoid – 9/10
Gamespot - 9/10

The Escapist - 7/10

فعلا:

60974119237887565565.jpg

75933028875340673291.jpg

آخرین ویرایش:
gamespot منتقدی داره به اسم kevin vanord واقعا واسه این آقا احترام قائلم همیشه نقد های عالی و منصفانه ای داشته.
کوین نقداش عالیه واقعا.
تا حالا ندیدم ایراد الکی بگیره یا نمره بالا پایین بده،نقداشم همیشه میخونم و توی gamespot بهترین نقد ها رو داره.......
کاشکی gta v رو میدادن به کوین........

کاش همه منتقدین بازی همانند منتقدین فیلم سختگیر بودن، اون موقع دیگه شاهد کوبیده شدن بعضی از منتقدها نبودیم. متاسفانه هر منتقدی بخواد با دقت بیشتری نقد کنه، حتی ممکنه یک شاهکار رو مستحق 10 ندونه.
خیلی از دخترا تو توییتر ازش تشکر کردن :d
ولی یه سری از حساسیت ها دیگه زیاد از حد بوده تو این قضیه، جدا از اینکه نمره ـش کذایی نبوده، یه تفکر همین که تعداد محدودی موافق داشته باشه قابل احترامه، معیار نظر من و شما نیست.

احتمال میدم نقد ننه آقارو نخونده باشید!

ننه آقا بیشتر بدنبال المان های روانشناسی و جامعه شناختی بوده تا خوده بازی! حالا کاری به درست یا غلط بودن تصویر ارایه شده ی GTA ندارم ولی توی نقد بازی که نمیشه از منظر روانشناسی بخوای قلم بزنی،ایشون میتونست این نقدو تو یه سایت شخصی قرار بده و شایدم بیشتر استقبال میشد.

ولی بیای از ذات یه بازی ایراد بگیری و اون رو دلیلی واسه کسر امتیاز قرار بدی غیرحرفه ای بودن منتقد رو نشون میده!

ننه آقا در پایان نقد به شکلی عجیب بازی رو توصیف میکنه:
Your time in Los Santos may leave you with a few psychological scars, but you shouldn’t let that stop you from visiting

زخم های روحی؟؟ واقعا این چی رو نشون میده؟؟
جز اینکه منتقد اصلا تو باغ نیست و توی عالم دیگه ای سیر میکنه؟؟

اگه SA رو نقد میکرد و چپتر هات کافی رو میدید ظاهرا کمپین حمایت از زنان راه مینداخت!

3 تا بازی مهم امسال رو باید میدادن VanOrd , بایوشاک اینفینیت رو عالی نقد کرد + نمره کاملاً منصفانه
باید GTA و TLOU رو هم ایشون نقد میکرد ( یا Mark Walton یا Chris Watters )

نقد کردن که ایرادی نداره، ولی خدایی خودت ببین اونایی که نمره کم دادن دلایل منفیشون چی بوده!
طرف دلیل کم کردن نمره رو نوشته چون gtav بازیکن رو مجبور می کنه به کشتن مردم! این دلیل منطقیه؟
نقد اگه منطقی باشه همه قبول می کنن
شما هیچ وقت نباید فکر کنی که مخاطب بازی شمایی ... من هنوز موفق نشدم بازی کنم، ولی اگر شخصی که به حقوق شهروندی اهمیت میده یا مثلا فمنیست، مطمئنا محتوایی متغاوت توی نقدش
ارائه میده ... من کاری به نمره ندارم ولی اینها میتونه برای منتقدی که چنین باورهایی داره، دلیلی برای کسر نمره باشه. به عبارتی منتقدها باورهای متفاوتی دارن. من تاکید میکنم که کاری به نمره ندارم، چون چند سالی میشه که اصلا نمره منتقدین برام سند نیست، اما هنوز هم محتوای برخی از نقدها برام با ارزشه.

احتمال میدم نقد ننه آقارو نخونده باشید!

ننه آقا بیشتر بدنبال المان های روانشناسی و جامعه شناختی بوده تا خوده بازی! حالا کاری به درست یا غلط بودن تصویر ارایه شده ی GTA ندارم ولی توی نقد بازی که نمیشه از منظر روانشناسی بخوای قلم بزنی،ایشون میتونست این نقدو تو یه سایت شخصی قرار بده و شایدم بیشتر استقبال میشد.

ولی بیای از ذات یه بازی ایراد بگیری و اون رو دلیلی واسه کسر امتیاز قرار بدی غیرحرفه ای بودن منتقد رو نشون میده!

ننه آقا در پایان نقد به شکلی عجیب بازی رو توصیف میکنه:

زخم های روحی؟؟ واقعا این چی رو نشون میده؟؟
جز اینکه منتقد اصلا تو باغ نیست و توی عالم دیگه ای سیر میکنه؟؟

اگه SA رو نقد میکرد و چپتر هات کافی رو میدید ظاهرا کمپین حمایت از زنان راه مینداخت!
تاثیر بازی توی جامعه و بازخورد اون توی جامعه همگی به خود بازی برمیگردن و نمیشه از بازی جدا دونستشون، نقد صرفا توی گیم پلی و گرافیک و داستان بازی خلاصه نمیشه. اضافه کردن جنبه های اجتماعی و رون شناختی یه بازی میتونه هنر منتقد باشه
من خودم با نظریه ـش مخالفم، ولی نمیشه گفت نظریه ـش ربطی به موضوع نداره، روی درست و غلطش هم شما نمیتونی فکت صادر کنی، منم نمیتونم، ما حتی نمیتونیم به موضوع نگاه درستی داشته باشیم چون زن نیستیم
حالا اگه یوزرای غربی بیان مخالفت کنن با نظریه ـش یه چیزی، من و شما که محصول یکی از مردسالارترین جوامع دنیا هستیم دیگه...

من یک مورد مهمی رو هم متذکر بشم، اونم اینکه خیلی هم باید خوشحال بود از بابت چنین نقدهایی ... ببینین بازی چقدر بزرگ هست که منتقد رو مجبور میکنه تا به سراغ همچین مسائلی هم بره.

تاثیر بازی توی جامعه و بازخورد اون توی جامعه همگی به خود بازی برمیگردن و نمیشه از بازی جدا دونستشون، نقد صرفا توی گیم پلی و گرافیک و داستان بازی خلاصه نمیشه. اضافه کردن جنبه های اجتماعی و رون شناختی یه بازی میتونه هنر منتقد باشه
من خودم با نظریه ـش مخالفم، ولی نمیشه گفت نظریه ـش ربطی به موضوع نداره، روی درست و غلطش هم شما نمیتونی فکت صادر کنی، منم نمیتونم، ما حتی نمیتونیم به موضوع نگاه درستی داشته باشیم چون زن نیستیم
حالا اگه یوزرای غربی بیان مخالفت کنن با نظریه ـش یه چیزی، من و شما که محصول یکی از مردسالارترین جوامع دنیا هستیم دیگه...

اصا پستمو خوندی؟؟؟؟؟:|

میگم کاری به درست یا غلط بودن جامعه ی GTA ندارم که ذاتشه و بدون اون معنی ای نداره!
میگم نباید این بازی بخصوص رو از منظر روانشناسی نقد کرد،یوزرای غربی که اکثر غریب به اتفاق مخالف بودن و نمرات کامل دیگه ی بازی و هم دلیلی دیگه بر این مدعاست که ایشون مغرضانه نمره کم کردن....

اگه ما نمیتونیم نظر بدیم خب جمع کنیم بساطو،نه؟:دی
اینا همش حرفه عزیز،اگه ما مردسالاریم پس بقول ننه آقا چرا توی بزرگترین بازی غرب معانی زن ستیزی یافت میشه؟؟؟
یه مقدار با فکر پست بدید و "جواب بصورت نقل قول"ــو بیخیال بشید!

+
Carolyn Petit (ننه آقا) تا الان به هیچ بازی ای 10 نداده و بالاترین نمرش به Gone Home بوده یعنی 9.5! و جالبه هیچ نکته ی منفی ای رو ذکر نکرده برای ان بازی ولی با اینحال بازم نیم نمره کم کرده.

اغلب بازی های تراز اول *R رو هم دادن ایشون نقد کردن!تازگیا هم بازی های خوبی بهش دادن و اسم و رسمی واسه خودش دست و پا کرده وگرنه قبل تر بازی های درپیت نقد میکرد.

بازی های مهمی که نقد کرده:

Twisted Metal - 8

Diablo III - 8

Saints Row IV - 7.5

Resident Evil: Revelations - 6.5

Tomb Raider - 8.5 (با توجه به فمنیست بودنش باید 9.8 میداد به این بازی)

Dark Souls: Prepare to Die Edition - 9.5 دو نکته ضعف داشته

Sleeping Dogs - 8

Batman: Arkham City - 9

Dead Space 2 - 9

بازی های راکستار
Max Payne 3 - 9
L.A. Noire - 9

Gone Home بوده یعنی 9.5

این بازی هم موضوع اصلیش استفاده غیر استاندارد از ابزار پیش فرض انسان هاست ! :دی به خاطر همین ارتباط گرفته باهاش ننه آقا :دی:دی

مگر نه عمرا نمره بالا میداد

حقیقت تلخ اینه که این جماعت واقعا معروف میشن با این کارها !!

تام چیک رو کی فلان ، ها ؟! الان نصف دنیا منتظرن به GTA V چه نمره ای میده !!

اصا پستمو خوندی؟؟؟؟؟:|

میگم کاری به درست یا غلط بودن جامعه ی GTA ندارم که ذاتشه و بدون اون معنی ای نداره!
میگم نباید این بازی بخصوص رو از منظر روانشناسی نقد کرد،یوزرای غربی که اکثر غریب به اتفاق مخالف بودن و نمرات کامل دیگه ی بازی و هم دلیلی دیگه بر این مدعاست که ایشون مغرضانه نمره کم کردن....

اگه ما نمیتونیم نظر بدیم خب جمع کنیم بساطو،نه؟:دی
اینا همش حرفه عزیز،اگه ما مردسالاریم پس بقول ننه آقا چرا توی بزرگترین بازی غرب معانی زن ستیزی یافت میشه؟؟؟
یه مقدار با فکر پست بدید و "جواب بصورت نقل قول"ــو بیخیال بشید!

ظاهرا شما پستای منو نمیخونین!
بازی صرفا از نظر روانشناختی نقد نشده، جنبه روانشناختی یکی از جنبه ها بوده که در کنار سایر المان های بازی بررسی شده، اگه میخواست از نظر روانشناختی صرف نقد کنه که باید صفر میداد، نه 9!!!
من خودم از لحاظ روانشناختی هم موافق بازیم
نمیگم نمیتونیم نظر بدیم، میگم نمیتونیم در مورد درست یا غلط بودن حرف ایشون نظریه تایید یا رد بدیم و بگیم صرفا جواب من درسته
زن ستیزی هنوزم اونور هست، به شکلای مختلف. ولی نه به اندازه اینجا، اینو دیگه همه میدونن، فکر کردن هم نمیخواد
ننه آقا
جالبه شما فکر میکنی، بعد پست میدی و توهین میکنی، اگه فکر نکنی چه اتفاقی میفته؟!

جی تی ای فوق العادست و شانس بالایی برا گوتی شدن داره!
اما همین اعتراضات به نمره ی 9 نشون می ده که چقدر منتقد ها تحت فشار هستن که به این بازی 10 بدن!
کاری با متن نقدش ندارم خب 9 داده دیگه!!! مگه نمره ی کمی داده و این در حالی هست که وقتی سونی فن های به نمره ی 8 این سایت به آخرین ما اعتراض کردن محکوم شدن!!!
نکته ای که در نقد های این بازی وجود داره به قول دوستی مو از ماست بیرون نمیکشن و اندک ایرادت رو نمی بینن ولی تو نقد بازی ای چون آخرین ما میشن سختگیرترین منتقد تا عدالت اجرا بشه و الکی بازی نمره ی بالا نگیره!
باز هم میگم جی تی ای شاهکاره ولی این اعتراض به نمره ی 9 غیر منطقی هست و متای این بازی هم همیشه 2-3-4 نمره بیشتر از حقش بوده!
همین جی تی ای 4 اصلا در حد 98 نبود و فوقش باید 94-95 می شد!

یه جمع بندی از صحبت هامون بکنم!
من خودم با نظریه ـش مخالفم
من خودم از لحاظ روانشناختی هم موافق بازیم
خوبه قبول داری خودتم:دی
ولی پافشاریت عجیبه:دی
بازی صرفا از نظر روانشناختی نقد نشده، جنبه روانشناختی یکی از جنبه ها بوده که در کنار سایر المان های بازی بررسی شده،
کل بحثای گیمرا اینه که چرا نمرات کم شده از بحثای فرعی بوده!اوکی؟ یعنی اصلی ترین ضعف روانشناسانه عنوان شده نه دلایل فنی گیمی!

اگه میخواست از نظر روانشناختی صرف نقد کنه که باید صفر میداد، نه 9!!!
نمیدونم بازی رو انجام دادی یا نه ، ولی بازی آینه ی تمام نمای جامعه ی غربیه و از این لحاظ گردن کلفت ترین بازیه!
پس ننه آقا به جامعه ی خودش که نصفش زن هستن هیچوقت صفر نمیده! پنج میده که حقوق زنا ضایه نشه!!:دی

جالبه شما فکر میکنی، بعد پست میدی و توهین میکنی، اگه فکر نکنی چه اتفاقی میفته؟!
ننه آقا که توهین نیست داداش،یه اسم اصیله ایرونیه:دی

خاتمه ی بحث از طرف من...

حاظرم شرط ببندم اینی که تو گیم اسقات بازی رو نقد کرده وقتی بار اول خواسته بازی رو اجرا کنه دیسک بازی رو برعکس گذاشته,کنترلر کنسول رو هم سر و ته گرفته دستش!
با اینکار اعتبار سایتشون رو به فنا دادن.
من تا الان بین IGN و Gamespot فرقی نمیدیدم ولی از حالا به بعد مطمئنم IGN منصفانه تره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or