امتیازات God of War Ragnarök

پیشبینی شما از امتیازات این بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    300
  • نظرسنجی بسته شده است .

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,198
نام
محمد
Resizer_16671932322921.jpg
God of War Ragnarök
Embargo date: Thursday, November 3, 2022 at 9 am PST
Initial release date: November 9, 2022
Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Santa Monica Studio
Composer: Bear McCreary
Genres: Action-adventure game, Fighting game, Hack and slash

IMG_20221119_190756.jpg
apptrigger 10
But Why Tho? 10
slantmagazine 10
fingerguns 10
Level(cz) 10
digitalspy 10
wccftech 10
dual shockers 10
variety 10
gameover.gr 10
telegraph 10
Ign Brasil 10
Gamespew 10
T3 10
Ign adria 10
Gaming bolt 10
IGN 10
meups 10
pcgames.de 10
player2 10
psu 10
psx brasil 10
push square 10
siliconera 10
The enemy 10
independent 10
twinfinite 10
Vgc 10
we got this covered 10
gamer.no 10
gameshub 10
gaming nexus 10
gaming trend 10
gfinitye sports 10
god is a geek 10
areajugones 10
attack of the fanboy 10
carolequintaine 10
check point gaming 10
Egm 10
trustedreviews 10
atomix 10
game rant 10
digital chumps 10
daily star 10
Ign Portugal 10
vg247 10
dexerto 10
video gamer 10
game blog 10
mmorpg 10
impulse gamer 9.8
vandal 9.8
millenium 9.8
Xgn.nl 9.8
4players 9.7
hobbyconsolas 9.7
inven 9.7
cog connected 9.7
playsense 9.6
gamepressure 9.5
gamersrd 9.5
levelup 9.5
gamersky 9.5
Ign italia 9.5
everyeye 9.5
spaziogames 9.5
forbes 9.5
millenium 9.5
jeuxvideo 9.5
gameinformer 9.5
jeuxactu 9.5
washington post 9.5
meristation 9.5
oyungezer 9.5
Pressstart 9.5
sector 9.5
gamebyte 9.5
cgmagonline 9.5
thegamesmachine 9.4
worthplaying 9.4
gamestar 9.3
gamepro.de 9.3
tierragamer 9.2
videochums 9.1
gaming-age 9.1
games.ch 9.1
heypoorplayer 9
stevivor 9
financialpost 9
venture beat 9
M3 9
Ignspain 9
Play.co.rs 9
malditosnerds 9
Games.cz 9
playstationlifestyle 9
merlininkazani 9
androidcentral 9
gamerevolution 9
Powerunlimited 9
vgames 9
Gamer.nl 9
IgnFrance 9
gamingbible 9
easyallies 9
games radar 9
multiplayer.it 9
pcmag 9
screenrant 9
shacknews 9
theloadout 9
thesixthaxis 9
Truegaming 9
Wellplayed 9
eurogamer.it 9
gamespot 9
hardcoregamer 9
ausgamers 9
cdaction 9
comicbook 9
destructoid 9
Gryonline.pl 8.5
ztgd 8.5
nme 8
digitallydownloaded 8
theguardian 8
inverse 8
metro.co.uk 8
newgamenetwork 8
thegamer 8
nieuwsblad 8
digitaltrends 8

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
857
نام
Ahmad
سال ۲۰۱۸، GOW رو یادمه از حجم عجله ای که داشتم هم دیسک ریجن ۲ رو پیش خرید کردم و هم نسخه ی US رو آنلاین pre-order کردم.
و دیسک بازی دقیقاً ۱۸ ساعت زودتر از رلیز US دستم رسید که میشد بازی کرد و ... الانم هنوز هم دیسکش رو دارم و هم روی یوزرم نسخه ی دیجیتال رو
این دفعه عطشم شاید ۱۰ برابر بیشتر بود، ولی این برای چندماه پیش بود. الان دیگه نیست. الان دیگه حتی رمق اینکه بخوام بهش فکر کنم رو هم ندارم، چه رسد به...

سالهای سال حال بدم رو با چندتا چیز که یکیش همین بازی کردن بود جمع می کردم، الان ولی هیچی افاقه نمی کنه
هفته قبل با خودم گفتم بزار bayonetta 3 و xenoblade 3 رو بخرم (که اینارم براشون ذوق داشتم) شاید تسکینی بشه به این حال خراب. همیشه زرق و برق بسته بندی بازیها برام معجزه می کرد. گرفتم ولی حس و حالی نبود که حتی پلاستیک فیلم روش رو باز کنم ببینم کارتریج توی پک هست یا نه، جفتشون دست نخورده افتادن گوشه کمد.

کاش بشه که حال مردمم خوب بشه
حالِت رو درک میکنم.حال و روز اکثر ما همینه.ولی مبارزه با EA یه دوی سرعت نیست.دوی استقامته.همونطور که سرباز آذوقه،لباس،مهمات و روحیه میخواد و شیفت عوض میکنه،ما هم باید به این موارد توجه کنیم.در عین مسئولیت پذیری و معطوف بودن به هدف اصلی،باید زندگی خواهی داشته باشیم و روحیه مون رو تقویت کنیم.شخصا جوری زندگی میکنم که اگر بگن فردا قراره بمیری،آمادگی پذیرش مرگ رو دارم.ولی امروزم رو "زندگی " میکنم و داشتن وجدان و غمگین بودن برای آسیب دیدگان و شهیدان راه آزادی هم بخشی از این زندگی هست.
اون کسی که باید شرمسار،غمگین،نگرانِ دادگاه عدل الهی و وحشت زده از فردا باشه،رئیس EA هست.
به قول بازیگر شریف و عزیز کشورمون: "ما گرمترین سلاح دنیا رو داریم.خونِ مون"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اون ها هم با متای گاو از شدت فشار جر خوردن، این به اون در!

فقط چند تا توسعه دهنده ان که خودشونو مثل همیشه تکرار می کنن، راکستار جزو نوابغ صنعته، اگه کامنتای تاپیک TGA2018 رو دنبال کنی گفتم هر کدومشون جایزه سال رو ببرن خوشحال می شم. الان هم چه ER چه GOW هر کدومشون جایزه بهترین بازی سال رو ببرن حقشونه، FromSoftware که جزیی از DNA پلی استیشنه
Screenshot_۲۰۲۲۱۱۰۳-۲۱۴۰۰۸.jpg

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
دوستان عزیزی که براشون سوال شده سایتی مثل IGN Korea یهو از کجا پیداش میشه جوابش ساده اس
IGN مثل مک دونالد کار میکنه, شما میتونی با پرداخت هزینه ای از اسم برندش استفاده کنید
تمام این سایتای IGNی که پسوند یک کشور رو یدک میکشن همینجوری ان و ربطی به خود سایت اصلی ندارن
الانم خدا میدونه چه ننه قمری پشت این سایت تو کره اس, زیاد جدیش نگیرید

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
دیروز، امتیازات بازی خیلی حالمو بهتر کرد. خودم همین 94 رو انتخاب کردم ولی ته ذهنم این بود که میاد رو 92 حتی باتوجه به اینکه نسبت به 2018 خیلی بهتره. وقتشه لحظه‌شماری کنیم تا 4 شنبه هفته بعد

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
تو این کشور تنها سرگرمی و دلخوشی خیلی از ماها گیم بود و چقدر هیجان داشتیم برای بازی ای مثل GoW
با این همه گرونی و قیمت عجیب بازی ها بازم یجوری خوشحال میشدیم
ولی الان...
-------------------------------
بازی خیلی از انتظارات من بهتر ظاهر شد یعنی همش فکر میکردم نکنه به تکرار بیفته و عین نسخه قبل باشه ولی خب مثل اینکه کاملا اشتباه میکردم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
من همون اولی که اعلام شد اریک کارگردان بازیه اطمینان داشتم کارش حرف نخواهد داشت اریک ویلیامز همیشه یکی از ستون های اصلی GoW بوده و اگر نگیم از کوری بزرگتره کوچیکتر اصلا نیست
تنها فرقش با کوری اینه که اهل شبکه های اجتماعی نیست و شلوغ کاری نمی کنه مثل کوری :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
من همه صفحات رو نخوندم و نمیدونم کسی به این موضوع اشاره کرده یا نه. ولی با توجه به اینکه بازی امتیازات نسخه قبل رو تکرار کرده به نظرم اگه Ragnarok سال 2018 عرضه میشد امتیازش بالاتر بود، چون الان اون فاکتور "تازگی" نسخه قبل رو نداره ولی به جاش در تمام موارد پیشرفت داشته و معدود ایرادات نسخه قبل (کمبود Boss Fight و تنوع دشمنا) رو برطرف کرده. خودمم با توجه به Preview ها به 95 رای داده بودم که تو ساعات اولیه امتیازا درست بود. :D
----------
اینم اینجا باشه ترکیب 2تا GOTY ـه امسال

Fgu15lIWQAAM-1k.jpg

---------
متا از 120 نقد همچنان 94

Untitled.jpg

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
IGN Japan 10/10 (ثبت میشه)

A masterpiece full of meticulous design and level design, beautiful graphics and thoughtful details. All of the hugely stacked and well-crafted elements ultimately work for Kratos and Atreus' wonderful story. This work, which gives you a wonderful experience that can only be realized by video games, is a must-play for those who are familiar with games and those who are not​
Beautiful graphics, well-thought-out map composition and level design create a wonderful story that can reach many people. The experience realized by "God of War Ragnarok", which maximizes the potential of next-generation consoles, will give players the excitement and sympathy that can only be achieved in video games

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر