امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نکته اول: سرویس های اشتراکی ( منظورم به گستردگی گیم پس و استادیا و آرکید) چون دسته بندی جدیدی هستند ، پس این طبیعی هست که آفر های هیجان انگیزی هم داشته باشند...
نکته دوم: تخفیف های دوره ای رو چجوری به معنی ارزون بودن و آتش به مال زدن دونستید؟ گیم پس آلتیمیت همیشه 15 دلار هست و این دوماه 2 دلار محدود ...
نکته سوم: بحث سود شد ، لازم شد که بگم هر شرکتی که وارد بازار استریمینگ و سرویس های اشتراکی میشه ، باید قید سود کوتاه مدت رو بزنه ... به دو دلیل ... اول تعداد قرار داد های انحصاری و بودجه و سرمایه گذاری ... دوم بحث تقسیم سود میان تولید کننده محتواست ... باتوجه به اینکه بعضی ها شرکا شخص ثالث هم دارند موضوع پیچیده تر میشه ...
مثال واضح نت فلیکس و دیزنی پلاس هست ... نت فیلیکس میاد با شورانر های گات قرار داد 200 میلیونی میبنده تا مدت چند سال ، آیا سود دهی اینسرمایه گذاری آنی هست؟ ... دیزنی اعلام کرد 1 میلیارد برای دیزنی پلاس کنار گذاشته و انتظار اولین سودشون بین 2022 تا 2023 هست ...

معلوم میشه تقلای مایکروسافت عاقلانه هست چرا که میخواد قبل از ورود دیگر طرفای قدرتمند صنعت فاصله شو بیشتر کنه ، نتیجه عقلانیش هم میشه افزایش سرمایه گذاریش ، چیزی که اسپنسر رسیدن به کاری که نت فیلیکس میکنه ، یعنی بتونه سالی12میلیارد دلا که نت فیلیکس خرج میکنه ر رو شبیهش خرج گیم پس بکنه...
دقیقا همینطوره

• Like
Reactions: Tolkien

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
فقط میتونم اینجا بعد از کلی جنگ و دعوای الکی که راه انداختین از ناتی داگ تشکر کنم که همیشه رو سفیدمون کرده و بعد از انتشار محصول نهایی دیگه اما و اگری نمیذاره.

در مورد گیم پس بگم که فوق العادس، هر چند رو درامد کوتاه مدت تاثیر منفی میذاره واسه ماکرو، ولی در اینده میشه ماشین پول سازی!

در مورد گیرز هم باید گفت درسته در حد بازیهای دنباله دار حریف مثل آنچارتد و گاد نتونست بدرخشه، ولی حداقل بازیه با کیفیت ارائه داده خلاصه... کوالیشن همین بوده توانش اصلا، به هرحال ساخت یه بازی و انتشارش اونم با وجود گیم پس بهتر از نساختن و دس رو دس گذاشتنه دیگه :|

امیدوارم از بازی لذت ببرید

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
آقا ناموسا باید این شاتگان رو نرف کنن یذره هم Lancer رو باف کنن خیلی بچه بازی شده راش میدن یدونه میزنن بوم :| بعد با لنسر 2 ساعت هدشات کن دمج نخوره البته Retro Lancer خیلی گاوه 3 تا میزنه میندازه طرفو
راجع به مالتیش خدایی همچین چیزی تجربه نکرده بودم تا حالا ضمن اینکه جنگ رسما تن به تن و نزدیکه و درگیری زیاد داره باید استراتژی داشته باشی درست از کاور استفاده کنی من که از مالتیش راضیم تا اینجا (البته هیچی رنک نتونستم بازی کنم تا الان ! )

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
کی گفته دقیقا هر چی محیط بزرگتر بهتر؟ اتفاقا یکی از ضرباتی که گیرز5 خورده از همین محیطهای بزرگ هست
بیرون کشیدن دشمن ها از پشت کاور، طوفان ها خودت اشاره کردی و ..

حالا یکم هایپ و بلا بخوابه و کسایی که گیرز5 رو واقعا بازی کردند از کسایی که واکترو دیدن غربال بشن راحت تره میشه درباره بازی بحث کرد
حالا شما هم با یک بازی که حال نمیکنی سریع علیه اش موضع میگیری اونم که گفتی تو تایپکش گرز ۴>گرز ۵ یکی از عجیب ترین و مغرضانه ترین نظرها بود همون یک اکت گرز ۵ به اون ربات بازی گرز ۴ میارزید

• Like
Reactions: Ali Venom

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
دوستانی که میگن نمیشه از یوتیوب یا استریم یه بازی نظر داد چرا انقدر اصرار دارن گیم پلی از یه بازی جدید بیاد؟ چطوری از دیدن گیم پلی یه بازی میتونید بگید این بازی ارزش خرید داره یا نه؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
خب بازی رو تموم کردم . بازی شلخه و در هم ور همی بود و از سمت کارگردانی ضربه خورده .
ای کاش بازی نسخه فرعی بود نه شماره اصلی .
داستان بیشتر راجع به hammer of dawn بود تا باقی موارد .
یکی از بدترین موارد همین کاراکتر کِیت بود ( به عنوان کاراکتر اصلی ) . اصلا در حد کُلت 9mm هم نیست چه برسه به اینکه lancer بگیره دستش . با 4 تا دیالوگ و حاضر جوابی سعی کردن گندش کنن .
ماموریتهای فرعی فقط وقت تلف کردن بود . آپگریدهای زیاد برای جک که فقط میخواستن ساعت گیم پلی رو ببرن بالا برای گشت گذار تو محیط .
باگ هم که کم نداشت + هوش مصنوعی هم تیمی ها برای revive کردن واقعا فاجعه بود .
Ending مزخرف و باس فایت آخر مسخره که هیچ چلنجی نداشت .
نکات + :
گرافیک عالی ( رو ویندوز 10 رفتم با آخرین تنظیمات ) و موزیک رامین جوادی و قسمتهای خطی بازی ( خیلی کم بود )
و
Clayton Carmine
بازم میگم ای کاش مثل جاجمنت , نسخه فرعی بود نه اصلی .
یک باگ زیبا
http://uupload.ir/files/iwzz_l.png
نظرات کاملا شخصی بود .

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
یکی از بدترین موارد همین کاراکتر کِیت بود ( به عنوان کاراکتر اصلی ) . اصلا در حد کُلت 9mm هم نیست چه برسه به اینکه lancer بگیره دستش . با 4 تا دیالوگ و حاضر جوابی سعی کردن گندش کنن .
اتفاقا من با کاراکتر اصلیش خیلی حال کردم بک گراند جالب و اینکه حس BAD ASS بودن رو قشنگ به پلیر میرسوند که بازم مثل شما نظر شخصیمه (ولی خب ما به مارکوس عادت داریم :D)

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اصلا بده 2 کی به کیه :D
هرچند گرز برای اونایی که فیلم سینمایی بازی میکنن زیاد مناسب نیست شما همون دکمه زنی نقد کنی به نفع فرومه
:Boxing::Boxing:
من هم دکمه زنی خوب نقد میکنم هم شوتر خوب نقد میکنم... هم آرکید رکوردی که فقط گیم‌پلیه...
هر چیزی هم که قوی ساخته شده باشه از زیر دستم در نمیره... این یکی رو شک نکن
اما برای وقتم ارزش قائلم! آشغال بازی نمیکنم
حالا الان ی عده مسلما میریزن سرم ولی مهم نیست چون نظر شخصیمو خیلی راحت بیان میکنم
وقتی تو سری گیرز تنها چیزی که باعث میشد شاید سمت بازی برم... وجود شخصیت مارکوس و خشونت بالاش بود... تبدیل شده به یک دختر خانوم نازو خوشگل... ! اصلا این بازی هیچ چیز درستی نداره جز یک گرافیک بالا... که فک کنم برای تو بس باشه تا بگی شاهکار ولی برای ما شوخیه!
شما برو گیرزتو بازی کن مام بریم هر چیزی که فک میکنیم درسته بازی کنیم

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اصلا بده 2 کی به کیه :D
هرچند گرز برای اونایی که فیلم سینمایی بازی میکنن زیاد مناسب نیست شما همون دکمه زنی نقد کنی به نفع فرومه
:Boxing::Boxing:
گیرز اگه برای ما مناسب نیست برای چه نوع افرادی مناسبه؟ و با چه نو سلایقی جور در میاد بگو ما هم مطلع بشیم.... بلکم چیزی ازتون یاد گرفتیم و قبله‌های ما تو بازیهای کامپیوتری تغییر کرد :))

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
آدم تاپیک رو باز میکنه اون قدر حاشیه هست فکر میکنه اشتباه اومده!
به هر حال نقد بازی‌سنترم آپ شد
دمت گرم خسته نباشی.... نقد درستی انجام شد.
اما امتیازی که به بازی دادین بنظرم زیاد بود

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
آقا ناموسا باید این شاتگان رو نرف کنن یذره هم Lancer رو باف کنن خیلی بچه بازی شده راش میدن یدونه میزنن بوم :| بعد با لنسر 2 ساعت هدشات کن دمج نخوره البته Retro Lancer خیلی گاوه 3 تا میزنه میندازه طرفو
راجع به مالتیش خدایی همچین چیزی تجربه نکرده بودم تا حالا ضمن اینکه جنگ رسما تن به تن و نزدیکه و درگیری زیاد داره باید استراتژی داشته باشی درست از کاور استفاده کنی من که از مالتیش راضیم تا اینجا (البته هیچی رنک نتونستم بازی کنم تا الان ! )
ببین این بازی نه استراتژی میخواد نه اسکیل فقط باید یاد بگیری مکانیک بازی رو abuse کنی مثل for honor. به شدت کلا pop shot بزن و خیلی سعی نکن همیشه aim بگیری چون میزنن میپاچی تازه شانس اوردی تیر شاتگان از 8 تا شده 6 تا :D حالا نیمدونم رو چه پلتفرمی بازی میکنی ولی pop shot یعنی این که دکمه نشونه گیری و شلیک رو دقیقا با هم بزنی خود aim assist بازی طرف رو برات میپاچونه یکم تمرین کنی یاد میگیری ;) برای همین خیلی وقتا میبینی تو طرف رو زدی نمرد ولی تو مردی کلا بزار aim assist کارشو انجام بده و بهش ایمان داشته باش و وقتی کلا در این موقعیت قرار میگیری برای این که نپکی دکمه کاور گیری رو تند تند بزن که انیمیشن کاور گیری شروع بشه و به کاوری نچسب البته یادت باشه تند تند بزنی و چون تو این بازی کاور گیری با یه سرعت بالایی اتفاق میفته میتونی جاخالی بدی و روی جهت دهی دقت کن و وقتی که طرف miss داد به pop shot بزن تمومه یکم تمرین میخواد تا بتونی abusive بشی.اینا رو یاد بگیری پشت سر هم clutch میکنی.البته اساتید این تاپیک pro league میزنن از اونام بپرس:-j

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
ببین این بازی نه استراتژی میخواد نه اسکیل فقط باید یاد بگیری مکانیک بازی رو abuse کنی مثل for honor. به شدت کلا pop shot بزن و خیلی سعی نکن همیشه aim بگیری چون میزنن میپاچی تازه شانس اوردی تیر شاتگان از 8 تا شده 6 تا :D حالا نیمدونم رو چه پلتفرمی بازی میکنی ولی pop shot یعنی این که دکمه نشونه گیری و شلیک رو دقیقا با هم بزنی خود aim assist بازی طرف رو برات میپاچونه یکم تمرین کنی یاد میگیری ;) برای همین خیلی وقتا میبینی تو طرف رو زدی نمرد ولی تو مردی کلا بزار aim assist کارشو انجام بده و بهش ایمان داشته باش و وقتی کلا در این موقعیت قرار میگیری برای این که نپکی دکمه کاور گیری رو تند تند بزن که انیمیشن کاور گیری شروع بشه و به کاوری نچسب البته یادت باشه تند تند بزنی و چون تو این بازی کاور گیری با یه سرعت بالایی اتفاق میفته میتونی جاخالی بدی و روی جهت دهی دقت کن و وقتی که طرف miss داد به pop shot بزن تمومه یکم تمرین میخواد تا بتونی abusive بشی.اینا رو یاد بگیری پشت سر هم clutch میکنی.البته اساتید این تاپیک pro league میزنن از اونام بپرس:-j
رو pc این حرکت رو نمیشه زد فقط رو کنسول هست aim assist.

• Like
Reactions: RoCoCo
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر