امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دستاورد یعنی چنین خروجی روی ضعیفترین کنسول نسل قبل که بدون شک بهترین هست

عکسا قشنگ اند و XB1 معمولی هنوزم کنسول این نسله... هنوز دو سال زوده برای همچین حرفی :D

• Like
Reactions: s.snake2

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
یه عده فن بوی که بعضی هاشون ادعای فن بودن ندارن و چند بار از خودشون شنیدیم فن کنسولی نیستن ولی توی این تاپیک مشخصه دارن خودشون رو برای یه کنسولی شرحه شرحه میکنن بهتره اینو یادشون باشه
فقط مایکرو نیست که کنسول قوی تر داده مگه سونی ps4 pro رو نداره
چرا استودیو های سونی نمیتونن روی این کنسول 60 فریم بدن؟؟؟؟؟؟؟؟
انچارتد 4 روی پرو چه فریمی میده؟؟؟؟؟
horizon روی پرو چه فریمی میده؟
انچارتد لاست لگاسی روی پرو چه فریمی میده؟؟؟؟
دیزگان که جدیدا امده روی پرو چه فریمی میده؟؟؟؟
فقط سانتا و گاد بودن که روی پرو 1080 و فریم بالا میداد که اونم انالیزش موجوده بازی توی نبردها تا 40 فریم که پایین میاد هیچ
خوده دیجیتال فاندری فکر کنم توصیه کرده بود که روی پرو همون حالت 4k بازی کنن تا انتخاب پرفورمنس
اینکه بعضی ها دستاورد 60 فریم با رزولوشن پایه 1500p تا 2160p روی X رو یه دستاورد معمولی بدونن تحلیل هاشون به درد عمشون میخوره
ببینیم ناتی داگ یا همین کوجیما به چه دستاوردی روی پرو با لست 2 و دث استرندینگ میرسن؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
@vaan 2
من یه توضیح در مورد گیم پس بدم اولا این شیوه اکانت نامحدود ساختن و هی گیم پس یا پلاس گرفتن مال ما ایرانیا یا در بهترین حالت ایرانیا و روس هاست من یه بازی با رفیقهای خارجیم آنلاین میزدیم من گفتم آقا شما برید یه اکانت بسازید با اون بزنیم بهتره هرکار کردم اینا زیر بار نرفتن که نرفتن اصلا بازی تو غیر اکانت اصلی یا چمیدونم ساختن اکانت فرعی رو بد میدونن خیلی‌هاشون بلد نیستن پس فک نکن کسی فورزا هوریزون 4 اومده گیم پس یه دلاری گرفته گیرز اومده باز رفته گیم پس 1دلاری گرفته، نه اینا اصلا اینکارو نه بلد هستن نه انجام میدن این از این
بحث دیگه در مورد هدف گیم پس هست مایکرو وقتی دید زورش به انحصاریهای سونی نمیرسه رفت این سرویس رو ساخت همونجور که گفتم هدف اصلی این سرویس سیستم سلر بودن هست فک میکنی این 100 میلیونی که ps4 خریدن چه تعداد انحصاری براشون مهمه چه تعداد انحصاریهارو می‌شناسن آیا هر انحصاری ای میاد بازی می‌کنند؟ کنسولو بخاطر انحصاریهاش خریدن؟ ما کلی کاربر توی Psn داریم که شب و روز فقط فورتنایت میزنه شب و روز فقط رینبو میزنه شب و روز فقط جی تی ای میزنه شب و روز فقط اورواچ میزنه، فک میکنی برای اینا مهمه انحصاری؟ حتما میپرسی چرا پس ps4 خریده؟ بخاطر اینکه دوستش ps4 داره یا فامیلاشون یا چمیدونم توی اون کشور جا افتاده هست مثل برند پلی استیشن توی اروپا
اینجور افراد وقتی بفهمن مایکرو همچین سرویسی داره و سونی نداره خب قطعا وسوسه میشن برن اونور یا نسل بعد دوست دارن تغییر جبهه بدن، مایکرو 14 تا استودیو خریده چرا هنوز برای وان بازی نساختن از وقتی مایکرو خریدتشون؟معلومه مایکرو برای نسل بعد برنامه ها داره این گیم پس هم همینجوره

دوستان در مورد ps4 یه سری مثال زدم منظورم این نیست که کل کاربرهای ps4 انحصاری براشون مهم نیست یا کلا انحصاریهای سونی سیستم سلر نیستن ولی قطعا بخشی از کاربران ps4 رو کسانی تشکیل میده که انحصاری براشون مهم نیست
یه مطلبی رو 100% قطعی میدونم این که خارجیا هر بازی ای که انحصاری باشه بازی نمیکنن یعنی اینجور نیست فلانی از سبک گاد اف وار خوشش نمیاد چون انحصاریه بدو بدو بره بازی کنه بعدم به به چه چه راه بندازه، بازی ای که از سبکشون خوششون نیاد حتی متای 100 هم بگیره بازی نمیکنن
من کاملا قبول دارم اینو ، حرف منم همین بود ، که الان مایکرو همه جوری داره این سرویس رو حمایت می‌کنه تا رویایی به نظر برسه و جلب توجه کنه ! تا وقتی که این سرویس کاملا موفق بشه و جا بیفته ! مسلما وقتی به هدف رسیدن ، شرایط سرویس به این رویایی نمی‌مونه حداقل از نظر قیمت گذاری !

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
یه عده فن بوی که بعضی هاشون ادعای فن بودن ندارن و چند بار از خودشون شنیدیم فن کنسولی نیستن ولی توی این تاپیک مشخصه دارن خودشون رو برای یه کنسولی شرحه شرحه میکنن بهتره اینو یادشون باشه
فقط سانتا و گاد بودن که روی پرو 1080 و فریم بالا میداد که اونم انالیزش موجوده بازی توی نبردها تا 40 فریم که پایین میاد هیچ
خوده دیجیتال فاندری فکر کنم توصیه کرده بود که روی پرو همون حالت 4k بازی کنن تا انتخاب پرفورمنس
اینکه بعضی ها دستاورد 60 فریم با رزولوشن پایه 1500p تا 2160p روی X رو یه دستاورد معمولی بدونن تحلیل هاشون به درد عمشون میخوره
ببینیم ناتی داگ یا همین کوجیما به چه دستاوردی روی پرو با لست 2 و دث استرندینگ میرسن؟
Pro سال 2016 با قیمت 400 دلار عرضه شد
X سال 2017 با قیمت 500 دلار
که نتیجش یه اختلاف سخت افزاری عظیمه
الان داری این دوتارو یکی میکنی؟

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
Pro سال 2016 با قیمت 400 دلار عرضه شد
X سال 2017 با قیمت 500 دلار
که نتیجش یه اختلاف سخت افزاری عظیمه
الان داری این دوتارو یکی میکنی؟
کم کاری سازنده رو تقصیر کنسول ننداز
روی همین پرو هم کم نداریم بازی هایی که حالت پرفورمنس دارن
shadow of the tomb raider
nioh
hitman 2
یا همین Rage 2 که جدیدا امد
اینا 60 فریم اجرا شدن روی همین کنسول
اینکه استودیو های فرست پارتی سونی برای این کنسول ارزشی قائل نیستن و حتی حاضر نیستن مود پرفورمنس براش در نظر بگیرن تقصیر کنسول نیست
ولی وقتی یه استودیو میاد روی X به یک چنین دستاوردی دست پیدا میکنه یه عده فن بوی میگن این که چیزی نبود و قبول نمیکنن
این توانایی بالای فنی کوالیشن بوده

• Like
Reactions: shooshcity

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
کم کاری سازنده رو تقصیر کنسول ننداز
روی همین پرو هم کم نداریم بازی هایی که حالت پرفورمنس دارن
shadow of the tomb raider
nioh
hitman 2
یا همین Rage 2 که جدیدا امد
اینا 60 فریم اجرا شدن روی همین کنسول
اینکه استودیو های فرست پارتی سونی برای این کنسول ارزشی قائل نیستن و حتی حاضر نیستن مود پرفورمنس براش در نظر بگیرن تقصیر کنسول نیست
ولی وقتی یه استودیو میاد روی X به یک چنین دستاوردی دست پیدا میکنه یه عده فن بوی میگن این که چیزی نبود و قبول نمیکنن
این توانایی بالای فنی کوالیشن بوده
استودیو های سونی میتونن یه مشت لوکیشن خالی و بدون افکت رو ۸ کا و ۱۲۰ فریم منتشر کنن !!!

کم کاری سازنده ؟؟؟؟

میشه کم کاری هورایزن یا گاد او وار یا لاست لگاسی رو نشونمون بدی :D

آخرین ویرایش:

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
استودیو های سونی میتونن یه مشت لوکیشن خالی رو ۸ کا و ۱۲۰ فریم منتشر کنن !!!

کم کاری سازنده ؟؟؟؟

میشه کم کاری هورایزن یا گاد او وار یا لاست لگاسی رو نشونمون بدی :D
همون لاست لگاسی که مثال زدی چه برتری بین پرو و کنسول معمولی غیر رزولوشن 1440p داشته؟
چرا عزیز خودتو گول میزنی؟؟؟
چند بازی مثال زدم که سازنده ترد پارتی برای اونها مود پرفورمنس روی پرو در نظر گرفته بود دیگه اینکه فرست پارتی های سونی پرو رو اصلا جزو حسابه ندارن مقصر بقیه نیستن
پرو یه کنسول بی خاصیت شده الان که حتی فرست پارتی ها هم حاضر نیستن چند تا مود اضافه براش عرضه کنن نمونه بارز همین انحصاری اخر سونی دیزگان که حتی یه مود پرفورمنس هم برای پرو نداشت
حالا اینکه اینور X رو به این خوبی ساپورت میکنن که بازی مثل گرز از پایه براش 60 فریم عرضه شده یعنی برو پی کارت عزیز دلم :))

• Like
Reactions: shooshcity

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
همون لاست لگاسی که مثال زدی چه برتری بین پرو و کنسول معمولی غیر رزولوشن 1440p داشته؟
چند بازی مثال زدم که سازنده ترد پارتی برای اونها مود پرفورمنس روی پرو در نظر گرفته بود دیگه اینکه فرست پارتی های سونی پرو رو اصلا جزو حسابه ندارن مقصر بقیه نیستن
پرو یه کنسول بی خاصیت شده الان که حتی فرست پارتی ها هم حاضر نیستن چند تا مود اضافه براش عرضه کنن نمونه بارز همین انحصاری اخر سونی دیزگان که حتی یه مود پرفورمنس هم برای پرو نداشت
حالا اینکه اینور X رو به این خوبی ساپورت میکنن که بازی مثل گرز از پایه براش 60 فریم عرضه شده یعنی برو پی کارت عزیز دلم :))

یه زمانی میومدی بازی سنتر، پست های فنی die die رو میخوندی و کاملا قانع می‌شدی !

الآنم باید بیای فکاهیات x b i t b رو بخونی و سر به بیابون بزاری !
یکی بیاد ایشون رو توجیح کنه تا یه آتو جدید نداده ، تازه خوش شده بودید با اون قضیه نقد!

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
%-(%-(دوستان من با این اطلاعات ناقصم یه چیزی بگم که..بازی که نه اپن ورد نه تخریپ پذیری انچنانی داره و ... با بازی که اپن ورد و محیط های پر از ابجکت و فیزیک بالا اصلا مقایسه نکنید..واقعا برام هیچ کنسولی ارزش نداره ولی خداوکیلی کار سانتا و با گاد اف وار و با گرز اصلا مقایسه نکنید...هر وقت این استدیو اومد با هم چین مشخصاتی تو این نسل کاری بزرگ تر از راکستار و سانتا کرد باهاش پز بدید

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
تاپیک دیگه خیلی داره مسخره میشه..همش شده کل کل...چه خبرتونه....از اون طرف فنای ماکروسافت میگن گرز خیلی خوبه و ما باهاش حال میکنیم از طرفی هم فنای سونی میگن گیم پس بو میده که بگم هردوشون به نظر من اشتباه میکنن

delta05

کاربر سایت
Jan 24, 2019
304
متاسفانه سونی از کنسولش خوب ساپورت نمیکنه و همه این بازیا انحصاری وان ایکس هستن
بنازم به مایکروسافت و این حجم پشتیبانی از یک کنسول که بعد نزدیک دو سال از لانچش تازه یه بازی نصفه نیمه که بتونه قدرت کنسول رو نشون بده عرضه کرد
خسته نشه با این همه ساپورت

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,539
پرو در ابتدا Boost Mode رو اضافه کرد که نرخ فریم رو بالاتر می برد ، بعد Super Sampling رو اضافه کرد که روی TVهای 1080 کیفیت رو ارتقا میداد ، با معرفی XOX دقیقا همین مورد ارتقای تصویر رو مایکروسافت بولد کرد ، این مورد مخصوصا برای بازیهای نسل هفت که روی کنسول نسل هشت اجرا میشن نسبت به حالت استانداردش کیفیت مشهودی داره ، اینکه نمیزارن دلیل بر این نیست که سازنده کم کاری کرده ، لاک و آنلاک بودن فریم هم فقط گزینه ی پیش روی سازنده نیست ، مثلا بروس استرلی گفت میتونستیم برای بازی 60 فریم رو در نظر بگیریم ولی هر چی جلوتر رفتیم دیدیم جزییات هرچی بالاتر میره کیفیت کار نهایی بیشتر می شه ، و هر چی زده بشه از جزییات برای رسیدن به نرخ 60 فریم ، کیفیت رو فدای کمیت کردیم ، مثل خون در گیرز که غیب بشه ! ، یا وقتی انمی داره خودشو می کشه خونی دیده نشه و از این دست موارد که قابل قیاس هم هست ، به هر حال باید از یه سری چیزها بزنی و نباید انتظارم داشته باشی بقیه هم این مواردو نبینن یا ساده ازش بگذرن ! ، دستاورد یعنی اینکه روی کنسول فت استاندارد در سال 2017 بازی ای رو ران کنی که تحلیلگرهای دنیای سخت افزار به اجرا شدنش حتی شک داشته باشن ! HZD

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من بوست مد یا سوپر سمپلینگ میذارم تو آنلاین لگ زیاد میشه بیخیالش شدم، تو یه بازی فریم خیلی زیاد کرد ولی لگ هم باهاش زیاد شد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
کل بحث ها به کنار فقط اینجا که چند روز پیش بازی روی ایکس به صورت ۶۰ فریم بود و بعد تبدیل شده بود به ۳۰ فریم روی معمولی و هیچ دستاوردی نداشت، الان روی معمولی ۳۰ فریم ساخته شده و تبدیل شده به ۶۰ فریم روی ایکس و کماکان هیچ دستاوردی نداره lol شاهکارهای این تاپیک تمومی نداره :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر