امتیازات Gears5

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

kyvk_amd-new-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.7.2-driver-is-optimized-for-gears-5-beta.jpg

Initial release date: September 6, 2019
Developer: The Coalition
Composer: Ramin Djawadi
Engine: Unreal Engine
Platforms: Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic:85

VGC:10/10
Telegraph:10/10
Game Rant:10/10
SomosXbox:10/10
God is a Geek:10/10
Generation Xbox:9.9/10
Generación :9.8/10
Hobby Consolas:9.5/10
Areajugones:9.5/10
MondoXbox:9.5/10
ZTGD:9.5/10
Vandal:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
The Games Machine:9.1/10
AppTrigger:9/10
IGN Spain:9/10
gamingbolt:9/10
3DJuegos:9/10
Digital Trends:9/10
Gamersky:9/10
GamesBeat:9/10
Xbox Achievements:9/10
Press Start Australia:9/10
Stevivor:9/10
TheSixthAxis:9/10
Twinfinite:9/10
Windows Central:9/10
Critical Hit:9/10
GamingTrend:9/10
VideoChums:8.9/10
Meristation:8.7/10
COGconnected:8.7/10
Game Informer:8.7/10
Everyeye.it:8.7/10
GameProGermany:8.6/10
Game Pro:8.6/10
True Gaming:8.5/10
PowerUp: 8.1/10
Gameblog.fr:8/10
Post Arcade (National Post):8/10
Washington Post:8/10
Guardian:8/10
Trusted Reviews:8/10
DarkStation:8/10
GamesRadar+:8/10
Cheatcc:8/10
Daily Star:8/10
EGM:8/10
Guardian:8/10
Video Gamer:8/10
Hardcore Gamer:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
Game Revolution:8/10
AusGamers:7.9/10
PC Gamer:7.8/10
New Game Network:7.3/10
Gamer.no:7/10
Metro:7/10
Gamespot:7/10
CGMagazine:6.5/10
PCGames.de:6/10
US Gamer:6/10

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
همین الان داشتم استریم دکتر رو میدیدم...طرف نتونست با گیم پلی کاور گیری بازی کنار بیاد و پشت سرهم هی می ترکید... در انتها کنار گذاشتش...همین مشکل بازی برای کسایی هست که می خوان برای اولین بار مالتی رو برن...البته 2 ساعت داشت با نوتیفیکیشن ویندوز سر کله میزد =)) در واقع فکر نکنم تا زمان اضافه شدن مد عامه پسند نه منتقد ها، نه استریمرها و نه پلیرهای جدید بتونن با بازی ارتباط برقرار کنن...در انتها به نظرم کار کولیشن سخت تر از 343 باشه چه در بخش کمپین و چه در بخش مالتی
نمیدونم شما تا به حال ge بازی کردید یا خیر ولی میشه حدس زد حتی یکبار هم هیچکدوم رو آنلاین بازی نکردید.
اولا که ایشون کلا نوب هست حتی در اپکس هم حرف خاصی برای گفتن نداره! در ثانی جدا از ایشون هرکسی توقع اینو داشته باشه که بخاد وارد مولتی پلیر ge بشه و کمتر از دوساعت بتونه به راحتی کیل بگیره، بسیار بیجاست و خب مثل دکتر بلافاصله دکمه خروج رو خواهد زد.
مولتی گیرز (vs) ربطی به سطح کلی بازی شما و اینکه در چند تا بازی رتبه دارید نداره. شما باید ابتدا با مکانیزم های خاص و انحصاری بازی آشنا بشید تا بعد با تمرین و تکرار بتونید ازش لذت ببرید. هیچ راه میانبری هم وجود نداره.
اساس این مکانیزم ها (که شامل انمیشن ها هم میشه) در تمام نسخه های ge به صورت پایه وجود داره. و باعث شده مولتی این بازی رو بسیار هیجان انگیز، سخت در یادگیری و درعین حال جذاب کنه.
که البته همین وفاداری به اصول باعث شده ما چرندیاتی بشنویم مبنی بر اینکه چرا بازی پیشرفتی نداشته و... حرفهای به این شکل فقط جنبه ترول و گرفتن لایک از دوستانشون رو داره. که خب تو این دوزمینه هم موفق بودن!

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
فن بازی همیشه بوده چه از این طرف چه از اون طرف مخصوصا این تاپیک حسابی گرد و خاک بپا شد یه سری دوستان ترول های بیجا کردن یه سری دوستان دفاع بیجا کردن البته ما که از خوندن لایک کردن دوستان
لذتشو میبریم
gears 5 بازی خوبیه با یکی از گرافیک های خوب این نسل که تجربشم از واجبات حالا به ۳ گانه Epic نمیرسه ، نمیشه منکرش شد ولی هنوزم gears 5 یه بازی عالیه منم در اولین فرصت حتما ایکس باکسی دم دستم اومد
تجربش میکنم
فقط حیف شد اون marcus پر رنگ
دوست داشتنی
متاشم متا اصلا بدی نیست
۸۵ مگه میشه بدد باشه
بازی کنید حالشو ببرید
در کل تاپیک سرگرم کننده ای بود ۱ هفته ای سرگرم شدیم

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
فن بازی همیشه بوده چه از این طرف چه از اون طرف مخصوصا این تاپیک حسابی گرد و خاک بپا شد یه سری دوستان ترول های بیجا کردن یه سری دوستان دفاع بیجا کردن البته ما که از خوندن لایک کردن دوستان
لذتشو میبریم
gears 5 بازی خوبیه با یکی از گرافیک های خوب این نسل که تجربشم از واجبات حالا به ۳ گانه Epic نمیرسه ، نمیشه منکرش شد ولی هنوزم gears 5 یه بازی عالیه منم در اولین فرصت حتما ایکس باکسی دم دستم اومد
تجربش میکنم
فقط حیف شد اون marcus پر رنگ
دوست داشتنی
متاشم متا اصلا بدی نیست
۸۵ مگه میشه بدد باشه
بازی کنید حالشو ببرید
در کل تاپیک سرگرم کننده ای بود ۱ هفته ای سرگرم شدیم
مهم ترین مزیت تاپیک این بود که فهمیدیم از رو یوتیوب هم میشه بازی نقد کرد
:D:D:D

• Like
Reactions: amir code

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
الان یعنی میخوای بگی مدلهای ما قدیمیه و مایکروسافت مدرنیته شده :D:D به خاطر همین اسم GTSPORT اوردم که برام تحلیل بکنی دیگه :D الان مایکروسافت مدل درامد زایی رو عوض کرده چه کنیم ؟ بریم از اساس درامد مایکروسافت رو با دیگر کمپانی های گیمینگ محاسبه کنیم تا به نتیجه برسیم ؟ :D
الان هم شما و هم علی برای من آمار پلیر گفتید دیگه . الان برای من چیزی که ارزش داره در موفقیت گیم و سازنده ها ، امار پلیر اگه میدن ، مثل فورتنایت یا پابجی و ... درامد دلاری رو هم دقیقا بدونم . امار فروش هم تکلیفش بسیار روشن هستش ، بسیار عالی . امار پلیر رو هم خیلی قبول دارم اتفاقا ، اما این امار مربوط به این سیستم جدید مایکروسافت برای من گیج کننده است و من هیچ نتیجه ای نمیتونم بگیرم و احساس میکنم بازیشون رو عملا FREE TO PLAY عرضه میکنند :D

نکته بعدی که گفتم من از نظر قیاس کردن با دیگر بازیها خواستم میزان موفقیت رو بدونم . طبیعتا فورزا 4 اگه رو گیم پس هم وجود نداشت و معمولی عرضه میشد ، از همه نسخه های قبلی خود با توجه به شرایط و پتانسیلش موفقتر عمل میکرد .
اگه فکر میکنی مثال من اشتباه هست و من خیل حالیم نیست :D به من با تشبیه کردن اموزش بده :D مثلا بگو موفقیت فورزا رو میشه با فلان بازی مقایسه کرد و نزدیک دونست :D
شما با یه پیش فرض اشتباه بحث رو شروع کردی و داری طبق همون ادامه میدی :D حالا شما فکر کن بازی ها رو دارن F2P عرضه میکنن، چه اهمیتی داره تا وقتی که این روش براشون درآمد داشته باشه و به تولید بازی AAA ادامه بدن؟ علاوه بر اون میتونن تعداد بیشتری بازی AA با ریسک کمتر بسازن بدون اینکه نگرانی از بابت فروش کم اون بازی ها داشته باشن. این وسط ما هم با هزینه کم حالش رو می بریم :D مایکروسافت هم دلش برای کسی نسوخته، به فکر سود خودش هست، حتما این سرویس براش به اندازه ای سودآور هست که علاوه بر بازی های خودش داره کم کم بازی های کمپانی های دیگه رو هم روز اول یا با فاصله کم بعد از عرضه برای گیم پس عرضه میکنه. تا وقتی هم براش سودآور باشه به ساپورت گیم پس ادامه میده، هر وقت هم دید داره ضرر میده خب درش رو گل می گیره :D تا اون موقع که امیدوارم سال ها طول بکشه، به شخصه هزینه خرید بازی دیگه بخشی از درآمدم رو کم نمیکنه و در عوض بیشتر هم میتونم بازی کنم، حالا نهایتا دیگه نمیشه وضعیت درآمد بازی های گیم پس رو با بقیه بازی ها مقایسه کرد که خب میخوام نشه! :D اگه آمار فروش دادن یا درصد پلیرهای گیم پس رو مشخص کردن اون موقع مقایسه می کنیم، مشخص هم نکردن که خب مقایسه نمی کنیم! اینم بگم من همه مثل بقیه دلم میخواد بازی های مورد علاقه ام موفق باشن و همشون فروش بالایی داشته باشن، ولی وقتی سیستم عوض شده و فروش مشخص نمیشه، دیگه کاری نمیشه کرد. ولی اگه بخوام انتخاب کنم مسلما ترجیح میدم که برای انجام بازی هزینه کمتری کنم تا اینکه بخوام 60 دلار بدم و از شنیدن خبر فروش بالای بازی خوشحال بشم :D

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
نمیدونم شما تا به حال ge بازی کردید یا خیر ولی میشه حدس زد حتی یکبار هم هیچکدوم رو آنلاین بازی نکردید.
اولا که ایشون کلا نوب هست حتی در اپکس هم حرف خاصی برای گفتن نداره! در ثانی جدا از ایشون هرکسی توقع اینو داشته باشه که بخاد وارد مولتی پلیر ge بشه و کمتر از دوساعت بتونه به راحتی کیل بگیره، بسیار بیجاست و خب مثل دکتر بلافاصله دکمه خروج رو خواهد زد.
مولتی گیرز (vs) ربطی به سطح کلی بازی شما و اینکه در چند تا بازی رتبه دارید نداره. شما باید ابتدا با مکانیزم های خاص و انحصاری بازی آشنا بشید تا بعد با تمرین و تکرار بتونید ازش لذت ببرید. هیچ راه میانبری هم وجود نداره.
اساس این مکانیزم ها (که شامل انمیشن ها هم میشه) در تمام نسخه های ge به صورت پایه وجود داره. و باعث شده مولتی این بازی رو بسیار هیجان انگیز، سخت در یادگیری و درعین حال جذاب کنه.
که البته همین وفاداری به اصول باعث شده ما چرندیاتی بشنویم مبنی بر اینکه چرا بازی پیشرفتی نداشته و... حرفهای به این شکل فقط جنبه ترول و گرفتن لایک از دوستانشون رو داره. که خب تو این دوزمینه هم موفق بودن!
سلطان این سری میخوای به pro league این بازی ملحق بشی ؟ ما تازه داشتیم تو cs:go با شما حال میکردیم حیف شد.

• Like
Reactions: Un_Tlou

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
یه شوخی کردیم دوستان غم Gears 5 یادشون بره :Dاینهمه بازی شاهکار رو دستم مونده وقت ندارم تجربشون کنم اونوقت بیام چند ساعت واکتروی G4 رو ببینم. همون G5 رو که دیدم متوجه شدم مایکرو عجب شاهکارهایی تحویل خریداراش میده.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
هرچه قدر این تاپیک جلو میره واقعا ابعادی جدیدی از حرف های بی اساس تولید میشه. به عنوان شخصی که از 2006 اینجا هستم و انواع اقسام ترول را دیدم توصیه میکنم این بحث را تموم کنید چون به شدت دارید گل به خودی میزنید. :D

اول اینکه که Gamepass در حال حاضر تنها سرویس اشتراکی صنعت گیم نیست که بگید ماکروسافت به خاطر ضعف فروش این را راه انداخته. EA Access, +UPLAY و ... هم کنارش وجود داره. حتی اپل هم دیدید که داره سرویس مشابهی را راه میندازه. تنها تفاوتی که وجود داره اینه که گیم پس از همه اینها بهتره. با اختلاف هم بهتره. حالا ماکروسافت به قول دوست من چه مجیکی به کار برده خودش میدونه. ولی خب حتما براش سودآور هست (حداقل در بلندمدت) که داره این کار را انجام میده.

برای مخاطب و مصرف کننده هم این سرویس در حال حاضر یک احترام کامل هست. اگر مثل من باشه که عموما یکبار هربازی را انجام میده میتونه به جای پرداخت کلی پول با یک اشتراک از تعداد زیادی بازی بهره ببره. اگر هم که دوست داره آرشیو کنه میتونه خودش خریداری کنه. تازه اینجا آپشن این را داره که کلی بازی که قبلا شاید امتحان نمیکرد را هم بازی کنه.

نکته دوم هم اینکه برای منه مصرف کننده فروش یک بازی چرا اهمیت داشت؟ چون تضمین میکرد که سازنده یا ناشرش سرمایه گذاری بیشتری در تولید محتوا خواهد کرد. حالا این گیم پس این امکان را فراهم کرده که توزیع مالی بهتری بین ناشرها و بازی سازها انجام میگیره. قبلا 90 درصد فروش فقط برای بازی های بلاک باستر بود. اما الان وقتی یک بازی وارد گیم پس میشه شانس این را پیدا میکنه که در کنار بلاک باسترها دیده بشه و در قبالش از ماکروسافت پول بگیره.

اینکه هیلو 15 میلیون فروش بکنه یا روی گیم پس 20 میلیون کاربر داشته باشه خیلی مهم نیست. این مهم هست که یک بازی مثل Dishonnerd 2 که قبلا بقاش به خاطر شرایط بازار در خطر بود میتونه به واسطه گیم پس شاید به 10 میلیون کاربر برسه و پول خوبی به چنگ بزنه.

من یکبار هم گفتم الان هزینه گیم پس و بازی هایی که ارائه میده از خرید اکانت هکی روی فور کمتره. یک کاربر بهتر از این چی میخاد؟

نهایتا مطمئن باشید به زودی سونی هم سرویس مشابه را ایجاد خواهد کرد. بنابراین حرفی نزنید که بعدا نتونید جمع کنید..:D

آخرین ویرایش:

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
هرچه قدر این تاپیک جلو میره واقعا ابعادی جدیدی از حرف های بی اساس تولید میشه. به عنوان شخصی که از 2006 اینجا هستم و انواع اقسام ترول را دیدم توصیه میکنم این بحث را تموم کنید چون به شدت دارید گل به خودی میزنید. :D

اول اینکه که Gamepass در حال حاضر تنها سرویس اشتراکی صنعت گیم نیست که بگید ماکروسافت به خاطر ضعف فروش این را راه انداخته. EA Access, +UPLAY و ... هم کنارش وجود داره. حتی اپل هم دیدید که داره سرویس مشابهی را راه میندازه. تنها تفاوتی که وجود داره اینه که گیم پس از همه اینها بهتره. با اختلاف هم بهتره. حالا ماکروسافت به قول دوست من چه مجیکی به کار برده خودش میدونه. ولی خب حتما براش سودآور هست (حداقل در بلندمدت) که داره این کار را انجام میده.

برای مخاطب و مصرف کننده هم این سرویس در حال حاضر یک احترام کامل هست. اگر مثل من باشه که عموما یکبار هربازی را انجام میده میتونه به جای پرداخت کلی پول با یک اشتراک از تعداد زیادی بازی بهره ببره. اگر هم که دوست داره آرشیو کنه میتونه خودش خریداری کنه. تازه اینجا آپشن این را داره که کلی بازی که قبلا شاید امتحان نمیکرد را هم بازی کنه.

نکته دوم هم اینکه برای منه مصرف کننده فروش یک بازی چرا اهمیت داشت؟ چون تضمین میکرد که سازنده یا ناشرش سرمایه گذاری بیشتری در تولید محتوا خواهد کرد. حالا این گیم پس این امکان را فراهم کرده که توزیع مالی بهتری بین ناشرها و بازی سازها انجام میگیره. قبلا 90 درصد فروش فقط برای بازی های بلاک باستر بود. اما الان وقتی یک بازی وارد گیم پس میشه شانس این را پیدا میکنه که در کنار بلاک باسترها دیده بشه و در قبالش از ماکروسافت پول بگیره.

اینکه هیلو 15 میلیون فروش بکنه یا روی گیم پس 20 میلیون کاربر داشته باشه خیلی مهم نیست. این مهم هست که یک بازی مثل Dishonnerd 2 که قبلا بقاش به خاطر شرایط بازار در خطر بود میتونه به واسطه گیم پس شاید به 10 میلیون کاربر برسه و پول خوبی به چنگ بزنه.

من یکبار هم گفتم الان هزینه گیم پس و بازی هایی که ارائه میده از خرید اکانت هکی روی فور کمتره. یک کاربر بهتر از این چی میخاد؟

نهایتا مطمئن باشید به زودی سونی هم سرویس مشابه را ایجاد خواهد کرد. بنابراین حرفی نزنی که بعدا نتونید جمع کنید..:D
میدونی دوست عزیز درد اینه که این‌سیستمیه که قبلا در مورد سرویس هایی مثل نتفلیکی جواب داده (الان به جز نتفلیکس ، اپل تی وی و هولو و دیزنی پباس و غیره (۶تا غول) هستند.)
الان بچه هایی که یا دبیرستانی هستند و یا تو دانشگاه همون اقتصاد خرد و‌کلان هم نتونستن پاس کنن میان از این بیزینس پلن ایراد میگیرن و فکر میکنن مایکروسافت بقال سر کوچس و ۲ تا کارشناس مالی نداره که این ها رو بدونه...اینا بیشتر میدونن...نگران این شرکتی هستند که از خیلی از شرکتهای بزگ دنیا هم بزرگتره...بعد واسش نسخه میپیچن
اصلا با کسی که با دیدن واکترو نظر میده و ویا میگن این بازی که بهترین گرافیک کنسولی داره (به گفته سایت مرجعی مثلdf) رو میگن meh دیگه نبیاد اصلا بحث کرد
کاش مدرسه ها زودتر باز بشن...بچه ها برن سر درسشون

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
میدونی دوست عزیز درد اینه که این‌سیستمیه که قبلا در مورد سرویس هایی مثل نتفلیکی جواب داده (الان به جز نتفلیکس ، اپل تی وی و هولو و دیزنی پباس و غیره (۶تا غول) هستند.)
الان بچه هایی که یا دبیرستانی هستند و یا تو دانشگاه همون اقتصاد خرد و‌کلان هم نتونستن پاس کنن میان از این بیزینس پلن ایراد میگیرن و فکر میکنن مایکروسافت بقال سر کوچس و ۲ تا کارشناس مالی نداره که این ها رو بدونه...اینا بیشتر میدونن...نگران این شرکتی هستند که از خیلی از شرکتهای بزگ دنیا هم بزرگتره...بعد واسش نسخه میپیچن
اصلا با کسی که با دیدن واکترو نظر میده و ویا میگن این بازی که بهترین گرافیک کنسولی داره (به گفته سایت مرجعی مثلdf) رو میگن meh دیگه نبیاد اصلا بحث کرد
Bravo =D>

• Like
Reactions: X B I T B and Adam

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
تو این سایت مده هرکی میاد میگه بازی نکردی؟ اصلا منظورمو متوجه شدید؟ میگم همین مکانیزم هستش که نمیذاره استریمرها بیان طرفش...یعنی به راحتی نمی تونن بازیش کنن و نمی تونن بیننده هارو سرگرم کنن. در نتیجه تعداد بیننده های تویچ و میکسر افت می کنه. من حرفی از تغییر گیم پلی زدم؟

پ.ن: خوبه دیگه برای کسی که نصف عمرش پای مالتی گیرز گذشته میگید اصلا بازی نکردید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: z2s sas

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
فکر میکنن مایکروسافت بقال سر کوچس و ۲ تا کارشناس مالی نداره که این ها رو بدونه...اینا بیشتر میدونن...
چقدر از این حرف کلیشه ای و عامیانه و ساده لوحانه که میلیون ها مثال برای نقضش وجود داره بدم میاد ! اونم مایکروسافت که جز پر شکست ترین کمپانی های ۱۰ سال گذشته بوده
این کارشناساشون کجا بودن !؟؟ منم برم از این کارشناسا مشاوره بگیرم یه شبه میلیاردر بشم !

.................

در مورد گیم پس ، مایکرو سافت آفر فوق العاده ای پیش روی مخاطبینش گذاشته !! و شک نکنید الان داره حسابی از جیب خرجش می‌کنه ! چه آفر اشتراک یکی دو دلاری ، چه دادن ۲۰ میلیون دلار به کپکام ! اما فکر نمیکنم دو ساله دیگه وقتی گیم پس به اهداف مایکرو رسید و حسابی جا افتاد ، باز هم این سرویس همچین شرایط آرمانی داشته باشه! خصوصا از نظر قیمت گذاری

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
چقدر از این حرف کلیشه ای و عامیانه و ساده لوحانه که میلیون ها مثال برای نقضش وجود داره بدم میاد ! اونم مایکروسافت که جز پر شکست ترین کمپانی های ۱۰ سال گذشته بوده
این کارشناساشون کجا بودن !؟؟ منم برم از این کارشناسا مشاوره بگیرم یه شبه میلیاردر بشم !

.................

در مورد گیم پس ، مایکرو سافت آفر فوق العاده ای پیش روی مخاطبینش گذاشته !! و شک نکنید الان داره حسابی از جیب خرجش می‌کنه ! چه آفر اشتراک یکی دو دلاری ، چه دادن ۲۰ میلیون دلار به کپکام ! اما فکر نمیکنم دو ساله دیگه وقتی گیم پس به اهداف مایکرو رسید و حسابی جا افتاد ، باز هم این سرویس همچین شرایط آرمانی داشته باشه! خصوصا از نظر قیمت گذاری
116266

وای این خیلی خوب بود:))
جدا چطوری میشه که هم جز پرشکست ترین ها باشی و هم سال به سال ارزش شرکتت رشد داشته باشه و تو این ۱۰ سال تبدیل بشی به ارزشمند ترین شرکت دنیا؟
این تاپیک داره به پربار ترین تاپیک این چند سال اخیر BC تبدیل میشه:D بچه ها با قدرت ادامه بدین استعداد ها تازه داره شکوفا میشه:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
View attachment 116266

چطوری میشه که هم جز پرشکست ترین ها باشی و هم سال به سال ارزش شرکتت رشد داشته باشه و تو این ۱۰ سال تبدیل بشی به ارزشمند ترین شرکت دنیا؟
این تاپیک داره به پربار ترین تاپیک این چند سال اخیر BC تبدیل میشه:D بچه ها با قدرت ادامه بدین استعداد ها تازه داره شکوفا میشه:D
خدا شماها رو از ما نگیره !! =))=))=))

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

.................

چه منبع ای داری که مایکروسافت داره از جیب میذاره؟ میتونی ثابت کنی؟ چون درامد چندسال اخیر بخش Xbox متضاد حرف شمارو نشون میده و هرسال در حال رشد هست و الان دوسال پشت سره هم رکورد +10 میلیارد دلار درامدزایی رو تو بخش Xbox شکونده

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
کاش مدرسه ها زودتر باز بشن...بچه ها برن سر درسشون
but it's also one of the best-looking games on Xbox One.
It may not be quite perfect but for those looking for a brilliant triple-A gaming blockbuster, I can't recommend it highly enough

حداقل منابعی که نقل قول میکنین رو درست بخونین

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر